6815 2'li Ekonomik Paket Lyon - Double Push Up Fuşya - Siyah Dantelli Sütyen Set Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Canan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
587
0
0
6815 2'li Ekonomik Paket Lyon - Double Push Up Fuşya - Siyah Dantelli Sütyen Set Tavsiye Edilen Yer Neresi?
6815 2'li Ekonomik Paket Lyon - Double Push Up Fuşya - Siyah Dantelli Sütyen Set Güncel Satış Fiyatı 499.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

6815 2'li Ekonomik Paket Lyon - Double Push Up Fuşya - Siyah Dantelli Sütyen Set Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

6815 2'li Ekonomik Paket Lyon - Double Push Up Fuşya - Siyah Dantelli Sütyen Set Hakkında yaklaşık .

6815 2'li Ekonomik Paket Lyon - Double Push Up Fuşya - Siyah Dantelli Sütyen Set Ürün Tanıtımı

6815 2'li Ekonomik Paket Lyon - Double Push Up Fuşya - Siyah Dantelli Sütyen Set Ürününün Satıcısı, Pierre Cardin 6815 2'li Ekonomik Paket Lyon - Double Push Up Fuşya - Siyah Dantelli Sütyen Set ürününü 499.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

6815 2'li Ekonomik Paket Lyon - Double Push Up Fuşya - Siyah Dantelli Sütyen Set Ürün Hakkındaki Yorumlar
499.9 Tl ye satışta olan 6815 2'li Ekonomik Paket Lyon - Double Push Up Fuşya - Siyah Dantelli Sütyen Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: kalitesi guzel,ama buyuk geldi.Azerbaycandan iade de edemiyorum.kucuk hediyeniz icin tesekkur ederim
İsim: **** ****
Tarih: 14 Haziran 2024
Beden: Beden:85B
Satıcı: Pierre Cardin Kadın İç Giyim

Yorum: İnanılmaz kaliteli ve güzel. Fiyatı da piyasaya göre çok çok uygun. Push up dolgu. Göğsü küçük olanlar için harika dolguları var. Ben yorumlara bakarak 1 beden küçük aldım iyiki öyle yapmışım.
İsim: M** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Ağustos 2024

Yorum: mükemmel bir ürün bayıldım elinize emeğinize sağlık özenle paket teslim edilmesi elinize emeğinize sağlık hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz mükemmel ürünler tavsiye ederim ayrıca küçük hediyeleriniz için de teşekkür ederim
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Beden:85B

Yorum: Çeyizime aldım ve aşırı kaliteli kutuyla gönderiyorlar Piere Cardin hariç başka bir sütyen kullanamıyorum çok memnunum.
İsim: B** G**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: aşırı güzel toka hediyesi için de teşekkürler çok zarifsiniz🌼ama kargo pek özenli değildi kutusu bozulmuştu
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:75B

Yorum: gayet güzel tavsiye ederim
İsim: E** C**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: çok ekonomik
İsim: Gunel M.
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: doğu çok fazla olduğu için iade ettim
İsim: A** K**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Beden:80B

Yorum: Desteği fazla geldiği için iade ettim onun dışında güzel ürün
İsim: N** z** A**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: urunler gorseldekılerle aynı guzel
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: güzel aynı göründüğü gibi
İsim: Z** K**
Tarih: 03 Mayıs 2024
Beden: Beden:80B

6815 2'li Ekonomik Paket Lyon - Double Push Up Fuşya - Siyah Dantelli Sütyen Set Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: merhaba tam dolgulumu?
Cevap: Merhaba evet efendim ekstra dolgusu mevcut

Soru: Merhaba ürün desteksiz mi ?
Cevap: merhaba efendim double push up dolguludur

Soru: paketin içinde alt külot ta dahilmi
Cevap: merhaba efendim sadece 2 adet sütyenden oluşmaktadır

Soru: merhaba, göğüs büyütme özelliği var mi
Cevap: Merhaba ekstra dolgusu vardır evet efendim

Soru: Aynı model yarı dolgu mevcut mu acaba
Cevap: Merhaba 6813 6814 modeller var fakat dolgusu aynıdır model farklı

6815 2'li Ekonomik Paket Lyon - Double Push Up Fuşya - Siyah Dantelli Sütyen Set Resim Ve Fotoğraflar

6815 2'li Ekonomik Paket Lyon - Double Push Up Fuşya - Siyah Dantelli Sütyen Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü