160 - 169 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 65 Cm Top 10 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Bengu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
323
0
0
160 - 169 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 65 Cm Top 10 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
160 - 169 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 65 Cm Top 10 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Şimdiki Fiyatı Ile 1475.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

160 - 169 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 65 Cm Top 10 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Memnuniyet Durumu Nedir?

160 - 169 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 65 Cm Top 10 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Hakkında yaklaşık 63 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

160 - 169 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 65 Cm Top 10 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Detaylı Açıklama

160 - 169 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 65 Cm Top 10 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Ürününün Satıcısı, Delta 160 - 169 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 65 Cm Top 10 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl ürününü 1475.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

160 - 169 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 65 Cm Top 10 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Son Yorumlar
1475.0 Tl ye satışta olan 160 - 169 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 65 Cm Top 10 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
63 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Hep almak istiyorumdum.İndirimde iken aldım harika parçalar ve kullanışlı
İsim: **** ****
Tarih: 23 Eylül 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: ürünüm geldi matın üstünde yatıyorum oldukça rahat tavsiye ederim
İsim: E** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Eylül 2021

Yorum: Daha önce de almıştım kaliteli sağlam çok teşekkür ederiz
İsim: Merve Y.
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Ürünler tam geldi özellikle mat aşırı yumuşak yani belki ben daha önce mat kullanmadığım için bayılmış olabilirim.Onun dışında diğer ürünlerde evde pilates vb yapmak için yeterince kaliteli renkler şahane zaten ve tam gönderilmiş eksik parça da yok tercih edebilirsiniz 💗
İsim: E** n** t**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Sağlam bir şekilde elime ulaştı Ürünler kaliteli
İsim: Ö** İ**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: Cok beğendim cok memnun kaldım düsünmeden alın derim 💖 içerisinde tüm gerekli aletler mevcut
İsim: Sinem Ç.
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: muhteşemmm kaliteli ve güzeller ayrıca cok ozenli paketlenmis cok begendim 👌
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: Kaliteli bir yıldır kullanıyorum
İsim: G** U**
Tarih: 24 Mayıs 2022

Yorum: Çok kullanışlı ve güzeller, teşekkürler, vade farksız taksit uygulamasıda harika oldu.
İsim: F** N** A**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Teşekkürler çok hızlı kargo ve özenle paket için
İsim: D** T**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: Harika bir set.tesekkurler
İsim: Özlem S.
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Gerçekten çok iyi bir ürün. Bayıldım.
İsim: Ü** B**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Kısa sürede elime ulaştı, rengi ve kalitesi çok iyi. Fiyat olarak da uygun bence
İsim: C** A**
Tarih: 21 Ağustos 2023

Yorum: evde pilates daha kolay artık ben memnunum satıcıya teşekkürler sorunsuz bir şekilde geldi
İsim: Z** Ö**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: Evde plates için ideal
İsim: A** K**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Matı topu ipi her şeyinin kalitesi çok iyi çok beğendim bu fiyata en iyisi
İsim: E** Ş**
Tarih: 30 Eylül 2021

Yorum: hepsi tam ve kaliteli geldi çok begendim
İsim: S** Ç**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Süper bir set
İsim: G** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Ekim 2023

Yorum: Çok amaçlı👌🏼bunlarla evde çok rahat spor yapabilirsiniz
İsim: H** B**
Tarih: 26 Ağustos 2023

Yorum: ürünler güzeldi beğendim
İsim: H** Ü**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: çok iyi resimlerdeki gibi görünüm aynı ama 3 çocuktan fırsat bulup yapamıyorum ona çok üzülüyorum 🥺
İsim: n** u**
Tarih: 10 Ekim 2021

Yorum: Delta Kalitesi. İlgili satıcı. ilgili kargo. teşekkürler Trendyol güvencesi
İsim: n** n** z**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Gayet güzel
İsim: E** A**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: fena değil
İsim: F** M** S**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: çok güzel ama benim büyük olan top biraz fazla büyük geldi
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: Ürün eksiksiz bir şekilde elime ulaştı sadece kargo biraz yavaştı. Rengi birebir aynı geldi. Yorumlara baktığımda minder çok ince diyenler olmuş ama minder 10 mm yazdıkları gibi. Eğer güzel bir set almak isterseniz kesinlikle kaçırmayın derim 😇
İsim: Elif K.
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Ben beğendim ama sanki mat biraz daha kalın olsa daha güzel olur
İsim: S** Ç**
Tarih: 01 Ekim 2021

Yorum: İyi alınabilir
İsim: A** B**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: ip hariç geri kalan malzemeler iyi
İsim: m** a**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Ürünler gayet sağlam bi şekilde ulaştı elime fakat lastiği ilk kullanmada koptu orijinal mi emin olamadım
İsim: F** K** G**
Tarih: 07 Eylül 2023

160 - 169 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 65 Cm Top 10 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerinin çok büyük çoğunluğu Trendyol Express Kargo ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler Aras ve Mng Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize çok teşekkür ederiz. Sağlıklı günlerde keyifle spor yapmanız dileğimizle, Delta Spor

Soru: Merhabalar mat kaç mm acaba
Cevap: Merhaba, 10 mm dir. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Merhaba. Boyum 1.64 ya da 1.65 ben 10 mm minderi olan mor pilates setini almak istiyorum ama top 65 cm. 65 cm top alsam bir şey olur mu ki? Kolay gelsin..
Cevap: Merhaba, Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sağlıklı günlerde keyifle pilatesin tadını çıkarmanız dileğimizle... Teşekkürler, Delta Spor

Soru: Mat kaç mm? Yorumlarda biri ölçmüş 7 mm gösteriyor.
Cevap: Merhaba, 10 mm'dir. Delta Spor

Soru: Bu setin 1.5 kg dambel olanı var mı
Cevap: Merhaba, maalesef yoktur. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: 10mm mi daha kullanışlı 15 mm mi
Cevap: Merhaba, 15 mm minderlerimizi şiddetle tavsiye ederiz. Egzersizlerinizde, omurga sağlığı açısından yüksek konfor sağlamaktadır. Delta Spor

Soru: Merhaba, hangi kargo firmasıyla yolluyorsunuz?
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerinin çok büyük çoğunluğu Trendyol Express Kargo ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler Aras ve Mng Kargo ile yapılmaktadır. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Merhaba setini 14 parça görünüyor görselde ama içeriklerde 11 parça yazıyor. Squat direnç lastikleri yazmıyor neden acaba ? Seti içinde gönderilmiyor mu ?
Cevap: Merhaba, Ürün seti eskiden 3'lü squat bandı içermiyordu. Açıklamalar o zamandan kalma. Yoğunluktan revize edemedik. Kusura bakmayın lütfen... Setimiz birkaç aydır 14 parça ürüne çıkarıldı. Görseldeki tüm ürünler sete dahildir. Toplam 14 parça.

Soru: Pembe setteki mat ile aynımı ürün
Cevap: Merhaba, Pembe 10 MM setteki ile aynıdır. Pembe 4 MM ile ise malzemesi tamamen farklıdır. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Merhabalar bu seti almak ıstıyorum ama dambılların 2 kg olması gereklı nasıl olabilir acaba
Cevap: Merhaba, 2 Kg. olan set budur : https://www.trendyol.com/pd/delta/pms-10-mm-minder-65-cm-pilates-topu-cemberi-2-kg-dambil-seti-p-743130778 Teşekkürler, Delta Spor

Soru: set tam olaraq kaç kg?
Cevap: Merhaba, Konu ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için çalışma saatlerimiz içerisinde (hafta içi 09:00 - 17:00) bizimle tekrar iletişime geçmenizi rica ederiz. İlgili ekibimiz sizinle detaylı bilgi paylaşımı gerçekleştirecektir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Dambılların rengi biraz solgun görünüyor normalde de öylemi yoksa resimde mi öyle çıkmış?
Cevap: Merhaba, Plastik üzerinde rengin uygulaması o şekilde. Canlı renk değildir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Merhaba matı kalın topu küçük set bakıyorum mümkünse rengi mor olsun. Hangi seti önerirsiniz
Cevap: Merhaba, https://www.trendyol.com/sr?wb=944&wcl=11&lc=109293&mid=921&os=1π=2 Lİnkte mor renkteki tüm setlerimiz mevcuttur.

Soru: Merhaba, ben sizden pilates seti almıştım fakat aklıma takılan bir şey var. 3 adet pilates bandı geldi anlamadığım şey pilates bantları birleşik olması gerekmiyor mu ?
Cevap: Merhaba, Pilates bantlarının iki ucu açıktır. İki ucu kapalı bantlarımız aerobik / loop bant olarak geçmektedir. Tercih ettiğiniz set içerisinde aerobik bant bulunmamaktadır. İlginize teşekkürlerimizle.. Delta Spor

Soru: Pms fuul set ile Pfs fuul set arasındaki fark nedir?
Cevap: Merhaba, Renk farkı. Biri Mor, diğeri Fuşya ağırlıklı setlerdir. İlginize teşekkür ederiz… Sağlıklı günlerde keyifle kullanmanız dileğimizle, Delta Spor

Soru: dambıl ı 2 kg luk almak istiyorum plates setinin için de mümkün mü
Cevap: Merhaba, https://www.trendyol.com/delta/pms-10-mm-minder-65-cm-pilates-topu-cemberi-2-kg-dambil-seti-p-743130778?boutiqueId=61&merchantId=921&filterOverPriceListings=false&sav=true linkinde 2 kilogramdır. Delta Spor.

160 - 169 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 65 Cm Top 10 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl Ürün Görselleri

160 - 169 Cm Boya Uygun 14 Parça Pilates Seti 65 Cm Top 10 Mm Minder Çember Squat Bandı 1 Kg Dambıl En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü