10- Ring Light Youtuber Ürün Çekimleri Masa Üstü Stantlı Selfie Işığ Vlog Kit En Düşük Fiyat Nerede-

MaviÇiçek

Bilgili
9 Ağu 2023
234
0
0
10" Ring Light Youtuber Ürün Çekimleri Masa Üstü Stantlı Selfie Işığ Vlog Kit Tavsiye Edilen Yer Neresi?
10" Ring Light Youtuber Ürün Çekimleri Masa Üstü Stantlı Selfie Işığ Vlog Kit Güncel Fiyatı 549.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

10" Ring Light Youtuber Ürün Çekimleri Masa Üstü Stantlı Selfie Işığ Vlog Kit Memnuniyet Durumu Nedir?

10" Ring Light Youtuber Ürün Çekimleri Masa Üstü Stantlı Selfie Işığ Vlog Kit Hakkında yaklaşık 18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

10" Ring Light Youtuber Ürün Çekimleri Masa Üstü Stantlı Selfie Işığ Vlog Kit Detaylı Açıklama

Masaüstü Stantı ile Ürün Çekimleri İçin Mükemmel Bir Ürün _x000D_
İnceleme, Video, Youtube, Tiktok Çekimleri _x000D_
10" Dış Çap _x000D_
USB GİRİŞ Güç: 36 Vatt USB giriş: 6W-10W _x000D_
BEYAZ IŞIK 60 Adet, GÜN IŞIĞI 60 Adet LED ampuller: 120 adet ( BEYAZ IŞIK 60 Ad, GÜN IŞIĞI 60 Ad ) _x000D_
AYARLANABİLİR IŞIK ( IŞIĞI AÇIP-KISMA ) Karartma aralığı: 1%-100% _x000D_
Toplam aydınlatma: BEYAZ IŞIK - BEYAZ GÜN IŞIĞI KARIŞIK - GÜN IŞIĞI _x000D_
_x000D_

10" Ring Light Youtuber Ürün Çekimleri Masa Üstü Stantlı Selfie Işığ Vlog Kit Ürününün Satıcısı, SMAYLİNG 10" Ring Light Youtuber Ürün Çekimleri Masa Üstü Stantlı Selfie Işığ Vlog Kit ürününü 549.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

10" Ring Light Youtuber Ürün Çekimleri Masa Üstü Stantlı Selfie Işığ Vlog Kit Ürünü Kullananların Görüşleri
549.0 Tl ye satışta olan 10" Ring Light Youtuber Ürün Çekimleri Masa Üstü Stantlı Selfie Işığ Vlog Kit Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Beklediğimden daha iyi performans aldım. Fiyat performans olarak harikabir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 24 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SMM TECH

Yorum: Hızlı kargo, özenli paketleme ve hediyeniz için teşekkür ederim.
İsim: A** Y**
Tarih: 24 Eylül 2024

Yorum: Kargo hızlıydı ürün sağlam geldi içine küçükte bir hediye koymuşlar çokteşekkürler rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Ürün tam beklediğim gibi geldi paketlemesi ve satıcının ilgiside harikaydı
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Çok iyi ürün satıcıya ilgisi için teşekkürler
İsim: A** A**

Yorum: Ürün gayet kaliteli geldi paketlemesi çok güzel olmuş teşekkürlertavsiye ederim
İsim: B** Ş**

Yorum: Daha fazla yıldız hak ediyor. Hızlı kargo, kaliteli ürün tebrikler. Heleürünün yanında gelen minik hediyelere ne demeli? Süpersiniz teşekkür ederim.
İsim: E** Y**

Yorum: satıcı hızlı ve ilgiliydi ürünün kalitesi çok güzel

Yorum: Ürün çok kaliteli ve çok kullanışlı, gayet güzel sarılmış düzgün birşekilde geldi . Herkese gönülden tavsiye ederim

Yorum: kargo hızlı geldi. ürünün kalitesine bayıldım satıcı da çok ilgiliteşekkürler smayling 😊
İsim: N** Y**

Yorum: ürün gerçekten çok güzel kargolanmasi dahil teslim süreci harikaydı
İsim: A** y**

Yorum: Paketleme özenliydi. Işığın kalitesini beğendim. Kargo çok hızlıydıhediye için teşekkür ederiz rahatlıkla tercih edebilirsiniz
İsim: A** Ş**

Yorum: Güzel ürün tavsiye ederim paketleme ve hızlı kargo için teşekkürler 🙏🏼
İsim: A** E**

Yorum: Çok güzel ürün çok beğendim satıcıya teşekkür ederim
İsim: S** c** K**

Yorum: Kısa süre önce alışveriş yapmıştım çok memnun kalmıştım Şuan yine aynıçok memnun kaldım ürün elime çok hızlı ulaştı ayrıca çok güzelpaketlenmiş çok memnunum tavsiye ederim
İsim: Ahmet T. D.

Yorum: Hizli kargo lakin ürün parçaları eksik geldi.Telefon tutucu bağlantıaparatı maalesef yok.Urun kutusunda ki 2 parça yeri boş gönderildi.Satıcıyla iletisime geçtim,magduriyetim giderilirse yorumu guncelleyecegim.
İsim: Y** G**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Satıcı: TUĞRA ETİCARET

Yorum: Ürünü beğendim. Bana hediye gelmemesi beni bir tık üzdü:(
İsim: U** M**
Tarih: 05 Temmuz 2024
Satıcı: TUĞRA ETİCARET

10" Ring Light Youtuber Ürün Çekimleri Masa Üstü Stantlı Selfie Işığ Vlog Kit Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: bu vlog kit in içeriğinde ne var bu i ürünunuz daha var bunun aynısı ama
Cevap: Görselleri masa çekm ışığı ve standı efendim kutu içeriği

Soru: uzayabiliyormu,yemek çekimleri için kullanmak istiyorum,telefonu sabit bir şekilde taşıyabilir mi
Cevap: merhbaalr efnedim evet istediğiniz eşkilde kullanım için uygundur. sağlıklı mutlu günler keyifli alışverişler

Soru: en az 1 metre yukaridan mesne fotosu cekmem lazim. uygunmudur?
Cevap: EVET EFENDİM UYGUNDUR. SAĞLIKLI MUTLU GÜNLER KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER

Soru: uzaktan kandali degil mi
Cevap: Merhabalar hayır efendim üründe uzaktan kumanda bulunmuyor ekstra almanız gerekir sağlıklı mutlu günler keyifli alışverişler

Soru: Merhabalar en fazla ve en az kaç metre oluyor yada cm
Cevap: merhabalr efndim stoğu burda tükendi

Soru: Efendim kutuda herhangi bir baskı hatası yok, sizin bahsettiğiniz gibi beklentim plastik telefon tutucu değil. Trendyola bizzat görsel gönderdim o görsellere bakınız lütfen. Ben ışık standıyla ortadaki direği birbirine herhangi bir parça olmadan nasıl birleştireyim? Ayrıca direkle masaya koyduğumuz ayakları birbirine sabitlemem için bir vidaya veya başka bir şeye ihtiyacım var ama ürünün parçası yok ? Sizce de sorumluluk sahibi sizler değil misiniz.
Cevap: BİRAZDAN DESTEK SAĞLANACAK EFENDİM

Soru: Merhaba ürünün yanındaki telefon tutucu pakete dahilmi acaba
Cevap: Hayır efendim değiil 😌

Soru: Merhaba iphone 13 pro tasir mi mutfak cekimi yapmak icin istiyorum
Cevap: Merhabalar efendim evet uygundur.

Soru: Ürün max kaç cm uzuyor ?
Cevap: 70 / 80 cm civarı efendim. sağlıklı mutlu günler keyifli alışverişler

Soru: s22 ultra telefonu icin istiyorum digerlerine göre ağır ve geniş bir telefon. 228 gr. 77.9 mm genisliginde . uygun mudur.
Cevap: Merhabalar efendim uygundur

Soru: ipad 10. nesil uyumlu mu
Cevap: Hayır efendim

Soru: Merhaba boyu ne kadar uzuyor acaba?
Cevap: 70 cm efendim. Sağlıklı mutlu günler keyifli alışverişler

Soru: trıbot hediyesi geçerlimi
Cevap: hayır efendim

Soru: Ürünün kurulum videosunu nasıl izleyebilirm
Cevap: merhbalar efendim ürün ilan görseline bakarsanız kolaylıkla kurulumu gerçekleştirebilirsiniz

Soru: çok memnun olurum. gizem sel çaybaşı
Cevap: ŞU AN MALESEF MİNİ TRİPODUMUZ YOK EFENDİM ANCAK,

Soru: Merhaba boyu uzuyor mu ?
Cevap: merhbaalr efendm evet uzuyor

Soru: Ayakları tam açılmıyor, bir çözüm öneriniz var mı
Cevap: Merhabalar efendim tersten açmayı dönüyosunuzdur o yüzden olabilir

Soru: Merhaba! Boyu uzuyormu ürünün acaba ve sallanma yapıyor mu
Cevap: MERHBALAR EFENDİM EVET UZAAYBİLİYR

Soru: Merhaba ürünü alacağım fakat fotoğraflarınızdaki telefon tutucu mekanizması farklı, yorum yapıp fotoğraf atan kişinin gösterdiği farklı. Yorumlardaki kişi ince uzun saplı tutacak fotoğrafı paylaşmış. O şekilde mi geliyor ürün yoksa sizin fotoğraflarda gösterdiğiniz gibi mi? Ona göre alacağım yoksa ikisi de mi mevcut?
Cevap: İlgilenip dönüş sağlanacak efendim. Sağlıklı mutlu günler keyifli alışverişler

Soru: merhaba renk seçeneği sabit mi
Cevap: Naısl yani efendim

10" Ring Light Youtuber Ürün Çekimleri Masa Üstü Stantlı Selfie Işığ Vlog Kit Ürün Resimleri

10" Ring Light Youtuber Ürün Çekimleri Masa Üstü Stantlı Selfie Işığ Vlog Kit En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü