Erkek Antrasit ROSES Özel Yıkamalı Oversize Tshirt Alınmaya Değer Mi ?

Gonul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
585
0
0
Erkek Antrasit ROSES Özel Yıkamalı Oversize Tshirt Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Erkek Antrasit ROSES Özel Yıkamalı Oversize Tshirt Şu Andaki Fiyatı 712.79 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Antrasit ROSES Özel Yıkamalı Oversize Tshirt Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Erkek Antrasit ROSES Özel Yıkamalı Oversize Tshirt Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Erkek Antrasit ROSES Özel Yıkamalı Oversize Tshirt Teknik Detaylar

Erkek Antrasit ROSES Özel Yıkamalı Oversize Tshirt Ürününün Satıcısı, Slatra Erkek Antrasit ROSES Özel Yıkamalı Oversize Tshirt ürününü 712.79 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Antrasit ROSES Özel Yıkamalı Oversize Tshirt Yorumlar Hakkında Bilgi
712.79 Tl ye satışta olan Erkek Antrasit ROSES Özel Yıkamalı Oversize Tshirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: 3 yıldız kumaşı gerçekten kaliteli olduğu için paketleme de güzeldi yalnız ne tişörtün rengi ne baskı rengi görselle alakası yok görselde güller pembe gelende yavruağızı ayrıca baskının bir kısmı daha kullanılmadan kalkmış yıkanınca kesin soyulur iade edip etmemekte kararsız kaldım
İsim: G** N** İ**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: SLATRA

Yorum: Çok kaliteli çok beğendim .. benim için sorun değil fakat kumaşı kalın bi tişört belirtmek isterim ..
İsim: ş** ş**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: Gayet güzel ürün fiyatının hakkını veriyor kaliteli
İsim: A** i** Y**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Boy:181cm

Erkek Antrasit ROSES Özel Yıkamalı Oversize Tshirt Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 1.83 boy 77kilo
Cevap: Merhabalar, M beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: 1.84 boy 80 kilo hangi beden?
Cevap: Merhabalar, M beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: merhaba gül baskisini ön tarafa yapabilir misiniz
Cevap: Merhaba maalesef efendim

Soru: mrb 180 boy. 93 kilo hangi beden almalıyım?
Cevap: Merhabalar, L beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: 187 boy 87 kg m beden olurmu
Cevap: Merhabalar, L beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: 1.95 85 kilo xl uygun olur mu
Cevap: Merhabalar, XL beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: 172 boy 105 kilo salaş durmasını istiyorum hangi beden olur
Cevap: Merhabalar, XL beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: 180 cm 58 kg hangi beden uygun olur
Cevap: Merhabalar, S beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Erkek Antrasit ROSES Özel Yıkamalı Oversize Tshirt Görseller

Erkek Antrasit ROSES Özel Yıkamalı Oversize Tshirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü