Aphro 18.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima A++ Beyaz Ürün Alınmaya Değer Mi

Nergis

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
545
0
0
Aphro 18.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima A++ Beyaz Bu Ürünü Almalı Mı?
Aphro 18.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima A++ Beyaz Güncel Fiyatı 37536.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Aphro 18.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima A++ Beyaz Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Aphro 18.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima A++ Beyaz Hakkında yaklaşık 28 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Aphro 18.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima A++ Beyaz Ürün Tanıtımı

Aphro 18.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima A++ Beyaz Ürününün Satıcısı, Gree Aphro 18.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima A++ Beyaz ürününü 37536.0 Tl'den Satılmaktadır.

Aphro 18.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima A++ Beyaz Ürünü Kullananların Görüşleri
37536.0 Tl ye satışta olan Aphro 18.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima A++ Beyaz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
28 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Aşırı so akların son zamanı taktırdım gayet temiz düzgün geldi kargolama çok iyi servis iyi. Gelecek yaz kullanım bekliyor beğendim.
İsim: Mustafa E.
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Gree

Yorum: ürün süper çok memnun kaldım tavsiye ederim sorunsuz kullanıyorum.
İsim: Hasan e.
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Sipariş vermemle gelip montaj yapılması tam 4 gün sürdü... Herşey çok güzel zaten marka yıllardır kullandığım bir marka çok memnundum montaj için gelen ekipte harikaydı.
İsim: O** K**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Çok teşekkürler kaliteli güzel kullanışlı bir klima herkese tavsiye ederim şimdilik sorunsuz kullanıyoruz
İsim: B** O**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: gayet güzel kaliteli bir ürün yetkili servisi montaj için gelenlerden çok memnun kaldık teşekkür ederiz 😊
İsim: y** A**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: 👍🌸😊👍👍👍 çok iyi tavsiye ederim
İsim: A** K**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: en önemli 2 konu elektrik ve ısınma harika beklentinin çok üstünde şiddetle tavsiye ederim
İsim: E** U**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: kargom geldi bakalım daha kurulum yapılmadı kullanıp yorum yapcam 😊
İsim: s** c**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: Tavsiye üzerine aldım inşallah güzeldir
İsim: N** G**
Tarih: 07 Nisan 2024

Yorum: ürünu çok beğendim güzel
İsim: **** ****
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: 25 m² oda için almıştk çok fazla geldi kaliteli fakat sesi biraz yüksek
İsim: S** A**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: ürün çok iyi çok memnunum tavsiye ederim
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Hızlı teslim edildi henüz kurulum yapılmadı kurulum yapıldıktan sonra yorumu guncelleyecegım
İsim: e** s**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: Gayet güzel ıstması harika
İsim: E** E**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: Gayet güzel sınıfının en iyileri arasında çok sessiz çalışıyor. fiyat biraz yüksek ama ekonomide bugün yarından uygun.
İsim: Y** O**
Tarih: 06 Ocak 2024

Yorum: güzel soğutuyor başarılı bence tüm evi soğuttu
İsim: M** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Temmuz 2024

Yorum: Çok iyi çok iyi
Tarih: 11 Ağustos 2022

Yorum: Hızlı kargo 1 gün sürdü elimize ulaşması , Akdeni< sahilde 12 Btu kullanıyordum yerine aldım 45 m2 amerikan mutfak alanı , 26 derece sessiz modda cok güzel soğutuyor , kışında ısıtmayı denicez , Fakat wifi opsiyonel ona dikkat etminizde fayda var aparatı ekstra almanız gerekiyor.
İsim: Z** K**
Tarih: 11 Ağustos 2022

Yorum: Ürün geldi montaj için servisin gelmesini bekliyoruz aldık ve 4 bin lira zam geldi iyi ki almışız ama servis için aynı şeyi söyleyemiyorum servisi beğenmedik işten anlayan 1 kişi anlamayan 2 kişiydi
İsim: F** A**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Firma nın satış sonrası hizmetinden memnun değilim, klima normal fena değil yani evet çalışıyor.
İsim: E** Z**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Aphro 18.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima A++ Beyaz Sıkça Sorulan Sorular

Soru: R32 ile bunun farkı nedir
Cevap: Merhaba, tamamen ayni gazdır. R32 kullanılmaktadır.

Soru: Merhaba FAIRY modeli 18000 btu bu cihaz arasındaki fark nedir acaba
Cevap: Merhaba, ısıtma soğutma kapasiteleri farklı ve donanım farkları var. Katalogları incelemenizi veya çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

Soru: Montaj dahil mi? Mersin Tarsus’ta servisi var mı?
Cevap: Değerli müşterimiz merhabalar, tabiki mevcuttur.yoğunluk olabilir ama

Soru: merhaba buklimanin pular 18000 lik olanı varmı
Cevap: Değerli müşterimiz merhabalar, yok efendim

Soru: merhaba bu klimayı şimdi alıp seneye montaj yaptırmak istiyorum mümkün mü bunun için ne yapmalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz merhabalar, istediğiniz zaman montaj yaptırabilirsiniz sadece ürün kutusundan açmayın servis açması gerekiyor garanti kapsamında olması için

Soru: merhaba fairy modeli stokta var mı?
Cevap: Merhaba Fairy modelimiz pazaryerlerinde satışta değildir.

Soru: merhabalar bugün gree 18000 BTU klima geldi teşekkürler kutuda kalsa 2 veya 3 ay sonra servisi arasam sıkıntı olurmu kutusunda o zamana kadar beklese bir durum olurmu acaba
Cevap: Merhaba, Montaj için cihazınızı kapalı kutu olarak saklamanız yeterlidir.

Soru: aydin germencik montaj hangi bayi elektrik ci kendimiz mi buluyoruz 25 metre salona kaclik uygundur
Cevap: Değerli müşterimiz merhabalar, elektrik işlemleri size ait 25 metre salona 18 lik gree marka ürün yeterli olacaktır.ısı yalıtım çift cam durumları önemli bunu göz önüne aldığımızda

Soru: fairy modelinizi servislerden bulamıyoruz ne yapabiliriz
Cevap: Fairy modelleri için herhangi yetkim bulunmamaktadır. İyi günler diler anlayışınız içim teşekkür ederiz.

Soru: Siparısı verdim izmir kemalpasa ören köyüne montaj hizmeti var dimi acaba
Cevap: Merhaba, İzmirde tüm bölgelere montaj için servislerimiz mevcuttur. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba Gaziantep te servisiniz mevcut mu
Cevap: Merhaba, evet Gaziantep te yetkili servislerimiz mevcut.

Soru: montaj icin nereden grliyorlar bayi varmi
Cevap: Montaj ücretsizdir aydında servisimiz mevcuttur

Soru: Merhaba Sakarya da bayiniz var mıdır?
Cevap: İnternet sitesinden araştırabilirsiniz

Soru: Merhaba bu ürüne dışarıdaki motor ve Bakır borularda dahil miydi
Cevap: Merhaba, iç ünite - dış ünite takım şeklindedir. 4 metreye kadar bakır borulama dahildir.

Soru: boruları içindemi geliyor kim kuruyor kurana ücret veriliyormu servis kocaelide nerede var
Cevap: Değerli müşterimiz merhabalar, bakır boru 4 mt kadar servis ücretsiz sağlayacaktır.servis ücretsizdir.kablo sizin elektrik çektirmeniz gerekiyor

Soru: merhabalar treimde dış ünitesi görünmüyor iç ve dış ünite. değilmi
Cevap: Merhaba, İç ve dış ünite olmak üzere 2 parçadır efendim.

Soru: klimayi alırken burda 6 yıl Garanti yazıyor ama eve montaj için gelen servis 2yil dedi Garanti nasıl oluyor bu aydınlatırmisiniz rica etsem
Cevap: Merhaba, Garanti süremiz yıllık bakımlarını yaptırırsanız 6 yıldır. Yıllık bakımlar yapılmazsa 3 yıldır.

Soru: montaj ücretli mi
Cevap: Değerli müşterimiz merhabalar, ürünümüz 6 yıl garantilidir.kurulum ücretsiz sadece servis sizden Elektrk bağlantısı isteyecektir.ürünün servis açacaktır.

Soru: Kahramanmaraş da bayiniz var mı
Cevap: Merhaba , Kahramanmaraş ilimizde Servisimiz ve Bayimiz mevcuttur.

Soru: Merhaba kolay gelsin adana da bayiniz varmı ve montaj ücreti alıyormusunuz
Cevap: Merhaba 4 metreye kadar montaj kurulum ücretsizdir. Adana'da bayimiz bulunmaktadır..

Aphro 18.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima A++ Beyaz Resim Galerisi

Aphro 18.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima A++ Beyaz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü