2'li Ekonomik Paket Pudra-siyah 6329-3 Lyon Balenli Double Push Up Micro Sütyen Set (slip Hediyeli) Alınır Mı ?

Gulsum

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
259
0
0
2'li Ekonomik Paket Pudra-siyah 6329-3 Lyon Balenli Double Push Up Micro Sütyen Set (slip Hediyeli) Tavsiye Edilen Yer Neresi?
2'li Ekonomik Paket Pudra-siyah 6329-3 Lyon Balenli Double Push Up Micro Sütyen Set (slip Hediyeli) Şu Anki Değeri 526.8 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

2'li Ekonomik Paket Pudra-siyah 6329-3 Lyon Balenli Double Push Up Micro Sütyen Set (slip Hediyeli) Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

2'li Ekonomik Paket Pudra-siyah 6329-3 Lyon Balenli Double Push Up Micro Sütyen Set (slip Hediyeli) Hakkında yaklaşık 156 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

2'li Ekonomik Paket Pudra-siyah 6329-3 Lyon Balenli Double Push Up Micro Sütyen Set (slip Hediyeli) Ürün Bilgisi

2'li Ekonomik Paket Pudra-siyah 6329-3 Lyon Balenli Double Push Up Micro Sütyen Set (slip Hediyeli) Ürününün Satıcısı, Pierre Cardin 2'li Ekonomik Paket Pudra-siyah 6329-3 Lyon Balenli Double Push Up Micro Sütyen Set (slip Hediyeli) ürününü 526.8 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

2'li Ekonomik Paket Pudra-siyah 6329-3 Lyon Balenli Double Push Up Micro Sütyen Set (slip Hediyeli) Ürünü Kullananların Görüşleri
526.8 Tl ye satışta olan 2'li Ekonomik Paket Pudra-siyah 6329-3 Lyon Balenli Double Push Up Micro Sütyen Set (slip Hediyeli) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
156 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: siyahını 4 gündür kullanıyorum. çok rahat bir kalıbı var . tam beden almanızı tavsiye ederim.kullanışlı ve rahat bir ürün
İsim: r** g**
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Pierre Cardin Lingerie

Yorum: Çok beğendim. Tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 18 Haziran 2023

Yorum: Ürün güZel yorumlara bakarak bir beden küçük aldım ama keşke kendi bedenimi alsaymışım üzülerek iade
İsim: M** K**
Tarih: 11 Mayıs 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: Pierre Cardin her zamanki gibi kaliteli,tam bedeninizi alabilirsiniz.Hediye için ayrıca teşekkürler.
İsim: G** K**
Tarih: 30 Mart 2023
Beden: Beden:80B

Yorum: çok kaliteli, yumuş yumuş ürünler. hemen bir gün içinde kargoya verildi
İsim: E** A**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Nişan bohçam için almıştım.Gayet güzel duruyorlar
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: tam beden, harika duruyor. bayildim
İsim: E** U**
Tarih: 15 Nisan 2024
Beden: Beden:75B
Satıcı: Pierre Cardin Kadın İç Giyim

Yorum: ürünün kalitesi aşırı iyi kumaşı pamuk gibi üzerinizde yokmuş hissi veriyor şekli de çok güzel duruyor
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: ürün kalitesi guzel bedenime gore almama rağmen destekli olduğu icin biraz buyuk durdu
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: 75B aldım tam oldu, süper kalite 🩷
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Çok güzel ben tam bedenimi aldım çok güzel oldu.
İsim: Y** Y**
Tarih: 17 Ocak 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: Oldukça kaliteli
İsim: h** ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Eylül 2024

Yorum: tam fp ürünü kendi bedeninizi alın
İsim: E** Ü**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: Kalite muhteşem çeyiz için aldım çok güzeller satıcıya teşekkür ederim
İsim: G** B**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Tam beden alınız
İsim: E** C**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: cok guzeller ama beden uymadi iade
İsim: H** E**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Kalitesi tartışılmaz zaten krem rengi daha önce vardi eskidigi için tekrar ikili pakette aldım. Günlük kullanıma uygun hemde şık.
İsim: K** n** Y**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Çok kaliteli kalıbı bir tık geniş ama bir beden küçük alsaydım dar olurmuş
İsim: M** G** B**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Tam istediğim gibi geldi çok teşekkür ederim
İsim: P** İ**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: En küçük beden nasıl bu olabiliyor aklım almadı o kadar büyük ki. Ülkede sadece iri göğüslü kadınlar mı yaşıyor sanıyorlar anlamadım. 75b aldım hem içi inanılmaz boş kaldı hem de kalıp gibi durdu sütyen ağzıma girecekti neredeyse
Tarih: 06 Nisan 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: 80 b kullanıyorum normalde ilk geldiğinde kocaman geldi gözüme ama taktığımda çok güzel sardı ve topladı doku olarakda asla rahatsız etmiyor yumuşacık bayıldım
İsim: t** g**
Tarih: 14 Eylül 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: cok kaliteli ve çok guzelll ama çok büyük geldi bana fazla dolgun benim için sevenler alsinnn
İsim: E** G**
Tarih: 20 Haziran 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: çoook güzel yumuşacık ve kaliteli. tam beden alınmalı bencee
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: ceyiz için aldım paketleme falan güzel ürün
İsim: seda b.
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: güzel ben beğendim tam kalıp bedeninizi alın.
İsim: N** A**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Ürün güzel paketleme güzel ama kalıbı büyük ondan iade edip bir beden küçüğünü alacağım sevgiler sevgili hanımlar :)
İsim: G** S**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: urun guzel ve kaliteli
İsim: h** k**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: Gayet Hızlı Ve Kaliteli 🙏🏻
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:75B

Yorum: şık, kaliteli ve tam beden tavsiye edilir.
İsim: I** İ** E**
Tarih: 17 Temmuz 2023

Yorum: Kalıplar büyükmüş yorumlarına aldırmamıştım. Kalıplar büyükmüş. 🤷🏻‍♀️
İsim: A** N** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Eylül 2024

2'li Ekonomik Paket Pudra-siyah 6329-3 Lyon Balenli Double Push Up Micro Sütyen Set (slip Hediyeli) Merak Edilenler Neler?

Soru: toparlayıcımıdır
Cevap: Merhaba dolgulu üründür push up dolgusu mevcut

Soru: B kalip mi
Cevap: MERHABA EFENDİM EVET B KALIPTIR

Soru: Merhaba 85 sırtı mı
Cevap: merhaba efendim 85 sırt B kap ölçüsüdür

Soru: içi dolgulu mu
Cevap: merhaba efendim evet dolgulu.

Soru: Tam destek mi
Cevap: Merhaba efendim . Evet tam desteklidir.

Soru: merhaba 75B stoklari ne zaman yenilenecek
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz kampanya dahilinde ilerlediğinden dolayı stoklarda sıklıkla değişkenlik göstermekte dilerseniz ürünü favorilerinize ekleyerek güncel stok durumundan haberdar olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. Sevgilerle,

Soru: Merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba, öncelikle Pierre Cardin Lingerie’ye gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. PTT Kargo ile çalışmaktayız. Keyifli alışverişler dileriz. Sevgilerle,

Soru: merhaba normalde 85 ve 90 arası beden giyiyorum daha önce emzirdigim için göğsümde sarkma var bazı sutyenler birleştiriyor araları pişik oluyor bunda birlestirme varmı yoksa ayırıyor mu göğüsleri
Cevap: Merhaba ,Pierre Cardin Lingerie tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sütyenin, alt ve yan kısımlarında bulunan 3 adet dolgu, göğsü sıkıştırarak yukarı doğru kaldırır. Kaldırma özelliği nedeniyle, double push up, ektra destekli veya tam destekli sütyen olarak da bilinir. Bilginize sunar keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Desteksizi yok mu acaba
Cevap: Merhaba ,Pierre Cardin Lingerie tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ekonomik sütyen setlerinde desteksiz sütyen mevcuttur. Link üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz. https://www.trendyol.com/sr?q=ekonomik&qt=ekonomik&st=ekonomik&mid=4664&lc=63&os=1&os=1&os=1 Bilginize sunar keyifli alışverişler dileriz

Soru: benzer ürünlerdede 75 beden yok
Cevap: Merhaba ürünlerimiz kampanya dahilinde ilerlediğinden dolayı stoklarda sıklıkla değişkenlik göstermekte dilerseniz ürünü favorilerinize ekleyerek güncel stok durumundan haberdar olabilirsiniz

Soru: 6311 siyah aldım burdaki siyahla kalıp ve model olarak aynımı
Cevap: Merhaba, öncelikle Pierre Cardin Lingerie'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 6311 modelimizde "Milan" cup kullanılırken 6329-3 modelimizde "Lyon" cup kullanılmaktadır. Her iki sütyen kalıbı birbirinden farklıdır. Keyifli alışverişler dileriz. Sevgilerle,

Soru: merhaba ürünü aldım ama slip bedeninj neye göre koyacaksınız?
Cevap: Merhaba ,Pierre Cardin Lingerie tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. Slipler sütyende seçilen bedene göre gelmektedir. 75B-36,80B-38,85B-40 ,90B-42 olarak paketlenmesi sağlanmaktadır. Bİlginize sunar , keyifli alışverişler dileriz.

Soru: hangi kargo ile calışıyorsunuz
Cevap: Merhaba PTT Kargo ile çalışmaktayız.

Soru: İki üründe mi destekli
Cevap: Merhaba ,Pierre Cardin Lingerie tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 6329-3 sütyen seti 2 adet double push up sütyen ve 1 adet hediyeli slip içermektedir. Bilginize sunar keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba siyah olanın askısı yok mu?
Cevap: Merhaba, öncelikle Pierre Cardin Lingerie’ye gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. İlgilenmiş olduğunuz üründe yer alan her iki sütyen askılıdır. Keyifli alışverişler dileriz. Sevgilerle,

Soru: merhaba, iç kismi pamuklu kumas mi
Cevap: merhaba efendim evet Ürün içeriği (Sütyen) %88 Polyamid - %12 Elastane / %90 Polyamid - %10 Elastane • Önerilen Yıkama: Elde 40 derece yıkama

Soru: Tam destekli mi acaba
Cevap: Merhaba efendim evet tam destekli

Soru: Merhaba ürün extra destekli mi yoksa ufak bir desteği mi var?
Cevap: Merhaba, öncelikle Pierre Cardin Lingerie’ye gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. 6329-3 modelimiz ekstra destekli / double push up sütyenlerden oluşmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz. Sevgilerle,

Soru: Merhaba alt çamaşırı hangi beden gönderiyorsunuz ve alt çamaşır geliyor dimi takım halinde yani
Cevap: Merhaba ,Pierre Cardin Lingerie tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 6329-3 paket içeriği 2 adet sütyen ve slip hediyeli olarak oluşmaktadır.. Slipler sütyende seçilen bedene göre gelmektedir. 75B-36,80B-38,85B-40 ,90B-42 olarak paketlenmesi sağlanmaktadır. Bİlginize sunar , keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba göğüs altı 85 göğüs 90cm hangi bedeni almam gerekiyor
Cevap: Merhaba, Ürünlerde bedenler, marka ve model olarak değişiklik göstermektedir. Kendi bedeninizi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Trendyol beden tablosundan yararlanabilirsiniz.

2'li Ekonomik Paket Pudra-siyah 6329-3 Lyon Balenli Double Push Up Micro Sütyen Set (slip Hediyeli) Ürüne Ait Fotoğraflar

2'li Ekonomik Paket Pudra-siyah 6329-3 Lyon Balenli Double Push Up Micro Sütyen Set (slip Hediyeli) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü