Erkek Lacivert Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Tavsiye Eder Misiniz ?

LeylaGökyüzü

Bilgili
9 Ağu 2023
284
0
0
Erkek Lacivert Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon En Düşük Fiyat Nerede?
Erkek Lacivert Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Şu Andaki Değeri 469.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Lacivert Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Erkek Lacivert Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Hakkında yaklaşık 2180 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Erkek Lacivert Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Ürün Özellikleri

Erkek Lacivert Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Ürününün Satıcısı, Bürke Erkek Lacivert Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon ürününü 469.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Lacivert Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Kullanıcı Yorumları Nasıl?
469.99 Tl ye satışta olan Erkek Lacivert Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2180 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Çok şık. Kemersiz kullanmak istiyorsanız bir beden küçük tercih edilebilir
İsim: Ş** D**
Tarih: 09 Eylül 2022
Beden: Beden:32
Satıcı: Bürke Clothing

Yorum: Ürün gayet güzel beden konusunda ise kendi bedeninizin bir alt bedenini tercih etmenizi öneririm
İsim: s** B**
Tarih: 10 Ekim 2022

Yorum: Çok güzel tam beden alın
İsim: N** C**
Tarih: 08 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: kendi bedeninizi alin
İsim: A** G**
Tarih: 22 Eylül 2022
Beden: Beden:33

Yorum: 181e 90 kiloyum 33 beden aldım gayet güzel oturdu. çok şık bir görüntüsü var. tavsiye ediyorum.
İsim: O** B**
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: Cok şık bi urun, tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: Y** K**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: beğendim tam beden düşünmeden alabilirsiniz teşekkürler
İsim: M** Y**
Tarih: 08 Aralık 2021

Yorum: Hediye olarak aldim. Gayette güzel bir pantalon tam bedeninizi alin
İsim: N** A**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Ürün çok güzel ama kendi bedeninizin bir küçük bedenini alın
İsim: K** N** A**
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: Tam beden alabilirsiniz
İsim: K** S** D**
Tarih: 22 Ağustos 2022
Beden: Beden:34

Yorum: mükemmel oldu 1.78 boy 73 kilo 30 beden giyiyorum tam oldu baska renklerinide alacam büyük ihtimal
İsim: k** s**
Tarih: 17 Mart 2023
Beden: Beden:30

Yorum: Aşırı kaliteli kendi bedenininizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Okullar açılıyor oğluma okul için aldım 1.65 boy 57 kilo 29 beden aldık tam oldu kumaşı kaliteli duruyor beğendik
İsim: B** A**
Tarih: 21 Ağustos 2021
Beden: Beden:31

Yorum: Tam bedenime göre oldu ürün kalitesi harika
İsim: A** N** D**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: çok güzel şık bi pantolon yeğenime aldım çok beğendi
İsim: C** B**
Tarih: 23 Temmuz 2022

Yorum: Tam beden bayildimmmmm
İsim: s** ş**
Tarih: 14 Eylül 2021

Yorum: Eşime aldım. Çok beğendik. Diğer renklerini de almayı düşünüyoruz
İsim: E** İ**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: hediye olarak aldım çok memnun kalındı bedenide tam oldu
İsim: F** ö**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Güzel rahat kumaş 1 beden büyük aldım oldu boyu da tam
İsim: M** K**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: İnanılmaz rahat ve şık konforlu şiddetle tavsiye ediyorum ben dar giydiğim için kendi bedenimden 1 beden düşük aldım 1,80boy 80kg 31 beden aldım 32 de çok güzel olurdu ama
İsim: HASAN Y.
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: yumuşak kumaş, duruşu ve kalıbı gayet iyi kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: M** A**
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: beğendik... 36 beden aldık 181 boy 90 kilo için tam oldu .... kumaş pantolon görünümünde sık ama bu o kadar da rahat ....umarız kumaşı da kaliteli çıkar
İsim: H** Y**
Tarih: 10 Haziran 2022
Beden: Beden:36

Yorum: Ürün çok güzeldi yumusacık ve cok kaliteli beden sorunu yaşadığımız içim iade ettim daha büyük beden olmadıgın için de üzüldük açıkçası . Yani herkes ince fit olmak zorunda değil bnce 2 beden büyük alınmalı ve 38-40-42 de üretilmeli
İsim: G** Ö**
Tarih: 31 Mayıs 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: ürün kaliteli beden olarak büyük geliyor kendi bedeninizin bir altını söyleyin
İsim: O** K**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Ürün çok güzel tam beden alın
İsim: G** Y**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Kardeşime aldım 5 renk (siyah ,laci ,bej ,haki ,gri ) çok beğendik boy :1.77 kilo 69 31 beden aldım boyuda bedeni de tam oldu Çok beğendi
İsim: Z** E**
Tarih: 06 Ekim 2022

Yorum: Çok beğenerek giyiyor erkek arkadaşım tam beden alın
İsim: E** E** B**
Tarih: 26 Eylül 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Kaliteli, duruş şık. Boy 173, kg 67-68 31 beden tam oldu, hem boydan hem belden
İsim: Ferit B.
Tarih: 18 Haziran 2022

Yorum: úrún süperdi ancak bedeni küçük geldi
İsim: a** y**
Tarih: 01 Temmuz 2022

Yorum: abime aldık rengi çok güzel sorunsuz geldi
İsim: n** a**
Tarih: 14 Aralık 2022
Beden: Beden:36

Erkek Lacivert Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Merak Edilen Konular

Soru: 1.79, 68 kilo
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 31 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.88 78 kilo
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. Ürünün boyu 96 cm gelmektedir. Bu sebeple 190 cm ve yukarısı için ürün boydan kısa gelmektedir. Maalesef ki bu üründe size hizmet veremiyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.75 55 kilo?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 29 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 175 boy 72 kilo kaç beden?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 31 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 177 73 kilo?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 32 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.78 / 90 kg ?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 34 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.80 75 kg
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 32 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, 179 boy 83 kg hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 33 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 175 boy 93 kilo kac beden ?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 34 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.78 87 kilo hangi beden olur

Soru: 186 boy 83 kilo
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 33 beden sizin için uygundur efendim. Boydan bilekte biter tarzı budur bilginize sunarız Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1 80 boy 85 kilo
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 33 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.65 , 51 kg ?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 28 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.85 boy 115 kg?
Cevap: 100 kg kadar uygun

Soru: 1.65 65 hangi beden olur
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 30 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 180 boy 77 kg hangi beden alabilirim

Soru: 174 boy 83 kilo hangisi beden olur yardımcı olur musunuz

Soru: nerden gelicek
Cevap: İstanbul Sultangazi

Soru: 170cm 80 kilo hangi beden uygun olur

Soru: boy 182 kilo 85

Erkek Lacivert Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Resim Galerisi

Erkek Lacivert Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü