32fx420hb 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı Hd Led Tv Alınması Gereken Bir Ürün Mü-

Sezen

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
548
0
0
32fx420hb 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı Hd Led Tv Alınmaya Değer Mi?
32fx420hb 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı Hd Led Tv Anlık Fiyatı 5990.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

32fx420hb 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı Hd Led Tv Kaç Kişi Memnun?

32fx420hb 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı Hd Led Tv Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

32fx420hb 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı Hd Led Tv Detaylı Bilgi

Garantili Ürün, Ücretsiz Teslimat, Ücretsiz KurulumFinlux 32FX420HB 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı HD Led TvGarantili Ürün, Ücretsiz Teslimat, Ücretsiz Kurulum

32fx420hb 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı Hd Led Tv Ürününün Satıcısı, Finlux 32fx420hb 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı Hd Led Tv ürününü 5990.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

32fx420hb 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı Hd Led Tv Ürünü Kullananların Görüşleri
5990.0 Tl ye satışta olan 32fx420hb 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı Hd Led Tv Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Süper. Memnun kaldım.
İsim: Tekin D.
Tarih: 22 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Dijisepet

Yorum: güzel zamanında sağlam geldi
İsim: B** A**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: bire bir vestel kart led kumanda sıkıntısı yok
İsim: ABİDİN K.
Tarih: 27 Eylül 2023

Yorum: FİNLUX TELEVİZYONU KURDUK FİYAT PERFORMANSI PARASINA GÖRE GEYET İYİ
İsim: **** ****
Tarih: 22 Haziran 2023
Satıcı: Global Teknoloji

32fx420hb 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı Hd Led Tv Ürüne Dair Sorular

Soru: en kuçuk ekran kaç
Cevap: Merhaba bahse konulu TV 82 ekrandır

Soru: uydu alıcısı içindemi yoksa ayrı cihazmı
Cevap: Uydu alıcısı içinde

Soru: 82 ekran finlux markada İnterneti yani smartli olanı varmıdir İnternete bağlanan yani
Cevap: Finlux marka yok efendim malesef satıcı sayfamda farklı bir markanın ki mevcuttur şuanda düşünürseniz.

Soru: kurulumu nasıl yapılacak
Cevap: Merhaba bütün 32 inc tvlerde kurulum yoktur. Kutuyu kendiniz açıp çalıştırabilirsiniz yada ücretli bir şekilde Vestel servisinden kurulum talep edebilirsiniz

Soru: WiFi özelliği varmı
Cevap: Yok efendim

Soru: mrb,bu üründen 2 tane almak istiyorum, elinizde varmıdır? nasıl yapabilirim?
Cevap: Sayın Müşterimiz, Stoklarımızda mevcuttur Trendyol üzerinden satın alma sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla DİJİSEPET

Soru: Smart tv mi acaba ? Yada androidmi
Cevap: merhaba ikisi de değil efendim

Soru: YouTube tarzı uygulamalar varmı?
Cevap: Merhaba malesef smart özelligi yoktur.

Soru: duvar aparatı var mi
Cevap: Sayın Müşterimiz, FİNLUX Yetkili servisten bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla DİJİSEPET

Soru: dijital için demi
Cevap: Merhaba evet

Soru: wifi bağlanıyormu youtube
Cevap: Malesef efendim internet bağlantısı yoktur

32fx420hb 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı Hd Led Tv Ürünün Fotoğrafları

32fx420hb 32'' 80 Ekran Uydu Alıcılı Hd Led Tv En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü