Askılı Omuz Çantası Ç1026-g5 En Düşük Fiyat Nerede ?

Mujde

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
580
0
15
Askılı Omuz Çantası Ç1026-g5 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Askılı Omuz Çantası Ç1026-g5 Mevcut Fiyatı 349.5 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Askılı Omuz Çantası Ç1026-g5 Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Askılı Omuz Çantası Ç1026-g5 Hakkında yaklaşık 22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Askılı Omuz Çantası Ç1026-g5 Ürün Bilgisi

*Askılı, düz renk, _x000D_
*Önü ve içi ceplidir. *Astar ve fermuar bulunmaktadır. _x000D_
*Yükseklik:30 cm Genişlik:45 cm Derinlik: 15 cm _x000D_
*Askı uzunluğu:60 cm

Askılı Omuz Çantası Ç1026-g5 Ürününün Satıcısı, Addax Askılı Omuz Çantası Ç1026-g5 ürününü 349.5 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Askılı Omuz Çantası Ç1026-g5 Kullanıcı Geri Dönüşleri
349.5 Tl ye satışta olan Askılı Omuz Çantası Ç1026-g5 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok iyi bu tarz bir çantaya ihtiyacınız varsa düşünmeden alın
İsim: A** E**
Tarih: 06 Mayıs 2024
Beden: Beden:Standart
Satıcı: Addax

Yorum: Cok guzel dusunmeden alabılırsınz tesekkur ederım Addax
İsim: G** A**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: bayildimmmmmm kızım el koydu hemen bitane daha sipariş vericem çok kaliteli ve çok pahalı duruyor tşk ederim
İsim: a** h**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: kullanışlı bir çanta, güzel
İsim: E** G**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: çok begendim harika
İsim: M** f** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel çok kaliteli büyük çanta seviyorsanız şüphesiz alabilirsiniz
İsim: B** C**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Güzel Teşekkürler
İsim: E** Y** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Temmuz 2024

Yorum: ürünü beğendim üni için aldım kullanışlı biraz toz izi gözükebiliyor kumaşından dolayı bide manken solak ve düzgün duruyor ben sağa taktigimda ürün ters dönmüş oluyo ve biraz değişik oluyor ama yinede güzel
İsim: **** ****
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: kalitesi çok gzuelll astarı içi dışı mükemmel ama çanta çok büyük duruyor
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: altının kartonu kırık geldi ayrica üstünde tozlar var hatalı ürün neden gonderiyorsunuz
İsim: h** n** ç**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: cantaya bayıldım üniversite icin aldım yeterince büyük ve genis ici alın aldırın yorumları az diye tereddütte kalmistim ama siz kalmayin addax kalitesi şaşmadıı
İsim: İ** D**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Üstündeki fiyat etiketi beni biraz üzse de çanta güzel, beklediğimden büyük ama kullanışlı.
İsim: İ** E**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Cok sevdim
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Çanta çok güzel üniversite için aldım içine her şey sığar diğer markalara o kadar para vermeye hiç gerek yok 350 tl ye aldım çok beğendim aşırı kaliteliiii
İsim: M** n**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: tek kelimeyle bayıldımmmmm♥
İsim: M** a**
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim aşırı geniş dışı da güzel su geçirmez
İsim: B** B**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Güzel bir çantaydı ancak üzerinde biraz toz izi vardı.
İsim: F** Z** A**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: askılarındaki deri siyah boya bulaştırıyor tüm gün taktım sıcakta beyaz bluzumın koltuk altı siyah oldu yıkanınca da çıkmadı
İsim: E** K**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Askılı Omuz Çantası Ç1026-g5 Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: çantanın kumaşı nedir
Cevap: Merhaba; Ürünümüz ile ilgili tüm detaylı bilgiye, "Ürün özellikleri" alanından, "Tüm özellikleri gör" kısmına tıklayarak erişebilirsiniz. 😇 Bu alanda, ürünün özellikleri, kumaş bilgisi, ürün içeriği, beden bilgisi, numune bedenin ölçüleri, uzunluğu gibi temel bilgiler yer almaktadır. Bunun dışında öğrenmek istediğiniz bir bilgi olursa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevgiler🥰

Soru: Tüm özellikler kısmında ürünün kumaşı hakkında bir bilgi yok bilgi alabilir miyim?
Cevap: Merhaba; Ürünümüz ile ilgili tüm detaylı bilgiye, "Ürün özellikleri" alanından, "Tüm özellikleri gör" kısmına tıklayarak erişebilirsiniz. 😇 Bu alanda, ürünün özellikleri, kumaş bilgisi, ürün içeriği, beden bilgisi, numune bedenin ölçüleri, uzunluğu gibi temel bilgiler yer almaktadır. Bunun dışında öğrenmek istediğiniz bir bilgi olursa, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sevgiler🥰

Soru: merhaba 40a 25lik laptopum içine sığar mı sizce
Cevap: MErhaba; Ürün ölçülerine göre karşılaştırma yapabişlirsiniz. Yükseklik:30 cm Genişlik:45 cm Derinlik: 15 cm Sevgiler 💖

Soru: ebatlari nedir icinin genisligi ve canta boyu acisindan

Soru: Ürün içi astarlı mı
Cevap: Merhaba, astar bulunmamaktadır. Sevgiler💖

Soru: Ürün tek askılı mı yoksa uzun askısı da var mı

Soru: çanta derimi özellik kısmında yazmıyor lütfen dönüş saglarmisiniz
Cevap: Merhaba; ürünün kumaşı suni deri'dir. Sevgiler💖

Askılı Omuz Çantası Ç1026-g5 Resim Ve Fotoğraflar

Askılı Omuz Çantası Ç1026-g5 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü