Dhe-8002 3,5mm Işıklı Gaming Mikrafonlu Oyuncu Kulaklık Ps 4-5 - Xbox - Pc Bu Ürünü Almalı Mı

Aynur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
543
0
0
Dhe-8002 3,5mm Işıklı Gaming Mikrafonlu Oyuncu Kulaklık Ps 4-5 / Xbox / Pc Alınır Mı?
Dhe-8002 3,5mm Işıklı Gaming Mikrafonlu Oyuncu Kulaklık Ps 4-5 / Xbox / Pc Şu Andaki Fiyatı 755.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Dhe-8002 3,5mm Işıklı Gaming Mikrafonlu Oyuncu Kulaklık Ps 4-5 / Xbox / Pc Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Dhe-8002 3,5mm Işıklı Gaming Mikrafonlu Oyuncu Kulaklık Ps 4-5 / Xbox / Pc Hakkında yaklaşık 61 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Dhe-8002 3,5mm Işıklı Gaming Mikrafonlu Oyuncu Kulaklık Ps 4-5 / Xbox / Pc Teknik Detaylar

_x000D_
_x000D_
_x000D_
- Ses: stereo_x000D_
- Frekans tepkisi: 20 Hz - 20 KHz_x000D_
Hoparlör boyutu: 50 mm_x000D_
Hoparlör hassasiyeti: 116 dB ± 3 dB_x000D_
- Hoparlör empedansı: 32 Ω_x000D_
- Mikrofon türü: çok yönlü_x000D_
- Mikrofon boyutu: 6x5 mm_x000D_
Mikrofon hassasiyeti: -58 dB ± 2 dB_x000D_
- Arka ışık: Mavi LED_x000D_
- Konektörler: 2x 3,5 mm jak, USB (LED ışığı için)_x000D_
Uyumluluk: PC, konsollar (PS4, Xbox One)_x000D_
- Kablo uzunluğu: 2 m_x000D_
- İşletim sistemi desteği: Windows 7 veya daha üzeri_x000D_
Güçlü bas sesleri için kapalı, kulak üstü tasarım_x000D_
- Yumuşak yastıklı, sentetik deri kulaklıklar_x000D_
- Ayarlanabilir mikrofon bomu_x000D_
- Mükemmel uyum için teleskopik kafa bandı_x000D_

Dhe-8002 3,5mm Işıklı Gaming Mikrafonlu Oyuncu Kulaklık Ps 4-5 / Xbox / Pc Ürününün Satıcısı, HP Dhe-8002 3,5mm Işıklı Gaming Mikrafonlu Oyuncu Kulaklık Ps 4-5 / Xbox / Pc ürününü 755.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dhe-8002 3,5mm Işıklı Gaming Mikrafonlu Oyuncu Kulaklık Ps 4-5 / Xbox / Pc Kullanıcı Yorumları
755.0 Tl ye satışta olan Dhe-8002 3,5mm Işıklı Gaming Mikrafonlu Oyuncu Kulaklık Ps 4-5 / Xbox / Pc Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
61 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: oğluma doğum günü hediyesi olarak aldım çok beğendi. Onun beğenmesi benimutlu etti teşekkür ederim.
İsim: İ** K**
Tarih: 03 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: WEXTA

Yorum: Urun gayet hizli elime ulasti. Kutu hasarsiz geldi. Tesekkur ederim.
İsim: Fatih T.
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: çok kaliteli bir ürün, oğluma aldım çok memnun
İsim: M** A**
Tarih: 06 Şubat 2022
Satıcı: HızlıTeknoloji

Yorum: çok iyi
İsim: T** K**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: harika.hp kalitesi
İsim: A** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Mart 2024

Yorum: arkadaşlarım çok beğendi. ben de çok beğendim. bence sen de çok beğeneceksin.
İsim: F** K**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Harika ses kalitesi kesinlikle alabilirsiniz
İsim: S** P**
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: Oğlum içim aldık ps4 uyumlu çok beğendik tavsiye ederim
İsim: E** D**
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: yegenime dogum gununde aldim simdilik sorun yok cok begendi
İsim: İ** T**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: ses kalite mükemmel
İsim: B** D**
Tarih: 04 Mart 2022

Yorum: Kaliteli ve rahat
İsim: **** ****
Tarih: 07 Şubat 2022

Yorum: gayet kullanışlı mik iyi çalışıyor
İsim: D** A**
Tarih: 30 Kasım 2021

Yorum: Güzel bir fiyat performans ürünü teşekkürler hizmetiniz için
İsim: G** A**
Tarih: 12 Kasım 2021

Yorum: güzel ürün beğendim
Tarih: 13 Ekim 2021

Yorum: Tam fiyat performans ürünü alabilirsiniz
Tarih: 13 Ekim 2021

Yorum: hızlı kargo ürün cok güzel ps4icin almisti oglum cok begendi
Tarih: 12 Ekim 2021

Yorum: hızlı yeslimat güzel ürün
İsim: İ** K**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: Oğlum bayıldı
İsim: F** S**
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: Gayet fiyat performans
İsim: A** K**
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: güzel.mikrafon DİB seslerin çokunu öldürüyor.ses kalitesinde ortaseviyede.fiyat performans fena değil ✌
Tarih: 18 Ocak 2024

Yorum: Fena değil biraz büyük ama
İsim: M** B**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: Ürün sıkıntısız çalışıyor. Kutusu sağlam geldi. Bence tam fiyat -performans ürünü.
İsim: Z** K**
Tarih: 27 Ekim 2023

Yorum: cok iyi bir kulaklik ama sadece mikrafon kalitesi biraz kötü
İsim: h** q**
Tarih: 04 Ekim 2023

Yorum: Ses o ladar az geliyorki kullanmadım attım kenara
İsim: B** K**
Tarih: 31 Ağustos 2023
Satıcı: TeknolojiDorukta

Yorum: ürün elimde sorunsuz ulaştı. fakat 2 tane göndermişsiniz yanlışlık oldusanırım. mesaj attım ama sonuç alamadım. Tarafıma dönüş sağlarsanızbirini geri göndereyim.
İsim: G** T**
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: kulaklığı aldım sesi cok iyi ama mikrofon nu çalışmıyor pc ye takıyorumalgılıyor ama sesimi algılamıyor
İsim: U** b**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Hızlı teslimat
İsim: A** Y** A**
Tarih: 03 Şubat 2022

Yorum: Malzeme kalitesi ve ses harika. Önerilir
İsim: M** A**
Tarih: 28 Kasım 2021

Yorum: ses kalitesi fiyatına göre kötü
İsim: y** e** ö**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: Ürün geldi şu an için bir sıkıntısı yok kuzenim memnun 🤩
İsim: S** U**
Tarih: 24 Haziran 2023

Dhe-8002 3,5mm Işıklı Gaming Mikrafonlu Oyuncu Kulaklık Ps 4-5 / Xbox / Pc Merak Edilenler

Soru: ps4 te kulaklık + mic aynı anda kullanılabiliyor mu ?
Cevap: Merhabalar🤗Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz🥳Konu hakkında sizlere daha detaylı bilgi sunabilmek adına sizi 4447899 numaralı ürün destek hattımıza yönlendirebiliriz🛠Teknik bilgiye sahip arkadaşlarımızdan yeterli cevabı bulabileceğinizden eminiz ✅Keyifli alışverişler🤩

Soru: Canlı ders te kulanılabilir mi ve mikrafonu var mı
Cevap: merhabalar.. mevcuttur. kullanabilirsiniz..

Soru: ps5 ile uyumlumudur yani olurmu
Cevap: Merhabalar🤗Konu hakkında sizlere daha detaylı bilgi sunabilmek adına sizi 4447899 numaralı ürün destek hattımıza yönlendirebiliriz🛠Teknik bilgiye sahip arkadaşlarımızdan yeterli cevabı bulabileceğinizden eminiz ✅

Soru: Kulaklık tek girişli mi yolda çift girişli mi ?
Cevap: çift giriştir, keyifli alışverişler..

Soru: kutu içeriğinde sağdaki kablo varmı ?
Cevap: Merhabalar🤗Konu hakkında sizlere daha detaylı bilgi sunabilmek adına sizi 4447899 numaralı ürün destek hattımıza yönlendirebiliriz🛠Teknik bilgiye sahip arkadaşlarımızdan yeterli cevabı bulabileceğinizden eminiz ✅

Soru: mikrafon ve kulaklık girişi olmak üzere iki jak mı tek jak mı ?

Soru: marhaba efendim, 7.1 ve Hem telefon hemde usb pc çalışıyor hepsi doğru mu?
Cevap: Merhabalar🤗Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz🥳Konu hakkında sizlere daha detaylı bilgi sunabilmek adına sizi 4447899 numaralı ürün destek hattımıza yönlendirebiliriz🛠Teknik bilgiye sahip arkadaşlarımızdan yeterli cevabı bulabileceğinizden eminiz ✅Keyifli alışverişler🤩

Soru: Xbox series s için oluyormu acaba

Soru: Aktif gürültü engelleyici özelliği var mı? Dışarıdan gelen sesler duyuluyor mu?

Soru: Merhaba ürün açıklamasında Xbox one ile uyumludur yazıyor ama soru cevap kısmında Xbox series te de uyumlu yazmışsınız bende Xbox series s var uyumlu mudur
Cevap: Uyumludur efendim

Soru: kablolu mu? ps5 için uyumlu mu?
Cevap: Merhabalar🤗Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz🥳Kabloludur, ps5 uyumu yoktur✅Keyifli alışverişler🤩

Soru: telefon için uyumlumu ?
Cevap: merhaba uyumludur

Soru: ipad 9 a uyumlumu

Soru: telefona olurmu lütfen cevappp
Cevap: Merhabalar.. Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüz Telefon/PC/Tablet/XBOXSeries/PS3/PS4 ile uyumludur, Keyifli alışverişler dileriz..

Soru: merhaba, mikrafonu çıkıyormu?
Cevap: Merhabalar. Mikrofon çıkmamaktadır.

Soru: Ps5 için uyumlu mu

Soru: Laptop uyumlumu ?
Cevap: Uyumlu çalışır

Soru: telefon için uyumlumudur.
Cevap: Merhabalar.. Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüz Telefon/PC/Tablet/XBOXSeries/PS3/PS4 ile uyumludur, Keyifli alışverişler dileriz..

Soru: anlayamadığım şey hem usb hemde iki tane aux suç girişi var onları anlamadım
Cevap: Merhabalar.. Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Konu hakkında sizlere daha detaylı bilgi sunabilmek adına sizi 4 4 4 7 8 9 9 numaralı ürün destek hattımıza yönlendirebilirsiniz. Teknik bilgiye sahip arkadaşlarımızdan yeterli cevabı bulabileceğinizden eminiz. Keyifli alışverişler..

Soru: merhaba görselde sağdaki kablo ne işe yarıyor acaba?
Cevap: tek jack girişini çifte çevirmektedir

Dhe-8002 3,5mm Işıklı Gaming Mikrafonlu Oyuncu Kulaklık Ps 4-5 / Xbox / Pc Fotoğraf Ve Görseller

Dhe-8002 3,5mm Işıklı Gaming Mikrafonlu Oyuncu Kulaklık Ps 4-5 / Xbox / Pc En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü