Yüksek Bel Toparlayıcı Spor Şort Tayt Tyt1031-p5 Fiyatına Göre Alınır Mı

Ela

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
538
0
0
Yüksek Bel Toparlayıcı Spor Şort Tayt Tyt1031-p5 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Yüksek Bel Toparlayıcı Spor Şort Tayt Tyt1031-p5 Şu Andaki Değeri 79.5 Tl'den Satılmaktadır.

Yüksek Bel Toparlayıcı Spor Şort Tayt Tyt1031-p5 Kullanıcılar Memnun Mu?

Yüksek Bel Toparlayıcı Spor Şort Tayt Tyt1031-p5 Hakkında yaklaşık 16790 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Yüksek Bel Toparlayıcı Spor Şort Tayt Tyt1031-p5 Ürün Detayları

*Yüksek bel, geniş bel bantlı, _x000D_
*Biker, parlak kumaş, kısa şort, _x000D_
*Vücudu saran, toparlayıcı, _x000D_
*Ürün içeriği: %90 Polyester %10 Likra _x000D_
*Mankenin üzerindeki ürün 34/XS bedendir. _x000D_
*Bel: 50 cm Basen: 67 cm İç Bacak: 21 cm _x000D_
(1-3 cm değişiklik gösterebilir)

Yüksek Bel Toparlayıcı Spor Şort Tayt Tyt1031-p5 Ürününün Satıcısı, Addax Yüksek Bel Toparlayıcı Spor Şort Tayt Tyt1031-p5 ürününü 79.5 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Yüksek Bel Toparlayıcı Spor Şort Tayt Tyt1031-p5 Ürün Hakkındaki Yorumlar
79.5 Tl ye satışta olan Yüksek Bel Toparlayıcı Spor Şort Tayt Tyt1031-p5 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16790 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: cok guzel cok rahat bir tayt 168/61 M beden tam oldu toparlayıcı etkisi var tavsiye ederim aşırı güzel bir tayt.
İsim: Y** m**
Tarih: 07 Temmuz 2021
Beden: Beden:M
Satıcı: Addax

Yorum: çok güzel, rahat. 173 - 69. l beden tercih ettim tam oldu.
İsim: B** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Temmuz 2021

Yorum: Tek kelimeyle harika bir ürün kendi bedenizden 1 beden küçük bile ala bilirsiniz hızlı kargo için çok teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 21 Ağustos 2021

Yorum: Çok rahat, kendi bedeninizi almalısınız
İsim: Mihrişah A.
Tarih: 04 Haziran 2022

Yorum: 63 kiloyum m beden aldım tam geldi ☺ ayrıca çok rahat bi tayt güvenle satın alabilirsiniz
İsim: B** G**
Tarih: 24 Temmuz 2022

Yorum: İnanılmaz rahat! Bayıldım! Kesinlikle alın dolabınızda böyle bir parça yer edinsin. 57 kiloyum M beden tercih ettim.
İsim: E** Y**
Tarih: 25 Mayıs 2022

Yorum: 66 kilo M beden aldim tam oldu rahat alacaklara fikir olsun
İsim: G** C**
Tarih: 30 Haziran 2021

Yorum: tam kalıp kendi bedeninizi alabilirsiniz. çok rahat bir tayt.
İsim: h** a**
Tarih: 11 Haziran 2022

Yorum: Okadar rahat ve kaliteli ki anlatamam düşünmeden alabilirsiniz 50 kiloyum s beden sıktığı için iade edip m beden aldım daha rahat oldu 💜
İsim: D** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Eylül 2021

Yorum: Cok rahat cok güzel ve kaliteli 1.58 boy 43 kiloyum en kücük bedenini aldim.
İsim: E** E**
Tarih: 03 Ağustos 2021
Beden: Beden:XS

Yorum: Haarikaa bir tayt 57kg M beden aldım çok rahat oldu.
İsim: ç** t**
Tarih: 07 Ağustos 2021

Yorum: Çok rahat ve çok güzel, 162 boy 54 kiloyum s aldım oldu
Tarih: 28 Ekim 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Çok güzel bir parça, 1.60 boy, 60 kilo m beden aldm gayet güzel oldu belim kalın oldugu halde sardı bayıldım.Alın aldırın.
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: 1.72 boyunda 68 kiloyum L beden aldım tam oldu eğer kalçanız küçükse M beden de olur vücudu gayet güzel toparlıyor kumaşı da esnek sporda rahatlıkla kullanılabilir.
İsim: s** k**
Tarih: 30 Haziran 2022
Beden: Beden:L

Yorum: çok güzel ve aşırı rahat bir tayt. Bu fiyata mükemmel bir ürün. Bedenimi aldım tam oldu. Bedeninizi almanızı öneririm.
Tarih: 25 Eylül 2021

Yorum: Çok güzel çok rahat 51 kiloyum s beden tam oldu 👍🏻
İsim: S** Ö**
Tarih: 02 Eylül 2021

Yorum: 53 kiloyum s aldim asiri rahat ve guzel.
Tarih: 24 Mayıs 2022

Yorum: Harika bir tayt tam beden alabilirsiniz bence
İsim: E** O**
Tarih: 09 Ekim 2022

Yorum: Rahat güzel bir tayt bedeniniz. Neyse onu alın
Tarih: 05 Temmuz 2021

Yorum: Rahat bi tayt 176 boy 65 kiloyum M beden oldu
İsim: C** K** B**
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yorum: 68kg m beden oldu yeşilini de aldım harika bir tayt
İsim: a** a**
Tarih: 19 Temmuz 2022

Yorum: cok rahat cok guzel kendi bedeninizde alin
İsim: S** N** Ç**
Tarih: 28 Haziran 2022

Yorum: alirken tereddut ettim.ama iyiki almisim.uzerimde yok gibi.158 boy.57 kg m beden tam geldi.
İsim: d** M**
Tarih: 04 Haziran 2022

Yorum: 166 62 kiloyum M beden tam oldu çok rahat giyerken zorlanmıyorsun.
İsim: B** M**
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: Gerçekten çok rahat kendi bedeninizi alabilirsiniz eğer kalçalarım geniş diyorsanız bir beden büyük alın 😇
İsim: Y** i** G**
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: tam bedeninizi alabilirsiniz çok güzel taytt
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: Çok rahat yok gibi alın kesinlikle. 1.73 boyum 63 kiloyum Lbeden aldım rahat oldu
İsim: E** A**
Tarih: 07 Temmuz 2021

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz. Çok rahat ve göründüğü gibi.
İsim: Ç** U**
Tarih: 25 Mayıs 2022

Yorum: çok rahat ve kullanışlı bir tayt kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: G** C**
Tarih: 15 Temmuz 2022

Yorum: çok güzel bir tayt. tam bedeninizi alın
Tarih: 26 Ocak 2023

Yüksek Bel Toparlayıcı Spor Şort Tayt Tyt1031-p5 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 165 55 kilo kaç beden
Cevap: Merhaba; Kişiye özel vücut bilgileri üzerinden yapacağımız yönlendirme, sizi yanıltabilir. Herhangi bir yanlış yönlendirmeye sebebiyet vermemek için, ürün detay sayfasında bulunan model ölçülerini incelemenizi ve vücut tipinize göre kendinize uygun olan bedeni tercih etmenizi rica ederiz. Sevgiler ❤

Soru: toparlayıcı mı
Cevap: Merhaba, Toparlama özelliği mevcuttur.

Soru: Tayt toparlaycımıdır
Cevap: Merhaba, ürünün toparlayıcı özelliği mevcut değildir. Sevgiler💖

Soru: peki ürün yeniden gelicek mi bunu nereden bilmekteyiz yani cevap yuvarlak olmuş yine ürün yeniden üretilmesi ihtimali yoksa ? yanıtınızdan üretilirse stokta olur ama üretilmeyedebilir olarak mı anlamalıyım
Cevap: Merhaba, bu konuda net bilgi aktarılamamaktadır. Sevgiler💖

Soru: Parlak mı?
Cevap: Merhaba, Ürün kumaşı parlaktır.

Soru: İç gösteriyor mu
Cevap: Merhaba, iç göstermemektedir. Sevgiler 💖

Soru: Merhaba. Parlak mı?
Cevap: Merhaba, Ürün kumaşı parlaktır.

Soru: merhaba otomatik yanıt vermişsiniz her stok sorusuna L beden yeniden üretilip stoklarınızda olur mu
Cevap: Merhaba, stoklarımızda mevcut değildir. Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Sevgiler ❤

Soru: merhaba ürünün bedenleri ne zaman helir
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Ürünün stoğa girdiği bilgisini ”Gelince Haber Ver” butonunu tıklayarak takip edebilirsiniz. 📣 Sevgiler ❤

Soru: Yüksek belmi
Cevap: Merhaba, ürün yüksek beldir. Sevgiler💖

Soru: likralı mı
Cevap: Merhaba; Ürünümüz ile ilgili tüm detaylı bilgiye, "Ürün özellikleri" alanından, "Tüm özellikleri gör" kısmına tıklayarak erişebilirsiniz. 😇 Bu alanda, ürünün özellikleri, kumaş bilgisi, ürün içeriği, beden bilgisi, numune bedenin ölçüleri, uzunluğu gibi temel bilgiler yer almaktadır. Bunun dışında öğrenmek istediğiniz bir bilgi olursa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevgiler🥰

Soru: bedenleri gelir mi
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Ürünün stoğa girdiği bilgisini ”Gelince Haber Ver” butonunu tıklayarak takip edebilirsiniz. 📣 Sevgiler ❤

Soru: yaşım 12 olurmu
Cevap: Merhaba; Ürünümüz ile ilgili tüm detaylı bilgiye, "Ürün özellikleri" alanından, "Tüm özellikleri gör" kısmına tıklayarak erişebilirsiniz. 😇 Bu alanda, ürünün özellikleri, kumaş bilgisi, ürün içeriği, beden bilgisi, numune bedenin ölçüleri, uzunluğu gibi temel bilgiler yer almaktadır. Bunun dışında öğrenmek istediğiniz bir bilgi olursa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevgiler🥰

Soru: M beden ne zaman gelir

Soru: iç gösterirmi
Cevap: Merhaba, Ürün iç göstermemektedir.

Soru: s beden taytın uzunluğu ne kadar

Soru: l beden gelecek mi

Soru: parlak mı?
Cevap: Merhaba; görselde bulunan ürünün kumaşı parlaktır. Sevgiler💖

Soru: Kumaşı esnek mi dar kalıp mı

Soru: Merhaba l beden ne zaman gelir acaba

Yüksek Bel Toparlayıcı Spor Şort Tayt Tyt1031-p5 Ürünün Detaylı Resimleri

Yüksek Bel Toparlayıcı Spor Şort Tayt Tyt1031-p5 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü