-ys 06 Polis Işıklı Kablolsuz Çift Antenli Hareketli Nesneyi Takip Eden Ip Güvenlik Kamerası Bu Ürünü Almalı Mı-

Nilufer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
339
0
0
-ys 06 Polis Işıklı Kablolsuz Çift Antenli Hareketli Nesneyi Takip Eden Ip Güvenlik Kamerası Fiyatına Göre Alınır Mı?
-ys 06 Polis Işıklı Kablolsuz Çift Antenli Hareketli Nesneyi Takip Eden Ip Güvenlik Kamerası Mevcut Fiyatı 1999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

-ys 06 Polis Işıklı Kablolsuz Çift Antenli Hareketli Nesneyi Takip Eden Ip Güvenlik Kamerası Gerçekten İyi Mi?

-ys 06 Polis Işıklı Kablolsuz Çift Antenli Hareketli Nesneyi Takip Eden Ip Güvenlik Kamerası Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

-ys 06 Polis Işıklı Kablolsuz Çift Antenli Hareketli Nesneyi Takip Eden Ip Güvenlik Kamerası Detaylı Açıklama

bildiniz tüm kameraları unutun RESİMLER GERÇEK OLUP BİLİNÇLİ OLARAK ÇEKİLMİŞTİR FOTOSHOP RESİMLERE İNANMAYIN bu teknoloji harikası tek başına dev bir sistem gibi çalışan ORJİNAL YOOSEE İP KAMERAMIZI İNCELEYİN SİZİ ASLA YARI YOLDA BIRAKMAZ YOOSEE YS 06 POLİS IŞIKLI YENİ MODEL _x000D_
LİSANSLI ORJİNAL SOGUK BASKILI ÜRÜNDÜR ÇAKMAK YOOSEE ÜRÜNLERLE KARIŞTIRMAYIN 2,8 MM GENİŞ AÇI CAM MP LENS EN İDAAL AÇI 2 ADET 5DB DUAL ANTEN GÜÇLÜ BALANTI - 1080P FUL HD METAL ICUT BİRİNCİ KALİTE YOOSEE ANA BORD - SA SOL AŞAGI YUKARI HAREKET - 17 ADET AKILLI SMART LED TOPLAMDA - 9 ADET BEYAZ IŞIK GÖZÜNÜZÜ ALACAK ( 30 METRE AYDINLATMA ) - 6 ADET IR GECE GÖRÜŞ LEDİ ZİFİR KARANLIKTA 20 METRE GECE GÖRÜŞ SALAR - 2 ADET KIRMIZI MAVİ POLİS SİREN IŞIKLARI NASIL YANDINA VE GÖZ ALDINA INANAMAYACAKSINIZ - SES GİDER VE SES GELİR - ALARM OLARAK KULLANILIR SİZE AYNI ANDA UYGULAMA ÜZERİNDEN BİLGİ VERİR - 128 GB SD KART DESTEKLER HAREKETE DUYARI KAYIT YAPABİLİR - AYNI ANDA KAMERAYI 10 KİŞİ İZLEYEBİLİR _x000D_
YOOSEE NEDİRKAMERA denince bir mekanı izlemek ve bunuda kayıt etmek akla gelir bu cihaz bu işe yarar .güvenlik kamerası olarak adlandırılmış ve bizde bu mantık ile ilerlersek günümüzde bunun iki yolu vardırYOOSEE NEDİR?_x000D_
HİT ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİNİN sahibi olduğutescilli bir kablosuz ip kamera markasıdır ._x000D_
ONVİF DESTEKLER TAM DONANIMLI KABLOLU BİR İP KAMERADA OLABİLİR_x000D_
_x000D_
1- kablolu dvr cihazlı sistem2- YOOSEE kablosuz sd karta kayıt eden tekil başına sistem gibi çalışan ip kamerlar_x000D_
birinci yol çok masraflı ve tefaruatlı teknik ve fiziksel iş bilgisi isteyen külfetli bir yoldur_x000D_
ikinci yol ise YOOSEE ip kameralardan geçer ki bu tercih ekonomik ve iş bitirici olandır_x000D_
YOOSEE WİFİ KABLOSUZ İP KAMERA KAtAGORİSİNDE - r_x000D_
_x000D_
_x000D_
3 ana başlıkta tamamı kablosuz ip yoosee kameralar olarak her amaca her ihtiyaca cevap verebilecek ürün gamından oluşmaktadır_x000D_
YOOSEE İP KAMERALAR NASIL KURULUR ?_x000D_
çok basit ve kolay ve keyiflidir_x000D_
1- YOOSEE uygulamasını telefonumuza indiriyoruz AND) ( İOS)2- YOOSEE uygulamasına e-posta adresimizle üye oluyoruz 3- YOOSEE kameramızın adaptörünü takıyor sesli ikazı bekliyoruz4- YOOSEE uygulamasına girip (+) kamera ekle bölümüne giriyor5- YOOSEE uygulamasının bize verdi komutları takip ediyoruz ....ve bitti....._x000D_
toplam süre 5 dakika bile sürmeyecek sonrasında heycan ve keyifle uygulamanın neler yapabildini keşfetmek kalıyor _x000D_
YOOSEE İLE NELER YAPABİLİRİZ ?_x000D_
- dünyanın her yerinden cep telefonumuzdan bilgisayarımızdan izleme yapabiliriz- kameranın oldu yere sesimizi gönderebilir sesleri duyabiliriz- mekanda hareket oldunda YOOSEE bize bilgi verir alarm almak zorunda kalmayız- hareketli modelleri istedimiz gibi 360 derece dönderebilir bir kamera ile birden çok kameramız varmış gibi davrana biliriz- kameramızı çalsalar dahi hiç kimsenin sizden izinsiz kamerayı kullanamayacagını bilir çalınma riskini düşünmeyiz (yoosee yazılım sayesinde)- aynı anda 10 kişi ile kameramızı paylaşır aile ferdelerimizinde kontrol etmesini salayabiliriz - tüm bunların yanında hdd dvr cihaz kablo adaptör vs gibi külfetli ve sıkıntılı tüm cihazlardan kurtulmuş tek başına dev bir sistem sahibi olmuş oluruz_x000D_
_x000D_
YOOSEE kablosuz kamera sahibi oldumuzda hiç bir teknik bilgi sahibi olmadan hiç bir kişiye muhtaç ve bagımlı olmadan her aşamasını kolay ve basit bir şekilde kendimiz yapabilir diledimiz kadar kamerayı sisteme dahil edebilirsiniz_x000D_
YOOSEE OLARAK BİZDE SİZİN HERDAİM YANINIZDAYIZBİR MARKA ÜRÜN ÜZERİNDEKİ HARF VE LOGODAN OLUŞAN NESNEYİ DEGİLONU TASARLAYAN KİŞİNİN KAREKTERİNİ YANSITIRBOZULAN ÜRÜN ÇÖPE GİDERKEN TASARLAYANINIDA YANINDA SÜRÜKLER_x000D_
_x000D_

-ys 06 Polis Işıklı Kablolsuz Çift Antenli Hareketli Nesneyi Takip Eden Ip Güvenlik Kamerası Ürününün Satıcısı, yoosee -ys 06 Polis Işıklı Kablolsuz Çift Antenli Hareketli Nesneyi Takip Eden Ip Güvenlik Kamerası ürününü 1999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

-ys 06 Polis Işıklı Kablolsuz Çift Antenli Hareketli Nesneyi Takip Eden Ip Güvenlik Kamerası Hakkında Yapılan Yorumlar
1999.0 Tl ye satışta olan -ys 06 Polis Işıklı Kablolsuz Çift Antenli Hareketli Nesneyi Takip Eden Ip Güvenlik Kamerası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: 50 metre büyük kasa modeli var onu alın.bu model ys 06 birturlurandımanlı çalışmadı.2 adet bu model bir adetbuyuk kasa sabit olandanaldım.hareketlilerde SD kart sorunu görüntü kalite sorunu ve hareketproblemli.diger modeli taktigim andan sıkıntısız çalıştı herşeyiyle iyi.
İsim: H** U**
Tarih: 24 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Yoosee

Yorum: Firmalara para vermeye gerek yok bununla
İsim: Hümeyra A.
Tarih: 06 Şubat 2023

Yorum: denedim, anlatıldıgı gibi
İsim: N** T**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Ürün kameradan hareket takibi (matiodedektion)yapmıyordu. Iade ettim.Dürüst satıcı, Kamera Işini biliyor. Beni hiç üzmeden iadeyi kabuletti. Kamera çok kaliteli, tavsiye ederim.
İsim: Osman Y.
Tarih: 16 Şubat 2022

-ys 06 Polis Işıklı Kablolsuz Çift Antenli Hareketli Nesneyi Takip Eden Ip Güvenlik Kamerası Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Ürünün PTZ özelliği var mı.sesi mi hareketi mi takip etmektedir.
Cevap: ptz özelliği var hareketi takip eder

Soru: merhabalar bunun bir eski versiyonu sanırım daha önce almıştım wifi bağlantısı ile bağlantı yaptım ikinci gününde bağlantı kopuyor tekrar tekrar aynı sorunu yaşadım sonra kablolu bağladım oldu. bu sebeple wifi bağlantısı sorunu yasamayacagim hangi model önerirsiniz 1 sabit 1 hareketli model onerir misiniz
Cevap: ys 16 kameradır efendim

Soru: bu üründe polis siren sesi alarm köpek sesi fiil HD olarak ta yer aliyormu
Cevap: köpek sesi bu modelde yoktur

Soru: sabit ip gereklimi apartmanda 13 daire var 13kişi de izletebilirmi cloyd a kayıtyapıyormu
Cevap: Hayır izlenmez efendim olmadı mh izlesin efendim

Soru: Cihaza 2-3 sefer reset attık aynı hafıza kartı diğerinde tanıdı 2-3tane de yedek hafıza kartı denedik
Cevap: fatura üzerinde iletişim bilgileri var

Soru: Bu ürünün içinde kayıt edebilmek için hafıza kartı da var mı. Biz ayrıca mı satın almak zorundayız
Cevap: yok içende yok sonra alabilirsiniz efendim

Soru: ürün netligi nasıl ve zoom özelligi nasıl
Cevap: ürün bu klasmanda en iyi kameradır optik zoom yoktur digital olarak foto yakınlaşmaso yapar son derece iş bitirici ve başarılı bir kameradır

Soru: Merhaba açık ortamda kedi köpek geçerse alarm yine ötermi
Cevap: evet öter efendim

Soru: illa wifi ilemi bağlanıyor yoksa cihaza yakınken direk telefondan baglaniyormu
Cevap: EVET HOTSIPOTTAN KAMERANIN DİDENDEN 5 10 METREDEN BAGLANIR İZLERSİNİZ EENDİM

Soru: Bu urun auto tracking, yani nesle takip edebiliyormu bașarısı ne kadar. Teșekkürler.
Cevap: sınıfında en iyisi

Soru: Bu ürünü üst modeli varmı
Cevap: bu modelden dah aüst bir model yoktur

Soru: 64 gb hafıza kartı olmuyomu şimdi
Cevap: 128 destekler gb kadar

Soru: bahçeye kuracak internet baglantisi yok ve pnelle çalışacak nasıl bir yol izlemem gerek.
Cevap: teknik bir konu burdan yazarak anlatılması zordur efem

Soru: kolay gelsin şuan sipariş versem ne zaman elimde olur acaba
Cevap: merhaba size kolaygelsin tşk biz mesai saatinde aynı gün kargo yapıyoruz aras kargo ile ondan sonrası kargonun sizin bulındunuz yerle ilgili efem

Soru: Sim kartlı mı
Cevap: Hayır efendim

Soru: Internet olmadan hafıza kartına kayıt yapabiliyormu
Cevap: merhaba evet yapar

Soru: simkartli olan varmi varsa fiyat bilgisi nedir acaba
Cevap: si kartlı solar panelli model var

Soru: İyi günler kolay gelsin ürünü sipariş vereceğim de kayıt olarak sadece hafıza kartına mı kayıt yapa biliyoruz bilgisayara direk kayıt yapma şansımız yok mudur birde kaç GB hafıza kartı ne kadar kayıt yapar onu da öğren bilir miyim acaba
Cevap: 128 gb sf kart destekler bilgisayar açık olursa kayıt yapar

Soru: bu ürünü de dış mekan özelliği varmı yağmur güneş kâra dayaniklimi
Cevap: evet dış mekan için uygundur

Soru: kolay gelsin kullanıcılarıniz uygulamadan ücret talep edildiğini,giriş yapamadıklarını yazmış bazı sayfalarda
Cevap: Öyle bir şey yok efendim bu kamera satıyor o kollanıcılar şifresini unutun bir daha aynı meil cep mumarasıyla giremiyor tamemen bilinçsiz kollanıcılar kaldıki hiç ıygula ğcretli deyildir kameraların uygulamasında

-ys 06 Polis Işıklı Kablolsuz Çift Antenli Hareketli Nesneyi Takip Eden Ip Güvenlik Kamerası Ürün Resimleri

-ys 06 Polis Işıklı Kablolsuz Çift Antenli Hareketli Nesneyi Takip Eden Ip Güvenlik Kamerası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü