50 Kg (150 Cm) Düz Bar + Z Bar Dambıl Dumbell Ağırlık Halter Full Set Kırmızı Kapaklı Alınmaya Değer Mi ?

Aylin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
50 Kg (150 Cm) Düz Bar + Z Bar Dambıl Dumbell Ağırlık Halter Full Set Kırmızı Kapaklı Satın Alır Mısınız?
50 Kg (150 Cm) Düz Bar + Z Bar Dambıl Dumbell Ağırlık Halter Full Set Kırmızı Kapaklı Şu Anki Fiyat Aralığı 2149.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

50 Kg (150 Cm) Düz Bar + Z Bar Dambıl Dumbell Ağırlık Halter Full Set Kırmızı Kapaklı Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

50 Kg (150 Cm) Düz Bar + Z Bar Dambıl Dumbell Ağırlık Halter Full Set Kırmızı Kapaklı Hakkında yaklaşık 109 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

50 Kg (150 Cm) Düz Bar + Z Bar Dambıl Dumbell Ağırlık Halter Full Set Kırmızı Kapaklı Ürün Detayları

50 Kg (150 Cm) Düz Bar + Z Bar Dambıl Dumbell Ağırlık Halter Full Set Kırmızı Kapaklı Ürününün Satıcısı, TAN SPOR 50 Kg (150 Cm) Düz Bar + Z Bar Dambıl Dumbell Ağırlık Halter Full Set Kırmızı Kapaklı ürününü 2149.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

50 Kg (150 Cm) Düz Bar + Z Bar Dambıl Dumbell Ağırlık Halter Full Set Kırmızı Kapaklı En Son Yapılan Yorumlar
2149.9 Tl ye satışta olan 50 Kg (150 Cm) Düz Bar + Z Bar Dambıl Dumbell Ağırlık Halter Full Set Kırmızı Kapaklı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
109 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Böyle sağlam paketleme beklemiyordum. Teşekkür ederim elinize sağlık.
İsim: Muhammed Ç.
Tarih: 21 Haziran 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: TANSPOR

Yorum: Oğlum için aldık memnun kaldı
İsim: S** B**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: ürünü beğendim kargom sağlam geldi
İsim: E** Ü**
Tarih: 08 Ocak 2022

Yorum: Ürün kalitesi çok iyi. Sparişi oluşturduğum gün kargoya verdiler ve ertesi gün elime ulaştı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Satıcıya, ilgisi için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: O** U**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: ürünler çok iyi paketlenmesi de iyi sayılır tek dezavantajı ağırlıklarim dönmesi gerisi mukemmel
İsim: İ** O**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Ev tipi ürünlerde alabileceğiniz en iyi ürün.. Paketleme çok özenli, ürünler muadillerine göre çok kaliteli.. Tavsiye ederim..
İsim: **** ****
Tarih: 05 Ocak 2022

Yorum: anneme aldım çok iyi kullanışlı çok beğendi tavsiye ederim
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Ürün bu sabah geldi hiçbir sorun yok gerçekten çok güzel ve sağlamlar çok beğendim. Teşekkür ediyorum .
İsim: B** K**
Tarih: 26 Mayıs 2022

Yorum: güzel bir ürün
İsim: A** G**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Elime bugün ulaştı, paketlemesi harikaydı onca ağırlığı patlamadan nasıl getireceklerini merak ediyordum ama sağ salim elime ulaştı. Ürünlerde sorun yok az önce ilk antrenmanımı yaptım hepsi çok kaliteli. Kumlu ürünler yerine biraz daha para katıp bu ürünü almanızı öneririm.
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Bu ve benzer ürünleri bir süredir araştırıyordum. Satıcının açıklamalarına güvenerek içi kum dolu olanı değil bu ürünü tercih ettim. iyiki de öyle yapmışım. Ağırlıkların görünüşü sağlam hissi uyandırıyor. Ayrıca köşeli olması zemine koydugumda sabit kalmalarını sağlıyor. Ağırlıklardan 2-3 tanesini tarttım ve doğru kg.lar çıktı. Evet biraz büyüklerDevamını Oku
İsim: H** T**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: İlk antrenmanımı yaptım, f/p ürünü ev için çok ideal.Paketlenmeside gayet güzeldi 👍
İsim: Halil K.
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: Hızlı elimize ulaştı. Gayet memnunum
Tarih: 04 Aralık 2021

Yorum: Ben beğendim ev için ideal iş görüyor kargoya hızlı verildi.
İsim: Ç** G**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: Ürün malzemesi çok kaliteli. Ağırlıklar bir tık büyük zaten aksi iddia edilmiyor ama ben 10kg likleri 5kg olarak istemiştim bu da hareketlerde sorun yaşatmaz kanaatindeyim. Kenarlarına 3 ağırlık sığıyor. Tabi bu durumda toplam ağırlık azalmış oluyor sanırım bu durumda 10kg likler tercih edilebilir. En güzel şey malının tam arkasında duran bir satıDevamını Oku
İsim: Osman E.
Tarih: 06 Temmuz 2021

Yorum: 10 kg ağırlıklardan bir tanesinin kapağından beton parçacıklar parçacıklar dökülüyordu satıcıya ulaştım hemen yenisi yollandı buradan satıcıya çok teşekkür ederim. Ürüne gelirsek boyutları biraz büyük ancak içleri beton o yüzden oldukça sağlam. Ben memnun kaldım benim için yeterli ağırlıklar evde çalışmak için. Barlar da sağlam geldi. Tavsiye ederiDevamını Oku
İsim: F** T**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: Daha önce başka markanın biraz daha ucuz olan modelini kullanmıştım. Bu ona göre daha kaliteli çıktı. Ağırlıkların içinden ses gelmiyor. Tertemiz özenle paketlenmiş şekilde kapıma kadar geldi. Eksileri, ağırlıklar spor salonundakilerin neredeyse 2 katı boyutlarda (genişik ve çap olarak). Bir de barlar vidalı değil dümdüz olduğu için hammer curl gibDevamını Oku
İsim: M** Ö**
Tarih: 15 Kasım 2021

Yorum: Beklentimin üstünde çıktı,teşekkürler.
Tarih: 16 Mart 2022

Yorum: gayet iyi ev için ideal
İsim: U** o** E**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: ürün renkli kısımlardan çok ufak kaçırıyor, fazla bir sorun çıkarmadı ama bantlama ihtiyacı hissettim.Barlar,dumbellar gayet sağlam.Paketleme güzeldi.Diğer ürünlere nazaran daha iyi olduğunu düşünüyorum tavsiye ederim.
Tarih: 21 Ekim 2022

Yorum: Ürün kutusu yırtık bir şekilde geldi ama içindeki herşey sağlam ve temizdi ürün kalitesinden memnun kaldım gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
İsim: Z** k**
Tarih: 11 Aralık 2021

Yorum: kaliteli beklentimi aştı.
İsim: İ** T**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: ürün çok güzel çok iyi kargolanmıştı fakat Z bar düz bar kısa barlar daha kaliteli olabilirdi.
Tarih: 26 Eylül 2023

Yorum: Çok iyi ürün:)
İsim: G** T**
Tarih: 01 Aralık 2023

Yorum: 10 numara 5 yıldız
İsim: F** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Temmuz 2024

Yorum: Spor salonuna gitmeye gerek yok evi salona çevirmek daha mantıklı ürünü çok beğendik tam ideal bize göre uzun araştırmalar sonucu karar verdik iyi ki de almışız aşırı kaliteli eğer alma gibi düşünceniz varsa kaçırmayın deriz👍 satıcıya teşekkürler🙏
İsim: S** K**
Tarih: 18 Kasım 2023

Yorum: Çok begendim. Bar uzunluğu olsun, kalitesi olsun hepsi çok yeterli.
İsim: T** H** G**
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: Baylar ürün elime sağlam bir şekilde ulaştı, ağırlıklar hacim olarak salondakilerden bir tık büyük ama sağlam oldukça sağlamlar, ağırlıklarla çalışma esnasında yuvarlak olduğu için hafif dönme yapabiliyor, demirlere elektrik bandı sararak düzeliyor,
İsim: Resul K.
Tarih: 13 Eylül 2023

Yorum: güzel fp ürünü
İsim: E** E**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Gerçekten çok kaliteli beğendim 🙏🏻
İsim: Z** A** Ş**
Tarih: 16 Haziran 2023

50 Kg (150 Cm) Düz Bar + Z Bar Dambıl Dumbell Ağırlık Halter Full Set Kırmızı Kapaklı Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: merhblr yine ben urunm gelcek mi acaba
Cevap: Selamlar pazartesi günü kargonuzla ilgili kargo şirketiyle son durumu öğrenip tarafinaza bilgi verilecektir. Kargo şirketlerinden kaynaklanan gecikmeler için sizden özür dileriz

Soru: ağırlıkların çapları ne kadar
Cevap: Merhaba, ürün genişlikleri şu şekilde: 2.5kg (18,5 cm) -5kg (23 cm) -10kg( 31 cm) dir. KISA BAR: sağlı sollu 2 şer adet 10 ar kg dan 20 +20 = 40 kg ağırlık takılabilir Bar uzunluğu : 40 cm UZUN BAR: Sağlı sollu 4 er adet 10 ar kg dan 40 +40 = 80 kg ağırlık takılabilir. Bar uzunluğu : 150 cm dir. Z BAR: Sağlı sollu 3 er adet 10 ar kg dan 30 +30 = 60 kg ağırlık takılabilir. Bar uzunluğu : 120 cm 2,5 kg plaka kalınlık 5 cm , 5 kg ve 10 kg plaka kalınlık 6 cm dir.

Soru: merhaba istedimiz kiloya ayarlaya biliyormuyuz ve bench yapa bilirmiyiz
Cevap: Merhaba, bench yapabilirsiniz .40 cm barlarımız ile 2 şer adet sağlı sollu (20 kg +20 kg ) 10 kg luk plakalar takılarak toplam maksium 40 kg lık bir çalışma , 150 cm Düz barımıza, 4 er adet sağlı sollu ( 40 kg + 40 kg) 10 kg luk plakalar takılarak maksimum 80 kg toplam ağırlık ile çalışma sağlayabilirsiniz , yine 120 cm uzunluğundaki Z barımıza da sağlı sollu 3 er adet 10 ar kg dan maksimum 30 + 30 = 60 kg lık bir çalışma elde edebilirsiniz efendim. Burada önemli olan plaka kg i değil adettir. Kısa barin tek tarafına maksimum 2 adet, Z barin tek tarafına maksimum 3 adet , düz barın tek tarafına maksimum 4 adet plaka takılabilir.

Soru: 70 kg gelir mi
Cevap: Selamlar kısa süreçte tekrar satışta olacak

Soru: Yorumlarda spor yaparken ağırlıkların döndüğünü söylemişler. Öyle bir durum var mı? Ben ürünü sadece plaka için alıyorum kendi demir döküm barlarım var aynı sorunu yaşar mıyım? Yardımcı olur musunuz
Cevap: Selamlar dönme problemi yaşanamsın diye barlarımızda kilitleme sistemi vardır başka bir barda kullanırsanız. Sorun yaşayabilirsiniz. Plakalarımızı kendi barlarıyla kullanmanızı tavsiye ederiz.

Soru: sizde vidalı bar sistemi kullanan bir set var midir
Cevap: Malesef sadece yay sıkıştırmalı var üretimimiz var

Soru: 60 KG gerİ gelsİn
Cevap: Selamlar stoklarımız kısa sürede güncellenecektir.

Soru: Ağırlık sıkıştırma klipslerinden ayrıca satıyor musunuz?
Cevap: Merhaba evet efendim satıyoruz mağaza ürünlerimiz arasında görebilirsiniz

Soru: hepsi güzel bir şekilde kapalıydı
Cevap: Tamam efendim yarın sizinle iletişine geçelim

Soru: Teşekkür ederim haber bekliyorum
Cevap: Biz teşekkür ederiz aksilik için kusura bakmayın

Soru: 50 kg lik sette düz bar uzunluğu kaç cm
Cevap: Merhaba ürün ismi ve set icerigindede yazdığı gibi düz bar 150 cm dir. Firmamıza ait setlerdeki tüm düz barlar 150 cm dir farklı bir uzunluk yoktur.

Soru: Ağırlıklar metal mi
Cevap: Selamlar ağırlıklar metal değildir. İçeriklerini ürün açıklamaları kısmından detaylı olarak görebilirsiniz

Soru: Pullover neden önerilmiyor?
Cevap: Çünkü bu setler amatör kullanım içindir efendim, yay nekadar tutsa da düzgün takılmazsa amatör kullanım olduğu için risklidir düşebilir.

Soru: plakalar plastik midir?
Cevap: Merhaba evet vinly kaplama plastikdir, içi beton dolgusudur

Soru: plakalar kumlu mudur?
Cevap: Beton dolgulu harctir

Soru: 50kg lik sette mavi renk mevcutmudur
Cevap: Tabiki mevcuttur magazamiz ürünleri arasında mavi kapakli 50 kg setleri görebilirsiniz efendim

Soru: merhabalar ağırlıklar yetersiz geldiği zaman ilerde ağırlık alabiliyormuyuz
Cevap: Selamlar tabiki mağazamızdan 20 kg Lik setler dahilinde 2,5-5-10 kg Lik plakalardan ihtiyacınız doğrultusunda paketler satın alabilirsiniz

Soru: merhaba kolay gelsin 30kg kaç parça halinde geliyor acaba
Cevap: Merhaba efendim 30 kg set 2 parça halinde gelir. 2 parça tek seferde gelebileceği gibi kargo taşıma prensibi geregi bazen farklı günlerde gelebilir.

Soru: döküm ağırlık varmı sizde magzaniza gelip kendimiz alabiliyormuyuz
Cevap: Merhaba maalesef efendim döküm yoktur ama ürünlerimiz beton dökümdür demir değil

Soru: Başka bir sorunu yoktu sağlam geldi
Cevap: Size yarın bilgi vereceğiz konu ile ilgili

50 Kg (150 Cm) Düz Bar + Z Bar Dambıl Dumbell Ağırlık Halter Full Set Kırmızı Kapaklı Ürün Resimleri

50 Kg (150 Cm) Düz Bar + Z Bar Dambıl Dumbell Ağırlık Halter Full Set Kırmızı Kapaklı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü