Erkek Indigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek Alınmaya Değer Mi ?

Aydan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
591
0
0
Erkek Indigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek Alınmaya Değer Mi?
Erkek Indigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek Şuanki Fiyatı Ne Kadar 429.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Indigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Erkek Indigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek Hakkında yaklaşık 703 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Erkek Indigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek Detaylı Bilgi

Erkek modasında şıklık ve özgünlük arayışı hiç bitmez. Tarzını yansıtan özgün giysiler, erkeklerin gardırobunda vazgeçilmez bir yer edinir. İşte tam da bu noktada Erkek İndigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek, sıradanlıktan uzak, kendine has tarzıyla dikkat çekiyor ve her anınızda size eşlik ediyor. >_x000D_
_x000D_
İndigo'nun Büyüsü: Modanın Efsanesi_x000D_
_x000D_

İndigo, modanın vazgeçilmez renklerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Derin ve zengin tonlarıyla stilinize asalet katar ve şıklığınızı bir adım öne taşır. İşte bu eşsiz rengin büyüsü, Erkek İndigo Keten Ayrobin Gömlek ile buluşarak, tarzınıza yeni bir boyut kazandırıyor. >_x000D_
_x000D_
Ketenin Zarif Hafifliği_x000D_
_x000D_

Sıcak yaz günlerinde ferahlığınızı ve rahatlığınızı önemseyenler için keten kumaş, mükemmel bir seçenek sunuyor. Doğal elyaflardan dokunan keten, İndigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek ile birleşerek hafifliği ve nefes alabilirliği bir arada sunuyor. >_x000D_
_x000D_
Oversize Tasarımın Etkileyici Şıklığı_x000D_
_x000D_

Erkek modasında son dönemde hızla yükselen oversize tarz, İndigo Keten Ayrobin Gömlek ile en güçlü şekilde temsil ediliyor. Bol kalıp ve salaş tasarım, şıklığınızı ön plana çıkarırken, aynı zamanda rahatlığınızı öncelikli kılıyor. İşte bu zarif kombinasyon, erkeklerin gardırobunda vazgeçilmez bir parça haline gelmeye aday. >_x000D_
_x000D_
Detayların İnceliği_x000D_
_x000D_

Her ayrıntıda gizli bir zarafet yatan İndigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek, dokulu kumaşı ve ince dikiş işçiliğiyle kaliteli bir ürün olduğunu her an hissettiriyor. Sade ve şık detaylar, bu gömleği özel kılarak tarzınıza zarif bir ifade katıyor. >_x000D_
_x000D_
Her Anınızda Size Eşlik Edin_x000D_
_x000D_

Gündüzden geceye uzanan kullanım alanı, İndigo Keten Ayrobin Gömlek ile sizin için sınırsız kombin olanakları sunuyor. Hem iş hayatınızda hem de özel etkinliklerde şıklığınızı taçlandıran bu gömlek, gardırobunuzun en özel parçalarından biri olacak. >_x000D_
_x000D_
Özgünlüğü Yakalayın_x000D_
_x000D_

Her erkeğin kendine özgü bir tarzı vardır ve bu tarzı yansıtmak, kişisel kimliğinizi ön plana çıkarmak önemlidir. İndigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek, bu anlamda özgünlüğünüzü yansıtmanız için mükemmel bir seçenektir. Tarzınıza imza atın ve özgünlüğünüzü yakalayın. >_x000D_
_x000D_
Sıra Dışı Şıklığı Sunun_x000D_
_x000D_

Erkek İndigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek, sadece bir giysi değil, stilinizi ve kişiliğinizi yansıtan bir ifadedir. Şıklığınız ve rahatlığınızla fark yaratmak, tarzınıza yeni bir soluk getirmek istiyorsanız, bu gömleği tercih etmek sizi tarzınızla farklı kılacak. >_x000D_
_x000D_
Erkek İndigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek ile Şıklığınızı Tamamlayın_x000D_
_x000D_

Sade ve zarif bir tarzın temsilcisi olan Erkek İndigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek, erkek modasında kusursuz bir stilin anahtarıdır. Doğanın zarafetini ve ketenin hafifliğini üzerinizde hissetmek, tarzınızla öne çıkmak ve şıklığınızı tamamlayarak dikkatleri üzerinize çekmek için bu eşsiz gömleği gardırobunuza ekleyin. >_x000D_
_x000D_
Kendinizi Özel Hissetmek İçin: Erkek İndigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek_x000D_
_x000D_

Erkek İndigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek, sadece bir giysi değil, özel bir yaşam tarzının yansımasıdır. Kendinizi özel hissetmek, tarzınızla fark yaratmak ve her anınızda dikkat çekmek için bu gömleği tercih edin. Stilinizle öne çıkın, İndigo Keten Ayrobin Gömlek ile şıklığınızı tamamlayın ve özgüveninizi yansıtın. >_x000D_
_x000D_
Erkek İndigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek, sıradan giysilerin ötesine geçerek tarzın zirvesine ulaşıyor. _x000D_
Derin ve zengin tonlarıyla, stilinize mistik bir hava katıyor: İndigo'nun büyüsü bu gömlekle hayat buluyor. _x000D_
Ketenin zarif hafifliği, oversize tasarımın etkileyici şıklığıyla buluşuyor, rahatlık ve stil bir arada. _x000D_
Detaylarında gizlenen incelik, bu gömleği adeta sanat eseri haline getiriyor, şıklığın anahtarı. _x000D_
Her anınızda size eşlik eden çok yönlü kullanımı, gardırobunuzun en değerli parçası olmaya aday. _x000D_
Sade ve zarif bir tarzın temsilcisi olan bu gömlek, kişisel tarzınızı ön plana çıkarıyor. _x000D_
İndigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek, erkek modasında özgünlüğü yakalamak isteyenlerin tercihi. _x000D_
Kendine güvenen erkeklerin stilini taçlandıran bu gömlek, şıklığı ve rahatlığı bir araya getiriyor. _x000D_
Fark yaratan zarafet ve rahatlık, bu gömlek ile her anınızda sizinle. _x000D_
Tarzınıza yeni bir soluk getirin, İndigo Keten Ayrobin Gömlek ile unutulmaz bir şıklık deneyimine adım atın. _x000D_

Erkek Indigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek Ürününün Satıcısı, Gray Clothing Erkek Indigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek ürününü 429.0 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Indigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek Ürün Hakkındaki Yorumlar
429.0 Tl ye satışta olan Erkek Indigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
703 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: çok beğendim çeyiz için aldım oversize giymek isteyen 1 beden büyük almalı
İsim: n** t**
Tarih: 12 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Oneoff

Yorum: abime hediye aldım dokusu çok iyiydi ve çok yakıştı bı beden büyük alın derim
İsim: H** y**
Tarih: 02 Mart 2024
Beden: Beden:S

Yorum: salaş ve oldukça şık erkek kardeşime aldım
İsim: G** Y**
Tarih: 17 Temmuz 2023
Satıcı: LEYEL MODA

Yorum: abime tam oldu çok beğendi güzel kullanışlı
İsim: A** D**
Tarih: 01 Nisan 2024
Beden: Boy:190cm
Satıcı: Moryel

Yorum: kaliteli ve rahat bir ürün bedenşnizi alabilirsiniz
İsim: r** a**
Tarih: 09 Ocak 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: HAWKKİNG

Yorum: Kendi bedeninizi alin tam oluyor ben 171 80 kiloyum m aldim tam kalıp oldu
İsim: G** Y**
Tarih: 09 Ekim 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: erkek arkadasıma aldım efso bir ürün gerçekten bir tık oversize duruyor ama cok hoş kendi bedeninizi almanızı öneririm
İsim: B** Ö**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Eşime aldık çok cool
İsim: İ** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Haziran 2023
Satıcı: JASENE

Yorum: Eşime aldım harikaa
İsim: Y** C**
Tarih: 02 Nisan 2024
Beden: Boy:165cm
Satıcı: KHALİF

Yorum: eşime aldık boyu 1.85 kilosu 90 küsür L beden tercih ettik güzel oldu rengi de indigo dan ziyade mavi saks mavisine daha yakın.
İsim: **** ****
Tarih: 19 Ekim 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: Cosovabutik

Yorum: Bedeni olmadı
İsim: Buse Y.
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Boy:178cm
Satıcı: KHALİF

Yorum: kocama aldım çok sevdi tam beden
İsim: T** K**
Tarih: 07 Haziran 2023
Satıcı: JASENE

Yorum: on numara bir ürün çok beğendim hem siyah hem mavi aldım efsaneee
İsim: y** g**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:183cm
Satıcı: AkınTex

Yorum: o kadar güzzel kliii
İsim: Y** g** A**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Eşime aldım çok güzel
İsim: A** S**
Beden: 29 Ağustos 2024

Yorum: tam bir f/p ürünü kumaşı ince ve tam yazlık
İsim: H** i** İ**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Eşime aldım çok güzel parça
İsim: B** A**
Beden: 29 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim
İsim: H** D**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çok güzeldi çok teşekkür ederimmm erkek arkadaşıma hediye aldım mükemmelll
İsim: R** K**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: gömlek baya iyi şüphem vardı ama gayet iyi rahat sevdim dikişlerde hafif sorun vardı o da olcak o kadar
İsim: Y** D**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Ürün çok güzel kaliteli daha öncede beyazını aldım fiyatına göre aşırı iyi
İsim: A** K**
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Boy:183cm

Yorum: Harika gömlek alın aldırın
İsim: D** S**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Alın aldırın çok güzel bir ürün. Tam beden alabilirsiniz
İsim: Y** Ç** Ö**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Rengi görsele göre daha açık ama güzel bir gömlek
İsim: **** ****
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: ferah efil efil
İsim: F** N** S**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: L istedim s yollamislar iade ettim
İsim: V** O**

Yorum: düğme yok🥰🖕🏿
İsim: A** A**

Yorum: Tam bedenize uygun alın
İsim: G** G**
Beden: Boy:181cm

Yorum: Salaşlığıyla vs çok güzel bir gömlek
İsim: Y** Y**
Beden: 15 Ağustos 2024

Yorum: hızlı teslimat ve güvenilir. teşekkürler 😊
İsim: İ** A**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Erkek Indigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 1.80 64 kg
Cevap: Merhabalar M benden size uygundur iyi günler

Soru: 1 72. 71 kg
Cevap: Merhabalar verdiğiniz ölçülere göre ( M ) beden uygun olur iyi günler.

Soru: 190 95 kilo
Cevap: Merhabalar verdiğiniz ölçülere göre ( XL ) beden uygun olur iyi günler.

Soru: 177boy100kilo salaş durması için hangi beden
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (XL) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 173 85 kgyim salaş istiyorum hangi beden uygun olur?
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için L beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: 184 boy 70-75 kilo hangi beden uygun olur acaba
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (L) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 1.76 boy 73 kilo hangi beden olur
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (M) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 177 boy 81 kilo hafif salaş olmasını istiyorum hangi bedeni öneriyorsunuz
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (M) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 178 boy 65 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için M beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: s beden ölçütleri ne kadardır
Cevap: merhaba boy ve kilo iletebilirseniz beden konusunda yardımcı olabiliriz

Soru: L beden ne zaman stopa gelir
Cevap: merhaba hafta içi stokları açılacaktır

Soru: 1 67 boy 84 kilo ne uygundur efendim
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için L beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: Salam M razmer ne zaman gelicek?

Soru: 185 boy 78 kilo hangi beden almalı
Cevap: M Beden Alabilirsiniz

Soru: boy 183 kilo 69 hangi beden almalıyım

Soru: M beden ne zaman gelir acaba ?
Cevap: merhaba bu hafta stoklara eklenecektir.

Soru: 1.85 boy 125 kilo hangi beden uygun olur 1 tık bol durmasını istiyorum
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (XL) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 176 boy 80 kilo

Soru: 187 boy 73 kilo hangi beden önerirsiniz?

Soru: 185 boy 95 kilo ?

Erkek Indigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek Görsel Galerisi

Erkek Indigo Keten Ayrobin Bol Kalıp Dokulu Oversize Salaş Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü