Derma Arındırıcı & Canlandırıcı Günlük Yüz Temizleme Jeli 200 ml En Düşük Fiyat Nerede

Hande

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
Derma Arındırıcı & Canlandırıcı Günlük Yüz Temizleme Jeli 200 ml Ürün Alınmaya Değer Mi?
Derma Arındırıcı & Canlandırıcı Günlük Yüz Temizleme Jeli 200 ml Mevcut Fiyatı 259.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Derma Arındırıcı & Canlandırıcı Günlük Yüz Temizleme Jeli 200 ml Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Derma Arındırıcı & Canlandırıcı Günlük Yüz Temizleme Jeli 200 ml Hakkında yaklaşık 8465 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Derma Arındırıcı & Canlandırıcı Günlük Yüz Temizleme Jeli 200 ml Ürün Özellikleri

Hassas ciltlerde günlük kullanıma uygun olan Arındırıcı ve Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli, sabun içermeyen formülü sayesinde cildin temizlenmesi amacıyla özel olarak formüle edilmiştir. Sabun içermeyen jel formülü ile cildi kurutmadan nazikçe temizler, cildin doğal nem dengesini korurken, gün içerisinde cilde oluşan kir ve kalıntılardan arındırır. Kuruluktan dolayı oluşan gerginlik hissini azaltarak cildi temizler ve tazeler. Cilde canlı bir görünüm kazandırır. >_x000D_

Provitamin B5, cildin derin tabakalarına nüfuz ederek cildi nemlendirir, rahatlatır. >_x000D_

Niasinamid, cildin pürüzsüz ve nemli kalmasını sağlarken, seramid sentezini artırarak lipid bariyerinin geliştirilmesine yardımcı olur. >_x000D_

Gliserin, su moleküllerine bağlanıp cilt içinde tutan doğal bir nemlendirici olarak anında ve uzun süreli nemlendirme sunar. >_x000D_

İzopropil izostearat, ikili lipid katmanının yeniden düzenlenmesini destekleyen bir fizyolojik lipiddir. >_x000D_

Cildi destekleyen bileşenler olan shea yağı, argan yağı ve skualen, cildin doğal lipidlerinin yerine geçer. >_x000D_

İzopropil izostearat, ikili lipid katmanının yeniden düzenlenmesini destekleyen bir fizyolojik lipiddir. >_x000D_
_x000D_

Derma Arındırıcı & Canlandırıcı Günlük Yüz Temizleme Jeli 200 ml Ürününün Satıcısı, Bepanthol Derma Arındırıcı & Canlandırıcı Günlük Yüz Temizleme Jeli 200 ml ürününü 259.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Derma Arındırıcı & Canlandırıcı Günlük Yüz Temizleme Jeli 200 ml Kullanıcı Geri Bildirimleri
259.99 Tl ye satışta olan Derma Arındırıcı & Canlandırıcı Günlük Yüz Temizleme Jeli 200 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8465 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Stok yapıyorum çok begendiğim bi ürün. Yumuşacık tertemiz yapıypr yüzü. Makyajımı çok guzel temizliyor
İsim: M** Y**
Tarih: 04 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: bakımfırsatı

Yorum: la roche ve biodermanin daimi kullanicisi olarak söylüyorum, o kadar guzel ki kullandıktan sonra cildi kurutmuyor hatta nemlendirici kreme bile ihtiyaç duymuyorsunuz. akneye meyilli karma bi cildim var, bana cok iyi geldi. purussuzlesti, canlandi, yumusadi. ilk firsatta stok yapacagim. umarim fiyatları artmaz...
İsim: H** C**
Tarih: 19 Nisan 2022
Satıcı: Aslıhane

Yorum: BA YIL DIM. Yumuşacık yapıyor indirimdeyken stok yapacağım
İsim: E** T**
Tarih: 27 Nisan 2023
Satıcı: TheEczane

Yorum: Günlük yüz yıkama jeli olarak kullanıyorum cildi çook güzel bir şekilde arındırıyor ve kurutmuyor😇 instagram hesabımdan da haftalık cilt bakımı ürünlerimde kullanıp yorumluyorum bakabilirsiniz @e.burcu.b
İsim: e.burcu.b
Tarih: Fenomen
Beden: 05 Şubat 2022
Satıcı: Sachane

Yorum: indirimdeyken stoklamiştim kuru cildim var bana iyi geldi
İsim: M** A**
Tarih: 26 Ocak 2023
Satıcı: MEDİSSUPHARMA SAĞLIK VE MEDİKAL

Yorum: Coook guzel!!! Guncelliyorum : inanilmaz guzel urun stok yapicam , resmen cildim parladi
İsim: G** A**
Tarih: 31 Ekim 2022
Satıcı: Kırmızı Beyaz

Yorum: Yumuşacık yapıyor bayıldım bol bol indirim yapılmalı ve stoklanmalı..
İsim: R** h**
Tarih: 13 Temmuz 2023
Satıcı: Coco21

Yorum: Yumuşacık yapıyor cildimi derinlemesine de temizliyor ben çok beğendim bittikçe alırım
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 28 Şubat 2023
Satıcı: Chn Market

Yorum: Kesinlikle almalısınız.Yüzümü yumuşacık yaptı.Hemen stokladım indirimdeyken
İsim: S** M**
Tarih: 07 Nisan 2023
Satıcı: Eczanedeyim

Yorum: İndirime girince stoklamalık bir ürün yumuşacık yapıyor cildimi ve yakmıyor kurutmuyor.
İsim: **** ****
Tarih: 11 Kasım 2022
Satıcı: farmaucuz

Yorum: Cildimi yumuşacık pırıl pırıl yaptı kullandıkça yorumu yenilerim şimdilik süper
İsim: m** a**
Tarih: 08 Eylül 2024
Satıcı: Happy Center

Yorum: beğenerek kullanıyorum cildi yumasak yapıyor
İsim: Menekşe K.
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: kullandığım bir marka severek kullanıyorum indirimde gördükçe alacağım
İsim: N** N**
Tarih: 17 Mart 2024
Satıcı: Bepanthol

Yorum: Çok güzell. Cildinizin tamamen arındığını hissediyorsunuz , beklentimi karşıladı.
İsim: Z** A**
Tarih: 04 Şubat 2023
Satıcı: Park Ecza Optik

Yorum: Mükemmel bişey bi yıkamada yüzümü hem nemlendirdi hem makyajımı tertemiz çıkardı stok yapılmalı fiyatı başka firmalarda daha yüksek ☺🫶🏻👍🏻😍🥰
İsim: M** A**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: İndirmdeyken aldım stok yapılmalı
İsim: H** Ç**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: cok begendim cildi cok güzel fahatlatiyor yumsacikta oluyor cok begendim tavsiye ederim
İsim: a** y**
Tarih: 21 Haziran 2022
Satıcı: DHYFARMA KOZMETİK

Yorum: Kesınlıkle guzel ürün artık fıyat ındırımlerınde stok yapacağım gıt gıde fıyat yukselıyor
İsim: n** s**
Tarih: 09 Mayıs 2022

Yorum: Çok güzel temizliyor sağlam kargo ile geldi
İsim: H** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Eylül 2024

Yorum: Bepanthol un ürünlerini severek kullanıyorum bunu da ilk defa aldım gayet güzel his bırakıyor temizlendiğini hissediyorum cildimin tahriş etmiyor boyutuda gayret iyi
Tarih: 15 Nisan 2022
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: çok memnun kaldım kurutmadan güzel temizliyor cildim karma bu arada
İsim: B** U**
Tarih: 19 Şubat 2023
Satıcı: Renk AVM Kozmetik

Yorum: tek kelimeyle mükemmel kesinlikle indirime giribce stoklıcam
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: Kendileri benim aşkom olur ;) daha önce de almıştım beni nerdeyse bir yıl götürdü. Çok severek kullanıyorum ve çok doğal buluyorum. Kuru ciltliyim cildi kurutmuyor.
Tarih: 09 Şubat 2023
Satıcı: DERMOAKTİF

Yorum: çok güzel yumuşacık yaptı yüzümü inderimdeyken almıştım tekrar alacam kargo ozenliydi
İsim: e** a**
Tarih: 22 Mart 2023
Satıcı: Rammar

Yorum: daha öncede kullandığım bı üründü. indirim alınca stok yapıyor um mükemmel bsey alın aldırın derim.
İsim: b** k**
Tarih: 07 Ekim 2023
Satıcı: odak kozmetik paz tic ltd şti

Yorum: ürün harika. 7/24 kullanabilirim. kokusu çok iyi olmasa da bıraktığı etki müthiş. ilk kullanimda bile etkisini gösteriyor. yüzümdeki yağ oranı çok iyi dengelendi. tavsiye ederim.
Tarih: 10 Mayıs 2023
Satıcı: MEDİSSUPHARMA SAĞLIK VE MEDİKAL

Yorum: Ürünü ilk defa aldım şuan kullanıyorum cildi bebek gibi yumuşacık yapıyor ilk defa kurutmadan germeden bi yüz jeli kullanıyorum ama isteyen kullanımdan sonra hafif bir nemlendriciyle nemlendirebilir arındırma konusunda da ilk kullanımda gözle görülür sekilde burnumun üstündeki siyah noktaları azalttı düzenli kullanımda çok başarılı olacağını düşünüDevamını Oku
İsim: S** A**
Tarih: 17 Şubat 2022
Satıcı: İÇİREN TİCARET

Yorum: 4 senedir makyaj temizlemede kullanıyorum çok memnunum ve mağazalarda 200 olmuş burda uygun stok yaptım teşekkürler
İsim: hüneysa ö.
Tarih: 01 Mart 2023
Satıcı: Renk AVM Kozmetik

Yorum: Cildi çok güzel temizliyor. Yumuşacık bir his bıraktı cildimde .
İsim: E** K**
Tarih: 22 Ocak 2023
Satıcı: Park Ecza Optik

Yorum: bayıldım ben etkisi çok güzel cildi kurutmadan arindiriyor sürekli kullanacağım ürün listesine girdi bile.
Tarih: 15 Mart 2023
Satıcı: PharmaEasy

Derma Arındırıcı & Canlandırıcı Günlük Yüz Temizleme Jeli 200 ml Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: merhabalar hangi kargo fırmasıyla gonderı saglıyosunuz
Cevap: Merhaba Trendyol ekspres ile calisiyoruz.

Soru: hangi kargo firması ile gönderim yapiyrsnz
Cevap: Merhabalar. Gönderimlerimizi Trendyol Express ve Aras Kargo firması ile yapmaktayız. Sonsuz ticaret ailesi olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

Soru: Merhaba ürün orijinal mi ?
Cevap: Merhaba Sizlere gönderdiğimiz E-Faturadan ürünün markaya ait kesilmiş fatura bölümüne bakıp firmadan tedarik edildiğini görebilirisinz Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hangi kargoyla yolluyorsunuz
Cevap: Merhabalar... Trendyol express ile çalışıyoruz... Eğer ulaşım bölgesi dışında ise.. PTT kargo veya tercihinizi sipariş sorusu ile belirtirseniz... Anlaşmalı kargolar dan birisi ile gönderebiliriz.. ilginize teşekkürler

Soru: Ürünün kullanımı nasıldır ?
Cevap: merhabalar efendim. skt: 3/2024 dür saygılarımızla

Soru: Merhaba cildimde rozase var kullanabilir miyim acaba bu ürünü
Cevap: Merhabalar bu gibi durumlarda lütfen doktorunuza danışınız

Soru: Merhaba karma ve sivilceli bir cildim var, bu ürün cildime iyi gelir mi? Sivilcelerime zarar verir mi veya azdırır mı
Cevap: Merhaba, uygundur.

Soru: yüzdeki yağ ve sivilcelere iyi geliyormu
Cevap: Merhaba, ilgili ürünümüz Bepanthol® Derma Arındırıcı ve Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli, cildin doğal nem seviyelerinin korunmasını sağlarken, cildi tahriş etmeden pürüzsüz bir his bırakır. Sabun içermeyen formülü, cildin doğal nemini korurken kirleri ve fazla yağı nazikçe temizler. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: erkekler için de uygun mudur
Cevap: Merhaba evet

Soru: Merhaba ütün içerisinde sülfat var mı?
Cevap: merhaba efendim içeriğinde sülfat bulunmamaktadır

Soru: Bu yüz yıkamak için dimi? Asit var mı içeriğinde
Cevap: merhaba, Bepanthol Derma arındırıcı canlandırıcı günlük yüz temizleme jeli, sabun barındırmayan jel formülü sayesinde cildi kurutmadan bakım yapar. Ürünün içeriğinde nem dengesinin korunması için özenle seçilmiş bileşenler mevcuttur. Jelde bulunan provitamin B5, derinin alt tabakalarına kadar nüfuz ederek derinlemesine etki yaratır. Nemlendirici ve rahatlatıcı özelliğe sahip bu maddeyle cildinizi yatıştırarak cansız görünümden uzaklaşabilirsiniz. Ürünün içeriğindeki bir diğer bileşen olan niasinamid, vücudun seramid sentezini maksimum düzeye çıkarır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba uatundeki son kullanma tarihi nedir
Cevap: Merhaba, 2025’tir

Soru: merhaba kokulu mu
Cevap: Merhaba hayır efendim

Soru: Makyajı temizlermi
Cevap: Merhaba, makyaj temizlemek için kullanabilirsiniz. Teşekkürler.

Soru: icerisinde asit var mi ve su bazli mi
Cevap: merhaba su bazlıdır içerisinde bulunan Niasinamid, cildin pürüzsüz ve nemli kalmasını sağlar, lipid bariyerini geliştirir.

Soru: Nasıl kullanılıyor
Cevap: Merhaba. Su ile hafifçe ıslatılmış cildinize nazik ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Sonra iyice durulayın.

Soru: hangi kargoyla gönderiyorsunuz
Cevap: Aras ve Trendyol express

Soru: orjinal dimi
Cevap: Evet efendim

Soru: nasil kullanılıyor, pamuk ile mi yıkama yöntemi ile mi
Cevap: Merhaba. Su ile köpürtüp yıkıyorsunuz efendim.

Soru: Merhaba kolay gelsin
Cevap: Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?

Derma Arındırıcı & Canlandırıcı Günlük Yüz Temizleme Jeli 200 ml Ürünün Detaylı Resimleri

Derma Arındırıcı & Canlandırıcı Günlük Yüz Temizleme Jeli 200 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü