Erkek Lacivert Classıc Fıt Kısa Kollu Polo Alınmaya Değer Mi ?

Bahar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
537
0
0
Erkek Lacivert Classıc Fıt Kısa Kollu Polo Bu Ürünü Almalı Mı?
Erkek Lacivert Classıc Fıt Kısa Kollu Polo Mevcut Fiyatı 599.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Lacivert Classıc Fıt Kısa Kollu Polo Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Erkek Lacivert Classıc Fıt Kısa Kollu Polo Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Erkek Lacivert Classıc Fıt Kısa Kollu Polo Teknik Açıklamalar

Erkek Lacivert Classıc Fıt Kısa Kollu Polo Ürününün Satıcısı, Nautica Erkek Lacivert Classıc Fıt Kısa Kollu Polo ürününü 599.0 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Lacivert Classıc Fıt Kısa Kollu Polo Yorum Ve Değerlendirmeler
599.0 Tl ye satışta olan Erkek Lacivert Classıc Fıt Kısa Kollu Polo Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Eşim çok beğendi güzel ürün ancak bir beden küçük alınmalı.
İsim: S** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Ağustos 2024
Satıcı: Nautica

Yorum: Aynısının farklı rengini eşime almıştım bu rengini de oğlumu aldım çok çok güzel yalnız bedenler büyük iki beden küçük alınması faydalı olur
İsim: **** ****
Tarih: 11 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Normalde XL giyiyorum, hatta slim fit olursa 2XL bile olabiliyor. Nauticanın kesimlerini bildiğim için M beden almıştım ancak buna rağmen büyük geldi. Onun haricinde kaliteli ve şık bir ürün
İsim: M** A**
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Boy:176cm

Yorum: Kaliteli ürün fakat bedeni çok büyük
İsim: M** G**
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Boy:185cm

Erkek Lacivert Classıc Fıt Kısa Kollu Polo Ürüne Dair Sorular

Bilgi Yok

Erkek Lacivert Classıc Fıt Kısa Kollu Polo Görsel Galerisi

Erkek Lacivert Classıc Fıt Kısa Kollu Polo En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü