- Briella 1000 ML Mavi - Siyah Pipetli Motivasyon Matara En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Aygul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
629
0
0
- Briella 1000 ML Mavi - Siyah Pipetli Motivasyon Matara En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
- Briella 1000 ML Mavi - Siyah Pipetli Motivasyon Matara Anlık Fiyatı 239.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

- Briella 1000 ML Mavi - Siyah Pipetli Motivasyon Matara Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

- Briella 1000 ML Mavi - Siyah Pipetli Motivasyon Matara Hakkında yaklaşık 57 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

- Briella 1000 ML Mavi - Siyah Pipetli Motivasyon Matara Teknik Detaylar

- Briella 1000 ML Mavi - Siyah Pipetli Motivasyon Matara Ürününün Satıcısı, SELKA HOME - Briella 1000 ML Mavi - Siyah Pipetli Motivasyon Matara ürününü 239.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

- Briella 1000 ML Mavi - Siyah Pipetli Motivasyon Matara Yorumlar Ve Değerlendirmeler
239.9 Tl ye satışta olan - Briella 1000 ML Mavi - Siyah Pipetli Motivasyon Matara Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
57 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Oğlum için aldım severek kullanıyor
İsim: A** e** U**
Tarih: 20 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Selka Home

Yorum: Ürünler sipariş verdikten bir gün sonra elime ulaştı çok hızlıydı paketlemesi çok sağlamdı zaten kalitesine diyecek hiçbir sözüm yok çok teşekkür ederim selkahome 🌺💐
İsim: D** K**
Tarih: 29 Aralık 2023

Yorum: Çok güzel vede kalıtelı satıcımıza teşekkür ederiz paketlemesı harıkaydı 🙏
İsim: Ö** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Ocak 2024

Yorum: ürün gerçekten çok iyi fiyat olarak da gayet uygun tavsiyemdir 👍
İsim: **** ****
Tarih: 26 Aralık 2023

Yorum: spor için aldım çok şık gözüküyor kapağı biraz zor açılıyor ama alışıcam 😅
İsim: i** i**
Tarih: 06 Ocak 2024

Yorum: ürün güzel üzerinde çok ufak bir çizik vardı renkli kısmında ama sorun değil görünen su seviyesi baskısı haricinde arkasında ingilizce yazı detayları ve emojiler var ürün gorsellerine bu detay eklenmeli. Hafif bir plastik kokusu var yıkayınca geçeceğini umuyorum kapak kısmı gayet sıkı dökülme yapacağını sanmıyorum. paketleme gayet iyiydi kargo birDevamını Oku
İsim: N** N** A**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: Çok şirin ve kaliteli
İsim: B** S**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: tipi çok tatlı ,kargo çok hızlı ve paketleme sağlam üründe çok iyi
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Güzel ürün
İsim: H** K** G**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Cok guzel urun. Rengi cok hos. Sporda kullanmak icin aldım. Bu fiyata bu urun, inanilmaz. Ek olarak, cok da hizli geldi. Paketleme muthis. Bir tesekkur sart gibi :)
İsim: H** S**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Oğlum için almıştım. Beğendi. Tek kusuru biraz fazla geniş. Okul çantasına koymak istediğiniz de suluk için ayrılan bölüm dar gelebilir.
İsim: z** y**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: abim için almıştım kargo elime çabuk ulaştı. içersinde kullanıma bağlı herhangi bir koku ya da içersinde bozulma ve dış yüzeyinde soyulma renk solması olmadı gayet memnun bir şekilde kullanılıyor. teşekkürler SELKA HOME
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: İş yerinde kullanıyorum çok güzel
İsim: K** M**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: üründen sipariş verdim gayet kaliteli ve kullanışlı mağazası da her konuda yardımcı oldu çok teşekkür ederim
İsim: R** Ç**
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: harika üç çocuğum var üçüne de aldım çok kullanışlı ve sağlam özenle pat pat lara sarılmış hepsi ayrı kutularda geldi
İsim: H** C**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: bir kaç kullanmaya kulp kısmı ve kilit yeri kırıldı sağlam değil.
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: ürün sağlam paketlenmiş.
İsim: f** k**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Kullanışlı ama plastik tadı çok geliyor
İsim: M** Ç**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: güzel ürün
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Aslaaa akıtma yapmadı o konuda içiniz rahat olsun plastiği kaliteli vee görünüşü çok şıkk :))
İsim: Z** K**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: başarılı bir ürün tavsiye ederim.
İsim: A** B** T**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Kullanışlı
İsim: İ** A**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: gayet güzel
İsim: R** k**
Beden: 12 Temmuz 2024

Yorum: Ürün sağlam bir şekilde teslim edildi
İsim: N** B** u**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: ürünü yeni aldım bugün elime ulaştı fiyatına göre görüntüsü çok hoş parasını hak ediyor
İsim: B** g**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Gayet başarılı
İsim: C** E**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Güzel bir matara
İsim: e** k**
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: Güzel kaliteli
İsim: M** Ö**
Beden: 10 Şubat 2024

Yorum: ürün aşırı kalitesi, sporda kullanmak için aldım koku falan yapmadı.
İsim: I** D**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: 24 saat sonrası kapımda olamazsın ama 😄 ürün bu fiyata güzel.
İsim: A** B**
Tarih: 04 Eylül 2024

- Briella 1000 ML Mavi - Siyah Pipetli Motivasyon Matara Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: plastikmi cammı
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep. Ürünümüz sert plastiktir efendim. Selka Home ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Kaç litre acaba
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. 1000ml’dir. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Bu ürün ne. Kadar su alıyor
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. 1 litre efendim. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba Nasılsınız?.Ben sizden 1 tane 1500 ml olan mataradan aldim hem kalitesi super oldugu icin hemde boyutu tahmin ettigimden buyuk oldugu icin birtanede 1000 ml olanlarindan almak istiyorum, O yuzden urun Kac cm soyleyebilirmisiniz zahmet deyilse?.Tesekkurler Simdiden.
Cevap: Merhaba efendim. 20 cm’dir.

Soru: Ürün bpa içeriyormu plastik numarasını sormuyorum
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. Talebiniz ilgili departmana yönlendirilmiştir. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, ürün kaç numara plastiktir ve BPA içerir mi? Teşekkürler.
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep.Ürünümüzün herhangi bir yerinde bir yazı veya ibare bulunmamaktadır ayrıca sağlık sertifikalı ve %100 yerli üretim olmakla birlikte dünya sağlık örgütünde kabul gören 5 numara sert plastiktir.. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba plastik numarasını öğrenebilir miyim ?
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. Ürünümüzün herhangi bir yerinde bir yazı veya ibare bulunmamaktadır ayrıca sağlık sertifikalı ve %100 yerli üretim olmakla birlikte dünya sağlık örgütünde kabul gören 5 numara sert plastiktir.. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba üründe emoji vs resmi var mıdır
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep. Ürün çift taraflı baskıya sahiptir.Ön kısmında ölçek, arka kısmında motivasyon yazısı bulunmaktadır. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Bpa içeriyor mu acaba ?
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. Ürünümüzün herhangi bir yerinde bir yazı veya ibare bulunmamaktadır ayrıca sağlık sertifikalı ve %100 yerli üretim olmakla birlikte dünya sağlık örgütünde kabul gören 5 numara sert plastiktir.. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Teşekkür ederim ne zaman dönüş yapacaksınız?
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep. Talebiniz ilgili departmana yönlendirilmiştir. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba. 2lt olan yok mu?
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep.1.5 litre ve 1 litre olmak üzere 2 boydan oluşmaktadır efendim. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, grili olandan almak istiyorum ama, arka tarafındaki bölümde kalpler falan var kimi değerlendirmelerde, oğluma almak istiyorum sadece ana görseldeki gibi sayılı olarak var mı elinizde ?
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep. Ürünümüz çift taraflı baskıya sahiptir, ön tarafında ölçek arka tarafında motivasyon baskısı bulunmaktadır efendim. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: bulasik mak yikanabiliyomu acaba
Cevap: Merhaba, Selka Home'dan Zeynep ben. Uzun süreli kullanım için elde yıkama tavsiye edilir. Selka Home Ailesi olarak bizleri tercih ettriğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: plastik numarasi 5 mi ve altinda yaziyor mu kesin?
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep.Ürünümüzün herhangi bir yerinde bir yazı veya ibare bulunmamaktadır ayrıca sağlık sertifikalı ve %100 yerli üretim olmakla birlikte dünya sağlık örgütünde kabul gören sert plastiktir.. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: bulaşık makinasında yıkanabilir mi
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep. Uzun süreli kullanım için elde yıkama öneririz. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: ürün yıkaması, bakımı nasıl yapılıyor acaba?
Cevap: Merhaba, Selka Home'dan Zeynep ben. Uzun süreli kullanım için elde yıkama tavsiye edilir. Selka Home Ailesi olarak bizleri tercih ettriğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: 1 litre olan boyu kaç cm
Cevap: 20 cm'dir.

Soru: merhaba plastik numarasını öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep.Ürünlerimiz yeni koleksiyondur efendim bu yüzden henüz yorum yoktur.Ayrıca ürünlerimiz %100 yerli üretim olup hepsi sertifikalıdır,gıda güvenliğine uygundur.Tüm dünyada kabul gören dünya sağlık örgütünün kabul ettiği 5 numara sert plastiktir, Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Detoks Baslığı ile birlikte gönderim yaparsanız sevinirim iyi günler
Cevap: Merhaba. Selka Home’a hoşgeldiniz. İsmim Zeynep. Ürünümüzün detoks başlığı bulunmamaktadır. Sızdrımaz kapaklı pipetli mataradır. Selka Home ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: meehaba hayirli işler sadece matara kapagi varmi sizde yeni almistik kirildi kapagi
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep.Sadece matara kapağı satışımız maalesef bulunmamaktadır efendim. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

- Briella 1000 ML Mavi - Siyah Pipetli Motivasyon Matara Detaylı Fotoğraflar

- Briella 1000 ML Mavi - Siyah Pipetli Motivasyon Matara En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü