Erkek Indigo Melanj Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Dilber

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
Erkek Indigo Melanj Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Satın Alır Mısınız?
Erkek Indigo Melanj Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Şimdiki Fiyatı Ile 183.69 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Indigo Melanj Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Kaç Kişi Memnun?

Erkek Indigo Melanj Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Hakkında yaklaşık 3328 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Indigo Melanj Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Ürün Açıklaması

Erkek Indigo Melanj Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Indigo Melanj Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört ürününü 183.69 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Indigo Melanj Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Kullanıcı Geri Dönüşleri
183.69 Tl ye satışta olan Erkek Indigo Melanj Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3328 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: kumaşı çok güzel yumuşak. kaliteli hissettiriyor. 187 boyun 88 kiloyum L beden aldım, tam oldu.
İsim: L** K**
Tarih: 25 Nisan 2022
Beden: Beden:L
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: Süper ürünler yunuşacık tam beden alınabilir
İsim: B** U** i**
Tarih: 18 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: rengi çok güzel kendi bedeninizi alın
İsim: C** D**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Bi beden büyük alınız
İsim: M** A**
Tarih: 16 Ekim 2022

Yorum: kampanyadan almıştım eşim severek giyiyor bedeni tam beden alinmali
İsim: v** d**
Tarih: 11 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Eşime aldım rengini çok beğendik, kaliteliler, kadınlar için de xs veya small bedenleri uygun oluyor
İsim: D** İ** Ç**
Tarih: 22 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Bedeninizi alabilirsiniz, güzel ürün
İsim: S** B**
Tarih: 15 Temmuz 2022

Yorum: bedeninizi alın hafif bol. güzel tişört.
İsim: A** Ç**
Tarih: 14 Ekim 2022

Yorum: Kaliteli ürün. Tam bedeninizi alın.
İsim: M** K**
Tarih: 20 Haziran 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: eşime aldım rengi göründüğünden biraz daha koyu ve daha güzel bir rengi var. 1,78 boy 86 kilo xl tam oldu çok kaliteli bir ürün
İsim: p** K**
Tarih: 19 Ekim 2022

Yorum: Abime aldım kumaşı güzel güvenle sipariş edebilirsiniz
İsim: Ece B.
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: Farklı renklerini de aldık memnunuz kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: D** G**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Erkek kardeşime aldım. Beğendi güzel..
İsim: M** D**
Tarih: 24 Mayıs 2022

Yorum: eşime aldım 3 farklı rengini günlük giymek için güzel
İsim: M** Ö**
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: Eşime aldim çok güzel süper kesinlikle alin derim 👍👍👍
İsim: e** k**
Tarih: 02 Mayıs 2022

Yorum: Boy 1.80, kilo 84 L beden aldım. Rahat ve çok güzel oldu.
İsim: A** K**
Tarih: 25 Mayıs 2022

Yorum: Eşime aldım çok güzel yumuşacık
İsim: Kübra E.
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: esime aldim bir kac rengini birden cok kaliteli ve yumusacik.
İsim: c** a**
Tarih: 12 Aralık 2022

Yorum: tam oldu kalitesi güzel.
İsim: S** A**
Tarih: 29 Nisan 2022

Yorum: Çok kaliteli tam beden nişan bohçasına almıştım bu ve renklerini
İsim: D** K**
Tarih: 29 Ağustos 2022

Yorum: Eşime hediye olarak aldım beyenerek giyiyor kaliteli bedeninizi alın
İsim: H** I**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: çok kaliteli ve tam beden oldu. parasını hakediyor
İsim: **** ****
Tarih: 14 Mayıs 2022
Beden: Beden:3XL

Yorum: Rengi ve kalitesi çok güzel. Tam istediğim bedende geldi. Boy 1.86 kilo 93.
İsim: E** A**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: Eşime aldım çok beğendik tam beden alın 👍🏻
İsim: F** K**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: Eşime ve babama aldım cok beğendik
İsim: S** Ç**
Tarih: 30 Temmuz 2022

Yorum: Çok kaliteli tam bedeninizi alın. Boy 178 kilo 73 M tam oldu.Rengi çok güzel
İsim: A** Ç**
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: dokusu çok güzel rahat günlük bir tsort ama eşimin omzu geniş olduğu için bir beden büyük alsak daha iyiymiş bu yüzden siparişimi yenileyecegim
İsim: g** Ç**
Tarih: 28 Nisan 2022

Yorum: ürün cok guzel eşime aldim beğenerek giyiyor
İsim: M** B**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: Tam beden alın aldırın çok iyi
İsim: A** E**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: indirimde almıştım tam beden alınmalı
İsim: C** k**
Tarih: 17 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Erkek Indigo Melanj Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Merak Edilen Konular

Soru: %100 pamuk mu
Cevap: Merhaba, incelediğiniz ürün %50 pamuk, %50 polyesterdir. Ürün açıklaması en kısa sürede düzeltilecektir. İlginize teşekkürler.

Soru: Peki teşekkür ederim
Cevap: İlginiz için biz teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Salam. Çekisini öyrene bilir miyim? Azerbaycana çekiye göre karqo parası ödüyoruz diye sordum..önceden teşekkürler🥰🙏🏻
Cevap: Merhaba, maalesef ürünün ağırlık bilgisi bulunmamaktadır. Anlayışınız için teşekkürler.

Soru: bu renk bitimi
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: ürünün kalıbı büyükmüdür?
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz ürün slim fit dar kesim bir üründür. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba kaç derece de yıkanması gerekiyor?
Cevap: Merhaba, ürünün iç etiketinden yıkama talimatına ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

Soru: hocam ben bu tişörtler den 5 tane alacağım 5_4 kampanyası varya, ama şunu merak ediyorum tişörtler cekiyomu yıkanınca, yoksa cekmiyomu?
Cevap: Merhaba, yıkama talimatlarına uymanız halinde problem yaşamazsınız. Ürünlerimiz 6 ay garantilidir. Bir problem yaşamanız halinde Trendyol müşteri hizmetleri aracılığıyla ürünü kalite kontrol departmanımızın incelemesine gönderebilirsiniz. İnceleme prosedürleri, ürünün depomuza ulaşmasından itibaren 7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. İlginize teşekkürler.

Soru: m beden ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: merhaba xl beden stokları ne zaman gelir, bir çok rengin bedeni uzun süredir yok

Soru: Bir yerde slim fit dar kesim yazıyor bir yerde regular kalıp yazıyor. Hangisi doğru?
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz ürün slim fit dar kesim bir üründür. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba hepsi aynı renk mi
Cevap: Merhaba, incelediğiniz ürün indigo melanj renktir. İlginize teşekkürler.

Soru: Sorduğum soruyu silermisiniz herkes görüyor
Cevap: Merhaba, konu ile ilgili Trendyol Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Anlayışınız için teşekkürler.

Soru: 166 boy kilo 80 civarı biraz göbek var ne alayim
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: hangi kargo şimdi sipariş versem cumartesi gününe kadar yetişir mi
Cevap: Merhaba, siparişleriniz, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 1-3 İŞ günü içerisinde İzmir'den kargo firmasına teslim edilmekte olup, hafta sonu ve resmi tatillerde kargoya teslim yapılamamaktadır. Size ulaşma süresi kargo firması yoğunluğu ve teslimat bölgesine göre değişebilir. Detaylı bilgi için kargo firmasıyla görüşmenizi rica ederiz. İlginize teşekkürler.

Soru: 185 boy 85 kg hangi beden uygundur?
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: renk seçenekleri biz mi yapıyoruz
Cevap: Merhaba. Dilediğiniz renk ve bedende sepetinize ekleyebilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

Soru: merhaba. 5 adet tişört satın aldım. slim fit yazıyor fakat üzerinde slim fit olduğuna dair bir bilgi yok. kalıpları genel olarak oldu fakat aynı özelliklerde olmasına rağmen sarı olan bol oldu. biraz daha dar olması için hangisini seçmem gerekir? slim fit yanında ayrıca dar kesim ifadesi mi olmalı?
Cevap: Merhaba, yaşanan durumdan dolayı üzüntümüzü belirtiyoruz. Memnun kalmadığınız, bedeni uymayan veya yanlış gönderilen ürünleri 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

Soru: 1 70 boy 72 kilodayim kac beden almaliyim

Soru: Merhaba benim boy 1 80. Kilo 125 kaç beden almam lazım

Soru: Merhabalar siparişim dağıtıma cıkmadan göndericiye iade edildi adresime ups kargo hizmet vermiyor ne yapmam gerekli
Cevap: Merhaba, konu ile ilgili Trendyol Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Anlayışınız için teşekkürler.

Erkek Indigo Melanj Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Resim Ve Fotoğraflar

Erkek Indigo Melanj Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü