Damatlık Gömlek Slim Fit Beyaz Ata Yaka Gömlek Kol Düğme Hediyeli En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Serap

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
585
0
0
Damatlık Gömlek Slim Fit Beyaz Ata Yaka Gömlek Kol Düğme Hediyeli Alınmaya Değer Mi?
Damatlık Gömlek Slim Fit Beyaz Ata Yaka Gömlek Kol Düğme Hediyeli Şu Anki Fiyat Aralığı 461.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Damatlık Gömlek Slim Fit Beyaz Ata Yaka Gömlek Kol Düğme Hediyeli Kullanıcılar Memnun Mu?

Damatlık Gömlek Slim Fit Beyaz Ata Yaka Gömlek Kol Düğme Hediyeli Hakkında yaklaşık 400 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Damatlık Gömlek Slim Fit Beyaz Ata Yaka Gömlek Kol Düğme Hediyeli Teknik Detaylar

Damatlık Gömlek Slim Fit Beyaz Ata Yaka Gömlek Kol Düğme Hediyeli Ürününün Satıcısı, Terziayhan Damatlık Gömlek Slim Fit Beyaz Ata Yaka Gömlek Kol Düğme Hediyeli ürününü 461.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Damatlık Gömlek Slim Fit Beyaz Ata Yaka Gömlek Kol Düğme Hediyeli Yorumlar Hakkında Bilgi
461.0 Tl ye satışta olan Damatlık Gömlek Slim Fit Beyaz Ata Yaka Gömlek Kol Düğme Hediyeli Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
400 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Tam beden alın
İsim: B** K**
Tarih: 11 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Terzi Ayhan

Yorum: Gayet güzel tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 17 Mayıs 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Düğün için aldım. Yakışıklıma çok güzel oldu. 180 boy 90 kilo XL beden tam oldu. Resim çekince yorum güncellerim 👍👍
İsim: EDA D.
Tarih: 20 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: 173 Boy 82 kiloyum L beden aldım. Ürün tam oldu, fiyatına göre gerçekten mükemmel ürün. Çok sevdim. Nikah için giyeceğim, hem fiyatı uygun hem çok hızlı kargolandı hem de beklediğimden daha kaliteli geldi. Teşekkürler
İsim: F** K**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: ÇOK GÜZEL Bİ GÖMLEKTİ AMA BEDENİ OLMADI
İsim: Derya K.
Tarih: 06 Nisan 2023
Beden: Beden:2XL

Yorum: tam bedeninizi alın
İsim: e** i**
Tarih: 07 Kasım 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Damatlık olarak aldık çok şık kumaşı harıka yumuşacık ve kesimi çok güzel çok beğendik endişe ile almıştık ama mağaza mağaza gezip deneyerek alsak bu kadar güzel olmazdı tam beden alın çok memnun kaldık
İsim: F** Ç**
Tarih: 20 Temmuz 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Tam beden geldi mükemmel
İsim: G** Y**
Tarih: 26 Mayıs 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: Paketleme gayet iyi kutu içinde geldi. Tam bedeninize göre alabilirsiniz. Kutu içindeki tester parfüm de gayet çık bir hediye olmuş. Herşey için teşekkürler
İsim: B** T**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel kendi bedeninizi tercih edin
İsim: Y** F**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: Cok güzeldi satıcıya sor kısmından boy kg belirttim ve dedikleri beden tam oldu cok kaliteli ve güzel tereddüt etmeden alabilirsiniz.
İsim: C** İ**
Tarih: 11 Haziran 2023
Beden: Boy:190cm

Yorum: esime aldim gayet iyi
İsim: A** D**
Tarih: 04 Mart 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Nişanlıma aldım düğünümüz için Gömlek fiyatına göre gayet iyi alınabilir 175 boy 58 kilo s beden
İsim: S** S** Y**
Tarih: 24 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: 1.80, 83 kg L beden tam oldu
İsim: M** Y**
Tarih: 09 Ekim 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: Gayet güzel tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Z** T**
Tarih: 27 Haziran 2023

Yorum: 1.75 boy / 82 kg. L beden aldım. Çok beğendim. Kaliteli bir gömlek. Hediye olarak tester bir parfüm gönderilmiş. Satıcıya Teşekkür ediyorum.
İsim: A** K**
Tarih: 27 Şubat 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: ürün çok güzel çok kaliteli bedeni olmadığı için iade ettim tekrar xl sipariş vereceğim
İsim: A** D**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Ürün oldukça kaliteli kesinlikle tavsiye ederim , tam beden alabilirsiniz. Hediyeniz için teşekkür ederim çok naifsiniz.
İsim: R** Ü**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: Gayet başarılı bir fiyat performans ürünü,kendi bedeninizden bir büyük beden sipariş verilmeli,önce oğlum ve eşim için kendi bedenlerinde sipariş verdim ikisi de küçük geldi aynı gün geri gönderip bir büyüğünü istedim bayram öncesi olmasına rağmen hemen geldi ve tam oldu çok teşekkür ederim...
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Kaliteli bir ürün. Tam bendenize göre alabilirsiniz. 174 boy 78 kilo M benden
İsim: G** S**
Tarih: 18 Eylül 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: gerçekten güvenerek alabilirsiniz tam bedeninizide alabilirsiniz çok beğendik
İsim: Z** Y**
Tarih: 08 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: kardeşime aldm özel dikim gibi oldu tavsiye ederim
İsim: Y** Ü**
Tarih: 27 Eylül 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Gerçekten çok kaliteli bir gömlek eşim düğünümüz de giyecek. kalıbı biraz küçük olduğu için iade edip yenisini sipariş verdik. Bir beden büyük alınabilir
İsim: **** ****
Tarih: 04 Ekim 2022

Yorum: Kumaşı düğmeleri modeli çok güzel tam f/p ürünü bir beden büyük almanızı tavsiye ederim
İsim: A** C** Ç**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: çok beğendik hem uygun hem de yeri çok güzel. Yalnız 1-2 beden büyük alınmalı
İsim: P** A**
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: Eşime aldım. Tam uydu kumaşı çok güzel ipek gibi bir dokusu var.
İsim: B** İ**
Tarih: 24 Ekim 2023

Yorum: müthiş bir yapısı var gerçekten çok güzel malzeme, teşekkürler
İsim: K** M**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşı kaliteli duruşunu da çok beğendik. Damatlık için aldık
İsim: C** y** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Ağustos 2024

Yorum: GÜZEL
İsim: s** a**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: hediye için teşekkürler çoktan güzelsin kokusu var
İsim: M** G**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Damatlık Gömlek Slim Fit Beyaz Ata Yaka Gömlek Kol Düğme Hediyeli Merak Edilenler

Soru: boy 1.80 kilo 92 hangi beden önerirsiniz
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz, Size xL Beden Uygundur. Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: Merhabalar, terlemeye karşı etkili mi, 1.75 boy 79 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz, Size m Beden Uygundur. Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: 1.62 boy 76 kilo biraz göbekli birine hangi beden olur
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz ! M Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: 174boy 76 kilo
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz, Size mBeden Uygundur. Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: 180 boy 86 kilo kaç beden almalıyız
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz, Size xL Beden Uygundur. Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: 170 boy 70 kg kac beden
Cevap: Merhabalar Hoş geldiniz, Size M beden uygundur. Keyifli Alışverişler Sağlık Dolu günler Dileriz.

Soru: Merhaba 1.85 boy 80 kilo hangi beden olur acaba
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz, Size LBeden Uygundur. Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: Merhaba bir 75 boy 82 kg kaç beden almalıyım
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz, Size Large Beden Uygundur. Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: merhaba 1.78 boy 75 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz, Size m Beden Uygundur. Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: merabalar kolay gelsin yaninda hediye olarak cep parfum gondermisiniz tesekkur ederim hediye icin. parfümün adini rica edebilirmiyim cok guzel kokuyorda?
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz ! Parfümün ismi ve modeli kağıtta yazar efendim Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: iyi günler 1.77 boy 75 kilo hangi bedeni alabiliriz

Soru: merhaba boy183 ceki 100 kac beden olur?
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz, Size xxl Beden Uygundur. Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: Merhaba ata yaka gömlek için 1.86 boy 135 kg kaç beden almamı önerirsiniz acaba?
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz ! Uygun beden yok maalesef Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: 180 boy 83 kılo hangi beden uygun olur
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz, Size L Beden Uygundur. Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: 178 boy 58 kg kaç beden almamız lazım
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz, size sBeden Uygundur. Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: 171 boy 74 kilo
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz, Size Large Beden Uygundur. Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: 176 77 kg mim

Soru: Salam. 170 boy, 60 kg ceki. Hansi beden?
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz, Size 46 Beden Uygundur. Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: iyi günler.. Gönderdiğiniz hediye parfüm ün afını öğrenebilir miyim ? çok begendik
Cevap: Merhabalar Hoşgeldiniz ! Size gelen kağıdın içinde yazar parfümün ismi ve rengi kokusu Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür ederiz, Keyifli Alışverişler Dileriz. Terzi Ayhan

Soru: 186 boy 85 kilo
Cevap: 2xl Beden uygundur efendim.

Damatlık Gömlek Slim Fit Beyaz Ata Yaka Gömlek Kol Düğme Hediyeli Resim Ve Fotoğraflar

Damatlık Gömlek Slim Fit Beyaz Ata Yaka Gömlek Kol Düğme Hediyeli En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü