Erkek Antrasit Slim Fit Dar Kesim Chino Pantolon A22y3031 Alınır Mı ?

9 Ağu 2023
307
0
0
Erkek Antrasit Slim Fit Dar Kesim Chino Pantolon A22y3031 Satın Alır Mısınız?
Erkek Antrasit Slim Fit Dar Kesim Chino Pantolon A22y3031 Güncel Fiyatı 383.06 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Antrasit Slim Fit Dar Kesim Chino Pantolon A22y3031 Memnuniyet Durumu Nedir?

Erkek Antrasit Slim Fit Dar Kesim Chino Pantolon A22y3031 Hakkında yaklaşık 97 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Erkek Antrasit Slim Fit Dar Kesim Chino Pantolon A22y3031 Detaylı Açıklama

Yandan Gizli Fermuar Cepli, Arkada Düğmeli Fleto Cep ve Branding Detaylı, Mikro Desenli, Slim Fit Dar Kesim Dar Kesim Dar Kesim Dar Kesim Chino Pantolon;Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Model Boy: 187 cm Göğüs: 103 cm Bel: 82 cm Basen:95 cm;Numune Bedeni: 32;%51 Pamuk %31 Poliester %16 Viskoz %2 Elastan; >_x000D_

Erkek Antrasit Slim Fit Dar Kesim Chino Pantolon A22y3031 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Antrasit Slim Fit Dar Kesim Chino Pantolon A22y3031 ürününü 383.06 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Antrasit Slim Fit Dar Kesim Chino Pantolon A22y3031 Ürünü Kullananların Görüşleri
383.06 Tl ye satışta olan Erkek Antrasit Slim Fit Dar Kesim Chino Pantolon A22y3031 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
97 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kalıbı büyük 1 beden küçük alınabilir kumaşı çok iyi eşime aldık çok beğendi
İsim: H** A**
Tarih: 06 Mart 2024
Beden: Boy:170cm
Satıcı: Trendyol

Yorum: Hiç yorum olmadan ilk defa bi ürün aldım ama iyi ki risk almışım çünkü çok güzel oldu eşime aldım tam bedeni üzerine dikilmiş gibi oldu ister spor ister klasik kullanilabilir bence kumaşı duruşu şahane
İsim: M** Ö**
Tarih: 24 Nisan 2023
Beden: Boy:162cm
Satıcı: AVVA

Yorum: bedeni küçük oldu, iade edip 2 beden büyüğünü sipariş verdik. özellikle kumaş türü cok iyi hem günlük hem özel günde rahat olmak isteyenler için ideal
İsim: T** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Ekim 2023

Yorum: urunun bedeni dar.2 beden buyuk almanizi oneririm .Babama aldim 164 cm ,64 kg ,30 beden cok dar geldi..
İsim: İ** Y**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Beden:30

Yorum: ben normalde 36 beden giyiyordum almadan yorumlarda baktım 34 beden almaya karar verdim ama 32 alsam daha iyi olurdu büyük geldi sadece benim hatam o yüzden kalite tek adresi büyük haricinde kaliteli
İsim: M** A** K**
Tarih: 02 Ekim 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Pantolon güzel fakat aldığımın ertesi gün 100 tl indirim oldu bu alış veriş beni mutlu etmedi
İsim: C** Y**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:31

Yorum: eşime almıştık tek bir kere giydi ve dizleri hep soldu şuana kadar aldığım bütün pantolonlardan daha kötü çıktı tavsiye etmem
İsim: R** T**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:33

Yorum: Çok beğendim, bu fiyata bu rahatlık
İsim: E** D**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:32

Yorum: avva kalitesi
İsim: S** b**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:34

Yorum: bu fiyata gerçekten bedava gibi bişey 2 farklı beden aldım büyük olanı iade ediyorum. kesimi duruşu rahatlığı mükemmel. paça boyları biraz uzun gelebilir halledilir.
İsim: G** m** s** C**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:31

Yorum: Kumaşı ince güzel. Tam yazlık. Ürün likrası az bilginiz olsun. 1 beden büyük alınabilir.
İsim: D** U**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: harika fotograftakindn bike güzel geldi
İsim: N** s**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: güzel begendim
İsim: H** Ö**
Beden: 05 Ağustos 2024

Yorum: Pantolon 1beden küçük verebilirsiniz
İsim: Hikmet Ş.
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: Beden:34

Yorum: güzel
İsim: H** D**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: nisanlima aldik cok tarz bir pantolon hem spor kombin hem de klasik tarzda kombinlenebilecek bir pantolon. 188 boy 86 kg 33 beden tam oldu
İsim: Ö** G**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: 1.75 boy 78 kilo 32 beden boy ve beden tam uyumlu model ve kesim cok iyi
İsim: M** B**
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: Pantolon çok güzel durdu üstümde .
İsim: işyeri T.
Tarih: 25 Kasım 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Spor pantolon , cepleri fermuarlı degisik tarz,alişirsan veya bir bayan arkadaşınin pantolonun çok tarz/degisik nereden aldin derse favorin olur🤣
İsim: A** E** S**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Eşime aldım çok begendi ama olmadı iade edicem tekrar bi beden büyük sipariş verecem
İsim: **** ****
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: ürünler güzel
İsim: A** E**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: güzel pantolon
İsim: Y** K**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Beğendik güzel bir ürün
İsim: A** D** A**
Tarih: 28 Eylül 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: Çok beğendik kumaşı kalıbı çok güzel 👍🏻
İsim: B** E**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Kumaşı rahat ve şık. Bedeni tam
İsim: M** Ç**
Beden: 07 Şubat 2024

Yorum: Avva kalitesi şaşmaz :)) eşim için aldık ve kendisi de bende çok beğendik. Teşekkürler.
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: cebi fermuarlı güzel
İsim: A** Ş**
Beden: 02 Mayıs 2024

Yorum: ürün harika kaliteli ve avva
İsim: U** Ö**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: bayıldım harika
İsim: s** k**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Beden:30

Yorum: Kalitesi çok iyi ve kumaşı çok rahat.
İsim: Murodbek K.
Beden: 12 Şubat 2024

Erkek Antrasit Slim Fit Dar Kesim Chino Pantolon A22y3031 Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhaba tüylenme yapar mı
Cevap: Merhaba, ürünün iç etiketinde yer alan yıkama talimatına uygun yıkama yapmanız durumunda herhangi bir sorun olmayacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, Bel kısmında içte kalacak şekilde metal kopça veya 2. düğme mevcut mudur? Fermuar plastik mi yoksa metal mi Teşekkürler
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüzün düğmesi metal değildir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: pantolon boyunu ogrenebilirmiyim 38 beden icin
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Göbek 102 bel 99 kalça 110 için hangi beden almalıyım. Paça kısmı dar olsun istiyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz..

Soru: MERHABA ÜRÜN BEDEN OLARAK 32 VE 34 BEDENLERİ MEVCUT MU
Cevap: Merhaba, evet mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar renk olarak açık gri mi acaba
Cevap: Merhaba, ürün rengi antrasittir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürün kışlık bir ürün müdür?
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz kış sezonuna ait üründür. İyi günler dileriz.

Erkek Antrasit Slim Fit Dar Kesim Chino Pantolon A22y3031 Detaylı Resimler

Erkek Antrasit Slim Fit Dar Kesim Chino Pantolon A22y3031 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü