140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Alınmaya Değer Mi ?

Hacer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
920
0
0
140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Alanlar Memnun Mu?
140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Şu Andaki Değeri 1090.0 Tl'den Satılmaktadır.

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Hakkında yaklaşık 97 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Detaylı Bilgi

Bu pilates setinin içerisinde aşağıdaki ürünler bulunmaktadır; >_x000D_
_x000D_

• Büyük Pilates Topu - 55 cm(150 – 165 cm boyu olanlar için önerilen top büyüklüğü 55 cm) >_x000D_

• Küçük Pilates Topu - 20 cm• Pilates Egzersiz Çemberi - 35 cm >_x000D_

• Hafif (Sertlik) Direnç Pilates Bandı - 120 cm x 15 cm >_x000D_

• Orta (Medium) Direnç Pilates Bandı - 120 cm x 15 cm >_x000D_

• Yüksek (Tam) Direnç Pilates Bandı - 120 cm x 15 cm >_x000D_

• Pilates Yoga Egzersiz Minderi - 173 cm x 61 cm x 10 mm >_x000D_

• Atlama İpi ( 255 cm uzunluk / 190 cm boya kadar kullanıcılar için uygun ) >_x000D_

• Pilates Topu El Pompası ( Büyük Boy ) - 25 cm >_x000D_

• Plastik Dambıl ( Köşeli ) - 1 Kg x 2 Adet Aşağıdaki yönlendirmelere uygun pilates topu boyunu tercih edebilirsiniz; >_x000D_

150 – 165 cm boyu olanlar için önerilen top büyüklüğü 55 cm, >_x000D_

165 – 180 cm boyu olanlar için önerilen top büyüklüğü 65 cm, >_x000D_

180 – 190 cm boyu olanlar için önerilen top büyüklüğü 75 cm, >_x000D_

190 cm üstü boyu olanlar için önerilen top büyüklüğü 85 cm’dir. >_x000D_

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Ürününün Satıcısı, Delta 140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl ürününü 1090.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Kullanıcı Geri Bildirimleri
1090.0 Tl ye satışta olan 140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
97 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Harika Ürün sağlam geldi çok hızlı kargo gelmiş ve çok kaliteli çok iyi paketlamış
İsim: S** H**
Tarih: 06 Temmuz 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: merhaba, ürün geldi fakat eksik. paket içindeki squat bandı koyulmamış.
İsim: N** İ**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Ürün aynı gözüktüğü gibi elime ulaştı hem renk aynı hemde hiç bir deformesi yok çok memnun kaldım. Kargo da hızlıydı gerekli özeni gösterdiğiniz için teşekkür ederim 🙏🏻 çekinmeden alabilirsiniz ben indirimde 214 liraya aldım harika oldu 👍
İsim: E** S**
Tarih: 19 Ekim 2021

Yorum: Tek tek özenle paketlenmisti tam zamanında geldi
İsim: A** T**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Kargom sağlam geldi. Şimdilik bir sıkıntı yok gayet güzel.
İsim: G** Z** K**
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: kusursuz paketleme herşey çok kaliteli teşekkürler.
İsim: **** ****
Tarih: 06 Şubat 2022

Yorum: Teşekkür ederim Trendyol evde spor keyfi
İsim: a** m**
Tarih: 13 Ocak 2022

Yorum: Yeni başlayanlar için gayet uygun bir şey
İsim: M** T**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Ürünler kullanışlı. Teşekkürler
İsim: E** K**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: güzel kullanışlı ben de indirimdeyken aldım baya uyguna geldi
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: Güzel geldi. Tüm malzemeler eksiksiz ve sorunsuzdu. tavsiye ederim.
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: Eksiksiz geldi tesekkurler
İsim: Z** N** Ş**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Fonksiyonel bir set.
İsim: D** K**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: başlangıç için oldukça yeterli
İsim: B** A**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: kalitesi bayağı iyi
İsim: F** S** S**
Tarih: 02 Nisan 2022

Yorum: Teşekkür ederim.
İsim: D** A**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: indirimlerden almıştım herseyi çok iyi fakat mat biraz ince
İsim: eda ö.
Tarih: 05 Ekim 2021

Yorum: Çok beğendim
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Mart 2023

Yorum: ürün gayet güzel fiyat uygun tek tek alsam daha fazla öderdi
İsim: s** a**
Tarih: 22 Kasım 2021

Yorum: Perşembe sipariş verdim pazartesi geldi,o da sorun değil. Eksiksiz ve güzeller.
İsim: E** D**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: mat epey ince. büyük pilates topu en büyük boy değilmiş ölçülere dikkat etmeli .
İsim: H** T**
Tarih: 21 Mart 2022

Yorum: Çok güzel severek kullanacağım
İsim: F** K**
Beden: 11 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel
İsim: Tuba Y.
Tarih: 22 Ekim 2021

Yorum: çok memnun kaldım 👍
İsim: E** S**
Tarih: 05 Şubat 2022

Yorum: Fiyatına göre gayet kullanışlı oldu
Beden: 27 Haziran 2024

Yorum: Pilates topu orta büyüklükte ve lastikleri bir tık kalitesiz geldi diğer ürünler gayet kaliteli.
İsim: D** S**
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: Bir yoga matının fiyatı bile ne kadar olmuş.. harika bir set ürünler tam ve hatasız geldi.
İsim: Mayenur U.
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Fiyat performans
İsim: M** A**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: bantlar koptu diğer ürünler iyi
Tarih: 03 Ekim 2021

Yorum: mat keşke bir tık daha kalın olsaydı dedim ama iş görüyor .
İsim: Hale I. S.
Tarih: 02 Ağustos 2022

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba,bu setin içindeki mat sattığın en kaliye yumuşak olan mattan mı acaba ?
Cevap: Merhaba, 10 mm matlarımızdandır. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: merhaba Toplam kac Kilo agirliginda?
Cevap: Merhaba, ürün yaklaşık 3 kg civarındadır. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: Ürün mavi mi geliyor
Cevap: Merhaba, Bu ürünü sipariş geçtiğiniz takdirde, Mavi gelecektir. Sağlıklı günlerde keyifle kullanmanız dileğimizle, Delta Spor

Soru: Mat 10mm değil mi
Cevap: Merhaba, Set içerisinde yer alan minder kalınlığı 4 mm şeklindedir. Yayın ismi hatası mevcuttur.. Konu ile ilgili Trendyol operasyon ekiplerine bildirimimiz iletilmiş olup, işleme alınması beklenmektedir. Delta Spor

Soru: Merhabalar satıcı merkeziniz hangi şehirde acaba benim için 18 Mayıs geç bir süre 🙈
Cevap: Merhaba, Gönderimlerimizi İstanbul'dan yapmaktayız. Taahhüt edilen süreyi en aza indirmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Delta Spor

Soru: merhaba boyum 185 ve 35 yaş için bu ürünlerin hepsi uygunmudur
Cevap: 185 cm boy için 75 cm pilates topu uygundur.

Soru: Ağırlıklar kaç kilo
Cevap: Merhaba, ürün yaklaşık 3 kg civarındadır. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: Merhaba setteki matın kalınlığı nedir acaba ?
Cevap: Merhaba, 4 mm 'dir. Aynı setin 10 mm olanının link'ini paylaşıyorum : https://www.trendyol.com/delta/14-parca-pilates-seti-55-cm-topu-10-mm-minderi-cemberi-6-direnc-squat-bandi-1-kg-dambil-atlama-ipi-p-4587251?boutiqueId=61&merchantId=921 Aynı setin 15 mm olanının link'ini paylaşıyorum : https://www.trendyol.com/delta/14-parca-pilates-seti-55-cm-topu-15-mm-minderi-cemberi-6-direnc-squat-bandi-1-kg-dambil-atlama-ipi-p-42687501?boutiqueId=61&merchantId=921

Soru: merhbalr boyum 160 kilom 60hangi topu tercih etmeliyim
Cevap: Merhaba, açıklama alanımızda ana top ebatı seçimi ile ilgili bilgilendirme mevcuttur. İncelemenizi rica ederiz. DeltaSpor

Soru: Merhaba boyum 1.70 bu set benim için ideal mi ?
Cevap: Merhaba, 65 cm olan setten almanız gerekmekte. Bu küçük gelir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Merabalar 1.65boy için bu set uygun mudur acaba
Cevap: Merhaba, Evet, 165 cm boy için 55 cm'lik büyük pilates topu önermekteyiz. İncelediğiniz set size uygundur. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: merhaba ürünü sipariş verdim de yedek top tıpası göndermeniz mümkün mü acaba
Cevap: Merhaba, maalesef set içerisine ürün ekleyememekteyiz. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: Merhaba boyum 1.85 büyük ona göre top seçemiyorum nasıl seçebilirim ?
Cevap: Merhaba, 180 – 190 cm boyu olanlar için ideal top büyüklüğü 75 cm'dir. Delta Spor

Soru: urun hangi kargoyla gonderiliyor
Cevap: Merhaba, MNG, Aras ve bazı bölgelerde Trendyol Ekpress Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Kargo firması seçeneği, Trendyol tarafından otomatik olarak belirlenmektedir. Buna ek olarak masa tenisi masası gibi büyük hacimli ürünlerimizin gönderimlerini Horoz Kargo ile gerçekleştirmekteyiz. Delta Spor

Soru: ya ben dambılların mavi olmasını istiyorum ama resimde pembe görünüyor spariş verdiğimizde pembe gelmez değil mi
Cevap: Merhaba belirtilen setimizde ki ürünler gelmektedir. Delta Spor

Soru: Merhaba ..dambularda 1 kg ağırlıkta var mı. 5 kg geldi çok ağır.
Cevap: Merhaba, 1 kg olarak var. Sağlıklı günlerde keyifle kullanmanız dileğimizle, Delta Spor

Soru: Dambıl'ların hepsi pembe renkli mi
Cevap: Merhaba, Şu an için pembe renktedir. Birkaç gün içerisinde dambıl rengi mavi olarak güncellenecektir. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: Mat neden bu kadar kalitesiz
Cevap: Merhaba, üründeki matın kalınlığı 4 mm'dir. Dilerseniz daha kalın matlarımızı tercih edebilirsiniz. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: Firmanızda çalışan çağdaş sipariş isimlerinden kızları bulup rahatsız ederek kvkk ihlali yaptığını biliyor mu?işe devam ederse şirketinize kvkk dan dava açılacak
Cevap: Merhaba, Bilmenizi isteriz ki ne şu an ne de geçmiş dönemde Çağdaş isimli bir ekip arkadaşımız olmamıştır. Delta Spor olarak KVKK hükümleri ve bu gibi konularda ciddi hassasiyet göstermekteyiz. Lütfen konu detaylarını öğrenebilmemiz için firmamız ile iletişime geçiniz. Tüm iletişim bilgilerimizi web sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Konu ile ilgili hızlı bir şekilde aksiyon alabilmemiz adına bizler ile iletişime geçmeniz oldukça mühimdir.. Teşekkürler.. Delta Spor

Soru: Ptt kargo var mı başka Kargo gelmiyor da bulunduğum yere 🥺🥺🥺
Cevap: Merhaba, MNG, Aras ve bazı bölgelerde Trendyol Ekpress Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Kargo firması seçeneği, Trendyol tarafından otomatik olarak belirlenmektedir. Buna ek olarak masa tenisi masası gibi büyük hacimli ürünlerimizin gönderimlerini Horoz Kargo ile gerçekleştirmekteyiz. Delta Spor

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Resim Galerisi

140 - 159 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 55 Cm Top 4 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü