Erkek Beyaz Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Nilufer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
333
0
0
Erkek Beyaz Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek En Düşük Fiyat Nerede?
Erkek Beyaz Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Şuanki Fiyatı Ne Kadar 619.99 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Beyaz Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Erkek Beyaz Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Hakkında yaklaşık 1932 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Beyaz Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Ürünün Detayları

%100 Pamuk, Düz Beyaz, Casual Model, Tailored Slim Fit, Düğmeli Dik Yaka, Normal Manşet, Uzun Kol, Cepsiz, Yaz Koleksiyonu, AC&CO serisine ait casual tarzdaki tasarımlar, günlük stilinizden hafta sonuna kadar her anınızda yeni favorileriniz olmaya aday. AC&Co / ALTINYILDIZ CLASSICS Tailored Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka %100 Koton Gömlek, Ürün Bedeni: L, Manken Bilgileri: Boy: 1.89cm, Kilo: 80kg, Ürün Kodu: 4A2021200056BYZ. >_x000D_
_x000D_

Erkek Beyaz Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Beyaz Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek ürününü 619.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Beyaz Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Kullanıcı Geri Dönüşleri
619.99 Tl ye satışta olan Erkek Beyaz Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1932 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Tam bedeninizi alın
İsim: y** g**
Tarih: 22 Mayıs 2022
Beden: Beden:L
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: kendi bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 03 Nisan 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Altınyıldız kalitesi her zamanki gibi👍🏼 Nişanlıma aldım çok güzel salaş durmasını istiyorsanız birkaç beden büyük almakta fayda var çünkü ben iade edip ikinciye tekrar büyük bedeni sipariş ettim
İsim: s** s**
Tarih: 18 Şubat 2022

Yorum: Eşime aldım, 1.70 boy, 73 kilo m beden çok iyi oldu, iç gösteriyot fakat açık renk bir ürün için çok normal. Alın, aldırın derim. Her dolapta olması gereken parçalardan.
İsim: E** M**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Temmuz 2021

Yorum: Tam bedeninizi alın keten gibi çok hoş 175boy 95kilo eşime xl tam oldu
İsim: A** F** Ş**
Beden: 07 Nisan 2023

Yorum: erkek arkadaşıma almıştım çok yakışmıştı üzerinde de çok güzel durdu 182cm 85kg civarında L beden aldım tam üzerine göre oldu keşke hala birlikte olsaydık da onu öyle görseydim:')
İsim: S** K**
Tarih: 15 Nisan 2022

Yorum: Çok güzel umarım bedeni de olur
İsim: S** N** H**
Beden: 05 Temmuz 2023

Yorum: tam beden alabilirsiniz çok güzel
İsim: G** D**
Tarih: 05 Şubat 2022

Yorum: tam bedeninizi alın. çok kaliteli kumaşı var. Ama kısa boyluysanız biraz uzun durabilir
İsim: t** d**
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: Kumaşı harika erkek arkadaşıma aldım beğendi. Tam beden alınabilir.
İsim: Gülper D.
Tarih: 06 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Başarılı ürün, bedenler tam
Tarih: 08 Temmuz 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: Gömlekler fiyatina göre cok güzel , 1 beden büyük alırsanız iyi olur. Dar kesim olduğu için normal bedeninizdeki vereceğiniz gömlek dar olabilir.
Tarih: 14 Mart 2022

Yorum: Çok şık tam beden alabilirsiniz
İsim: D** T**
Tarih: 29 Mart 2022

Yorum: yazlık bir gömlek,kendi bedeninizi alabilirsiniz . biraz bol dursun diyorsanız bir beden buyuk alınabilir. .90 kiloya xl oldu.
İsim: n** k**
Tarih: 27 Nisan 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Altınyıldız kalitesi anlatmaya gerek yok tam bedeninizi alabilirsiniz 1.85 boy 90 kg L tam oldu
İsim: R** K**
Tarih: 19 Aralık 2021

Yorum: Harika. biraz bol olsun isterseniz bedeninizden bir beden büyük tercih edin müthiş
İsim: Y** D** Ö**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: Kanpanyadan aldım çok uyguna geldi kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** C**
Tarih: 22 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün tam oldu kendi bedeninizi alın
İsim: B** T**
Tarih: 13 Temmuz 2023
Beden: Boy:181cm

Yorum: Tam beden cok guzel oldu
İsim: S** K**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Bu fiyata bu kalitede gomlek inanilmazz bir beden buyuk almanizi tavsiye ederim
İsim: E** B**
Tarih: 30 Haziran 2021

Yorum: nişanlıma aldim o kadar guzel kaliteli ki alın aldırın
Tarih: 29 Haziran 2021

Yorum: Eşime aldım kumaşı dokusu çok güzel çok memnun kaldık.tam kalıp kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: B** A**
Tarih: 27 Şubat 2022

Yorum: 1.85 boy 82 kiloya L beden tam oldu. Aşırı güzel erkek arkadaşım çok sevdi. Erkek kardeşime de 1.75 boy 70 kilo m beden tam oldu.
İsim: M** R** Ö**
Beden: 18 Temmuz 2023

Yorum: Kaliteli tam beden
İsim: G** B**
Tarih: 20 Mart 2022

Yorum: Çok güzel tam bedeninizi alabilirsiniz, ince yazlık bi kumaşı var
İsim: G** T**
Beden: 01 Mart 2022

Yorum: harika bir ürün xl aldım keşke bir beden daha büyük olsa idi ama yinede harika
İsim: H Ç. S.
Tarih: 09 Temmuz 2021

Yorum: Çok iyi kumaşı harika kalıbı tam oturuyor bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Burak A.
Tarih: 22 Nisan 2022

Yorum: bayıldım ürün mükemmel gömleklerin tek adresi tam bedeninizi alabilirsiniz çok beğendim
İsim: G** K**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Kitap gibi kitap kitap. 1.87 boy 82 kilo L beden aldım. Çok iyi oldu
İsim: T** Ç**
Tarih: 23 Nisan 2022

Yorum: indirimden almıştım güzel ürün, bi beden büyük alınabilir
Tarih: 17 Mayıs 2022

Erkek Beyaz Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: ürün slim mi yoksa slim fit mi? bu uygulamada slim görünürken başka uygulamada slim fit görünüyor
Cevap: Merhaba Slim Fit'dir.İlginize teşekkürler.

Soru: xl istiyorum
Cevap: Merhaba Seçtiğiniz renk ve bedende gönderilmektedir.İlginzie teşekkürler.

Soru: İç gösteriyor mu?
Cevap: Merhaba, hayır iç göstermez. İlginize teşekkürler.

Soru: Boy 177 kilo 63
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre S Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: s beden ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: M bedeni ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba pamuk olmasından dolayı ütü problemi Yaşar mıyım
Cevap: Merhaba, normal ısıda ütülemenizde herhangi bir sorun bulunmamaktadır. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ürün stoğu ne zaman gelir acaba?

Soru: Merhaba ürün iç gösteriyor mu ?

Soru: Stoklar ne zaman yenilenecek

Soru: xl alacaktim stokta kalmamis

Soru: Merhaba iç gösteriyorum?

Soru: xl a ihtiyacimm varr stokk gelicekmii

Soru: s ne zaman gelecek

Soru: 95 kg 180cm hangi beden olur?
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hediye paketi yapıyormusunuz
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmekte olup, maalesef hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: not yazdırabilirmiyizz
Cevap: Merhaba, not ekleme seçeneğimiz maalesef bulunmamaktadır. Anlayışınız için teşekkürler.

Soru: L beden ne zaman gelir??

Soru: L bedeni ne zaman güncellenir acaba

Soru: slim fit mi
Cevap: Merhaba, evet incelediğiniz ürün slim fit dar kesimdir. İlginize teşekkürler.

Erkek Beyaz Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Ürün Resimleri

Erkek Beyaz Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü