140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Alınır Mı ?

Asya

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,186
0
5
140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Alınır Mı?
140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Şu Anki Satış Fiyatı 1090.0 Tl'den Satılmaktadır.

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Hakkında yaklaşık 60 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Ürün Tanıtımı

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Ürününün Satıcısı, Delta 140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl ürününü 1090.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Kullanıcı Geri Dönüşleri
1090.0 Tl ye satışta olan 140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
60 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Eşim için aldım çok güzel ve kaliteli ürün eşim çok sevindi hızlı kargo için teşekürler kolay gelsin
İsim: **** ****
Tarih: 24 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: çok beğendim harika bir paketleme çok düzenli teşekkür ederim
İsim: NURUNNİSA G.
Tarih: 29 Eylül 2021

Yorum: Geldiği günden beri pilatesimi yapıyorum memnunum minderi ince olsa bile bana yetiyor bir sıkıntı yaşamadım. Sağlam da geldi. Kullanışlı gayet.
İsim: M** K**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: hediye aldim cok begenildi
İsim: H** B**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Fiyatına göre çok çok iyi bir Set. Ayrıca turuncu olması beni kalbimden vurdu. İçerisinden ayrıca fazla tıpa ve tutacaklı direnç lastiği çıktı çok teşekkürler
İsim: r** E** T**
Tarih: 08 Eylül 2021

Yorum: Hepsi sağlam bir şekilde geldi. Zaten Delta markasını beğeniyorum.
İsim: B** B**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Rengi çok tatlı ürün de çok kaliteli. Çok beğendim
İsim: F** B**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: cok memnunum harika urunler
İsim: T** A**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: sorunsuz geldi tesekkur ederim
Tarih: 17 Aralık 2021

Yorum: Çok güzel bir ürün ben çok beğendim
Tarih: 18 Ocak 2024

Yorum: gerçekten harika bı rengi var ve çok kaliteli geldiler. eksiksiz ve güzel paketlenmişti.
İsim: Ş** G**
Tarih: 02 Şubat 2022

Yorum: Hepsi çok kaliteli evde Ebru şallı devam
Tarih: 03 Mayıs 2022

Yorum: ürünler kaliteli, anlık bir gazla düzenli spor yapmak için almıştım ama yaptığım tek şey büyük pilates topuna oturup tv izlemek ama o da güzel 🤭
Tarih: 09 Temmuz 2023

Yorum: spor yaparken olmazsa olmaz çok beğendim
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Bantları hariç güzel bir set. Setteki bantlar çok kısa, ince ve yumuşak, dolayısıyla ek olarak uygun bir bant seti almak şart oluyor. Biz ek bir matla birlikte kullanacağımız için 4 mm'lik ince mat satın almayı tercih ettik, aksi takdirde tek başına kullanmak için biraz ince bir mat. Satıcıyla ilgili not: Satıcı setteki matı göndermeyi unutmuştu. KDevamını Oku
İsim: B** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Nisan 2022

Yorum: Pilates dersimde tek turuncu benim çok farklı çok güzel istediğiniz her şey var sapasağlam
İsim: C** Y**
Beden: 29 Aralık 2022

Yorum: Kaliteli memnun kaldım
İsim: I** D**
Beden: 13 Mart 2023

Yorum: Gayet güzel geldi renk falanda iyi sadece mat biraz ince basınca iz çıkıyor yoksa memnunum
İsim: E** D**
Tarih: 09 Şubat 2022

Yorum: çok kaliteli,renkler harika,hızlı teslimat,teşekkürler
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: gayet güzel kaliteli
İsim: D** T**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: ürün eksiksiz elime ulasti ancak alacak arkadaslara soruyorum gercekten duzenli yapacak misiniz ? benimki kenarda duruyor 🥲
İsim: m** o**
Tarih: 26 Ağustos 2022

Yorum: Çokk güzel ürün eksiksiz elğme ulaştı
İsim: P** D**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: set çok güzel matı biraz ince ama onun dışında baya iş görüyor
İsim: G** B**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: çok kaliteli
İsim: Z** P**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Bir heves alındı inşallah kullanılır
İsim: İ** Ş**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: gorseldekinin aynisi çok begendim kaliteli
İsim: i** G**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Pilates topu gayet sağlam üzerindeki basınca rağmen şeklini koruyor, diğer parçalarda gayet sağlam ve kullanışlı doğum ve doğum sonrası için aldım çok memnunum
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: Keşke bütün setleri turuncu alsaydım diye söylettirdi nu
İsim: B** G**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Neredeyse bir yıldır haftada 3-4 kez kullanıyorum. Mat harici memnun kaldım. Mat çok ince.
Tarih: 21 Ekim 2022

Yorum: ürünler eksiksiz geldi rengi çok güzel ben beğendim
İsim: Dilan M. K.
Tarih: 12 Ocak 2023

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Merak Edilenler Neler?

Soru: Merhaba matı hareket ederken kaymaz değil mi
Cevap: Merhaba, Kaydırmaz yapıdadır. Halı üzerinde kullanımını tavsiye etmemekteyiz. Delta Spor

Soru: büyük pilates topu kaç kiloya kadar taşıyor acaba
Cevap: Merhaba, Herhangi bir kilo sınırlaması bulunmamaktadır. Delta Spor

Soru: merhaba dambili 2 kilo.olarak gonderebiliyormusunuz
Cevap: Merhaba, Üzgünüz; set içeriğinde değişiklik yapma imkanımız maalesef bulunmamakta. Teşekkürler, Delta Spor

Soru: Merhabalar turuncu renk pilates seti alacam ama pilates minderi 10mm olsun istiyorum bulamadım bu şekilde satış var mı
Cevap: Merhaba, 10 mm turuncu renk setimiz bulunamamaktadır. Dilerseniz fuşya veya kırmızı renk tercih edebilirsiniz. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Merhaba pilates topunu 65 cm gönderme şansınız var mı
Cevap: Merhaba, ne yazık ki set içerisinde değişiklik yapılamamaktadır. Delta Spor.

Soru: boyum 1.63 sizce hangi boy pilates topu almalıyım :)
Cevap: Merhaba, Uluslarası pilates federasyonu 1,60 ile 1,70 arası olanlar 65 cm`lik pilates topu kullanmalıdır diye görüş belirtmekte. O nedenle 65 cm öneriyoruz. İlginize çok teşekkür eder; sağlıklı günlerde keyifle spor yapmanızı dileriz... Delta Spor

Soru: merhabalar. ben daha önce deltadan atlama ipi almıştım. onu çıkarmanızı istesem bu mümkün olur mu? fiyatta güncelleme yapılabilir mi?
Cevap: Merhaba Setlerin içeriğinde değişiklik yapma imkanımız maalesef bulunmamakta. İlginize çok teşekkür eder; sağlıklı günlerde keyifle spor yapmanızı dileriz… Delta Spor

Soru: Hangi kargo şirketleri ile gönderim sağlıyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerimizin çok büyük çoğunluğu TRENDYOL EXPRESS KARGO ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler ARAS Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Ürün Görselleri

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü