2'li Ekonomik Paket Siyah-beyaz 7001 Balenli Minimizer Toparlayıcı Sütyen Set(dd Cup Seçenekli) Alanlar Memnun Mu ?

Derya

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
531
0
0
2'li Ekonomik Paket Siyah-beyaz 7001 Balenli Minimizer Toparlayıcı Sütyen Set(dd Cup Seçenekli) Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
2'li Ekonomik Paket Siyah-beyaz 7001 Balenli Minimizer Toparlayıcı Sütyen Set(dd Cup Seçenekli) Şimdiki Fiyatı Ile 549.8 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

2'li Ekonomik Paket Siyah-beyaz 7001 Balenli Minimizer Toparlayıcı Sütyen Set(dd Cup Seçenekli) Memnuniyet Oranı Nedir?

2'li Ekonomik Paket Siyah-beyaz 7001 Balenli Minimizer Toparlayıcı Sütyen Set(dd Cup Seçenekli) Hakkında yaklaşık 217 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

2'li Ekonomik Paket Siyah-beyaz 7001 Balenli Minimizer Toparlayıcı Sütyen Set(dd Cup Seçenekli) Açıklama Ve Özellikler

2'li Ekonomik Paket Siyah-beyaz 7001 Balenli Minimizer Toparlayıcı Sütyen Set(dd Cup Seçenekli) Ürününün Satıcısı, Pierre Cardin 2'li Ekonomik Paket Siyah-beyaz 7001 Balenli Minimizer Toparlayıcı Sütyen Set(dd Cup Seçenekli) ürününü 549.8 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

2'li Ekonomik Paket Siyah-beyaz 7001 Balenli Minimizer Toparlayıcı Sütyen Set(dd Cup Seçenekli) Hakkında Yapılan Yorumlar
549.8 Tl ye satışta olan 2'li Ekonomik Paket Siyah-beyaz 7001 Balenli Minimizer Toparlayıcı Sütyen Set(dd Cup Seçenekli) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
217 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: kaliteli tam bedenizi alın
İsim: k** y**
Tarih: 17 Şubat 2023
Beden: Beden:85B
Satıcı: Pierre Cardin Lingerie

Yorum: çok iyi. bedenime göre istedim tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ağustos 2023
Beden: Beden:80D

Yorum: Çok güzel tam bedenini aldım oldu yerinde muhteşem
Tarih: 08 Mayıs 2024
Beden: Beden:95B
Satıcı: Pierre Cardin Kadın İç Giyim

Yorum: pierre cardin kalitesi.. çok beğendim yok gibi yumuşacık.. tekrar sipariş veriyorum..
İsim: h** ö**
Tarih: 06 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: ürünü çok beğendim ama bana kutulu gelmedi poşette geldi etiket Pierre Cardin , beden tablosuna göre aldım güzel toparladi kavradı memnun kaldım kargo çok hızlı
İsim: M** C**
Tarih: 08 Mart 2023
Beden: Beden:100D

Yorum: Tam kalıp, rahat..
İsim: B** S**
Tarih: 15 Haziran 2024
Beden: Beden:90C

Yorum: puan kırdım çünkü sütyenin altındaki demirler yerinde çıkıp kumaşı yırtı ve ben terziye götürmek zorunda kaldım rahatlık açısından çok rahat esnek terleme yapmıyor ve göğsü dik tutuyor tam bedeninizi alın
İsim: N** D**
Tarih: 02 Nisan 2023
Beden: Beden:85C

Yorum: ürün çok kaliteli numaranızı alin tam kalıp çok severek kullanıyorum
İsim: İ** T**
Tarih: 26 Şubat 2024
Beden: Beden:80B

Yorum: Yıllardır bu markayı kullanıyorum makinede yıkayınca bile bir şey olmuyor çok rahat alerjik olduğum için sadece bu ürünü kullanıyorum. İndirimde gördükçe alıyorum alabilirsiniz 🙏🏻
İsim: S** K**
Tarih: 13 Ocak 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: Pierre Cardin kalitesini biliyoruz. Sorunsuz teslim aldım teşekkürler
İsim: Ö** İ**
Tarih: 14 Mart 2023
Beden: Beden:90B

Yorum: Yıllardır kullanıyorum çok memnunum küçük beden büyük göğüslüler için çok ideal güzel bir sütyen 75dd kullanıyorum tam sarıyor
İsim: T** A**
Tarih: 10 Haziran 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: bedeni olmadı yeterince de toplamıyor bence
İsim: K** D**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: ürün güzel fakat beden olmadı ıade yaptim
İsim: Ş** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Mart 2023

Yorum: bedeninizi alabilirsin rahat bir ic çamaşırı
İsim: B** C** B**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:80C

Yorum: cokk gzuell arkadaş larr
İsim: B** A**
Tarih: 17 Ağustos 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: çok beğendim herkese tavsiye ederim
İsim: g** a**
Beden: 14 Eylül 2024

Yorum: şık rahatsız etmiyor
İsim: E** K**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Kutulu ve sorunsuz geldi. Bedenimi aldım, gayet iyi oldu. Kaliteli ürün. Tavsiye ediyorum.
İsim: B** S**
Tarih: 03 Nisan 2024
Beden: Beden:85D

Yorum: bedeni tam oldu gayet de rahat.
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:95C

Yorum: Çok güzel rahat ürün
İsim: S** S** Ö**
Beden: 28 Mart 2024

Yorum: İndirimdeydin almıştım, Pierre cardin kalitesi
İsim: B** N** B**
Beden: 03 Ağustos 2023

Yorum: Siparişim geldi, iyidir
İsim: F** K**
Beden: 04 Şubat 2023

Yorum: Twsekkğrler cok iyi
İsim: N** Ö**
Beden: 27 Ekim 2023

Yorum: guzel begendim
Tarih: 23 Nisan 2024
Beden: Beden:85C

Yorum: güzel.kaliteli
İsim: T** A**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Anneme aldım çok beğendi
İsim: C** K**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Yumusakmış
İsim: D** Ş** Y**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Tam okumadım ama boşmuş yani dolgulu zannettim o benim hatam herkes kendi bedenini alsin dokusu guzel
Beden: 31 Temmuz 2024

Yorum: çok begendım çok güzel kalıtelı
İsim: Sultan d.
Beden: 11 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel büyük gögüsler kesinlikle alın tam beden
İsim: S** G**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:90C

2'li Ekonomik Paket Siyah-beyaz 7001 Balenli Minimizer Toparlayıcı Sütyen Set(dd Cup Seçenekli) Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: iyadesi varmı
Cevap: Merhaba , siparişlerinizde iade süresi dolmamış ve kullanılmamış ürünlerde iade hakkınız mevcuttur.

Soru: sungerlimi acaba
Cevap: Merhaba ,Pierre Cardin Lingerie tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 7001-2 toparlayıcı sütyen/minimizerda kap yada sünger mevcut değildir. Bilginize sunar,keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba tellimi
Cevap: merhaba efendim evet tellidir

Soru: balensiz mi acaba
Cevap: merhaba efendim mikro kumaş balenli desteksiz

Soru: 60+65 beden mevcut mu?
Cevap: Merhaba tam olarak anlayamadık maalesef

Soru: askilari cikiyor mu
Cevap: Merhaba, Pierre Cardin Lingerie tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 7001-2 modeli toparlayıcı sütyen modeli sabit ayarlanabilir askılı dır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ürün süngerli mi
Cevap: Merhaba , Pierre Cardin Lingerie'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 7001-2 toparlayıcı sütyen modelinde kap yoktur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: iyi akşamlar ürün bir paketin içinde iki tane mi geliyor acaba birde beden ölçülerine girdiğimde birini 100 d seçtim diğerlerinde kalmamıştı eğer iki tane geliyorsa öbürününde ölçü numaraları aynı olabilir mi acaba
Cevap: Merhaba, öncelikle Pierre Cardin Lingerie'ye gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. 7001-2 model kodlu ürünümüzde 2 adet minimizer yer almaktadır. Paket içerisinde yer alan ürünlerin bedenleri aynıdır. Keyifli alışverişler dileriz. Sevgilerle,

Soru: merhb daha önce bu marka kullanmadim.gögüs 90 ama bedenim yazif B--C hangisinden almaliyim
Cevap: Merhaba , Pierre Cardin Lingerie'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Göğüs Hizası ölçüsü B, C, D Cup satırlarından herhangi birisine tekabül eden ölçünüzdür. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba askılıkları dikişli mi net cevap verirseniz sevinirim
Cevap: Merhaba efendim sabit askılı düzdür sormak istediğiniz farklı bir şeyse daha detaylı sorarmisiniz

Soru: 85 c mi büyük 85 b mi
Cevap: Merhaba ,Pierre Cardin Lingerie tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz . C kap B kap sütyenlerden büyüktür. Bilginize sunar keyifli alışverişler dileriz.

Soru: sünger var mı göğüs ucunu belli eder mi
Cevap: Merhaba süngeri yoktur toparlayıcı modeldir

Soru: emziren anneler kullanabilir mi
Cevap: merhaba efendim toparlayıcı sütyendir kaplı değildir dilerseniz tercih edebilirsiniz

Soru: merhaba c grubu varmı
Cevap: Merhaba , Pierre Cardin Lingerie'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 7001-2 modeli C stoklarda mevcuttur. Beden kısmında görüntüleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1 taneli olan sütyen hangisi.iki taneli istemem 1tanelini bulamadim
Cevap: Merhaba ,Pierre Cardin Lingerie tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 7001-2 sütyen seti tekli satışı mevcut değildir. Bilginize sunar keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürünler destekli mi desteksiz midir
Cevap: Merhaba efendim. Hayır maalesef desteksiz üründür.

Soru: merhabalar ölçüyü anlayamadım da bilgi verir misiniz göğüs altı 78 göğüs çevresi 95 hangi cup ve numarayı almalıyım?
Cevap: Merhaba, Ürünlerde bedenler, marka ve model olarak değişiklik göstermektedir. Kendi bedeninizi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Dilerseniz trendyol beden tablosundan yararlanabilirsiniz.

Soru: ürün süngerli mi süngersiz mi acaba?
Cevap: Merhaba, Pierre Cardin Lingerie tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 7001-2 modeli kapsızdır. Bilginize sunar keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 6224 modeliyle arasındaki fark nedir acaba
Cevap: Merhaba kumaş farkı efendim 6224 model biraz daha kumaş olarak yumuşaktır

Soru: kap yoktur duyorsunuz ama b,c ,d kap olcusu degil mi..
Cevap: Merhaba , Pierre Cardin Lingerie'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Göğüs Hizası ölçüsü B, C, D Cup satırlarından herhangi birisine tekabül eden ölçünüzdür. Keyifli alışverişler dileriz.

2'li Ekonomik Paket Siyah-beyaz 7001 Balenli Minimizer Toparlayıcı Sütyen Set(dd Cup Seçenekli) Görsel Galerisi

2'li Ekonomik Paket Siyah-beyaz 7001 Balenli Minimizer Toparlayıcı Sütyen Set(dd Cup Seçenekli) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü