Zgx25 Ryzen 5 3600 32GB 3200MHz Ram 512GB SSD RX550 GDDR5 23.8- Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Ürün Alınmaya Değer Mi

Burcu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
505
0
0
Zgx25 Ryzen 5 3600 32GB 3200MHz Ram 512GB SSD RX550 GDDR5 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Alanlar Memnun Mu?
Zgx25 Ryzen 5 3600 32GB 3200MHz Ram 512GB SSD RX550 GDDR5 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Şu Andaki Değeri 16854.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Zgx25 Ryzen 5 3600 32GB 3200MHz Ram 512GB SSD RX550 GDDR5 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Zgx25 Ryzen 5 3600 32GB 3200MHz Ram 512GB SSD RX550 GDDR5 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Hakkında yaklaşık 778 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Zgx25 Ryzen 5 3600 32GB 3200MHz Ram 512GB SSD RX550 GDDR5 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Teknik Bilgiler

Zgx25 Ryzen 5 3600 32GB 3200MHz Ram 512GB SSD RX550 GDDR5 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Ürününün Satıcısı, Zeiron Zgx25 Ryzen 5 3600 32GB 3200MHz Ram 512GB SSD RX550 GDDR5 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar ürününü 16854.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Zgx25 Ryzen 5 3600 32GB 3200MHz Ram 512GB SSD RX550 GDDR5 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Ürün Hakkındaki Yorumlar
16854.0 Tl ye satışta olan Zgx25 Ryzen 5 3600 32GB 3200MHz Ram 512GB SSD RX550 GDDR5 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
778 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Oğlum için almıştım sorunsuz elime ulaştı.paketlemeside çok iyiydi almakisteyen herkeze tavsiye ederim teşekkür ederiz
İsim: S** Y**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CİTY BİLİŞİM

Yorum: oğlum için aldım.çok çabuk ve sağlam geldi.Almak isteyenlere tavsiye ederim.
İsim: N** Ö**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Paketleme oldukça sağlamdı. Kullanmaya başladık oldukça donanımlı.Kaliteli,beğendik, tavsiye ederim.
İsim: H** M** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Temmuz 2024

Yorum: ürün hızlı bi şekilde elimize ulaştı. kargolama cok özenle yapılmıştı.kurulumu kolay beklediğimiz gibi. sadece kasanın ışıkları rahatsızetmişti oda kapatılabiliyormus. teşekkür ederz
İsim: Ayşe D.
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Harika. Güvenilir. Kargolama paketleme sağlamdı. Ayrıca müşterihizmetleri de çok ilgiliydi.
İsim: H** Ö**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: çocuklar için aldım çok memnunum tavsiye ederim
İsim: S** Ö**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: ürünü oğlum için aldım sorunsuz elimize ulaştı paketlemesi güzel gelditeşekkürler city bilişim👍👍👍
İsim: **** ****
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Elinize emeğinize sağlık 2 günde geldi ürünüm söz verildiği gibi çokmemnun kaldık kargolaması mükemmel güvenle alabilirsiniz her kese tavsiyem
İsim: H** K**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: ürünü oğlum için aldım yeni aldık kurulumu çok rahat indirimde aldim bufiyata bu kalite çok iyi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: sorunsuz paketleme güzel teslim edildi bir gün sonra 1000 TL indirimolmuş biraz üzüldüm ama nasip böyleymiş hazır indirimdeyken düşünenler alabilir
İsim: Canan T.
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: Paketleme çok güzel ürün beklediğimizin üzerinde performanslı alacakolanlar hiç düşünmesin tam bir f.p ürünü tşk ederim......
İsim: b** E**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Çök güzel bir urun siparişi verdim hemen ulaşti elime paketleme siz deçok güzel herkese tafsiye ederim…..
İsim: M** Ç**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: Ürünü kesinlikle tavsiye ediyorum paketleme dahil her şey çok iyiydi.
İsim: Yunus e. Ö.
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: ürünü oğlumuz için aldık kurulumunu kolayca yaptık ve hem görünüş hemperformans olarak hoşumuza gitti.satici da arayıp ilgilendi.kargo da çokçabuk elimize ulaştı çok teşekkür ederiz
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: paketleme çok iyiydi , gayet hızlı geldi,hızı görüntü kalitesi baya iyi
İsim: Ş** K**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: Ürün tamamen fiyat performans ürünü sorunsuz bir şekilde elime ulaştısatıcınında ilgisi için teşekür ederim
İsim: Emrecan K.
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: gerçekten ürün mükemmel ve ayrıca kargo ve paketlemeye çok özen gösterilmiş
İsim: B** K**
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: cok iyi şekilde sorumsuz elime ulaşti güzl paketlenmiş kırık fln hicbiyerinde sorun yok tavsiye ederim
İsim: N** B**
Tarih: 13 Eylül 2023

Yorum: Kardeşim için almıştım çok memnunuz
İsim: T** B** T**
Tarih: 13 Eylül 2023

Yorum: Bilgisayarı oğlum için aldık. Ekran kalitesi , klavye kulaklık herseyiçok güzel. Ürün hasarsız tam olarak geldi . Paketlenmesi oldukçaiyiydi ve kargo 2 günde bize ulaştı. Kurulum yaparken takıldığımızyerde teknik servis ile iletişime geçtik hemen yardımcı oldular üstünede daha so nra kontrol etmek için aradılar. İlk defa internettenelektronik aDevamını Oku
İsim: G** S**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Ürünü alalı yaklaşık 5 ay oldu. Sorunsuz ve sıkıntısız kullanmayaailecek devam ediyoruz. Oyun oynatma kalitesi tartışılmaz. Tam bir fiyatperformans ürünü diyebilirim. Satıcıya çok teşekkür ederim. Ürünükesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler...
İsim: Mehmet Ö.
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: görüntü harika oğlum bayıldı performans güzel satıcı ilgili
İsim: A** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Eylül 2023

Yorum: kardeşim için aldık sorunsuz teslimat ürün de gayet iyi teşekkür ederiz 👍🏼
İsim: D** C**
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: Paketlenişi çok güzeldi. Tam bir fiyat performans ürünü. Almanızı öneririm
İsim: İ** D**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: gayet güzel tavsiye ederim paketlemede yorumlarda yazdığı gibi mükemmeldi.
İsim: ö** b**
Tarih: 28 Ağustos 2023

Yorum: çocuklarım için aldım gayet güzel kesinlikle tavsiye ederim
İsim: İ** Ö**
Tarih: 19 Ağustos 2023

Yorum: Oğluma doğum günü hediyesi olarak aldım fiyat performans açısından çokgüzel herşeyi ile tak çalıştır olarak geliyor bu fiyata bu ürün harikagüncel oyunları çok rahat oynatıyor tavsiye ederim
İsim: K** P**
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: Ürün gayet kaliteli donanım olarak fazlasıyla ihtiyacımızı karşıladıhızlı ve sağlam ulaştı elimize ayrıca müşteri memnuniyetide bir o kadariyiydi tavsiye ederiz memnun kaldık teşekkürler
İsim: H** S** A**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: HERNE KADAR SİPARİŞİM BİR KAÇ GÜN GECİKMİŞ OLSADA. SORUNSUZ BİR ŞEKİLDETESLİM ALDIM. KURULUMDA HİÇ SORUN YAŞAMADIK. HERŞEY TAM VE EKSİKSİZOLARAK GELDİ. MAĞAZA YETKİLİSİ MUSTAFA BEYİN DE BİZLERİ ARAYARAK ÜRÜNTESLİM KONUSUNDA İLGİLİ OLMALARI AYRICA BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ. GÖNÜLRAHATLIĞIYLA BU MAĞAZANIN TÜM ÜRÜNLERİNİ SATIN ALABİLİRSİNİZ.
İsim: Nezir D.
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: Hızlı teslimat ve sorunsuz kargo. Henüz çalıştırmadım görüntülü çok iyi
İsim: G** A**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Zgx25 Ryzen 5 3600 32GB 3200MHz Ram 512GB SSD RX550 GDDR5 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: monitör kaç hz
Cevap: Merhabalar, monitör 75Hz dir efendim.

Soru: merhaba vindowsu nasıl kurcaz etkinlestir diyo deniyorum olmuyor satıcı tarafindan gonderilen kodu girin diyo anlamadım yardimcı olabilirmisiniz
Cevap: Merhabalar, Windows 10 30 günlük deneme sürümü yüklü olarak gönderilir. 30 gün sonra kullanmaya devam edebilirsiniz fakat etkinleştirme uyarısı verir. İnternetten Windows 10 etkileştirmesi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Soru: merhabalar hard disk ekleme yapabiliyor muyuz yapabiliyosak kaç tane harddisk kaç tane ssd ekleme yapabiliyoruz kaç tane tam girişi var ve kaç tanesi boş geliyo
Cevap: Merhabalar anakartta 2 adet Ram slotu vardır, 2 slotta doludur. Anakartın 64GB a kadar Ram desteği vardır. Ürüne ekstra olarak 2 adet daha SSD veya HDD disk takabilirsiniz.

Soru: taksitlendirme ne kadar oluyor faiz vs yazabilirseniz
Cevap: Değerli müşterimiz, taksitlendirme konusunda aşağıdaki linkten detaylı bilgi alabilirsiniz. https://www.trendyol.com/s/ozel-kampanyalar

Soru: garantisi varmıdır
Cevap: Merhabalar, ürün 24 ay garantilidir efendim

Soru: İşlemcisi kaçıncı nesil
Cevap: Merhabalar, üründe Ryzen 5 3600 gibi güçlü bir işlemci vardır ve Intel işlemcilere göre 9.Neslin performansına sahiptir.

Soru: ram ddr kaç
Cevap: DDR4 efendim.

Soru: Sadece minecraftta kaç fps alır
Cevap: Merhabalar, genel olarak PUBG, Valorant, Fortnite, GTA5, ETS2, Forza Horizon, LOL, CSGO, APEX, Call Of Duty, Assasing Creed, CRYSIS, FIFA, PES vb oyunlarda 150-200 arası bir FPS alırsınız efendim.

Soru: Red Dead redemption gibi hikayeli oyunlar da kasma olur mu kaç fps alırım
Cevap: Merhabalar, genel olarak PUBG, Valorant, Fortnite, GTA5, ETS2, Forza Horizon, LOL, CSGO, APEX, Call Of Duty, Assasing Creed, CRYSIS, FIFA, PES vb oyunlarda 150-200 arası bir FPS alırsınız efendim.

Soru: farming simulator 22 akıcı oynayabilir miyim bu bilgisayar da ?

Soru: knight online oyununu açar mi
Cevap: Evet efendim sorunsuz olarak oynayabilirsiniz.

Soru: sıvı soğutma takabilirmiyiz takabilirsem bir öneriniz varmı
Cevap: Merhabalar, kasa modelinze uygun ölçülerde takmalısınız efendim.

Soru: kolay gelsin ders amaçlı almak istiyorum ne dersiniz
Cevap: Merhabalar, hem oyun oynamak hem de diğer işlemleriniz için kullanabilirsiniz efendim

Soru: rdr2 oynatırmı
Cevap: Merhabalar, genel olarak PUBG, ETS2, Metin2, Knight Online, Valorant, Fortnite, Minecraft, CSGO, Zula, GTA5 vb oyunları başlangıç veya orta seviye grafik ayarlarında rahatlıkla, kasma donma olmadan oynayabilirsiniz efendim.

Soru: merhabalar ben almak istiyorum ama sims 4 60gb bunu kaldirirmi?

Soru: far cry 6 kaldırır mı
Cevap: Evet efendim oynayabilirsiniz.

Soru: Merak ettiğim bir konu bende 13 promax var burda bile pubg 90fps veriyor bu bilgisayar 150 ila 350 arası nasıl oluyor??? Orasını anlamadım
Cevap: Merhabalar, genel olarak PUBG, Valorant, Fortnite, GTA5, ETS2, Forza Horizon, LOL, CSGO, APEX, Call Of Duty, Assasing Creed, CRYSIS, FIFA, PES vb oyunlarda 150-350 arası bir FPS alırsınız efendim.

Soru: valorant ta kaç FPS verir 150-350 diyorsunuz ama ben 300 mu 350 FPS mi aliyo diyorum

Soru: Bunun bir tık üstü olarak hangi ürünü önerirsiniz ryzen 5 den daha iyi uzun vadeli bişey düşünüyorum
Cevap: Merhabalar Zeiron Prime serilerini öneiriz efendim.

Soru: Pubg kaç fps verir??

Zgx25 Ryzen 5 3600 32GB 3200MHz Ram 512GB SSD RX550 GDDR5 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Ürünün Fotoğrafları

Zgx25 Ryzen 5 3600 32GB 3200MHz Ram 512GB SSD RX550 GDDR5 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü