Yüksek Bel Kemerli Ispanyol Geniş Paça Dalgıç Kumaş Kışlık Tayt En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Yasemin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
283
0
0
Yüksek Bel Kemerli Ispanyol Geniş Paça Dalgıç Kumaş Kışlık Tayt Ürün Alınmaya Değer Mi?
Yüksek Bel Kemerli Ispanyol Geniş Paça Dalgıç Kumaş Kışlık Tayt Güncel Fiyatı 184.74 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Yüksek Bel Kemerli Ispanyol Geniş Paça Dalgıç Kumaş Kışlık Tayt Memnuniyet Durumu Nedir?

Yüksek Bel Kemerli Ispanyol Geniş Paça Dalgıç Kumaş Kışlık Tayt Hakkında yaklaşık 550 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

Yüksek Bel Kemerli Ispanyol Geniş Paça Dalgıç Kumaş Kışlık Tayt Ürünün Detayları

Yüksek Bel Kemerli Ispanyol Geniş Paça Dalgıç Kumaş Kışlık Tayt Ürününün Satıcısı, EYO Yüksek Bel Kemerli Ispanyol Geniş Paça Dalgıç Kumaş Kışlık Tayt ürününü 184.74 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Yüksek Bel Kemerli Ispanyol Geniş Paça Dalgıç Kumaş Kışlık Tayt Hakkında Yapılan Yorumlar
184.74 Tl ye satışta olan Yüksek Bel Kemerli Ispanyol Geniş Paça Dalgıç Kumaş Kışlık Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
550 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: yerli üretim olması çok güzel fiyatını hakediyor satıcı çok hızlı hediyelerine bayıldım 38 beden giyiyorum s beden tam üzerime göre oldu
İsim: Hülya H.
Tarih: 03 Aralık 2021
Beden: Beden:S
Satıcı: EYO Butik

Yorum: Kumaşı çok güzel, oldukça sıcak tutuyor. Kendi bedeninizi almanızı öneririm
İsim: **** ****
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Bir beden fazla söyledim rahat olsun diye güzel oldu tam bedeninizi alabilirsiniz. Polyester oranı fazla ama duruşu gayet güzel
İsim: z** a**
Tarih: 12 Aralık 2022
Beden: Beden:XXL
Satıcı: PEV

Yorum: Ürün gayet iyi tam bedeninize göre alabilirsiniz
İsim: G** D**
Tarih: 21 Mart 2022

Yorum: Gerçekten çok beğendim hafif kilom olmasına rağmen zayıf gösteriyor tam beden almak gerekir
İsim: P** I**
Tarih: 15 Ocak 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: çok beğendim kumaşı falan harika. 178 boyum L aldım tam oldu tavsiye ederim
İsim: N** o**
Tarih: 12 Ağustos 2022
Beden: Beden:L
Satıcı: M&W Store

Yorum: Üzerimde duruşu ve kalıbı hoşuma gitti. Şık ve pantolon gibi duruyor. Kendi bedeninizi alın, 62 kiloyum m beden tam oldu (esnek bir kumaşı var). Kumaşı kışlık değil ama mevsimlik.
İsim: G** G**
Tarih: 08 Ekim 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Çok güzel duruyor çok tam beden alın
İsim: F** b** Ç**
Tarih: 21 Ocak 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: Kalıbı çok güzel ve çok rahat kendi bedeninizden bir beden büyük alın sadece
İsim: G** K**
Tarih: 04 Nisan 2022

Yorum: güzel kendi bedenizi alın
İsim: g** e**
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tesettür Diyarı

Yorum: çok beğendim tam bedeninizi almanızı tavsiye ederim
İsim: Z** A**
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: beden tam ve kalite olarak iyi
Tarih: 18 Aralık 2023
Beden: Beden:3XL
Satıcı: GRİLAND

Yorum: kumaşını, dokunmasını beğendim, yıkadım herhangi bir tüylenme yapmadı. tam bedeninizi alabilirsiniz,çok esnek ve rahat kullanımı var, tavsiye ederim
İsim: N** K**
Tarih: 11 Nisan 2022

Yorum: İçi yünlü ve gerçekten sıcacık tutuyor s beden giyiyorum s beden aldım tam oldu çok da hızlı geldi ben çok beğendim tavsiye ederim
İsim: T** C**
Tarih: 28 Kasım 2021

Yorum: güzel beğendim kendi bedeninizi alabilirsiniz.
Tarih: 13 Aralık 2022
Satıcı: TENİN BÜYÜSÜ

Yorum: gerçekten çok beğendim ve boyu gerçekten uzun ve hoş duruyor 165cm altındakilere uzun gelebilir bana tam oldu tavsiye edebilirim ve gerçekten sicak tutuyor
İsim: H** E**
Tarih: 08 Aralık 2021

Yorum: bence kalitesi iyi 1.65 boyunda 70 kilo civarları basenli biriysen L beden uygun olacaktır ama sıksın istersen bi beden küçük al derim
İsim: İ** Ş**
Tarih: 08 Eylül 2022

Yorum: çok güzel verdiğim parayı hak ediyor 160 boy 52kgyim tam üzerime oldu biraz uzun geldi alın aldırın
İsim: R** c**
Tarih: 01 Eylül 2022

Yorum: tam bedeninizi alın derim ben çok beğendim
İsim: s** a**
Tarih: 23 Eylül 2022

Yorum: Dalgic kumas zaten cok rahat. Ne cok parlak ne de cok mat. Boyuda tam ideal. Boy 1.68, kilo 53 civaridir. M beden.
İsim: ö** a**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Kızıma aldım .çok beğendi.Tam bedenini almıştım
İsim: S** K**
Tarih: 23 Ekim 2022

Yorum: Güzel ama biraz dar kalıp yada ben kilo aldın 1.66boy 60kiloyum M aldım tam oldu
İsim: D** O**
Tarih: 17 Mart 2023
Satıcı: Tesettür Diyarı

Yorum: urun cok guzel.kalin.yalniz 68 kg um.m beden bana kucuk geldi.yegenime verdim.L iyi olabilirdi.
İsim: Semra Ş. A.
Tarih: 09 Aralık 2021

Yorum: Çok güzel beğendim 😊
İsim: E** C**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Pallasplus

Yorum: çok güzel geldi tam bedeninizi alın tam kalıp cünkü
İsim: T** g**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: çok beğendik kızıma aldım ,kendimede sipariş véreceğim
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Şaka gibisiniz. 2 tane siyah tayt sipariş ettim. 1 tanesini gri gondermissiniz. Kafanıza göre istenilmeyen şeyi neden yollarsınız ki anlamıyorum. Madem elinizde yok göndermeyin arkadaşım.
İsim: G** E**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Satıcı: OBJEKT ONE

Yorum: çok güzel ince yazlık dar gelir diye büyük aldım ama 44 alsam iyimiş 46 aldım ama güzel olduğu için iade etmiycem
İsim: A** İ** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Ağustos 2024
Satıcı: oxe.

Yorum: Boyu kısa geldi maalesef iade etmek zorunda kaldım
İsim: Ş** A**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Boy:176cm
Satıcı: FEVİLLE

Yorum: kargom çok geç geldi ve cargom geldiğinde avlu kapısından içeriye fırlatılmış gidilmiş geldiğimde kargom yerde toz içindeydi
İsim: S** ü**
Tarih: 18 Ağustos 2024
Beden: Beden:3XL
Satıcı: BLACKRAM

Yüksek Bel Kemerli Ispanyol Geniş Paça Dalgıç Kumaş Kışlık Tayt Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: 1.57 kilo 73
Cevap: Merhaba xl beden uyar

Soru: 158 95 kilo
Cevap: Merhaba efendim. 3XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alış verişler dileriz. ☺

Soru: slm. parlak gibi mi , mat mı ? 160 boy 57 kilo 94 cm kalça için L bedenmi xl bedenmi uygun. xl bedenin kalça genişliği kaç cm ?
Cevap: L beden öneririm efendim

Soru: merhaba kolay gelsin dalgıç kumaş yazıyor ben haşemanın altına almayı düşünüyorum uygun mudur sizce su için içi polarlı yazıyor ama
Cevap: uygun değildir efendim

Soru: merhaba 68 kilo için hangi beden olur
Cevap: merhabalar L beden öneririm efendim

Soru: kalıp peki
Cevap: Merhaba efendim. Bu ürün Az Likra ve toparlayıcı bir kumaşa sahipdir.Kişilerin kendi bedenlerini doğru tanıması ve beden ölçümlerinin doğru yapılması gerekmektedir. 40-45 kilo (34-XS) beden,50-55 kilo (36-S) beden, 55-60 kilo (38-M) beden 60-65 kilo (40-L) beden 65-70 kilo (42-XL) beden 70-75 kilo (44-XXl) beden 75-80 kilo (46-3XL) olacak şekilde alabilirsiniz, iyi günler dileriz.

Soru: Kesin dalgıç kumaş gelecek demi? 2 tane 4xl alcam farkli kumaş gelmeyecekse
Cevap: Evet efendim

Soru: 166 boy 60 kilo
Cevap: Merhabalar, M beden size uygun olacaktır Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 160 boy 45 kilo için hangi beden uygundur?
Cevap: S beden alabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba 1.65 boy 75 kilo hangi beden tercih etmeliyim
Cevap: Merhaba efendim. XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alış verişler dileriz. ☺

Soru: kilo120 boy168
Cevap: Merhaba efendim. 4XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alış verişler dileriz. ☺

Soru: boy 1.45 kilo 64 ne beden almam gerek
Cevap: XL beden öneririm efendim

Soru: 163 43kg hangi beden olur acaba
Cevap: Merhaba efendim. XS beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alış verişler dileriz. ☺

Soru: hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Trendyol exprss efendim siz hangisini isterseniz yollariz

Soru: 162boy 66kilo
Cevap: Merhabalar M benden size uygundur iyi günler

Soru: İçi polarlımı
Cevap: Polarli efendim

Soru: 168 boyundayım 68 kiloyum hangi beden olur
Cevap: xl beden öneririm efendim

Soru: merhaba benim boyum 155.kilom 63 sizde hangi beden almalıyım
Cevap: L beden öneririm efendim

Soru: merhaba 162 boy. 88 kilo kaç neden almalıyım
Cevap: 2xl efendim

Soru: 130 kilo boy 163 kac beden olur
Cevap: Merhaba efendim 6 xl uygundur

Yüksek Bel Kemerli Ispanyol Geniş Paça Dalgıç Kumaş Kışlık Tayt Fotoğraf Ve Görseller

Yüksek Bel Kemerli Ispanyol Geniş Paça Dalgıç Kumaş Kışlık Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü