Erkek Lacivert %100 Pamuklu Saten Gizli Patlı Slim Fit Dar Kesim Gömlek E002209 Tavsiye Eder Misiniz ?

Ece

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
Erkek Lacivert %100 Pamuklu Saten Gizli Patlı Slim Fit Dar Kesim Gömlek E002209 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Erkek Lacivert %100 Pamuklu Saten Gizli Patlı Slim Fit Dar Kesim Gömlek E002209 Anlık Fiyatı 341.3 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Lacivert %100 Pamuklu Saten Gizli Patlı Slim Fit Dar Kesim Gömlek E002209 Memnuniyet Durumu Nedir?

Erkek Lacivert %100 Pamuklu Saten Gizli Patlı Slim Fit Dar Kesim Gömlek E002209 Hakkında yaklaşık 46 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Lacivert %100 Pamuklu Saten Gizli Patlı Slim Fit Dar Kesim Gömlek E002209 Teknik Detaylar

Urun Alt Grubu : Basıc Gömlek>_x000D_
Yaka Detayı : Klasik Yaka>_x000D_
Desen Detayı : Düz>_x000D_
Ürün Karışım : %100 PAMUK>_x000D_
Fit Detayı : Slim Fit>_x000D_
Kol Detayı : Uzun Kol>_x000D_
Koleksiyon Tarzı : AVVA CASUAL>_x000D_
Kumaş Detayı : Dokuma Kumaş>_x000D_

Erkek Lacivert %100 Pamuklu Saten Gizli Patlı Slim Fit Dar Kesim Gömlek E002209 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Lacivert %100 Pamuklu Saten Gizli Patlı Slim Fit Dar Kesim Gömlek E002209 ürününü 341.3 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Lacivert %100 Pamuklu Saten Gizli Patlı Slim Fit Dar Kesim Gömlek E002209 Kullanıcı Değerlendirmeleri
341.3 Tl ye satışta olan Erkek Lacivert %100 Pamuklu Saten Gizli Patlı Slim Fit Dar Kesim Gömlek E002209 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
46 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Çok iyi tam beden
İsim: M** f** Y**
Tarih: 10 Mart 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: AVVA

Yorum: Tam Oldu Rengi çok güzel
İsim: E** B**
Tarih: 13 Mart 2024
Beden: Boy:170cm
Satıcı: Trendyol

Yorum: Şık ve tarz bi gömlek bedeninizi alın daha büyük veya daha küçük sipariş etmenize gerek yok
İsim: B** Ş**
Tarih: 25 Ekim 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: çok güzel hafif parlak düğmeler gizli özel gün için tam ideal bedeniniz ne ise onu alın
İsim: F** E**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:M

Yorum: eşim hayran kaldı çok kaliteli tok duruşu var çok şık
İsim: **** ****
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: o kadar güzel ki tarif edemem.
İsim: E** Ç** Ö**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: aynı gömleğin beyazı da vardı lacivertini de indirimden denk getirip aldım %100 pamuklu olması güzel yalnız çabuk ütüsü bozuluyor XL bedeni tercih ettim 1.76 boy 92 kiloyum
Tarih: 17 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Gerçekten süper bi gömlek kumaşı olsun kalitesi olsun kalıbı olsun 10/10 bi ürün gönül rahatlığıyla alabilirsiniz 1.80 boy 90 kilo XXL cuk diye oturdu herkese tavsiye ederi
İsim: T** T**
Tarih: 19 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Harika durushu super
Tarih: 07 Haziran 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: Gayet kaliteli ve şık.
İsim: Rukiye T.
Tarih: 10 Mart 2024
Beden: Boy:179cm

Yorum: özel günler için ideal şık bir gömlek, pantolonla kombinledim çok yakıştı.
İsim: F** D**
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: Efsane güzel bi gömlek. Erkek arkadasıma hediye aldım. Kalıbı duruşu kalitesi çok güzel
İsim: S** Y**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: Tereddüt etmiştim saten yazdığı icin ama cok hafif satenimsi. biraz parlak bu yüzden günlük kullanima uygun değil davetler icin çok şık olacak
İsim: S** Y**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Kaliteli ürün gayet şık
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Avva kalitesi bu isde👌🏻mukemmel
İsim: X** H**
Tarih: 05 Ekim 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: mükemmel bir gömlek almak isteyen gözü kapalı alsın iki renk aldım
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Kumaş kalitesi çok iyi kalın tok ve biraz parlak bir kumaş yani üstte kalıp gibi duruyor harika tereddüt etmeden alın
İsim: H** B**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Güzel, beğendim.
İsim: S** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Ağustos 2023

Yorum: Efsane bir gömlek. kalıbı ve yaka duruşu çok. rengi ben buradayım diyor. %100 pamuklu dedikleri doğru. tavsiye ederim
İsim: B** A**
Tarih: 30 Nisan 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Kaliteli beyendim Avva
İsim: F** Q**
Tarih: 29 Ağustos 2023
Beden: Boy:178cm

Yorum: kumaşı çok güzel çok beğendim
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: çok dar geldi
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Kesimi geniş kumaşı kaliteli geldi
İsim: M** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Nisan 2023

Yorum: Kumaşı çok kaliteli
İsim: E** S**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Ürün güzel yanlış geldi
İsim: S** Ö**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: Ürün güzel fakat çok parlak bir kumaşmış bu yüzden iade
İsim: A** K** D**
Tarih: 09 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Erkek Lacivert %100 Pamuklu Saten Gizli Patlı Slim Fit Dar Kesim Gömlek E002209 Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Likralı mı
Cevap: Merhaba, ürünümüz esnek değildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Mankenin üzerindeki beden nedir
Cevap: Değerli müşterimiz, Numune Bedeni: M 'dir. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: L XL bedenın stoğu ne zaman yenilenir sevgililer gününe yetişsin istiyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba. Gömlek hediyyelik qutuda geliyormu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Tüm siparişlerimiz markamıza ait Avva logolu paketler ile gönderilmekte olup, hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz..

Soru: iyi günler boy 170 kilo 80 hangi beden uygun
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz..

Soru: 110 kg birine kaç beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Erkek Lacivert %100 Pamuklu Saten Gizli Patlı Slim Fit Dar Kesim Gömlek E002209 Ürün Görselleri

Erkek Lacivert %100 Pamuklu Saten Gizli Patlı Slim Fit Dar Kesim Gömlek E002209 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü