- Briella 1500 ml Pipetli Motivasyon Matara - Siyah Satın Alır Mısınız ?

Berrak

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
- Briella 1500 ml Pipetli Motivasyon Matara - Siyah En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
- Briella 1500 ml Pipetli Motivasyon Matara - Siyah Şu Andaki Değeri 288.8 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

- Briella 1500 ml Pipetli Motivasyon Matara - Siyah Memnuniyet Durumu Nedir?

- Briella 1500 ml Pipetli Motivasyon Matara - Siyah Hakkında yaklaşık 48 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

- Briella 1500 ml Pipetli Motivasyon Matara - Siyah Ürün Detayları

- Briella 1500 ml Pipetli Motivasyon Matara - Siyah Ürününün Satıcısı, SELKA HOME - Briella 1500 ml Pipetli Motivasyon Matara - Siyah ürününü 288.8 Tl'den Satılmaktadır.

- Briella 1500 ml Pipetli Motivasyon Matara - Siyah En Son Yapılan Yorumlar
288.8 Tl ye satışta olan - Briella 1500 ml Pipetli Motivasyon Matara - Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
48 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok beğendi mükemmel bir ürün tavsiye ederim
İsim: B** C**
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Selka Home

Yorum: Ürün 10 numara koku da yapmıyor. Hiç bi sıkıntısı yok sıcak su koysan uzun süre sıcak, soğuk koysan uzun süre soğuk kalıyor. Özellikle spora gidenler için müthiş...
İsim: **** ****
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Çok hızlı elime ulaştı malzeme çok iyi
İsim: H** A**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: çok güzellllllllll
İsim: eda e.
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Dün sipariş ettim bugün çok güzel paketlenmiş olarak geldi çok da şık teşekkür ederim satıcıya
İsim: Zehra D. S.
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: oldukça kullanışlı normalde pek su içen bir insan değilim ve üşengecim ama matarayı yanımda taşınıdıkça su içmem gerektiğini hatırlıyorum güzel ürün
İsim: Eren E.
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Harika bir ürün kocaman
İsim: S** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Temmuz 2024

Yorum: Tam istediğimiz gibi ve kaliteli bir üründü
İsim: Halis H.
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: Güzel ama kırık geldi
İsim: B** N**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: gayet güzel paketli bir şekilde sağlam olarak elime ulaştı. ürün de fiyatına göre kalşteli görünüyor. zorlarsanız 1,5 litreden fazla alır.
İsim: K** K**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: güzel ürün
İsim: S** G**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Çok beğendim güzel ürün
İsim: Mehmet K. T.
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: kalite kalite
İsim: A** G**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: büyük boy güzel
İsim: M** Y**
Beden: 12 Ağustos 2024

Yorum: ürünü beğendim kaliteli fakat siyah sipariş verdim mavi geldi ikisi arasındaydım o yüzden sorun değil
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Kaliteli ürün tavsiye ediyorum
İsim: Erencan A.
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: Anlatıldığı gibi kullanışlı güzel bir ürün kaliteli teşekkürler
İsim: bahadır k.
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: ürünün CE belgesi yoktur. maalesef iade.
İsim: B** A**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Beyendim guzel ama 1500 ml baya buyuk haberiniz olsun.
İsim: Samire H.
Tarih: 07 Nisan 2024

Yorum: 2 litre olanı vardı taşımak zor geliyordu bunu aldık çok kaliteli
İsim: A** K**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Aldığım ilk üründe kusur vardı. Sonrasında bana ulaşıp ilgilendiler ve yenisini gönderdiler. İlgili bir satıcı.
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: ürün güzel içindeki su yaklaşık iki saatin sonunda neredeyse aynı sıcaklık seviyesinde
İsim: Ömer K.
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Mavisi daha güzeldi ama bu rengi de fena değil. Nedense mavi renk daha kaliteli gelmişti
İsim: B** B** T**
Beden: 10 Nisan 2024

Yorum: güzel memnunum.. fakat dibinde su kaldığında içmesi zorlaşıyor hortumu keşke içinde düz olmasaydı
İsim: t** i**
Tarih: 18 Haziran 2024

Yorum: ilk düsüşte kirildi (50 santimden falan düştü)
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: güzel ve kaliteli kusursuz geldi bayıldımm
İsim: U** Y**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: ürün kaliteli fakat siyah değil mavi geldi o yüzden bir yıldız eksik verdim
İsim: R** k**
Beden: 11 Temmuz 2024

Yorum: iyi ama fotoğrafta ki üründen bir tık farklı geldi, fotoğrafta altı grili gibi bana gelen komple siyah
İsim: E** S**
Tarih: 06 Haziran 2024

- Briella 1500 ml Pipetli Motivasyon Matara - Siyah Merak Edilenler Neler?

Soru: sıcak saklıyormu?
Cevap: Merhaba, Selka Home'dan İpek ben. Uzun süreli kullanım için elde yıkama tavsiye edilir. Su matarasıdır efendim. Selka Home Ailesi olarak bizleri tercih ettriğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: bpa içerir mi
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. Ürünümüzün herhangi bir yerinde bir yazı veya ibare bulunmamaktadır ayrıca sağlık sertifikalı ve %100 yerli üretim olmakla birlikte dünya sağlık örgütünde kabul gören 5 numara sert plastiktir.. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: CE belgeli mi
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. Ürünümüzün herhangi bir yerinde bir yazı veya ibare bulunmamaktadır ayrıca sağlık sertifikalı ve %100 yerli üretim olmakla birlikte dünya sağlık örgütünde kabul gören 5 numara sert plastiktir.. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: pipet ile kullanımda başlık çok fazla hava yapıyor çözümü nedir
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. Talebiniz ilgili departmana yönlendirilmiştir. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: dayaniklimi kirilirki
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep.Ürünlerimiz sert plastiktir, dayanıklıdır. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: sızdırma koku yaparmı
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep.Ürünlerimiz kendi fabrikamızda üretilen sert plastik ürünlerdir. Koku yapmaz ve sızdırmaz kapaktır, Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: koku ve tat yapar mı

Soru: merhabalar ml ölçüsü dışarıdan görünğyor mu ne kadar su konulduğu
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. Boyalı üründür içi gözükmez. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: pipetsiz içimi varmıdır
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep. Pipetsiz de içilebilir efendim. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Altı ne renk
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. İlettiğiniz ürün siyahtır efendim. Ürün videosu mevcuttur. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: ne renk geliyor
Cevap: Merhaba. Selka Home’a hoşgeldiniz. İsmim Zeynep. Görselde görünen ürün gelmektedir. Selka Home ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar pipetin alt kısmında kavis mevcut değilmi yani pipetin alt kısmı dönmeli mi
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim Zeynep.silikon mevcuttur efendim

Soru: ölçü göstergesi harici yazı yok değil mi
Cevap: Mervcuttur efendim ölçü çizelgesinin yanlarında yazılar ve emojiler bulunmaktadır.

Soru: Merhabalar yanında sticker gönderiliyor mu?
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. Sticker gönderiminiz yoktur. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: bulaşık makinesi de yikanirmi
Cevap: Merhaba, Selka Home'dan Zeynep ben. Uzun süreli kullanım için elde yıkama tavsiye edilir. Selka Home Ailesi olarak bizleri tercih ettriğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: ürününüz cam mı plastik mi
Cevap: Merhaba. Selka Home'a hoşgeldiniz İsmim İpek. Ürünümüz plastiktir. Selka Home ailesi olarak, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

- Briella 1500 ml Pipetli Motivasyon Matara - Siyah Ürünün Detaylı Resimleri

- Briella 1500 ml Pipetli Motivasyon Matara - Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü