Erkek Bordo %100 Pamuk Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört En Düşük Fiyat Nerede ?

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
Erkek Bordo %100 Pamuk Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Satın Alır Mısınız?
Erkek Bordo %100 Pamuk Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Şu Anki Fiyatı 183.69 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Bordo %100 Pamuk Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Erkek Bordo %100 Pamuk Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Hakkında yaklaşık 3221 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Bordo %100 Pamuk Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Ürün Tanıtımı

%100 Pamuk, Düz Bordo, Bisiklet Yaka, Slim Fit, Kısa Kol, Cepsiz, 4 Mevsim, AC&CO / Altınyıldız Classics Slim Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu Pamuklu Tişört, Manken Ölçüleri: Boy:1.89Cm, Kilo:80 Kg, Ürün Bedeni:L, Ürün Kodu: 4A4800000001BRD. Yıkama Talimatı: Makine yıkama suyu sıcaklığı 30 dereceyi geçmemelidir. Trikloretilen Hariç Kuru Temizleme Kimyasalları Kullanılır. Çamaşır Suyu Konamaz. Kurutma Makinesinde Kurutulamaz. Düşük Isıda Ütülenmelidir.>_x000D_

Erkek Bordo %100 Pamuk Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Bordo %100 Pamuk Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört ürününü 183.69 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Bordo %100 Pamuk Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Kullanıcı Değerlendirmeleri
183.69 Tl ye satışta olan Erkek Bordo %100 Pamuk Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3221 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: 170 boy 70 kiloyum S beden aldım tam oldu kumaŞı çok iyi
İsim: berkay m.
Tarih: 21 Mart 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz, kalitesi çok iyi 👍🏻
İsim: G** S**
Tarih: 22 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: tam beden alın altinyıldız kalitesi
İsim: **** ****
Tarih: 12 Aralık 2022
Beden: Beden:L

Yorum: o kadar güzel bi dokusu varki eşim çok beğendi. kalıbı biraz büyük bir beden küçük almanızı öneririm m giyiyor s aldım tam oldu
İsim: B** K**
Tarih: 18 Nisan 2022

Yorum: Çok çok iyi tam beden alabilirsiniz
İsim: Ç** s** Y**
Tarih: 30 Nisan 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: Tam beden alabilirsiniz. Kumaşı duruşu çok güzel
İsim: Ç** D**
Tarih: 20 Kasım 2022

Yorum: Eşimin bedeninde aldım, üzerine tam oldu. Kalitesi tartışılmaz. Her rengini aldık.
İsim: E** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Aralık 2022

Yorum: Ürün çok güzel ve kaliteli tam bedeninizi alın
İsim: H** A**
Tarih: 19 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Rengi ve kalitesi çok güzel, tam beden tercih edilebilir.
İsim: B** D**
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: Gayet güzel bir ürün tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: M** E**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Eşime aldım kalitesi ve rengi çok güzel teşekkürler Altınyıldız..Alacak olanlara kendi bedenlerini almalarını öneririm
İsim: A** F** K**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Bi beden büyük alınız
İsim: M** A**
Tarih: 16 Ekim 2022

Yorum: Beğendik, güzel bir ürün.Tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: E** A**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Eşim için aldık çok sevdi rahat ve kullanışlı. tam bedeninizi alın tavsiye ederim.
İsim: Z** K**
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: ürün güzel tam beden alın.
İsim: e** m**
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: çok güzel ve kaliteli tam bedeninizi alin
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: Eşime aldım çok güzel
İsim: n** t**
Beden: 12 Nisan 2023

Yorum: Kardeşime aldım rengi bir tık daha koyu fakat harika
İsim: B** N** U**
Tarih: 12 Ocak 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: Eşime aldım çok begendi
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: çok güzel teşekkür ederim, tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: s** a**
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: güzel ve şık bir tişört kardeşime aldım beğenerek giyiyor.
İsim: M** K**
Tarih: 06 Nisan 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Yumuşacık cok iyi tam bedeninizi alın
İsim: D** S**
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yorum: Çok teşekkür ederim tam anlamıyla mükemmel bir ürün model beden ço beğendim beden olarak kendi bedeninizi alabilirsiniz olucaktır
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: ben beğendim çok kaliteli ben 175cm boy ve 80kg L beden aldım tam oldu tam bedeninizi almanızı öneririm
İsim: İ** h**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Benenime tam oldu gayet güzel
İsim: Y** Ö**
Beden: 12 Mart 2023

Yorum: tam beden alınabilir güzel bir ürün
İsim: M** K**
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: Kadın olarak S (normalde M giyiyorum) bedenini aldım. Kalitesi harika 5 renk aldım. İndirime girdikçe diğer bedenlerinde de alacağım. Meriç Keskin sen harikasın!
İsim: S** A**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Fena değil. Tam beden alınmalı
İsim: D** Ö**
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: Altınyıldız kalitelisi zaten belli beden tam oldu güzel durdu
İsim: G** T**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Ürün kaliteli ve uygun fiyatlı bir ürün tam bedeninizi almanızı tavsiye ederim
İsim: T** D**
Tarih: 28 Ekim 2022

Erkek Bordo %100 Pamuk Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: mankenin ölçüleri
Cevap: Merhaba, Ürün Bedeni: M, Manken Bilgileri: Boy: 1.89cm, Kilo: 80kg

Soru: Ürünün kalıbı nedir
Cevap: Merhaba, ürün slim fit dar kesimdir. İlginize teşekkürler.

Soru: dar kalıp mı
Cevap: Merhaba, evet ürün slim fit dar kesimdir. İlginize teşekkürler.

Soru: kolay gelsim kalıbı nasıldır

Soru: ürün özelliklerinde iki yerde de kalıp regular yazıyor nasıl slim fit?

Soru: 5 tanesimi 100 lira anlamadım
Cevap: Merhaba, hayır üründen 5 adet sepetinize eklediğinizde 5 al 4 öde kampanyası aktif olmaktadır. İlginize teşekkürler.

Soru: Esim 130 kilo 3xl olurmu
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Slim fit mi regularmi kaliplari

Soru: Bi sipariş 5adet mi alıyoruz
Cevap: Merhaba, sepetinize 5 adet eklemeniz durumunda 5 al 4 öde kampanyasından faydalanabilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: Xl ne zaman gelir acaba?
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: Efendim bu kırmızı renge benziyor hiç bordo rengine benzemiyor
Cevap: Merhaba, ürün rengi bordo olarak kodlanmıştır. İlginize teşekkürler.

Soru: merhaba 4 al 5 öde kampanyasından 5 adet aldım ancak bedenleri olmadı..değiştirmek istiyorum fakat içinden fatura çıkmadı..bu şekilde geri gönderebilir miyim acaba??
Cevap: Merhaba, Trendyol'dan satın aldığınız ürünlerde maalesef teknik olarak değişim mümkün değildir. Ürünü iade edip, yeniden sipariş vermenizi rica ederiz. İade için fatura ibrazı zorunlu değildir. İlginize teşekkürler.

Soru: kalıbı ragularmı slip fit mi
Cevap: Merhaba Slim Fit'dir. İlginize teşekkürler.

Soru: merhaba 1.75 boy 83 kiloyum normalde xs ve s giyiyorum sizce hangi beden olur
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: m bedeni ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: bordo rengin bedenleri ne zaman gelir?

Soru: Merhaba 5 Al 4 öde kampanyanızdan almak istiyorum renk olarak secimi nasıl olucak 5 taneside aynı renk mi geliyor nasıl oluyor..?
Cevap: Merhaba, Kampanya kapsamında bulunan ürünlerden herhangi birini sepetinize ekleyebilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: lütfen şurdan bakın demeyn 81 kilo 182 boy hangi beden olur lütfen söyleyin

Soru: Bordo L bedeni ne zaman gelecek uzun süredir bekliyormum.

Soru: 170cm boy 110 kilo kaç beden olur.

Erkek Bordo %100 Pamuk Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Ürüne Ait Fotoğraflar

Erkek Bordo %100 Pamuk Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü