Erkek Indigo Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Guler

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
294
0
0
Erkek Indigo Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Erkek Indigo Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Şu Anki Fiyatı 483.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Indigo Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Kaç Kişi Memnun?

Erkek Indigo Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Hakkında yaklaşık 996 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Indigo Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Ürünün Detayları

Uzun Kollu, Düğmeli Yaka, Keten Görünümlü %100 Pamuk Dokuma Kumaş, Nefes Alan, Tiril Tiril Yaz İçin İdeal, Comfort fit Rahat kesim Gömlek;Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Online Özel koleksiyonu ürünüdür.;Model Boy: 190 cm Göğüs: 101 cm Bel: 82 cmBasen:101 cm;Numune Bedeni: M;%100 Pamuk; >_x000D_

Erkek Indigo Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Indigo Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 ürününü 483.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Indigo Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
483.99 Tl ye satışta olan Erkek Indigo Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
996 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Bir beden küçük aldık tam oldu
İsim: M** g**
Tarih: 08 Aralık 2022
Beden: Beden:XS
Satıcı: AVVA

Yorum: Ürün kalitesi çok iyi eşime aldım tam bedenine göre oldum tam oldu duruşu da çok güzel
İsim: R** Y**
Tarih: 18 Eylül 2022
Beden: Beden:M

Yorum: harika tam beden
İsim: M** K**
Tarih: 22 Ekim 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Teşekkürler tam beden alın
İsim: E** Ş**
Tarih: 09 Eylül 2022
Beden: Beden:L

Yorum: siparişim hızlı ve sorunsuz geldi. gömleğin rengine bayıldım üstelik kumaşı da kaliteli. eşim 175 cm 78 kg M beden aldım.
İsim: A** G**
Tarih: 01 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok güzel tam beden alinmali
İsim: K** D**
Tarih: 26 Temmuz 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: 1 beden küçük aldım ve oldu. Boy 172, kilo 73, (S beden ). Kumaşı gayet güzel, yumuşak dokusu var.
İsim: M** G**
Tarih: 03 Mayıs 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: 167 boy 70 kilo S beden aldık cok guzel tam durdu.
İsim: E** Ç**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: Tam beden gayet güzel geldi teşekkürler
İsim: E** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Haziran 2023

Yorum: Kumaşı %100 pamuklu, ince ve kaliteli. Tam yazlık tril tril bir kumaş. Ben çok beğendim. Tam bedeninizi alabilirsiniz. Ben 90 kiloyum. L beden tam oldu.
İsim: A** K** T**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Harika ürün bir beden büyük alın
İsim: i** ç** ö**
Tarih: 29 Temmuz 2023
Beden: Boy:186cm

Yorum: tam beden alabilirsiniz rengi fotoğrafla aynı kalitesini de beğendim
İsim: N** N** K**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: Çook hoş bir mavi + avva kalitesi. Sonuç muhteşem. Eşim zor beğenen biridir ki o da çok beğendi, hemen yıkadım ütüledim bile. Kendi bedeninde aldık tam geldi. Teşekkür ediyorum...
İsim: D** G**
Tarih: 14 Ekim 2022

Yorum: tam beden ala bilersiz
İsim: Mirze M.
Tarih: 08 Kasım 2022

Yorum: bedeninden bir beden küçük alın..
İsim: a** e**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Kendi bedeninizi alın kalın bir gömlek değildir
İsim: S** b**
Tarih: 22 Ekim 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Göründüğü gibi kaliteli bir ürün. Babama aldım çok rahat olduğunu söyledi severek giyiyor. Avva'dan şüphemiz yoktu zaten, sadece bedenden vardı :D o da kendi bedeni oldu şükür
İsim: **** ****
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: çok güzeldi ama bedeni küçük geldi
İsim: g** y**
Tarih: 29 Mayıs 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: m beden aldık baya büyük geldi.
İsim: S** K**
Tarih: 29 Ağustos 2022

Yorum: Rengi dokusu çok iyi bohça için aldık tam bedeni alınanilir
İsim: E** Ç**
Tarih: 13 Mayıs 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: babama almistim dar geldi
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: esime aldim yalnız biraz geniş bedene gore biz l aldik ama xl gibi
İsim: A** m** A**
Tarih: 25 Ekim 2022

Yorum: kumaşını çok beğendim rengide oldukça güzel tüm renklerini aldım gönül rahatlığı ile bedeninizi alabilirsiniz
İsim: C** A**
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: Eşime aldım farklı renklerini de aldım kaliteli
İsim: E** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mayıs 2023

Yorum: Harika eşime aldım çok beğendi kumaşı biraz ince keten gibi tam yazlık
İsim: S** D**
Tarih: 25 Ekim 2022

Yorum: avva kalitesi tesekkurler esime cok yakisti tam beden.m
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: eşime aldım kumaşını beğenince diger renklerinden de aldik. yazlık terletmeyen kumaşı var gibi kışında kazakların içine olur
İsim: m** ç**
Tarih: 31 Ekim 2022

Yorum: Güzel 175 74 kilo spor yapıyorum s beden belden biraz bol oldu omuzlar tam
İsim: Ş** n** S**
Tarih: 29 Nisan 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Ürün güzel ince ama comfort fit olmasına dikkat edin m beden (fit gidiyorsanız) epey büyük geldi bu nedenle iade edildi
İsim: s** E**
Tarih: 10 Eylül 2022

Yorum: Beden büyük geldi
Tarih: 09 Mayıs 2023
Beden: Boy:168cm

Erkek Indigo Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: urun yazlikmi
Cevap: Değerli müşterimiz , ürün yaz ve kış sezonlarına uygundur.

Soru: silinfıtmı acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Comfort fit kalıptır. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Kumaşı esnekmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz ürünümüz Dokuma kumaş olup Kumaş içeriği %100 Pamuk . Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 170 boy 70kq ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda S beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 190 boy 79 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: acil cevap verebilir misiniz 1.78 boy 68 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz..

Soru: merhaba 100 de 100 pamukmu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz %100 PAMUK içermektedir. İyi günler dileriz.

Soru: ütü tutar mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüzü orta sıcaklıkta ütüleme yapabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: 175 kilo80 hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: merhaba 1.80 boy 86 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda L beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 185 boy ,80 kilo kaç beden uygun
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda L beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 185 boy 78 kilo kaç beden almalıyım

Soru: 176 boy 82 kilo large beden uugun olur mu

Soru: Merhaba, 178 boy 65-70 kilo arası birine kaç beden olur?

Soru: Merhaba bu gömlek yazlık mı ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Yaz sezonu ürünüdür. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: merhaba.1.70 boy 85kq habgi beden uygun

Soru: Ürün yazlık mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz İlkbahar/Yaz sezonu ürünüdür. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba kolay gelsin arkadaşım 176 boyunda 90 kilo kaç beden gömlek almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XL beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 180 boy 85 kilo basen var. Hangi bedeni tercih etmeliyim?

Soru: Bu gömleği alıcam ama mankenin üzerindeki pantolon için beni yönlendirir misiniz onu da istiyorum
Cevap: Değerli müşterimiz, İlgili ürünün kategorisinden talep ettiğiniz özellikleri filtreleyerek tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Erkek Indigo Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Fotoğraf Ve Görseller

Erkek Indigo Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü