Akıllı Plates Çemberi Hula Hoop Hulahop, 24 Parça Çıkarılabilir Ve 360° Eğitici Çember Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Seyma

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
561
0
0
Akıllı Plates Çemberi Hula Hoop Hulahop, 24 Parça Çıkarılabilir Ve 360° Eğitici Çember Alınır Mı?
Akıllı Plates Çemberi Hula Hoop Hulahop, 24 Parça Çıkarılabilir Ve 360° Eğitici Çember Şuanki Fiyatı Ne Kadar 1099.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Akıllı Plates Çemberi Hula Hoop Hulahop, 24 Parça Çıkarılabilir Ve 360° Eğitici Çember Gerçekten İyi Mi?

Akıllı Plates Çemberi Hula Hoop Hulahop, 24 Parça Çıkarılabilir Ve 360° Eğitici Çember Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Akıllı Plates Çemberi Hula Hoop Hulahop, 24 Parça Çıkarılabilir Ve 360° Eğitici Çember Ürün Açıklaması

Akıllı Plates Çemberi Hula Hoop Hulahop, 24 Parça Çıkarılabilir Ve 360° Eğitici Çember Ürününün Satıcısı, tGW Store Akıllı Plates Çemberi Hula Hoop Hulahop, 24 Parça Çıkarılabilir Ve 360° Eğitici Çember ürününü 1099.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Akıllı Plates Çemberi Hula Hoop Hulahop, 24 Parça Çıkarılabilir Ve 360° Eğitici Çember Kullanıcı Yorumları Nasıl?
1099.0 Tl ye satışta olan Akıllı Plates Çemberi Hula Hoop Hulahop, 24 Parça Çıkarılabilir Ve 360° Eğitici Çember Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: çok eğlenceli sürekli yapmak istiyorum
İsim: B** Y**
Tarih: 22 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: YAĞMURS STORE

Yorum: Videolarını izledim. Kolay gibi ama gerçekten zor. Tekniğini biraz öğrendim gibi ama kullandıkça öğreneceğim. İnşallah istikrarlı yaparım belimdede incelme olur umarım.
İsim: Y** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mayıs 2024
Satıcı: Hapşuruk

Yorum: daha uygun olanını aldım. kesinlikle alakası yok. az para verin bunu alın. ama sayacinda sorun var. sayıları net çıkmıyor ve kendi kendine ilerliyor. sadece sayaç kısmını gönderirmisiniz iade ile ugrasmak istemiyorum..surekli ara vermis oluyorum. bu on numara 5 yıldız bir ürün.
İsim: Ö** Y**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: Daha açıp denemedim montelemek gerekiyor parçaları birleştirip deneyeceğim
İsim: F** Ö**
Tarih: 03 Eylül 2024

Akıllı Plates Çemberi Hula Hoop Hulahop, 24 Parça Çıkarılabilir Ve 360° Eğitici Çember Merak Edilen Konular

Soru: Ağırlığı kaç grdır
Cevap: Efendim bu bilgiye sahip değiliz.

Soru: ışık döndürdukçe mi yaniuor
Cevap: Siz açıyorsunuz efendim.

Soru: Bu ürünün bazı yorumlarında yaparken ağırlığın yerinden çıkıp fırladığını okudum, bu ürün onlara göre 3 katı, alınca böyle bir sorun yaşar mıyım
Cevap: Efendim böyle bir şey daha önce bizim ürünlerimizde hiç yaşanmadı. Bu ürünler ithal üründür bu tarz hatalar bizim ürünümüzde yoktur.

Soru: Raylı sistem 6 tekerli mi acaba
Cevap: Efendim görselde görünenin kendisi, sorunuzun cevabını bilemiyoruz ne yazık ki

Soru: bel çevresi 107 cm uygun mu
Cevap: 120 cm’e kadar uygundur efendim, iyi günler dileriz

Soru: 1 kalori yakabilmek için kaç saat kullanmalıyız bu ürünü (30 dakika da 360)
Cevap: Detaylı bilgiyi antrenörünüzden alabilirsiniz.

Akıllı Plates Çemberi Hula Hoop Hulahop, 24 Parça Çıkarılabilir Ve 360° Eğitici Çember Ürünün Detaylı Resimleri

Akıllı Plates Çemberi Hula Hoop Hulahop, 24 Parça Çıkarılabilir Ve 360° Eğitici Çember En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü