Zantis Kükürt Salisilik Asit Glikolik Asit Sivilce Akne Sabunu 80 gr Sabun Alınır Mı

Aysel

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
614
0
0
Zantis Kükürt Salisilik Asit Glikolik Asit Sivilce Akne Sabunu 80 gr Sabun Alanlar Memnun Mu?
Zantis Kükürt Salisilik Asit Glikolik Asit Sivilce Akne Sabunu 80 gr Sabun Şu Anki Değeri 134.95 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Zantis Kükürt Salisilik Asit Glikolik Asit Sivilce Akne Sabunu 80 gr Sabun Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Zantis Kükürt Salisilik Asit Glikolik Asit Sivilce Akne Sabunu 80 gr Sabun Hakkında yaklaşık 6090 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Zantis Kükürt Salisilik Asit Glikolik Asit Sivilce Akne Sabunu 80 gr Sabun Açıklama Ve Özellikler

Dr.Ea zantis - Kükürt, salisilik asit ve glikolik asitli akne sabunu 80gr._x000D_
_x000D_
Zantis, tıbbi olarak cildin etkili bir şekilde temizlenmesini ve ciltteki yağı almasını sağlar. _x000D_
Zantis, özellikle akne eğilimi olan ciltler, folikülitli ciltler, fungal enfeksiyonlar (kafa derisinde bile) ve dermatologlar tarafından seboreik dermatit, egzama, sedef hastalığı için önerilmektedir.Kullanım şekli:_x000D_
Düzenli olarak sabun yerine kullanın. _x000D_
Cildinizi önce suyla yıkayın. _x000D_
Köpük oluşturmak için hasarlı cilt bölgesine sabunu uygulayın. _x000D_
Birkaç dakika bekletildikten sonra hafifçe masaj yapın. _x000D_
Suyla yıkayın ve cildi temiz bir havluyla kurulayın. _x000D_
Günde 2-3 kez kullanın.Uyarılar:_x000D_
Göz ile temasından sakının. _x000D_
Göz ile teması olması halinde derhal temiz su ile yıkayın.Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın._x000D_
Dr.Ea gmp sertifikasına sahiptir._x000D_
Gmp sertifikası kozmetik ürünleri üretiminde dünyada kabul edilen en yüksek kalite üretim uygulamaları sistemidir._x000D_

Zantis Kükürt Salisilik Asit Glikolik Asit Sivilce Akne Sabunu 80 gr Sabun Ürününün Satıcısı, Dr. EA Laboratories Zantis Kükürt Salisilik Asit Glikolik Asit Sivilce Akne Sabunu 80 gr Sabun ürününü 134.95 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Zantis Kükürt Salisilik Asit Glikolik Asit Sivilce Akne Sabunu 80 gr Sabun Yorumlar Ve Değerlendirmeler
134.95 Tl ye satışta olan Zantis Kükürt Salisilik Asit Glikolik Asit Sivilce Akne Sabunu 80 gr Sabun Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6090 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: sivilceli yuzume cok iyi geldi gercekten ozellikle icerigini cok begendim bundan sonra artık stok yapicam kisa zamanda etkisini gördüm
İsim: Ç** Ç**
Tarih: 01 Şubat 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Dr.EA

Yorum: Sevgili skincarejohn sayesinde tanıştığım ve popo sivilcelerime çok iyi gelen bir ürün oldu. İndirimde kaçırmayıp bir tane daha stokladım. Kesinlikle tavsiye.
İsim: **** ****
Tarih: 19 Şubat 2022
Satıcı: NEAS AŞ

Yorum: Stok yapacağım bu sabundan 2. Siparişim bayıldım❤❤
İsim: K** A**
Tarih: 04 Şubat 2022

Yorum: Gerçekten inanılmaz bir ürün. Düzenli kullandığınız anda vücuttaki tüm sivilceler pürüzler gidiyor. Bu 2. ve 5 adet satın alışım. Bir dahakine stok yapmak adına 10 tane birden alacağım çok beğeniyorum bu sabunu. Ben tüm vücuduma kullanıyorum.
İsim: E** Ş**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: Evde stok yaptığım bir ürün,mantara,sivilceye herşeye iyi geliyor
İsim: I** U**
Tarih: 29 Eylül 2022

Yorum: İndirime girdikçe stokluyorum çok güzel his
İsim: D** G**
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: 4. kullanışım omuzumdaki sırtımdaki ve popo üzerindeki sivilceleri kızarıklıkları geçirdi çok memnunum kesinlikle almaya devam ederim. Çok ön yargılıydım kaç kez cildiyeye gitmeme rağmen çözüm bulamamıştım iyi ki şans vermişim mutlaka alın deneyin 💓
İsim: İrem B.
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: Eşimin kollarındaki minik sivilceler için almıştık aslında ama denemek için yüzümü yıkayayim dedim ve ilk yıkamada bile fark etti yüzümdeki ölü deriyi attı ve parlatti. Kesinlikle bir şans verin derim..
İsim: S** G**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: böyle bir şey olamaz. müthiş ya müthiş !!!! pürüzsüzleştiriyor, sivilce lekelerini yok ediyor, sivilceleri kurutuyor, siyah noktaları zamanla yok ediyor. stok yapmaya geldim.
İsim: H** G**
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: Ürünü yaklaşık bir haftadır kullanıyorum, bu kadar sürede bile gözle görülür sonuç aldım. Deneme amaçlı almıştım ancak şu an stok yapmayı düşünüyorum. Ayrıca yanında gönderilen küçük hediye için de teşekkür ediyorum.
İsim: Ece Ş.
Tarih: 01 Temmuz 2021

Yorum: Sırtımda ve göğsümde çıkan sivilceler için kaç tane cildiye gezdim.O kadar çok ürün kullandım hiçbiri bunun kadar hızlı etki etmedi.4 gündür yüzümde asla geçmeyen iltihaplı sivilcemi bile tek gecede kuruttu.Yorumlarına bakarak almıştım indirimlerden stok yapacağım kesinlikle denemelisiniz.
İsim: i** c**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: Denemediğim retinol arbutin niacinamid yüz serumu kalmamıştı almadığım pahalı yüz yıkama jeli de kalmadı ama hiçbirinde böyle bir etki görmemiştim ilk yıkamada yüzümdeki tüm aktif sivilceleri sabaha söndürdü yüzüm yumuşacık oldu burnumdaki siyah noktaların pütürlü hissiyatını aldı götürdü ayrıca kalçamdaki tavuk derisi görüntüsü ve pütürlere çok iyDevamını Oku
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Kargolama hızlı paketleme çok güzeldi. Ayrıca yolladıkları hediye içinde teşekkür etmek istedim. Güzel bir jest olmuş. Çok fazla duymuştum sabunu indirim döneminde kaçırmadan denemek istedim. Aile boyu kullanıyoruz şimdi. Duşta kullandığım da bir ton beyazlattı resmen o kadar mı kirliydim yahu dedirtti
İsim: A** G**
Tarih: 12 Kasım 2021

Yorum: ürünü kullanmadan yorum yapmak istemedim tavsiye ile aldım ama iyi ki almışım diyorum ilk kullanimda vücudumdaki sivilceleri giderdi çok küçüklerdi zaten 5 gündür sabah akşam yüzüm için kullanıyorum yüzüm cok kötüydü şuan sadece sivilce izlerim kaldı gerçekten alıp stok yapmak istiyorum mükemmel bir ürün
İsim: G** Ç**
Tarih: 24 Ekim 2023

Yorum: Aşiri kaliteli ve güzel iyiki almışım stokladim
İsim: B** A**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Kendim için ve oğlum için aldım gayet memnun kaldım etkisi çok güzel kısa sürede elimize ulaştı. Sürekli kullanımda mucizeler yaratabilir.
İsim: S** a** t**
Tarih: 24 Şubat 2022

Yorum: vücut sivilcelerime çok iyi geldi, 2 kutu daha alıp stokladim
İsim: z** t**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: İNANILMAZ. Yüzümde haftalardır geçmeyen "kör sivilce" olarak bilinen başsız ama büyük ve iltihaplı sivilce problemim vardı. Bir çok şey kullandım ama hiç biri işe yaramadı. Söyleyeceğim tek bişey var bu sabun tam bir mucize. 1.5 hafta oldu kullanmaya başlayalı ve günde 3 defa kullanıyorum. O yüzümde ki kocaman sivilceleri yaklaşsanız göremezsiniz şDevamını Oku
İsim: E** T**
Tarih: 18 Aralık 2021

Yorum: degerlendrmk için brz kullanmayı bekledim, takip ettgm bir dermatolog önerisi ile aldım, ensemdeki küçük saçları ağdayla aldırdgm için o kısımlar fena sivilcelnmişti o amaçla aldm. popomdada uzun yıllardır ne yptysam geçmeyen sivilceler vardı her iki kısmada iyi geldi kurudular popoda hiç umudum yoktu ama ilk kez popomu sivilcesiz gördm şaşkınım eDevamını Oku
İsim: M** G**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Kolay kolay yorum yapmam ama ürün ilk haftada etkisini yavaş yavaş gösterdi teşekkür ederim bana tavsiye eden arkadaşıma buradan stokladım ne zaman indirme düşerse alacağım gayet beğendim yüz ve vücut için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz
İsim: M** z** U**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: çok memnunum keşke daha önce alsaydım hemen stok yapacağım. ben 3-4 kere kullandım ona rağmen sırtımdaki sivilceleri inanılmaz azalttı. bence yüzde kullanılmamalı
İsim: A** K**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: yorumlara bakarak ve denemek amaçli 1 tane ürün siparis ettim yağlı bir cilde sahiptim vee bu mucizevi sabunla böyle bı sorunum kalmadı tavsiye ediyorum stoklamaya başladım bile küçük hediyeniz içinde ayrıca teşekkür ederim
İsim: E** e**
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: daha 3 kullanımda bile sivilceleri sırt ve kalça sivilcelerimi büyük oranda kuruttu kesinlikle stok yapılmalı
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: Tereddüt ederek aldım ama güzel ürün sanırım stok yapacağım
İsim: B** A**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Düzenli kullanmasamda sırt sivilcelerime iyi geldi tekrar stok yaparım umarım biraz ucuzlar
İsim: B** y**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Tavsiye üzerine satın aldim . Paketlemesi ,teslimat süresi ve içine koydukları küçük hediyeleri. Çok ama çok teşekkür ederim. Çok kaliteli ve zarifsiniz. Sevgiler
İsim: E** B**
Tarih: 01 Temmuz 2021

Yorum: T bölgem her zaman sivilcelidir bu yüzden aldım. Hediyeler için teşekkürler ayrıca. Yeni kullanmaya başladım sivilcelerde sönme oldu renkleri soluklaştı fakat yeni sivilceler de çıktı. Bende bunu kötüye yormak istemiyorum. Kullanmaya devam ettikçe yorumumu güncelleyeceğim. Güncel : Ürünü cidden sevdim. Özellikle çıkacağını hissettiren sivilceler üzDevamını Oku
İsim: E** Y**
Tarih: 07 Ağustos 2021

Yorum: kızım için aldım Bu ürünü gerçekten çok güzel yüzünü de çok fazla sivilceler vardı ve neredeyse bitmeye geldi ürün elime hızlı ulaştı kargoda hiçbir şekilde zarar görmemişti
İsim: S** k**
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: yanında küçük bir el kremi ve güzel bir not ile geldi, ince düşünülmüş çok teşekkür ederim 😍
İsim: S** D**
Tarih: 03 Temmuz 2021

Yorum: Tavsiyelerine sonsuz güvendiğim @bireczaciblogu sayesinde tanıştım bu ürünle. Babam için aldım ürünü ilk haftada gösterdi etkisini inanılmaz bir ürün. Bittikçe stoklarım artık
Tarih: 06 Mart 2023

Zantis Kükürt Salisilik Asit Glikolik Asit Sivilce Akne Sabunu 80 gr Sabun Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: pH değeri nedir
Cevap: Merhabalar ph değeri 5.5'tur. İyi günler dileriz

Soru: Merhabalar Hangi Kargo Şirketi İle Çalışıyorsunuz ?
Cevap: Merhaba Nurettin bey, surat kargo ile calisiyoruz. Degerli siparislerinizi bekliyoruz.. Iyi geceler..

Soru: Sırttaki sivilce lekesine iyi gelir mi
Cevap: Merhaba çok olumlu dönüşler alıyoruz. Denemenizi tavsiye ederiz. İyi günler.

Soru: merhaba iyi günler emziren anneler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar doktorunuza danismanizi tavsiye ederiz. İyi günler

Soru: merhabalar Sizden ricam özenle paketleyip gönderirseniz çok sevinirim ilginiz için şimdiden teşekkür ederim
Cevap: Merhabalar elbette titizlikle hazırlanıp gönderilecektir. İyi günler dileriz

Soru: Tüm vücudumda özellikle bacaklarımda strese bağlı yoğun kaşıntı var. Sürekli kaşınıyor kabarıyor bazı yerler hatta yırtılıyor. Bu sabun iyi gelir mi yoksa daha kötü mü yapar?
Cevap: Merhabalar, sabunun yan etkisi yoktur. Kullanımda sorun yaşamazsınız. Ancak yine de kullanırken küçük bir bölgeyi baz alarak kullanmanızı öneririz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba seboreik dermatite iyi geliyor mu ürününüz
Cevap: Merhabalar sıkıntınızı çözmez ancak rahatlatır. Iyi gunler dileriz...

Soru: merhaba hergün kullanıma uygunmudur
Cevap: Merhabalar elbette sabah akşam düzenli kullanmanızı tavsiye ederiz. İyi günler dileriz

Soru: Hamileyim kullanmamda bi sorun olur mu bazı şeyleri önermiyorlar da herşeyi kullanmaya korkar oldum :)
Cevap: Merhabalar hayır bir sakıncası bulunmamaktadır. ancak tereddüttünüz varsa doktorunuza danışmanızı öneririz. İyi günler.

Soru: Duştan sonra sabunla yüzümü yıkayıp ondan sonra mı siyah nokta maskesi yapacağım
Cevap: Merhaba Duştan sonra maskeyi direk uygulayabilirsiniz İyi günler dileriz

Soru: Merhaba,kızım için almak istiyorum ama 11 yaş için uygunmudur..minik minik sivilceler her yerinde çıkıyor söndürürmü ve kullanabilirmi
Cevap: Merhabalar elbette ergenlik döneminde kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: Makyaj temizlemede kullanılır mı
Cevap: Merhabalar elbette kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: PH değerini öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhabalar sabunumuzun Ph değeri 5,5'dur. İyi günler dileriz.

Soru: Kabak lifiyle uygulana bilir mi
Cevap: Merhabalar elbette kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: İyi günler. 20 gün önce kadar kullanmaya başladım sabunu. Vücudumdaki sivilceleri güzel temizledi, ama yüzüm mayın tarlası gibi oldu. İçeriğindeki herhangi bir şey yüz için uygun olmamış olabilir mi?
Cevap: Merhabalar yüzünüzde cilt altında yağ tabakası birikmişse önce onları dengeleyerek cildinize yardımcı olmaktadır. Kullanmaya devam etmenizi tavsiye ederiz. İyi günler.

Soru: popomdaki sivilce ve izlerine iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar çok olumlu dönüşler alıyoruz. Mutlaka denemelisiniz. İyi gunler dileriz

Soru: Limon da var mı ?
Cevap: Merhaba Limon esanslı olarak üretilmiştir. Iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba. Ürünün son kullanma tarihi nedir acaba?
Cevap: Merhabalar 07.2026'dır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba Batık için kullanılır mı
Cevap: Merhabalar elbette kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar cene bölgemde gül hastalığı kullanabilir miyim. Uygunmudur
Cevap: Merhabalar, Çene bölgenizde sivilce varsa kullanmanızda bir sakınca olmaz ancak bahsettiğiniz rahatsızlığın tedavisini sağlamaz. İyi günler dileriz.

Zantis Kükürt Salisilik Asit Glikolik Asit Sivilce Akne Sabunu 80 gr Sabun Ürüne Ait Fotoğraflar

Zantis Kükürt Salisilik Asit Glikolik Asit Sivilce Akne Sabunu 80 gr Sabun En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Nihan Kozmetik 0 13

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü