6814 2'li Ekonomik Paket Milan Destekli - PushUp Siyah-Ekru Dantelli Sütyen Set Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

PusulaRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
317
0
0
6814 2'li Ekonomik Paket Milan Destekli - PushUp Siyah-Ekru Dantelli Sütyen Set Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
6814 2'li Ekonomik Paket Milan Destekli - PushUp Siyah-Ekru Dantelli Sütyen Set Şu Anki Fiyat Aralığı 489.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

6814 2'li Ekonomik Paket Milan Destekli - PushUp Siyah-Ekru Dantelli Sütyen Set Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

6814 2'li Ekonomik Paket Milan Destekli - PushUp Siyah-Ekru Dantelli Sütyen Set Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

6814 2'li Ekonomik Paket Milan Destekli - PushUp Siyah-Ekru Dantelli Sütyen Set Teknik Detaylar

6814 2'li Ekonomik Paket Milan Destekli - PushUp Siyah-Ekru Dantelli Sütyen Set Ürününün Satıcısı, Pierre Cardin 6814 2'li Ekonomik Paket Milan Destekli - PushUp Siyah-Ekru Dantelli Sütyen Set ürününü 489.9 Tl'den Satılmaktadır.

6814 2'li Ekonomik Paket Milan Destekli - PushUp Siyah-Ekru Dantelli Sütyen Set Yorumlar Hakkında Bilgi
489.9 Tl ye satışta olan 6814 2'li Ekonomik Paket Milan Destekli - PushUp Siyah-Ekru Dantelli Sütyen Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Pierre kalitesi tam beden alınabilir
İsim: V** Y**
Tarih: 06 Haziran 2024
Beden: Beden:85B
Satıcı: Pierre Cardin Kadın İç Giyim

Yorum: kendime aldım çok beğendik kaliteli arkadaşıma da aldık bundan sonra kesinlikle tekrar tekrar indirime girdikçe alacağım bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Beden:85B

Yorum: Piercardin kalitesi mükemmel
İsim: Z** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Mayıs 2024

Yorum: kuması güzel rahat bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Beden:75B

Yorum: Ben çok bwğendim keşke ayrı kutularda gelseymiş ama
İsim: e** ö**
Beden: 23 Haziran 2024

Yorum: o kadar şık ki bayıldım. nazik hediyesi içinde ayrıca teşekkür ederim
İsim: H** D** D**
Beden: 12 Ağustos 2024

Yorum: Harika diyemem ama beğendim
İsim: C** Y**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Kutulu gönderim büyük bir artı. Tam dolgu değil yalnızca alttan destek var yine de beğendim. İyi çalışmalar.
İsim: B** B**
Tarih: 15 Temmuz 2024
Beden: Boy:159cm

6814 2'li Ekonomik Paket Milan Destekli - PushUp Siyah-Ekru Dantelli Sütyen Set Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: kilot dagilmi
Cevap: Merhaba efendim ikili üst efendim

Soru: 2 ayrı kutuda gönderme imkanınız var mı ?
Cevap: Merhaba ürünler takımdır tek pakettir

Soru: Merhaba ürünün bel kısmında kaydırmaz jeli mevcut mu
Cevap: merhaba efendim maalesef yoktur.

Soru: merhabalar 😘 efendim bu sütyenler dolgulu mu?
Cevap: merhaba efendim destekli

Soru: bu modelin desteksiz olanı var mı?
Cevap: Merhaba 6816 mevcut 6817 bakabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba altıda varmı acaba kılotlu mu
Cevap: merhaba efendim iki adet sütyenden oluşmaktadır

Soru: Arka kopçası var mı yoksa bütün mü giymeli mi
Cevap: Merhaba giymeli dediğiniz nedir efendim takıp çıkartılabiliyor

Soru: Merhaba Tam dolgulu değil mi?
Cevap: merhaba efendim evet dolguludur

6814 2'li Ekonomik Paket Milan Destekli - PushUp Siyah-Ekru Dantelli Sütyen Set Ürünün Detaylı Resimleri

6814 2'li Ekonomik Paket Milan Destekli - PushUp Siyah-Ekru Dantelli Sütyen Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü