Yüksek Bel Göbek Toparlayıcı Silikonlu 2 Beden Incelten Korse Tanga Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Mihriban

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Yüksek Bel Göbek Toparlayıcı Silikonlu 2 Beden Incelten Korse Tanga Bu Ürünü Almalı Mı?
Yüksek Bel Göbek Toparlayıcı Silikonlu 2 Beden Incelten Korse Tanga Anlık Fiyatı 223.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Yüksek Bel Göbek Toparlayıcı Silikonlu 2 Beden Incelten Korse Tanga Kaç Kişi Memnun?

Yüksek Bel Göbek Toparlayıcı Silikonlu 2 Beden Incelten Korse Tanga Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Yüksek Bel Göbek Toparlayıcı Silikonlu 2 Beden Incelten Korse Tanga Teknik Detaylar

Yüksek Bel Göbek Toparlayıcı Silikonlu 2 Beden Incelten Korse Tanga Ürününün Satıcısı, Cindiy Yüksek Bel Göbek Toparlayıcı Silikonlu 2 Beden Incelten Korse Tanga ürününü 223.0 Tl'den Satılmaktadır.

Yüksek Bel Göbek Toparlayıcı Silikonlu 2 Beden Incelten Korse Tanga Kullanıcı Geri Dönüşleri
223.0 Tl ye satışta olan Yüksek Bel Göbek Toparlayıcı Silikonlu 2 Beden Incelten Korse Tanga Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: Urun string model gozukuyor ama bana normal dumduz sekilde geldi önleri de kancali maalesef gorseldeki urun degil.
İsim: Semanur C.
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Wesby

Yorum: Kendi bedenimden 1 beden büyük almama rağmen dar geldi. Nefes almayı zorlaştıracak bi darlıktan söz ediyorum. Tanga kısmı yamuk dikilmiş aşırı rahatsız ediyor. Çöp oldu.
İsim: M** Ü**
Tarih: 27 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: ben çok beğendim doğrusu çok sıkı rahatsız edici şekilde sıkmasını istiyosanız kendi bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 22 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: mükemmel toparliyor; korse kumaşının alt karın bölgemden yukarıda kalmasi camasir kismi korse kumasi degil, camasir kısmının zıbın olmaması ve üstten katlanarak potluk olusturmasindan dolayı bir yıldızım eksik, en küçük bedeni aldım ilk giydiğimde çok dar olduğu için giyemedim ikincisinde zorlarken tırnaklarım kırıldı basen kısmından dolayı zahmetDevamını Oku
İsim: B** B**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: kargo çok hızlıydı güzel paketlenmiş çok teşekkür ederim ürün çok iyi gayet sıkı tam istediğim gibi oldu tavsiye ederim
Tarih: 27 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: henüz kullanmadım ama fiyatına göre gayet iyi kargo da hızlıydı
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: guzelllll tavsiye ederim
İsim: Ö** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Ağustos 2024

Yorum: kaliteli ürün
İsim: Y** K**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: çok iyi yiyerken çok zorlanıyorsanız ama giydikten sonra çok rahat
İsim: Z** N**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: güzel toparlıyor beğendim ama üstü hep toparlanıyor katlanıyor onun haricinde güzel
İsim: H** E**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Pantolon içine giymek için gayet ideal kumaşı çok güzel ama düz durmuyor kırıldığı için asla giyemedim toplanıyor hijyen açısından olduğu için de iade edemedim param çöp
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Boy:158cm

Yüksek Bel Göbek Toparlayıcı Silikonlu 2 Beden Incelten Korse Tanga Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 158 65 kilo?
Cevap: L efendim .

Soru: 170 60 kilo?
Cevap: m efendim.

Soru: 1.70 92 kilo
Cevap: Xxl efendim.

Soru: kumaşı nedir ?
Cevap: pamukipligi efendim.

Soru: 165 boy 95 kg
Cevap: xxl efendim.

Soru: 160 boy 53 kilo

Soru: 1.58 52 kg ?
Cevap: s efendim.

Soru: 174 boy ve 68 kilo hangi beden olur acaba
Cevap: L efendim.

Soru: Boy 1.58 kilo 55

Soru: 1.68 boy kilo 68
Cevap: M efendim.

Soru: 163 boy 64 kilo

Soru: 58 kilo 167 boy hangi beden
Cevap: Merhaba efendim L beden uygundur

Soru: 175 boy 74 kilo ?
Cevap: l efendim.

Soru: 1.60cm 59kg?

Soru: boy 1,68 kilo 65 belim biraz kalin
Cevap: Merhabalar L beden öneririz efendim

Soru: 1. 65 boy 65 kilo?

Soru: 153 boy 68 kilo
Cevap: M efendim.

Soru: 169 cm 68 kg
Cevap: L efendim.

Soru: Merhaba ben 160 kilo 84 kiloyum kaç beden almam gerekiyor ama ben sıksın bol olmasın toparlasın istiyorum
Cevap: Xxl efendim.

Soru: renk ten rengi istiyorum nasıl seçelbilirim
Cevap: Merhaba efendim sayfamıza girip tüm ürünler kısmından korse olarak arama yaparsanız ten rengi de çıkacaktır. Keyifli alışverişler dileriz 🙏

Yüksek Bel Göbek Toparlayıcı Silikonlu 2 Beden Incelten Korse Tanga Ürünün Fotoğrafları

Yüksek Bel Göbek Toparlayıcı Silikonlu 2 Beden Incelten Korse Tanga En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü