Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Pn8130 - Dk14 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Guzin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,092
0
0
Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Pn8130 - Dk14 En Düşük Fiyat Nerede?
Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Pn8130 - Dk14 Şimdiki Fiyatı Ile 549.5 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Pn8130 - Dk14 Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Pn8130 - Dk14 Hakkında yaklaşık 1156 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Pn8130 - Dk14 Ürünün Detayları

Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Pn8130 - Dk14 Ürününün Satıcısı, Addax Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Pn8130 - Dk14 ürününü 549.5 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Pn8130 - Dk14 Kullanıcı Geri Dönüşleri
549.5 Tl ye satışta olan Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Pn8130 - Dk14 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1156 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Her parçaya uyan dolabınızda bulunması gereken mükemmel bir pantolon 45 kiloyum Xs tam oldu
İsim: E** I**
Tarih: 23 Nisan 2022
Beden: Beden:XS
Satıcı: Addax

Yorum: tam beden aldım çok hoş duruyor
İsim: C** M** K**
Tarih: 25 Şubat 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Harika bir pantolon, kesinlikle dolabınızda bulunması gereken bir parça. Kendi bedeninizi almanızı öneririm. Benim boyum 174cm kilom 65, M beden tam oldu. Cepleri olmadığı belinizi daha ince gösteriyor. Belde potluk yapmıyor. Kesinlikle 10/10👍🏽
İsim: B** A**
Tarih: 08 Şubat 2022

Yorum: 170 60 kilo s beden tam oldu çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 20 Mart 2022
Beden: Beden:S

Yorum: 60 kiloyum M beden aldım tam oldu kumaşı çok güzel herkese tavsiye ediyorum ♥
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: Bedeniniz alın çok severek giydiğim pantolon
İsim: F** G**
Tarih: 13 Temmuz 2022

Yorum: Pantolon cok guzel iyi ki almışım dediklerimden.Tam beden alabilirsiniz
İsim: H** K**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: Çok rahat, kullanışlı. 1,67 boy 60 kiloyum m beden tam oldu
İsim: E** E**
Tarih: 11 Mart 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: çok güzel tam beden
İsim: S** Ö**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: 165.-62 kilo s beden tam oldu çok güzel bir kumaşı var 😊mağazada deneyip almistim
İsim: G** K**
Tarih: 17 Aralık 2021

Yorum: Çok güzel duruyor tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: Z** A**
Tarih: 26 Eylül 2022

Yorum: Kendi bedeninizi alın, mükemmel. Boyum 1.73 uzunluğu çok iyi
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: Çok güzel kurtarıcı bi parça ve kaliteli. Zayıf da gösteriyor kendi bedeninizi alabilirisniz
İsim: A** Y**
Tarih: 22 Ekim 2022

Yorum: Benim boyum 1.60 kilom 58 S beden aldım. Bel ölçüsü tam oldu fakat boydan tadilat gerekecek. Bunun dışında çok güzel ve şık bir pantolon olduğunu düşünüyorum. Tavsiye ederim.
İsim: g** ö**
Tarih: 19 Temmuz 2022

Yorum: çok güzel başka rengini de aldım, kendi bedeninizi alın.
İsim: G** D**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: Çok begendim tam beden alın
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Çok çok çok güzel tam beden ama ara bedenseniz bir küçüğü tercih ediiiinn
İsim: E** Ö**
Tarih: 13 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: boy 156 kilo 50 S beden aldım tam oldu
İsim: Y** D**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: 160 58 kiloyum m beden aldım s beden çok daha iyi olurmuş paçaları çok fazla bol uğraşmak istemediğim için iade etmedim :"
İsim: a** t**
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: ürün çok güzel kendi bedeninizi alın
İsim: s** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Nisan 2022

Yorum: kesinlikle bir beden büyük alınmalı boyum 162/54, belim 67 kalçam 96 bedenim ara beden ama ben büyük olan m bedeni aldım çok rahat tam oldu sadece boyu biraz uzun geldi onu da terziyle hallederim
İsim: B** A**
Tarih: 26 Şubat 2023
Beden: Beden:L

Yorum: ürün çok güzel gönül rahatlığı ile kendi bedeninizi alablilirsiniz
İsim: S** D**
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: DÜNYANIN ENNNN İYİ PANTOLONU. Uzun boylu kızlar kesnşlikle alsın. 176boy 55kilo s beden tam oldu muhteşem oldu. etiketinde 300 yazıyor ama burda 350ye aldım ama yine de bu fiyata bu pantolon fazla iyi
İsim: e** k**
Tarih: 14 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: kalıbıbıraz dar gibi ama güzel duruşu var esneyecek yapıya sahip değil 170 boyum 60 kiloyum m beden aldım kesinlikle ya kendi bedeninizi yada bir üst bedeni almalısınnız
İsim: G** T**
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: Gercekten cok cok iyi bir kalip. 169 61kilo s beden aldim cok guzel durdu. Belinizi cok ince gosteriyor gercekten harika.indirimden ve kuponla aldim bence takip edin ve hemen kapin cok ovulen dilvin pantolondan bin kat daha guzel.
İsim: Mustafa B.
Tarih: 25 Mart 2022

Yorum: Fiziği mükemmel gösteriyor normalde 34 giyerim bunda da xs aldım beli biraz sıktı eğer beliniz ince değilse bir beden büyük alabilirsiniz
Tarih: 13 Kasım 2022

Yorum: Çok beğendim harika bir pantolon. Çok rahat kumaşıda çok güzel.1.70 boy 60 kilo M beden aldım tam oldu 👍
İsim: I** A**
Tarih: 09 Mayıs 2022

Yorum: coook güzel 164-55 xs aldım
İsim: M** N** K**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Ürün çok kaliteli fakat beden olarak küçük.Herkes tam beden yazmış fakat bir beden büyük almalısınız belden sıkıyor.
İsim: e** D**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: duruşu çok hoş bu tarz pantolonlar da efsane duruş addax 165 boy 60 kg M beden tam oldu sadece boy dan kesilecek
İsim: m** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Mayıs 2022

Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Pn8130 - Dk14 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Merhaba yazın giyilebilir mi kumaşı kalın mı
Cevap: Merhaba, ürün 4 mevsim kullanıma uygundur. Sevgiler💖

Soru: Merhaba, kumaşı esnek mi?
Cevap: Merhaba; Ürünümüz ile ilgili tüm detaylı bilgiye, "Ürün özellikleri" alanından, "Tüm özellikleri gör" kısmına tıklayarak erişebilirsiniz. 😇 Bu alanda, ürünün özellikleri, kumaş bilgisi, ürün içeriği, beden bilgisi, numune bedenin ölçüleri, uzunluğu gibi temel bilgiler yer almaktadır. Bunun dışında öğrenmek istediğiniz bir bilgi olursa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevgiler🥰

Soru: Ürün boyunu öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba; Ürünümüz ile ilgili tüm detaylı bilgiye, "Ürün özellikleri" alanından, "Tüm özellikleri gör" kısmına tıklayarak erişebilirsiniz. 😇 Bu alanda, ürünün özellikleri, kumaş bilgisi, ürün içeriği, beden bilgisi, numune bedenin ölçüleri, uzunluğu gibi temel bilgiler yer almaktadır. Bunun dışında öğrenmek istediğiniz bir bilgi olursa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevgiler🥰

Soru: mevsımlık mo yazLık öı
Cevap: Merhaba, ürün mevsimliktir. Sevgiler💖

Soru: İndirim gelwcekmi
Cevap: Merhaba; Addax, dönemsel olarak indirime girmekte ve kampanya düzenlemekte olup bu indirim ve kampanya zamanları önceden bilinememektedir. Takipte kalmanızı rica ederiz. Sevgiler ❤

Soru: polyester mi?
Cevap: Merhaba; %64 polyester, %31 viskon, %5 elastandır. Sevgiler.❤

Soru: merhabalar bej rengi neden kalktı acaba tekrardan geri gelecek mi
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Ürünün stoğa girdiği bilgisini ”Gelince Haber Ver” butonunu tıklayarak takip edebilirsiniz. 📣 Sevgiler ❤

Soru: esnekmi peki

Soru: gelmeyecekmi acaba kahvesi :(
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Sevgiler ❤

Soru: Merhaba üründe kemer yeri yok gözüküyor ancak yorum yapanlara baktığımda bazı fotoğraflarda kemer delikleri kemer yeri var. Bu ürünün bel kısmında kemer deliği var mı yok mu acaba ona göre alacağım? birde ne zaman indirim olcak bu fiyatlar çok uçuk bari kupon falan ekleyin yani
Cevap: Merhaba; üründe kemer tokası mevcut değildir. Sevgiler💖

Soru: bu model pantolonlarınıza lacivert ve kahverengi renklerini eklerseniz muhteşem olucaktır her rengine bayılıyorum gerçekten tam kalıp ama renk çeşitleri artırılmalı antrasit yerine lacivert gelirse daha fazla satış yapılır acilen gelmeli üretime haber verin...
Cevap: Merhaba,Konu yetkili birime iletilecektir. Sevgiler ❤

Soru: kumaş deme

Soru: Xs ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, Stoklarımız düzenli olarak, depomuzda bulunan ürünler doğrultusunda güncellenmektedir. Ürün tekrardan geldiğinde satışa sunulacaktır. Ürünün stoğa girdiği bilgisini ”Gelince Haber Ver” butonunu tıklayarak takip edebilirsiniz. 📣 Sevgiler ❤

Soru: ölçüleri nedir?

Soru: L beden ne zaman gelecek?

Soru: Merhaba l bedeni ne zaman gelir acaba pantolonu çok beğendim

Soru: Merhaba, kumaşı esnek mi?

Soru: cebi var mı
Cevap: Merhaba; ürün de cep bulunmamaktadır. Sevgiler💖

Soru: L beden gelecek mi yeniden ???

Soru: merhaba xs gelicek mi beklemeli miyim?

Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Pn8130 - Dk14 Resim Ve Fotoğraflar

Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Pn8130 - Dk14 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü