Erkek Antrasit Snake Baskı Özel Yıkamalı Kumaş Oversize Tshirt Satın Alır Mısınız ?

Leman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
Erkek Antrasit Snake Baskı Özel Yıkamalı Kumaş Oversize Tshirt Bu Ürünü Almalı Mı?
Erkek Antrasit Snake Baskı Özel Yıkamalı Kumaş Oversize Tshirt Şu Anki Fiyatı 748.43 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Antrasit Snake Baskı Özel Yıkamalı Kumaş Oversize Tshirt Kaç Kişi Memnun?

Erkek Antrasit Snake Baskı Özel Yıkamalı Kumaş Oversize Tshirt Hakkında yaklaşık 22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Antrasit Snake Baskı Özel Yıkamalı Kumaş Oversize Tshirt Detaylı Açıklama

Erkek Antrasit Snake Baskı Özel Yıkamalı Kumaş Oversize Tshirt Ürününün Satıcısı, Slatra Erkek Antrasit Snake Baskı Özel Yıkamalı Kumaş Oversize Tshirt ürününü 748.43 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Antrasit Snake Baskı Özel Yıkamalı Kumaş Oversize Tshirt Kullanıcı Yorumları
748.43 Tl ye satışta olan Erkek Antrasit Snake Baskı Özel Yıkamalı Kumaş Oversize Tshirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: 1.80 80 kiloyum m beden baya bol geldi kalitesi baya iyi
İsim: İ** E** Ö**
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Boy:180cm
Satıcı: SLATRA

Yorum: baya oversize, kendi bedeninizi ya da bi küçüğünü tercih edin derim. kalitesinden memnun kaldım.
İsim: E** Ö**
Tarih: 18 Mart 2024
Beden: Beden:S

Yorum: harika ürün ama bir beden küçüğünü alın ekstra geniş kalip
İsim: A** G**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: efsane bişey kalibi biraz büyük s beden bana tam oldu baya memnun kaldım baskısı olsun kumaşı olsun cok kaliteli
İsim: M** y**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: gayet güzel ve kaliteli çok beğendim
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşı,duruşu ve tasarımı gerçekten hoşuma gitti bu mağazadan farklı siparişler vereceğim
İsim: F** M**
Tarih: 04 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Mükemmel ürün. Kalitesi çok iyi, tasarımı kaliteli..
İsim: B** K**
Tarih: 01 Haziran 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Mükemmel aynısından birkaç adet daha alasım geldi
Tarih: 21 Haziran 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: kaliteli ürün çok iyi
İsim: Fırat T.
Tarih: 21 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Süper kalite süper baskı ama Bi tık kumaşı kalın
İsim: M** I** A**
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: güzel ürün ama fotoğraftakinden daha soluk geliyor
İsim: Eray ç.
Tarih: 19 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: ben siyah sipariş vermiştim bana gri gönderdiniz olur mu böyle bir şey iade zamanım da yok bu mağazayı asla tavsiye etmiyorum
Tarih: 11 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Erkek Antrasit Snake Baskı Özel Yıkamalı Kumaş Oversize Tshirt Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 1.82 87 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhabalar, M beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: 176 90 kilo için hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar, L beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: 183.97 hangi beden olur
Cevap: Merhabalar, XL beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: 170 boy 60 kiloya hangi beden tam oturur yoksa büyük mü gelir
Cevap: Merhabalar tam oturmaz efendim S beden bol olur

Soru: 184 boy 92 kilo sizce hangi beden
Cevap: Merhabalar, XL beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: 188boy, 85kilo çok büyük gelmemesi ama biraz salaş durması için hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar, L beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: merhaba 1.85 kilo 100 hangi beden

Soru: 190 boy 85 kg abartı şekilde over durmasını istemiyorum hangi beden ? Kısada olmasın

Soru: 180, 65 kilo, hangi beden?
Cevap: Merhabalar, S beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Yani M beden bana çok mu büyük durur salaş seviyorum ama bide yıkanınca çekme durumu söz konusu 1.70 boy 74 kilo yorumlarda M çok büyük diyen varda kafam karıştı
Cevap: Merhabalar, S beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: boy160 kilo 39 hangi beden uyqundur
Cevap: Merhabalar, S beden sizin için uygundur fakat çok bol olacaktır .keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: 178 70 kilo hangi beden uygundur

Soru: 171 cm 80kg yim hangi ben uyumlu olur
Cevap: Merhabalar, M beden sizin için uygundur.keyifli alışverişler diler , Slatra’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: Boyum 178 kilom 63 hangi beden uygundur

Soru: 183 boy 70 kilo m beden bol gelir mi

Soru: İyi günler boy 196 kilo 61 üzerimde biraz salaş dursun istiyorum hangi benden almalıyım

Soru: 180 70 kilo m alsam çokmu bol durur

Soru: 190 93 kiloyum hangi beden uygundur

Soru: 1.86 77kg hangi beden uygundur

Soru: boyum 1.77 kilom 68 hangi beden uygundur

Erkek Antrasit Snake Baskı Özel Yıkamalı Kumaş Oversize Tshirt Görseller

Erkek Antrasit Snake Baskı Özel Yıkamalı Kumaş Oversize Tshirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü