Corength Direnç Bandı - 25 Kg - Traınıng Band Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Gulfem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
583
0
0
Corength Direnç Bandı - 25 Kg - Traınıng Band Ürün Alınmaya Değer Mi?
Corength Direnç Bandı - 25 Kg - Traınıng Band Şu Andaki Fiyatı 440.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Corength Direnç Bandı - 25 Kg - Traınıng Band Memnuniyet Oranı Nedir?

Corength Direnç Bandı - 25 Kg - Traınıng Band Hakkında yaklaşık 898 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Corength Direnç Bandı - 25 Kg - Traınıng Band Teknik Bilgiler

Corength Direnç Bandı - 25 Kg - Traınıng Band Ürününün Satıcısı, Decathlon Corength Direnç Bandı - 25 Kg - Traınıng Band ürününü 440.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Corength Direnç Bandı - 25 Kg - Traınıng Band Yorumlar Ve Değerlendirmeler
440.0 Tl ye satışta olan Corength Direnç Bandı - 25 Kg - Traınıng Band Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
898 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok iyi kendime aldım futbol ant yapıyorum
İsim: y** e**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DECATHLON

Yorum: oğluma aldim çok memnun
İsim: C** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Mart 2023

Yorum: Oğlum için aldım memnun kaldı.
İsim: S** K**
Tarih: 28 Mart 2023
Beden: Beden:25 Kg

Yorum: sevgilime aldim cok begendi memnun bir sekilde kullaniyor
İsim: Y** K**
Tarih: 18 Eylül 2023
Satıcı: AKCAETİCARET

Yorum: oğlum için almıştım gayet iyi tşkler
İsim: L** S**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: oğlum için aldim sorunsuz sağlam bir şekilde ulaştı
İsim: F** D**
Beden: 06 Aralık 2022

Yorum: kardeşime aldım sevdi
İsim: M** A**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Oğlum için aldım iyi lastiği sağlam
İsim: ş** s**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Kardeşim için aldım beğendi. Ürün güzel ve başarılı
İsim: H** N** A**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: tavsiye ederim harika kalite ürün
İsim: y** d**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Hediye almıştım çok beğendi arkadaşım
İsim: E** İ**
Beden: 17 Mart 2023

Yorum: oğluma aldım beğendi
İsim: **** ****
Tarih: 19 Haziran 2024

Yorum: kızıma aldım yaptığı spor gereği ama daha yeni başlıyorsanız 15 kg olanı almanızı tercih ederim biz biraz zorlanıyoruz
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: tampuan ben biraz tereddütlüydüm bir tane aldım baktım fiyatı hemen artmış burda fiyatlar çok kararsız tavsiye ederim sağlam ve yeterli
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Bu kadar randuman alacağımı asla tahmin etmezdim. Yıllardır spor yapıyorum band hissiyatını çok geç keşfettim. Tüm türlerini alacağım.
İsim: Ömer A.
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Çok sağlam ve kullanıştı. Malzemesi kaliteli. Uzun süre kullanabileceğimi düşünüyorum.
İsim: S** D**
Tarih: 03 Temmuz 2023
Satıcı: Freeworld

Yorum: sporda belli bir ilerleme sonrası daha çok kullanışlı olacağını düşünüyorum
Beden: 09 Eylül 2024

Yorum: teşekkür ederim
İsim: Malik C.
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: çocuk için aldım. okçuluk denemeleri için kaliteli ürün.
İsim: Nezir Y.
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: kardeşim icin aldık güzel 🥰
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: fp ürünü çok yönlü geçen yıl 250 tl ye almıştım
İsim: H** Ç**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Oglum için aldım memnun kaldık
İsim: n** d**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: güzel ve kaliteli iş görür
İsim: M** C**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Çok kaliteli
İsim: E** K**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: ürün gerçekten kaliteli ve hareketleri doğru yapınca etkili.
İsim: sedat d.
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Mükemmel, Her bölgeyi çalıştırabiliyorum. Aşşağıdan ve yukarıdan tutarak ağarlığı minimal olarak ayarlayabiliyorum. Spor salonunda olamadığım pumpı bununla oluyorum. Şınav ile birleştirince on numara pump oluyor.
İsim: Ö** F** Ö**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Sorunsuz ulaştı
İsim: A** S**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Çok beğendim hızlı teslimat ve kaliteli teşekkürler Trendyol 🫶🫶
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: ya cok kullanisli spora gidemeyenler icin birebir..
İsim: Z** Y**
Tarih: 17 Temmuz 2023
Satıcı: AKCAETİCARET

Yorum: Oğlum için aldim. Söylendiği gibi 25 kg band.
İsim: f** ö**
Tarih: 06 Ocak 2023

Corength Direnç Bandı - 25 Kg - Traınıng Band Ürüne Dair Sorular

Soru: kalça ve sırt çalışmak için alacağım kadınım spora yeni basladim ama güclüyüm hangi rengi almami onerirsiniz biraz zorlamak istiyorum kaslarımı kalça ve sırtta
Cevap: İçerik bilgisine sahip değiliz Efendim.

Soru: Barfiks için 35 seçin demişsiniz de 25 olmaz mı 25 bile kolay gelir bana 35 çok kolay olur
Cevap: 25 ve 35 tercih edilmektedir genellikle.

Soru: barfiks çekmek için yardımcı olarak almak istiyorum , olur mu ?
Cevap: Merhaba sporsever, bu elastik kayışı kas geliştirme, cross-training antrenmanları veya vücut çalışmaları için tasarlanmıştır. Training Band, kaslarınızı güçlendirmenizin yanı sıra size yardımcı olurken kendinizi zorlamanızı da sağlar. Bu çok işlevli aksesuar, antrenmanlarınız sırasında en iyi yardımcınız olacaktır. Barfiks için barfiks barı satın almanız önerilmekedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: merhaba skolyoz egzersizleri için kullanacağım. sarı mı yeşil mi almalıyım?
Cevap: Merhaba sporsever, kayış üzerinde bulunan her renk bir direnç seviyesini gösterir. Yeşil: 15 kg // Sarı: 25 kg // Turuncu: 35 kg // Kırmızı: 45 kg // Siyah: 60 kg dır. Kaslarınızı güçlendirmek için bir kayış kullanacaksanız daha hafif direnç seviyesine sahip bir Training Band ile başladıktan sonra kademeli şekilde seviyenizi artırabilirsiniz. Tam tersi için örneğin çekme antrenmanları yaparken daha dirençli ve çekmenize daha fazla yardımcı olacak bir Training Band kullanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Merhabalar Kg 55 ve boy 170 hangi rengi almamı önerirsiniz direk bana daha iyi gidecek barfiks için hangisi daha iyi olur direk renk soylermisiniz
Cevap: Merhaba sporsever, kayış üzerinde bulunan her renk bir direnç seviyesini gösterir. Yeşil: 15 kg // Sarı: 25 kg // Turuncu: 35 kg // Kırmızı: 45 kg // Siyah: 60 kg dır. Kaslarınızı güçlendirmek için bir kayış kullanacaksanız daha hafif direnç seviyesine sahip bir Training Band ile başladıktan sonra kademeli şekilde seviyenizi artırabilirsiniz. Tam tersi için örneğin çekme antrenmanları yaparken daha dirençli ve çekmenize daha fazla yardımcı olacak bir Training Band kullanabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Merhaba Barfiks becerimi geliştirmek için bu lastik uygun mudur ? Boyum 185 kilom 90
Cevap: Merhaba sporsever, bu elastik kayışı kas geliştirme, cross-training antrenmanları veya vücut çalışmaları için tasarlanmıştır. Training Band, kaslarınızı güçlendirmenizin yanı sıra size yardımcı olurken kendinizi zorlamanızı da sağlar. Bu çok işlevli aksesuar, antrenmanlarınız sırasında en iyi yardımcınız olacaktır. Barfiks için barfiks barı satın almanız önerilmekedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: kaç metre dir
Cevap: Bu bant, bir çember oluşturduğu için 2'ye katlanmış 1,04 metre uzunluğa sahiptir, yani çemberin çevresi 2,08 metre veya başka anlatımla kesik olsaydı 2,08 metre uzunluğundadır. Saygılarımızla.

Soru: Kol ve göğüs çalışmak mümkün mü
Cevap: Merhaba Sporsever, evet kullanım sağlayabilirsiniz. Sporla kalın!

Soru: kalça ve bacak antrenmanlarında sıkılaşmak için istiyorum kullanmayıö hangi direnç bandı daha uygun olur
Cevap: Merhaba sporsever, kayış üzerinde bulunan her renk bir direnç seviyesini gösterir. Yeşil: 15 kg // Sarı: 25 kg // Turuncu: 35 kg // Kırmızı: 45 kg // Siyah: 60 kg dır. Kaslarınızı güçlendirmek için bir kayış kullanacaksanız daha hafif direnç seviyesine sahip bir Training Band ile başladıktan sonra kademeli şekilde seviyenizi artırabilirsiniz. Tam tersi için örneğin çekme antrenmanları yaparken daha dirençli ve çekmenize daha fazla yardımcı olacak bir Training Band kullanabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: esneme icin uygunmudur göğüs ayak acma germe.
Cevap: Merhabalar esneme için uygun değildir

Soru: Merhaba barfiks'te kendimi daha cok zorlayabilmem için 25 kg mı uygundur 35 kg mı??
Cevap: Merhaba kilonuzlada doğru orantılı

Soru: Uzun bir aradan sonra tekrar spor yapmaya basladım yeni başlangıç için önereceğiniz hangi direnç bandı acaba 15 kg mu yoksa 25 kg ?

Soru: 180 cm boy 63 kg hiç barfiks çekemeyen birisi için 25 kg olanı mı yoksa 15 kg olanı mı daha iyidir ?
Cevap: Merhaba, barfiks için 25 veya 35 tercih edebilirsiniz. 35 daha uygun olacaktır

Soru: merhaba ürünün paketleme dahil gramajını söyler misiniz
Cevap: Merhaba sporsever, ürün ağırlığı bilgisi bulunmaktadır. Ürün ağırlığı 212 gramdır. Paketlemede ambalaja göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: pek anlamıyorum bu ürünlerden de 25kg kısmı tam olarak neyi ifade ediyor acaba
Cevap: Merhaba efendim Lastiğin Direnç gücü. İyi aksamlar

Soru: urun boyu kac cm
Cevap: Merhaba sporsever, ürün boyu lastik olması sebebiyle net olarak belirtilmemiştir. 25 kg, lastiğin %200 uzamasını sağlayan ağırlığa denk gelir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Merhaba barfiks çekmek için alacağım 40kgyim direnç lastiğini kaç kg almalıyım

Soru: Merhaba 13 ve 11 yaş çocuklarıma almak istiyorum bu banttan hangisini almalıyım acaba
Cevap: Merhaba sporsever, 25 kg'lik bir direnç bandı ile vücut geliştirme egzersizleri yapmak oldukça zahmetlidir. Vücut geliştirmede yeniyseniz, daha düşük bir direnç seviyesi daha uygundur. Deneyiminiz varsa ve kendinize meydan okumak istiyorsanız, bu ürünün seviyesi ideal olabilir. Bant üzerinde bulunan her renk bir direnç seviyesini gösterir: Mavi: 5 kg // Yeşil: 15kg // Sarı: 25kg // Turuncu: 35 kg // Kırmızı: 45 kg // Siyah: 60 kg Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: spora yeni başlayanlar için bu 25 kg uygunmudur acaba yada kaç kilo ile başlamaliyiz

Soru: kac metre uzunlug
Cevap: 25 kg efendim

Corength Direnç Bandı - 25 Kg - Traınıng Band Resim Ve Fotoğraflar

Corength Direnç Bandı - 25 Kg - Traınıng Band En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü