Yüksek Korumalı Pembe Bazlı Yüz Güneş Kremi - Spf 50+ 50ml Tavsiye Edilen Yer Neresi

PeriYolcu

Bilgili
9 Ağu 2023
313
2
0
Yüksek Korumalı Pembe Bazlı Yüz Güneş Kremi - Spf 50+ 50ml Alınmaya Değer Mi?
Yüksek Korumalı Pembe Bazlı Yüz Güneş Kremi - Spf 50+ 50ml Şu Andaki Değeri 720.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Yüksek Korumalı Pembe Bazlı Yüz Güneş Kremi - Spf 50+ 50ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Yüksek Korumalı Pembe Bazlı Yüz Güneş Kremi - Spf 50+ 50ml Hakkında yaklaşık 206 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Yüksek Korumalı Pembe Bazlı Yüz Güneş Kremi - Spf 50+ 50ml Detaylı Açıklama

_x000D_

Yüksek Korumalı Pembe Bazlı Yüz Güneş Kremi - Spf 50+ 50ml Ürününün Satıcısı, EIGHTH COLOR Yüksek Korumalı Pembe Bazlı Yüz Güneş Kremi - Spf 50+ 50ml ürününü 720.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Yüksek Korumalı Pembe Bazlı Yüz Güneş Kremi - Spf 50+ 50ml Kullanıcı Değerlendirmeleri
720.0 Tl ye satışta olan Yüksek Korumalı Pembe Bazlı Yüz Güneş Kremi - Spf 50+ 50ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
206 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Ürün çok kısa sürede elime ulaştı paketleme gayet özenliydi çok teşekkür ederim.Bugün kullanmaya başladım ilk izlenim olarak sürümü çok rahat mis gibi kokuyor yapışkan bir hissiyat yok hızlı emiliyor ve kesinlikle parıl parıl parlıyorsunuz:)
İsim: G** Ç**
Tarih: 10 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EIGHTH COLOR

Yorum: Tek kelime ile mükemmel. yüzde hemen ediliyor olması kokusu dokusu beyazlık bırakmaması, çok çok sevdim zaten her ürününü kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. emeğinize sağlık teşekkürler🙏
İsim: G** D**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Henüz pembesini kullanmadım ama turuncusu bir harika eminim bu da çok güzeldir. Bütün ürünleri beraber kullanıyorum cildim artık kurumuyor ve pul pul olmuyor makyaj altında da asla topaklanma yapmıyor çok güzel emiliyor ciltte. İndirimde stok yaptım.
İsim: S** A**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Kutusunu açar açmaz miss gibi bir koku sardı etrafı🥰 dokusu şahane sürümü de çok kolay
İsim: T** Y**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: O kadar güzel ki cildim ışıl ışık çok harika sadece bu üründe biraz dikkatli olmak gerekiyor içeriği nedeniyle biraz göz yakabiliyor göz çevresinden biraz uzak durmak gerekiyor ama koruyuculuğu ve parıltısı efsane leke karşıtı olanı da almıştım o stoklanması gereken bir ürünnnnnn 🩷
İsim: A** F**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: 2.si 1 TL kampanyası ile aldım yapıları ve kokuları çok güzel beğendim ❤
İsim: S** C** U**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel sağlam paketlenmis.ilk defa sipariş veriyorum tam nergis çiçeği kokusu dokusu emilimi çok iyi çok renk vermiyor ama yüzü canlı ve ışıltılı gösteriyor tam istediğim gibi teşekkürler
İsim: A** k**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: İnanılmaz güzel bir ürün Işıl Işıl parlaklık veriyor cilde ben çok memnun kaldım tavsiye ederim
İsim: Sevil E. y.
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: Elvinim elvinimmm şahane ürünler 💝
İsim: Y** İ** A**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: İyi ki indirimdeyken almışım dedirttirdi ki bu bile fazla bu boyuta, aşşşşırııı küçük. Daha önce bu kadar küçük güneş kremi hiç kullanmadım. Kokusu çoook güzel, göz yakmadı. Paketlemesi müthiş özen. Kapağı zor açıldı ve tekrar tam olarak kapanmıyor o biraz can sıkıcı. Etkisini ileride görüp güncellerim ilk sürdüğümde anlık olarak ışıl ışıl yapmadı
İsim: Büşra K.
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Çok güzel cilde parlaklık veriyor yapış yapış bir his bırakmıyor tavsiye ediyorum
İsim: E** M**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Ben çok beğendim yüze çok güzel ışıltı veriyor .✨💖💎
İsim: Seçil K.
Tarih: 04 Ekim 2023

Yorum: Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve aşırı memnunum! Yüzüme inanılmaz bir ışıltı ve canlılık veriyor. Bitince kesinlikle tekrar alacağım 🌈✨
İsim: Ç** Ü**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Çok tatlı bi ışıltı veriyor indirimde aldım. Elvin yaparsa en iyisini yapar 🥰🤩
İsim: S** B**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: çok güzel hemen emiliyor kokusu çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: biraz yağlanma yaptı
İsim: M** U** b**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: cok guzel emiliyor begendim
İsim: P** C**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: elvinin serumlar harika güneş kremlerini denemek için sabırsızlanıyorum çok güzel görünüyorlar ve kokuyorlar sorunsuz sağlam teslim için teşekkürler
İsim: T** Ö** Ç**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Güzel görünüyor koruyuculuğu iyidir umarım
İsim: E** D**

Yorum: kokusu yok henüz deneme aşamasındayim, şimdilik cilde zararı yok ilerleyen zamanlarda güncelleme yaparim. sadece ürünün birinde tüketim tarihi yazarken birinde yazmıyor o kafa karistirdi. bunda yazmiyor mesela

Yorum: Çook güzel pasparlak
İsim: Y** D**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Bana çok yağlı geldi emmesi uzun sürüyor
İsim: E** İ**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: İçerik okumayı pek bilmiyorum ama ilk defa bir güneş kremini kullanırken göz kapaklarım ve çevresi bu kadar yandı hatta o kadar yandı ki yüzümü defalarca yıkamak zorunda kaldım sanırım içeriğindeki parfüm gibi kimyasalların etkisi. Işıltı konusuna gelirsek bu konuda çok başarılıydı kullanırken ışıltısını o kadar çok sevdim ki sanırım ara sıra yakmaDevamını Oku
İsim: Tülay K.
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün 👌 Yorum yazmak için 1 ay bekledim. Tatilde kullandım. Dokusu, kokusu, koruması çok iyi 👍 Normalde güneşte kızarır tenim hiç böyle bir sorun yaşamadım. Teşekkürler Elvin 💛
İsim: Ayşe N. U.
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Elimin üst kısmına sürdüm çok güzel parlaklık veriyor. Henüz dışarda kullanmadım. Elvin hanım kendi fotoğrafını da göndermiş gerek yoktu zaten her gün profilindeyim 🤓🤓
İsim: T** A**
Tarih: 13 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel bir güneş kremi
İsim: S** Ö** Ö**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: hızlı ve sağlam geldi
İsim: z** c**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Eylül 2024

Yorum: Çok iyiidrf
İsim: N** G**
Tarih: 21 Aralık 2023

Yorum: iyiki almışım çok güzel bir güneş kremi
İsim: G** k**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: İlk kullanımda müthiş etki
Tarih: 12 Kasım 2023

Yüksek Korumalı Pembe Bazlı Yüz Güneş Kremi - Spf 50+ 50ml Ürüne Dair Sorular

Soru: Kuru ve hassas cilt için hangi güneş kremini almalıyım?
Cevap: Üç güneş kremi de farklı bileşenlerden oluşmuş olup her biri cilde parlaklık ve ışıltı sağlar, cilt bariyerlerini destekler. İçlerinde en çok ışıltı sağlayan krem Block Partydir. Leke karşıtı ağırlıklı olsun isterseniz Smart Block tercih edebilirsiniz. Glow Block ise daha çok akneye yatkın ciltlere uygun kişilerin tercih edebileceği bir üründür.

Soru: Ürünün üzerinde Pa++++ yazıyor fakat UVA ve UVB koruması belirtilmemiş. UVA ve UVB koruması da sağlıyor değil mi
Cevap: Merhaba. Hem UVA HEM UVB koruması sağlamaktadırlar.

Soru: Merhabalar daha önce hiç Farklı bir güneş kremi denemedim hep lorace posay ürünlerini kullandım cildim çok hassas ve çene bölgem hep sivilce etkisi olur mu ya da daha çok sivilce oluşturur mu bende
Cevap: Glow Block güneş kremi calamine, yoğurt otu ekstraktı, kuşburnu ekstraktı, niacinamide gibi aktifler ile akne oluşumunu önlemeye yardımcı bir üründür. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Smart Block yağsız bir formül olması sebebiyle kullanımınıza uygundur. Diğerlerinin ise akneli cildin küçük bir kısmında test edilerek kullanılması önerilmektedir.

Soru: Full içerik listesini öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba, İçindekiler: Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Calamine, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Ceteareth-25, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Coco-Caprylate/Caprate, Dicaprylyl Carbonate, Sodium Lauroyl Glutamate, Beta-Carotene, Lecithin, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Daucus Carota Sativa Root Extract, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Lysolecithin, Niacinamide, Sodium Acetylated Hyaluronate, Panthenol, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Acrylates Copolymer, Pullulan, Parfum, Sclerotium Gum, Canola Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Arbutus Unedo Fruit Extract, Galium Aparine Extract, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Stearic Acid, Silica, Tetrasodium Edta, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Linalool

Soru: Merhaba, oral izotretionin tedavisi alıyorum (Zoretanin) A vitamini içeren krem-serum kullanmamak gerekiyor acnelyse gibi, güneş kreminin içeriğinde beta karoten gördüm de kullanmamda bir sakınca olur mu?
Cevap: Merhaba içerik bilgilerini doktorunuzla paylaşıp görüşünü almanız daha sağlıklı olacaktır.

Soru: Merhaba soluk, sivilce izleri, yağlı bir cildim var. Ürünlerinizi kullanmak istiyorum. Fakat hangilerini almalıyım bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Güneş kremine de ihtiyacım var.
Cevap: Glow Block güneş kremi calamine, yoğurt otu ekstraktı, kuşburnu ekstraktı, niacinamide gibi aktifler ile akne oluşumunu önlemeye yardımcı bir üründür. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Smart Block yağsız bir formül olması sebebiyle kullanımınıza uygundur. Diğerlerinin ise akneli cildin küçük bir kısmında test edilerek kullanılması önerilmektedir. Serumlardan da özellikle glow me up serumunu gece rutininizde kullanmak üzere tavsiye ediyoruz.

Soru: Cildim genel olarak kuru lakin çok hasas alerjiye yatkınım özellikle güneş kremlerine. Ton eşitlensin ve parıldasın istiyorum. Eigth color hangi rengi önerirsiniz?
Cevap: Üç güneş kremi de farklı bileşenlerden oluşmuş olup her biri cilde parlaklık ve ışıltı sağlar, cilt bariyerlerini destekler. İçlerinde en çok ışıltı sağlayan krem Block Partydir. Leke karşıtı ağırlıklı olsun isterseniz Smart Block tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur. Glow Block ise daha çok akneye yatkın ciltlere uygun kişilerin tercih edebileceği bir üründür. Üç güneş kremi de renksizdir.

Soru: Merhaba, cildi canlı gösteren bir ürün almak istiyorum bu ürünü önerir misiniz? Bu ürün ile birlikte başka ürün tavsiyeniz olur mu? Teşekkürler ☺
Cevap: Üç güneş kremi de farklı bileşenlerden oluşmuş olup her biri cilde parlaklık ve ışıltı sağlar, cilt bariyerlerini destekler. İçlerinde en çok ışıltı sağlayan krem Block Partydir. Leke karşıtı ağırlıklı olsun isterseniz Smart Block tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur. Glow Block ise daha çok akneye yatkın ciltlere uygun kişilerin tercih edebileceği bir üründür. Üç güneş kremi de renksizdir.

Soru: Ürün su bazlı mi yoksa yağ bazlı mi
Cevap: Merhaba su bazlı bir üründür.

Soru: Mineral içerikli midir ya da fiziksel bariyerli bir koruyucu mu acaba ?
Cevap: 3 güneş kremi de kimyasal filtrelidir. Smart Blockta lipozomal kimyasal filtreler, Glow Blockta kalamin yer almaktadır.

Soru: Merhabalar. Ürünü nemlendirici olarak da kullanabilir miyim?
Cevap: Merhaba evet kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba, yağlılık hissi bırakıyor mu?
Cevap: Hayır bırakmamaktadır.

Soru: Hamileler kullanabilir mi 3 ürünüde
Cevap: Evet hamile ve emziren annelerin kullanımına uygundur.

Soru: Merhaba gunes kremlerinin icinde parfum var mi acaba?
Cevap: Evet güneş kremlerinde perfüm yer almaktadır.

Soru: Merhaba sorumu yoğunluktan görmediniz sanırım geri dönüş beklemekteyim 🌸
Cevap: Merhaba sorunuz cevaplanmıştır.

Soru: Merhaba yaşlanma karşıtı gece ve gündüz serumu olarak önerinizi almak istiyorum ayrıca güneşe direk maruz kaldığım bir mesleğim var güneş kremi ve leke onarıcı olarak önereceğiniz güneş kreminin adını yazabilirseniz sevinirim
Cevap: Her 2 serum da kullanımınıza uygundur. supernatural serumunu gündüz, glow me up serumunu gece uygulayabilirsiniz. Güneş kremlerinden de leke karşıtı ağırlıklı olsun isterseniz Smart Block tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.

Soru: Bu marka hangi ülkeye ait?
Cevap: Kore'de formule edilmekte, İzmir'de üretilmektedir. Kendi markamızdır.

Soru: ürünü ilk deneyecegim kuru ve hassas ciltlere için uygun mudur
Cevap: Merhaba evet kullanımınıza uygundur.

Soru: merhaba yag bazlimi su bazlimi
Cevap: Merhaba su bazlıdır.

Soru: Merhaba, Tüm ürünlerinizi kullaniyorum ve çok memnunum. Fakat güneş kreminizi her kullandığımda gözümde yanma yapıyor. Daha önce kullandığım hiç bir göz kremi bu şekilde yanma yapmamıştı. Tüm yüz kullanımına uygun mudur ürününüz? Ne önerir siniz?
Cevap: Merhaba böyle bir etki beklenmemektedir. İsterseniz kullanımına ara vererek tekrar deneyin. Eğer yine aynı durum söz konusu olursa doktorunuza danışmak daha sağlıklı olacaktır.

Yüksek Korumalı Pembe Bazlı Yüz Güneş Kremi - Spf 50+ 50ml Fotoğraf Ve Görseller

Yüksek Korumalı Pembe Bazlı Yüz Güneş Kremi - Spf 50+ 50ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü