255 G9 Amd Ryzen 5-5625u 8gb-256gb Ssd Notebook 723q2ea Alınmaya Değer Mi

Serap

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
585
0
0
255 G9 Amd Ryzen 5-5625u 8gb/256gb Ssd Notebook 723q2ea Alanlar Memnun Mu?
255 G9 Amd Ryzen 5-5625u 8gb/256gb Ssd Notebook 723q2ea Şu Anki Fiyatı 13399.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

255 G9 Amd Ryzen 5-5625u 8gb/256gb Ssd Notebook 723q2ea Kullanıcılar Memnun Mu?

255 G9 Amd Ryzen 5-5625u 8gb/256gb Ssd Notebook 723q2ea Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

255 G9 Amd Ryzen 5-5625u 8gb/256gb Ssd Notebook 723q2ea Teknik Detaylar

255 G9 Amd Ryzen 5-5625u 8gb/256gb Ssd Notebook 723q2ea Ürününün Satıcısı, HP 255 G9 Amd Ryzen 5-5625u 8gb/256gb Ssd Notebook 723q2ea ürününü 13399.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

255 G9 Amd Ryzen 5-5625u 8gb/256gb Ssd Notebook 723q2ea Ürünü Kullananların Görüşleri
13399.0 Tl ye satışta olan 255 G9 Amd Ryzen 5-5625u 8gb/256gb Ssd Notebook 723q2ea Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Orta sınıfa yakın..Hp kalitesi
İsim: A** ö**
Tarih: 24 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: qobostore

Yorum: urun çok hızlı tavsiye ederim ama oyun oynarken CPU 50 60 da gezinirkenfan sesi yükseliyor neden
İsim: taha s.
Tarih: 17 Mart 2024
Satıcı: Ahidenal

Yorum: seri numarası farklı kırık bilgisayar gönderdiler. firmaya güvenilmez
İsim: F** Ö**
Tarih: 19 Aralık 2023
Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER

255 G9 Amd Ryzen 5-5625u 8gb/256gb Ssd Notebook 723q2ea Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Merhaba, satın almadan önce merek ettiklerimi sormak istiyorum 1-Klavye aydınlatması mevcut mu? 2-Kaç ram slotu bulunuyor? Boş slot varmı? 3-Hangi kargo şirketiyle gönderim sağlıyorsunuz? 4-Ürün sıfır kapalı kutu gönderiliyor değilmi? 5-Ssd yükseltmesi yapabilir miyim?
Cevap: Merhaba efendim HP müşteri hizmetini danışıp detaylı bilgi alabilirsiniz

Soru: merhabalar ekran kartı kaç gb acaba belirtilmemişte özellikleri bependim ama elran kartı gb yazmadığı için alamıyorum
Cevap: Merhaba efendim. Cihazda Paylaşımlı bir ekran kartı olan AMD Radeon Graphics bulunmaktadır. Bu tür ekran kartları bellek bütünlüğünü RAM den alırlar. Bu cihazda ki yaklaşık değeri 1024 mb dır.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba çizim programlarında kasma yapar mı?
Cevap: Merhaba efendim, Programlarının sistem gereksenimlerine bakmak gerekir ona göre karar vermek daha doğru olur. Sağlıklı günler dileriz,

Soru: düşük sistem oyun kaldırırmı
Cevap: Merhaba efendim, Programlarının sistem gereksenimlerine bakmak gerekir ona göre karar vermek daha doğru olur. Sağlıklı günler dileriz,

Soru: merhaba bu üründe klavye aydınlatması var mı
Cevap: Merhaba efendim HP müşteri hizmetini danışıp detaylı bilgi alabilirsiniz 

Soru: Selam, parmak izi okuyucu ve aydınlatmalı klavye var mı ?
Cevap: Parmak izi okuyucu bulunmamaktadır

Soru: merhaba ürün sıfır kutusunda mı gönderiliyor ? Alacağım fakat aklımda sorular var ? panel ips olarak geçiyor bildiğim kadarıyla . teyit edebilir misiniz? kapalı kutu ve IPS olması önemli benim için . teşekkürler.
Cevap: Merhaba efendim. Cihaz fabrika dan geldiği gibi kapalı kutu olarak satışa sunulmaktadır. Ekran da IPS özelliği mevcuttur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: farming sim 22 oynatirmi
Cevap: Değerli, müşterimiz. Bu ürün oyun için uygun değildir.

Soru: Merhaba Windows yüklü mü geliyor?
Cevap: Evet efendim yüklü göndermektedir 

Soru: nerde yazıyor nasıl ulasabilirim
Cevap: Merhaba efendim. Sorunuzu açarmısınız lütfen. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, üründe 2. Ram takmak için slot mevcut mu ? 8+8 yapabilir miyim ?
Cevap: Merhaba efendim. Cihazı 8x2 olarak kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: işletim sistemi içinde yüklü mü geliyor.
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba ürünün bir yorumu var oda kötü neden dolayi alıp almamak arasında kaldim
Cevap: Merhaba efendim dikkatli bakarsanız yapılan yorum başka bir satıcıya aittir bizler sıfır kapalı kutu ürün göndermekteyiz iki yıl HP Türkiye garantisi mevcuttur

Soru: Windows kaç geliyor
Cevap: MERHABALAR EFENDİM WİNDOWS 11 SERISI GELMEKTEDIR

Soru: selam aydınlatmalı klavye var mı ? Parmak izi okuyucu var mı ?
Cevap: PARMAK OKUYUCU YOKTUR EFENDİM

Soru: klavyesinde aydınlatma varmı ?
Cevap: MERHABALAR EFENDİM KLAVYEDE AYDINLATMA YOKTUR

Soru: kutu içeriği nedir ?
Cevap: Merhaba. Kutu içeriği bilgisayar ve adaptörü.

Soru: Merhaba rami kaç GB yükseltebiliyozuz
Cevap: Max. RAM 32 GB olabilmekte.

Soru: adope illüstratör , corel ve photoshop kaldırır mı?

Soru: Ekran IPS panel mi yoksa TN mi?
Cevap: Panel IPS değildir.

255 G9 Amd Ryzen 5-5625u 8gb/256gb Ssd Notebook 723q2ea Detaylı Fotoğraflar

255 G9 Amd Ryzen 5-5625u 8gb/256gb Ssd Notebook 723q2ea En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü