Beli Bağcıklı Jogger Eşofman Alt Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Seren

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
550
0
0
Beli Bağcıklı Jogger Eşofman Alt Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Beli Bağcıklı Jogger Eşofman Alt Şu Anki Fiyat Aralığı 499.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Beli Bağcıklı Jogger Eşofman Alt Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Beli Bağcıklı Jogger Eşofman Alt Hakkında yaklaşık 155 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Beli Bağcıklı Jogger Eşofman Alt Ürün Bilgisi

Beli Bağcıklı Jogger Eşofman Alt Ürününün Satıcısı, Defacto Beli Bağcıklı Jogger Eşofman Alt ürününü 499.99 Tl'den Satılmaktadır.

Beli Bağcıklı Jogger Eşofman Alt En Son Yapılan Yorumlar
499.99 Tl ye satışta olan Beli Bağcıklı Jogger Eşofman Alt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
155 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: 158 boy 48 kilo 34 bedenim s almıştım büyük geldi xs tam oldu çok beğendim tam göründüğü gibi
İsim: S** C**
Tarih: 16 Ekim 2022
Beden: Beden:XS
Satıcı: DeFacto

Yorum: Çok güzel kendi bedenizi alın
İsim: R** B**
Tarih: 20 Ocak 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Uzun boyluysanız bir beden büyük Almanıznı öneririm onun dışında mükemmel
İsim: **** ****
Tarih: 10 Kasım 2022
Beden: Beden:M

Yorum: ürünler baya kaliteli ben başka renklerini de almayı düşünüyorum kendi bedeninizi alin
İsim: BURCU V.
Tarih: 10 Ekim 2022

Yorum: güzel bi beden büyük alın
İsim: G** A**
Tarih: 04 Şubat 2023
Beden: Beden:L

Yorum: beden inanılmaz küçük
İsim: ebru K.
Tarih: 17 Mayıs 2023
Beden: Boy:171cm

Yorum: Bedeninizi alın tam oturdu
İsim: S** A**
Tarih: 11 Ocak 2023
Beden: Beden:3XL

Yorum: 50 kilo 163 boy s tam oldu aşırı güzel
İsim: S** S**
Tarih: 15 Kasım 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Çok şık bir ürün
İsim: A** Ç**
Tarih: 11 Kasım 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: güzel hoşuma gitti
İsim: N** B**
Tarih: 07 Aralık 2022

Yorum: kalınlığı çok güzel, fiyatını hak ediyor ama bir beden büyük alınmalı
İsim: n** ü**
Tarih: 15 Ekim 2022

Yorum: Xs/s giyen biri olarak XL aldim salas olmasi icin. Cok da bol olmadi. Yikaninca tuylenme yapacak gibi duruyor. Ama onun haricinde iyi.
İsim: E** S**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Bayıldım, yumuşacık.
İsim: S** T**
Tarih: 16 Ekim 2022

Yorum: yumuşacık harika tavsiye ederim muhteşem bir ürün teşekkür ederim
İsim: Gülay t.
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Ekim 2022

Yorum: beş yıldız on numara. tam indirmli aldım iyiki almışım. rengide kumaş kaliteside muhteşem. 165 boy / 70 kilo dayım. bedeni tam oldu. çok rahat. teşekkürler trendyol.bu serilerden diğerlerinide aldım. tam kışlık ve yumşacık.
Tarih: 01 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Yumuşak bir dokusu var.çok beğenildi
İsim: T** Y**
Tarih: 27 Eylül 2022
Beden: Beden:S

Yorum: yumuşacik bir esofman yorumlara bakarak büyük alayım dedim ama buda çok büyük geldi o yüzden üzülerek iade ediyorum:( 1.67 69 xxl
İsim: B** B**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: yumuşaktır beğendim
İsim: M** k**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: Güzel
İsim: n** a**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: kalın yumuşak içi polarlı
İsim: R** T**
Tarih: 25 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Guzel rahat bur urun bana basemden dar geldigi icin iade edecegim evde giymek icin almistim
İsim: G** M**
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: maalesef kalıbı küçük. defcato dan aynı beden başka bir Eşofman büyük olurken bunun aşırı küçük gelmesi uzdu
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: Genelde s/m giyerim, oversize olsun diye L aldım, o da oversize olmadı Xl almam gerekiyordu ama kalitesi çok kütü, paketten açtığımda zaten tüylenmişti
İsim: A** H**
Tarih: 31 Aralık 2022

Yorum: Gayet güzel yumoş yumoş beğendim
İsim: H** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Ocak 2023

Yorum: Ürünün üzerimde fotoğrafını cekmeyi unutmusum😭😭 genelde esofmanda m-l giyen birisiyim ama büyük alınmalı dedigi icin xl aldim kötü olmadı bacakları cok genis olmadi ama kalca ve bel kısmı bacaklara göre daha dsr olmalıydı bence. Onun dısında bu fiyata böyle bir dey beklemiyodum yumusacikkkkk ve rengide cok güzel gercekten ekru.
İsim: S** D**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Takım olarak aldım, yumuş yumuş.
İsim: G** A**
Tarih: 13 Eylül 2023

Yorum: basenliysenşz bi beden büyük alın
İsim: s** g** a**
Tarih: 02 Aralık 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: diğer renkleride var bende aşırı güzel ve rahat
İsim: M** G**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Ic gostermiyor cok guzel urun
İsim: ş** ş**
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: Beğendim xxl aldım açık renk diye 82 kiloya 163 boy
Tarih: 07 Ekim 2023

Beli Bağcıklı Jogger Eşofman Alt Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Kalın mıdır
Cevap: Merhabalar, ürün kışlıktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kalıbı küçük mü
Cevap: Merhaba, ürün normal kalıptır, kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: iç gösteriyor mu
Cevap: Merhabalar, açık renkli ürünlerde iç gösterebilme durumu gözlenebilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İçi pamuklumu acaba
Cevap: Merhabalar, üç ipliktir şardonludur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: tüylenme yapıyor mu
Cevap: Merhabalar, Ürünle ilgili sorun yaşamamanız için iç kısmında dikili olan yıkama talimatına uygun olarak temizlemenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 2xl ve 3xl ölçüleri nedir
Cevap: Merhaba, 2XL BASEN GENİŞLİĞİ 1/2-58cm, PAÇA GENİŞLİĞİ 1/2-13,5cm, İÇ BOY-68cm, BALDIR GENİŞLİĞİ 1/2-34,5cm, BEL GENİŞLİĞİ 1/2 (GERGIN)-54cm, BEL ÜST GENİŞLİĞİ 1/2-42,5cm, 3XL BEL ÜST GENİŞLİĞİ 1/2-45cm, BEL GENİŞLİĞİ 1/2 (GERGIN)-57cm, İÇ BOY-68cm, BALDIR GENİŞLİĞİ 1/2-36cm, PAÇA GENİŞLİĞİ 1/2-14cm, BASEN GENİŞLİĞİ 1/2-61cm, . Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: S ve M bedenleri stoga girmeyecek mi
Cevap: Merhabalar, Ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: erkek için uygun mudur
Cevap: Merhaba, ürün ölçüsü uyduğu sürece kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mankenin üstündekinin bedeni nedir
Cevap: Merhabalar, manken bedeni ürün açıklamalarında yazmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürün takım halinde mi yoksa sadece eşofman mı?
Cevap: Merhabalar, ürün fiyatına sadece alt dahildir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: selam, esofmanlarin içi yumuşak mi acaba
Cevap: Merhabalar, üç ipliktir şardonludur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Renk beyaz mı krem mi
Cevap: Merhabalar, ekrudur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: s bedeni ne zaman gelir?
Cevap: Merhabalar, Ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, ürün görsellerinde iki çekim bulunuyor. Gerçek rengi hangisine daha yakın?
Cevap: Merhabalar, ekrudur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar 165 boy 85 de kilom var biraz basenliyim ama bol durması için xxl nasıl olur ?
Cevap: Merhabalar, Kilo, boy, yaş vb bilgiler ile beden yönlendirmesi sizi yanlış yönlendirmemize sebep olacağından, "Beden tablosu" butonuna tıklayarak bel & basen & göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.68 boy 55 kilo biraz bol durması için hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar, Kilo, boy, yaş vb bilgiler ile beden yönlendirmesi sizi yanlış yönlendirmemize sebep olacağından, "Beden tablosu" butonuna tıklayarak bel & basen & göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Beli Bağcıklı Jogger Eşofman Alt Görseller

Beli Bağcıklı Jogger Eşofman Alt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü