10.36 Inc 8 Gb Ram 256 Gb Hafıza 1200-2000 Hd Ips Ekran 8 Çekirdek Işlemcili Ultrapad Gri Tablet Alanlar Memnun Mu

PusulaRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
317
0
0
10.36 Inc 8 Gb Ram 256 Gb Hafıza 1200*2000 Hd Ips Ekran 8 Çekirdek Işlemcili Ultrapad Gri Tablet Bu Ürünü Almalı Mı?
10.36 Inc 8 Gb Ram 256 Gb Hafıza 1200*2000 Hd Ips Ekran 8 Çekirdek Işlemcili Ultrapad Gri Tablet Şu Anki Satış Fiyatı 4999.0 Tl'den Satılmaktadır.

10.36 Inc 8 Gb Ram 256 Gb Hafıza 1200*2000 Hd Ips Ekran 8 Çekirdek Işlemcili Ultrapad Gri Tablet Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

10.36 Inc 8 Gb Ram 256 Gb Hafıza 1200*2000 Hd Ips Ekran 8 Çekirdek Işlemcili Ultrapad Gri Tablet Hakkında yaklaşık 534 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

10.36 Inc 8 Gb Ram 256 Gb Hafıza 1200*2000 Hd Ips Ekran 8 Çekirdek Işlemcili Ultrapad Gri Tablet Teknik Açıklamalar

Vorcom Ultrapad tablet, Android 13 işletim sistemi ile kullanıcılarına modern ve kullanımı kolay bir arayüz sunuyor. 8 çekirdekli Unisoc T616 işlemcisi ve Mali-G72 MP3 grafik işlemcisi sayesinde, günlük görevlerinizi hızla yerine getirmenize ve grafik yoğun uygulamaları rahatlıkla çalıştırmanıza olanak tanır. 8 GB RAM kapasitesiyle, çoklu görevleri sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.>
Tablet, 256 GB dahili hafıza ile geniş bir depolama alanı sunar ve Micro SD kart desteği sayesinde bu alanı 256 GB’a kadar artırabilirsiniz. 10.36 inç büyüklüğünde ve 1200 x 2000 çözünürlüklü LCD ekranı, canlı ve net görüntüler sunarken çoklu dokunmatik desteği ile kullanıcı deneyiminizi zenginleştirir.>
Ön tarafta 5 MP ve arka tarafta 13 MP otomatik odaklı çift kamerası ile fotoğraf ve video çekimlerinizi kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 7.000 mAh kapasiteli bataryası, 6-8 saatlik kullanım süresi ile uzun süreli bir performans sunar.>
Ultrapad Tablet, Type-C bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilir ve diğer cihazlarla veri aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Wi-Fi (IEEE 802.11 b/g/n) ve Bluetooth 5.0 desteği sayesinde kablosuz bağlantılarınızı güvenilir ve hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. Ayrıca, 3D oyunları ve uygulamaları destekleyen G-sensörü ve PUBG gibi oyunlarda jiroskop desteği de mevcut.>
Şık ve ergonomik tasarımıyla birlikte sadece 600 gram ağırlığındaki bu tablet, günlük kullanımınız için ideal bir seçenek sunar. Kutu içeriğinde tablet, Type-C kablo ve kırılmaz cam bulunurken, adaptör kutuya dahil edilmemiştir.>_x000D_

10.36 Inc 8 Gb Ram 256 Gb Hafıza 1200*2000 Hd Ips Ekran 8 Çekirdek Işlemcili Ultrapad Gri Tablet Ürününün Satıcısı, Vorcom 10.36 Inc 8 Gb Ram 256 Gb Hafıza 1200*2000 Hd Ips Ekran 8 Çekirdek Işlemcili Ultrapad Gri Tablet ürününü 4999.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

10.36 Inc 8 Gb Ram 256 Gb Hafıza 1200*2000 Hd Ips Ekran 8 Çekirdek Işlemcili Ultrapad Gri Tablet En Son Yapılan Yorumlar
4999.0 Tl ye satışta olan 10.36 Inc 8 Gb Ram 256 Gb Hafıza 1200*2000 Hd Ips Ekran 8 Çekirdek Işlemcili Ultrapad Gri Tablet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
534 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: ürün elime ulaştı paketlemesi çok ğüzeldi hediyeniz icin ayri tesekkur ederim
İsim: **** ****
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Asya Pasifik Teknoloji

Yorum: dürüst esnaf güvenilir satıcı. ayrıca ikram için tesekkurler. ürün gayet güzel.
İsim: V** D**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Çarşamba akşamı sipariş verdim cuma günü sabah elime ulaştı oğlum içinaldım henüz kullanmadım hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim
İsim: G** G**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Ürün sorunsuz elime ulasti.oğluma aldim surekli oyun oynuyor ısınmadonma yok simdilik.özenle kargolanmıştı.teşekkürler.
İsim: c** a**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: güzel ürün kızım için aldık şuanda bir sıkıntı yok satıcıda iyi kargoda guzeldi
İsim: M** U**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Kızımız için aldık çok beğendik. Hediyeniz içinde teşekkür ederiz
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: Küçük hediyeniz için çok teşekkür ederim. Paketleme çok guzeldi
İsim: H** O** K**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: ürün sağlam elime ulaştı, Hediyesi için ayrıca teşekkür ediyorum
İsim: E** D**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: cok guzel hizli bi sekilde elime ulasti kizim icin aldim kizim cok sevditskler ayrica paketleme superdi
İsim: m** k**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: çocuklarıma aldım çok memnunum tavsiye ederim fiyat aralığı olarakoldukça iyi bana göre Emeği geçenlere teşekkür ediyorum
İsim: Ahmet Y.
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: çok tereddüt ederek almıştım ama kesinlikle performans urunu çokbeğendik kargo hızlı sorunsuz sağlam geldi hediyeniz için teşekkür ederiz
İsim: Ö** D**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Anneme günlük kullanım için hediye aldım . Baya araştırdım fiyatperformans olarak en iyisi diyebilirim . Kargo sorunsuz hızlı teslimedildi. A++ kalite hizmet
İsim: recai t.
Tarih: 21 Ocak 2024

Yorum: 10 yaşında oğlum için aldık kasmadan oyun oynuyor hafızası oldukça genişfiyatına göre çok iyi
Tarih: 26 Aralık 2023

Yorum: çok güzel bir şekilde paketleme yapılmış sorunsuz hızlı bir şekildeelime ulaştı. oğluma hediye olarak aldım son derece memnun kaldık.
İsim: R** G**
Tarih: 26 Kasım 2023

Yorum: Almadan önce çok kararsız kalmıştım ama gayet güzel şık ve fiyata göreperformansı çok iyi tavsiye ediyorum pubg similatör oyunları sorunsuz çalışıyor
İsim: Ömer D.
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: kızıma hediye olarak almıştım güzel hızlı çalışıyor
İsim: Hazal D.
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: Ürün gayet güzel oğlum için aldım oyunlarını hiç kasmadan çok rahatoynuyor tavsiye ederim 👍
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: güzel sağlam geldi oğluma aldım gayet memnun
İsim: Pınar Ç.
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: ürün çok güzel, kendime aldıktan sonra kayınvalidem de aldım. Tavsiye ederim.
İsim: G** İ**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Haziran 2023

Yorum: öncelikle hediye için satıcıya teşekkür ederim.Güzel ve kullanışlı birtablet tavsiye ederim dedikleri gibi mükemmel bir tablet
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Yorumlara bakarak aldım paketleme sağlamdı kısa sürede teslim edildi.
İsim: A** F**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Nisan 2023

Yorum: büyük geniş we hızlı bir tablet oğlum için almıştım çok memnun unuz
İsim: N** E**
Tarih: 02 Ekim 2024

Yorum: çok iyi biz memnun kaldık
İsim: R** Y**
Tarih: 27 Eylül 2024

Yorum: Güncel ürün satıyorsunuz orjinal kılıfı yok!!!!!!!!!!!!!!!
İsim: Zeynal S.
Tarih: 25 Eylül 2024

Yorum: tablet gerçekten çok güzel iyi parasına göre muhteşem yani almanizitavsiye ederim
Tarih: 23 Eylül 2024

Yorum: işte benim favori ürünlerimden bir tanesi verdiğim paraya değdigerçekten kırıksız çatlaksız bir şekilde geldi çok güzel kargolanmıştıbiz çok beğendik hala kullanıyoruz ekran kocaman yani ekranda gözüktüğügibi değil gerçekten kocaman bir ekranı var kullanışlı ve hızlı çokbeğendik teşekkür ederim Trendyol teşekkür ederim vorcom
İsim: ünzile k.
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: ilk olarak satıcıyı tebrik ediyorum çok mükemmel bir ürün hiç kuşkusuzalın derim
İsim: R** İ**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: ürün kaliteli ve güzel teşekkürler
İsim: Aytaç t.
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Biz 2 tane aldık, bundan önce aldığımız ürün sağlam ve kullanışlı olduğuiçin çok beğendik birtane daha sipariş verdik ama bu son gelen ürün buşekilde ekranında mavi çizik var, zaten yorumlara baktığımda ise bir kaçkişi daha aynı şekilde sorun yaşamış, ondan dolayı iadesini veyadeğiştirmenizi istiyorum.
İsim: Muhammed e. A.
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: ürün idare eder fakat koruyucu cam içinde yoktu koruyucu cam diyegönderdiğiniz şey jelatin çıktığı telefoncuya gittim bunu takmasına ricaettik fakat bu koruma camı değil jelatin bu yüzden takamayız dedibisküvi yollayacağınıza güzel bir tane koruyucu cam gönderirdiniz dahaiyi olurdu
İsim: T** D**
Tarih: 12 Eylül 2024

10.36 Inc 8 Gb Ram 256 Gb Hafıza 1200*2000 Hd Ips Ekran 8 Çekirdek Işlemcili Ultrapad Gri Tablet Ürüne İlişkin Sorular

Soru: batarya kapasitesi?
Cevap: Merhaba. 6000 mah pil gücüne sahiptir. Teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: ekran kaydedici varmı
Cevap: Merhaba. Evet efendim mevcuttur. Teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Hangi marka
Cevap: Merhaba. Ürünümüz Vorcom markasıdır efendim. İyi günler dileriz.

Soru: ürünün Garanti süresi ne kadar acaba ?
Cevap: Merhaba. 2yıl garantilidir efendim. Teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar, klavyeli kılıf almak istiyorum bu ürünle beraber sizde var mı?
Cevap: Merhaba. Mağazamızda klavyeli kılıf bulunmamaktadır efendim. Teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: sim kart girişi varmı?
Cevap: Merhaba. Sim kart girişi mevcut değildir. Teşekkür eder iyi günler dileriz

Soru: Merhabalar garantisi var mı ve varsa ne kadar garantisi var
Cevap: Merhaba. Ürünümüz 2yıl garantilidir efendim. Teşekkür ederiz.

Soru: Garantisi var mı?
Cevap: Merhaba. Ürünümüz 2yıl garantilidir efendim. Teşekkür eder iyi günler dileriz

Soru: renk seçeneği varmı?
Cevap: Merhaba renk seçeneği mevcut değildir efendim.

Soru: Urun hangi firma garantili
Cevap: Merhaba. Ürünümüz Vorcom Türkiye garantilidir. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba dikey mod kullanabiliyor muyuz
Cevap: Merhaba uyumludur efendim

Soru: Garantisi varmı kaç yıl
Cevap: Merhaba. Ürünümü 2yıl garantilidir efendim

Soru: Ürünün Gümüş renginde kutu içinde kırılmaz cam vardır diyor acaba gride de mevcut mu
Cevap: Merhaba. Kutu içeriğinde mevcuttur. Teşekkür ederiz

Soru: Merhaba bu cihaza klavyeli kılıf ve kalem arıyorum?
Cevap: Merhaba. Maalesef mağazamızda mevcut değildir.

Soru: Mobil ağ erişimi varmı
Cevap: Merhaba. Sim kart girişi mevcut değildir efendim. Teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: kamera iyimi
Cevap: Merhaba. Çift kamera mevcuttur efendim ön kamera 5M; arka kamera 13M. Teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: şarj aleti gliyomu
Cevap: Merhaba. Kutu içeriğinde Şarj kablosu mevcuttur efendim. İyi günler dileriz.

Soru: pubg oynanırmı
Cevap: Merhaba evet efendim uyumludur

Soru: merhabalar ürünü karne hediyesi olarak alacagım ürün içinde şarj aleti varmı hedıye olarak powerbank her üründe geçerli mi ona göre satın alacagım
Cevap: Merhaba. Kutu içeriğinde şarj kablosu mevcut olup adaptörü bulunmamaktadır. Öyle bir hediye gönderimimiz bulunmamaktadır. Teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: çıktı kırılmaz cam kutusundan biz kılıf almak istiyoruz elinizde kılıf var mi
Cevap: Merhaba. Maalesef kılıf stoklarımız tükenmiştir efendim kısa sürede tekrar satışta olacaktır

10.36 Inc 8 Gb Ram 256 Gb Hafıza 1200*2000 Hd Ips Ekran 8 Çekirdek Işlemcili Ultrapad Gri Tablet Ürünün Fotoğrafları

10.36 Inc 8 Gb Ram 256 Gb Hafıza 1200*2000 Hd Ips Ekran 8 Çekirdek Işlemcili Ultrapad Gri Tablet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü