2'Lİ FIRSAT SÜTYEN PAKETİ A KALİTE YAPIŞKAN TEN VE SİYAH YAPIŞKANLI BEZ TOPARLAYICI PUSH UP SÜTYEN Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Didem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
548
0
0
2'Lİ FIRSAT SÜTYEN PAKETİ A KALİTE YAPIŞKAN TEN VE SİYAH YAPIŞKANLI BEZ TOPARLAYICI PUSH UP SÜTYEN En Ucuzu Nerede Bulunur?
2'Lİ FIRSAT SÜTYEN PAKETİ A KALİTE YAPIŞKAN TEN VE SİYAH YAPIŞKANLI BEZ TOPARLAYICI PUSH UP SÜTYEN Mevcut Fiyatı 243.06 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

2'Lİ FIRSAT SÜTYEN PAKETİ A KALİTE YAPIŞKAN TEN VE SİYAH YAPIŞKANLI BEZ TOPARLAYICI PUSH UP SÜTYEN Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

2'Lİ FIRSAT SÜTYEN PAKETİ A KALİTE YAPIŞKAN TEN VE SİYAH YAPIŞKANLI BEZ TOPARLAYICI PUSH UP SÜTYEN Hakkında yaklaşık 22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

2'Lİ FIRSAT SÜTYEN PAKETİ A KALİTE YAPIŞKAN TEN VE SİYAH YAPIŞKANLI BEZ TOPARLAYICI PUSH UP SÜTYEN Detaylı Açıklama

2'Lİ FIRSAT SÜTYEN PAKETİ A KALİTE YAPIŞKAN TEN VE SİYAH YAPIŞKANLI BEZ TOPARLAYICI PUSH UP SÜTYEN Ürününün Satıcısı, Bernato 2'Lİ FIRSAT SÜTYEN PAKETİ A KALİTE YAPIŞKAN TEN VE SİYAH YAPIŞKANLI BEZ TOPARLAYICI PUSH UP SÜTYEN ürününü 243.06 Tl'den Satılmaktadır.

2'Lİ FIRSAT SÜTYEN PAKETİ A KALİTE YAPIŞKAN TEN VE SİYAH YAPIŞKANLI BEZ TOPARLAYICI PUSH UP SÜTYEN Ürünü Kullananların Görüşleri
243.06 Tl ye satışta olan 2'Lİ FIRSAT SÜTYEN PAKETİ A KALİTE YAPIŞKAN TEN VE SİYAH YAPIŞKANLI BEZ TOPARLAYICI PUSH UP SÜTYEN Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Muhteşem alın aldırın kaliteli tam beden
İsim: C** T**
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Boy:158cm
Satıcı: PİNK WHİTE

Yorum: fiyat performans ürünü
İsim: E** E** G**
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Beden:80

Yorum: Ürün çok güzel fakat düğünüm için almıştım iptal olunca iade ettim özür dilerim
İsim: B** D**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: Çok beğendim teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Beden:75

Yorum: tavsiye ederim
İsim: N** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Eylül 2024

Yorum: Yapışkanı iyi duruyor
İsim: G** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Ağustos 2024

Yorum: teşekkürler siparişim eksiksiz ve hızlıydı 😊
İsim: Elveda D.
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:90

Yorum: yeni teslim aldım
İsim: **** ****
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Hayatımda bu kadar özensiz bir kargo paketi almamıştım iç giyim ürünü olmasına rağmen bir özen gösterilmemiş
İsim: E** Y**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: İkiside göründüğü gibi gelme ama siyah olan bir tık daha büyüktü sorun değil ürünler güzel
İsim: P** T**
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Yapışkanlı en fazla 5 kullanımlık ama idare eder
İsim: m** n** Y**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: siyahi ten renginden bi cup daha buyuktu ama o da oldu problem yok. yapiskani asiri guclu ama cikartirken acitmiyor
İsim: Meltem Ş.
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Boy:164cm

2'Lİ FIRSAT SÜTYEN PAKETİ A KALİTE YAPIŞKAN TEN VE SİYAH YAPIŞKANLI BEZ TOPARLAYICI PUSH UP SÜTYEN Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Merhaba terleyince atarmı
Cevap: Atmaz efendim

Soru: kaliplari kucuk mudur
Cevap: Normal beden efendim

Soru: Merhabalar push up mı?
Cevap: Push up etkisi vardır efendim

Soru: Merhaba destekli mi acaba
Cevap: Desteksiz efendim

Soru: Merhabalar nasıl temizliyoruz makinede yıkanmıyordur sanırım
Cevap: Elde sabunla yıkama yapabilirsiniz

Soru: Pakette 2tane belirtilmiş birini 85 diyerini 80 alsam olurmu
Cevap: O şekilde olmuyor ama bedenler arasında aşırı bir fark yoktur

Soru: terleyince aynı şekilde sağlıklı kalır mı göğüste
Cevap: Sorun yaşamazsınız

Soru: Aynı model geliyor diil mi resimdekiyle
Cevap: Evet kelebek sütyen efendim

Soru: merhaba bu ürünleri ne kadar kullsnabiliyoruz yani kaç defa
Cevap: 10 15 kere kullanılır ortalama maksimum 20 25

2'Lİ FIRSAT SÜTYEN PAKETİ A KALİTE YAPIŞKAN TEN VE SİYAH YAPIŞKANLI BEZ TOPARLAYICI PUSH UP SÜTYEN Detaylı Resimler

2'Lİ FIRSAT SÜTYEN PAKETİ A KALİTE YAPIŞKAN TEN VE SİYAH YAPIŞKANLI BEZ TOPARLAYICI PUSH UP SÜTYEN En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü