Zarif İnce Zincir ve Boncuklu Kolye ile Tasarlanmış Kombin Harfli Kadın Şık Çelik Kolye Tavsiye Edilen Yer Neresi

Didem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
548
0
0
Zarif İnce Zincir ve Boncuklu Kolye ile Tasarlanmış Kombin Harfli Kadın Şık Çelik Kolye En Ucuzu Nerede Bulunur?
Zarif İnce Zincir ve Boncuklu Kolye ile Tasarlanmış Kombin Harfli Kadın Şık Çelik Kolye Şu Andaki Değeri 299.5 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Zarif İnce Zincir ve Boncuklu Kolye ile Tasarlanmış Kombin Harfli Kadın Şık Çelik Kolye Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Zarif İnce Zincir ve Boncuklu Kolye ile Tasarlanmış Kombin Harfli Kadın Şık Çelik Kolye Hakkında yaklaşık 19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Zarif İnce Zincir ve Boncuklu Kolye ile Tasarlanmış Kombin Harfli Kadın Şık Çelik Kolye Açıklama Ve Özellikler

Zarif İnce Zincir ve Boncuklu Kolye ile Tasarlanmış Kombin Harfli Kadın Şık Çelik Kolye Ürününün Satıcısı, Karflake Zarif İnce Zincir ve Boncuklu Kolye ile Tasarlanmış Kombin Harfli Kadın Şık Çelik Kolye ürününü 299.5 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Zarif İnce Zincir ve Boncuklu Kolye ile Tasarlanmış Kombin Harfli Kadın Şık Çelik Kolye Kullanıcı Yorumları
299.5 Tl ye satışta olan Zarif İnce Zincir ve Boncuklu Kolye ile Tasarlanmış Kombin Harfli Kadın Şık Çelik Kolye Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok özenli paketleme ve çok şık durdu bayıldım. Aynı gün kargoya da verildi daha ne isterim. ❤ edit; hemen karardı ve soldu tavsiye etmiyorum. 2.edit: satıcı benimle iletişime geçti ve ürünün yenisini gönderdiler bu devirde böyle satıcı bulmak çok zor işini layığıyla yapıyorlar çok teşekkür ederim ❤❤
İsim: F** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Mart 2024
Satıcı: Karflake

Yorum: Çok güzel 🥰 hediye yüzük gönderilmiş o da çok güzel 🥰 teşekkür ediyorum satıcıya 🫶🏻
İsim: B** A**
Tarih: 01 Mart 2024
Beden: Beden:2

Yorum: Çok Beğendim. Özenli paketleme ve Ürünler de Güzel 👍
İsim: M** B**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: Bu nasıl güzel bir kolye aşık oldum resmen. Paketlemenin özenine ayrı bayıldım zaten çok çok teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: O kadar güzeller ki sorunsuz geldi siparişlerim de çok teşekkürler
İsim: K** G**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Mükemeldiler umarım rengi solamaz
İsim: E** T**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: O kadar güzel ki on yıldız olsa on yıldız. Kalitesini göstermek için fotoğraf çekmeye çalıştım ama görünen daha güzel kesinlikle.
İsim: T** A**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim, paketlemesi çok şık. Ürünün kendisi şıkır şıkır. Kullandıktan sonra güncellerim. *Güncelleme- Kesinlikle çelik olduğunu düşünmüyorum, solma ve kararma mevcut. Bu fiyata memnun kalmadım. *Güncelleme- Harika bi işletme, yorumumu yapar yapmaz değişim için dönüş yaptı.
İsim: G** B**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:2|

Yorum: Harika ürün umarım kararma yapmaz 🥰 kutu üzerindeki isim jesti için ayrıca teşekkür ederim
İsim: R** B**
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: kaliteli duruyor 1 günde teslim edildi keşke tek kutuya koymasalardı karışmış açmak uğraştırdı biraz
İsim: F** Z** Ş**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Bayıldım paketleme olsun üstünde ismimin kazması küçül kese içinde gelmesi ve tatlı bir not çok teşekkür ederim emeğinize sağlık ❤👍
İsim: G** V**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel ve kaliteli iki kolyenin ayrı olduğunu alırken fark etmedim iyiki ayrıymış ama çok sevdim. Orjinal çelik bence kararma yapmaz ama yaparsa yorumu güncellerim
İsim: B** D**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: gönül rahatlığıyla alabilirsiniz gayet kaliteli ve güzeller
İsim: N** Ç**
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Klipsi bozuk yani 280 lira az oara değil üzdü açıkcası güncelleme takmamla düşmesi bir oldu
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Zarif İnce Zincir ve Boncuklu Kolye ile Tasarlanmış Kombin Harfli Kadın Şık Çelik Kolye Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Harflerimi nasıl özelden size atabilirim
Cevap: Merhabalar karflakeoffical hesabından yazabilirsiniz başka bir platform herkesin kullandığı

Soru: Kararma yapıyor mu
Cevap: Merhabalar kolyeler çeliktir kolye uçları altın kaplamadır ürünlerin duş krem parfüm gibi şeylerden uzak tutulmasını tavsiye ediyoruz müşterilerimiz oldukça memnundur

Soru: Zincirlerin boyutu nedir
Cevap: Merhabalar 45 cm ve 60 cm olarak tasarlanmıştır 2 ayrı zincir olarak gelir

Soru: kalp yerine başka bir obje seçeneğiniz var mı?
Cevap: Merhabalar maalesef yoktur

Soru: Ürünün gümüş rengi var mı acaba
Cevap: Merhabalar maalesef yok

Soru: Bugün çıkışı yapılır mı
Cevap: Merhabaalar elimizden geldiğin. Yetiştiremeye çalışıyoruz efendi.

Soru: kolyenin zinciri kac cm
Cevap: Merhabalar harfli zincir 45 cm dir boncuklu kolye 60 cm uzunluğunda 2 ayrı kolyedir istediğiniz gibi kullanabilirsiniz

Soru: merhaba gümüş rengi var mi
Cevap: Merhabalar maalesef yoktur

Soru: Hangi harfi gönderdiğinizi öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhabalar 24 saat içerisinde bizlere harf belirtmediyseniz görseldeki ürünün aynısı gönderilir

Soru: Üç harfli yapabiliyor musunuz
Cevap: Merhabalar tabiki kaplar ile birlikte ek harf satın alırsanız istediğiniz şekilde hazırlanır Ürün linki https://ty.gl/e09le6wloo

Soru: 45 cm den uzun yapabilir misiniz içteki kolyeyi
Cevap: Merhabalar 60 cm olarak yapabilir 2. Kolye ile aynı olur o şekilde de

Soru: merhaba görseldeki 2 kolyede geliyor mu acaba yoksa sadece harfli olan mı?
Cevap: Merhabalar 2 kolye olarak efendim isterseniz tek takın isterseniz 2 ki olarak

Soru: ürün çelik mi
Cevap: Merhabalar zincirlerimiz çeliktir kolye uçlarımız altın kaplamadır

Soru: Bir de bu kolyedeki harfli kolye tek olarak da satılıyor mu
Cevap: Merhabalar evet efendim ürün linki https://ty.gl/e1czfz643t

Soru: merhaba tek takmak istesem harfi çıkarabiliyormuyum
Cevap: Merhabalar efendim harfli kolye ve diğer kolye 2 ayrı kolye olarak geliyor birleşik değildir istediğiniz ürün ile kombin yapabilirsiniz

Soru: tüm metaryellerin hepsi çelik mi acaba
Cevap: Merhabalar efendim zincirimiz çeliktir kolye uçlarımız altın kaplamadır

Soru: Bu kombinin tek harfli versiyonu var mı
Cevap: Merhabalar evet vardır efendim Ürün linki ; https://ty.gl/q3c99q6ln5

Soru: zincirler ayrı mı birleşik mi
Cevap: Merhabalar ayrıdır efendim

Soru: Merhaba kararma gibi bir durumda parlattırabiliyor muyuz?
Cevap: Merhabalar parlatma işlememiz yoktur ürünümüzün zincirleri çeliktir kararma yaşamazsınıznkolye uölarımaltın kaplamadır krem duş parfüm gibi etkenlerden korumanızı tavsiye ederiz

Soru: diğerinin arkasında uzatması varsa 5 cm falan daha uzun durabilir mi aynı olmasa ?
Cevap: Bizim kolyeyelerimiz de uzatma yok efendim net boyut

Zarif İnce Zincir ve Boncuklu Kolye ile Tasarlanmış Kombin Harfli Kadın Şık Çelik Kolye Detaylı Resimler

Zarif İnce Zincir ve Boncuklu Kolye ile Tasarlanmış Kombin Harfli Kadın Şık Çelik Kolye En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü