Erkek Lacivert Slim Fit Dar Kesim Italyan Yaka Armürlü Gömlek Alanlar Memnun Mu ?

GökyüzüRuhu

Bilgili
9 Ağu 2023
281
0
0
Erkek Lacivert Slim Fit Dar Kesim Italyan Yaka Armürlü Gömlek Tavsiye Eder Misiniz?
Erkek Lacivert Slim Fit Dar Kesim Italyan Yaka Armürlü Gömlek Şuanki Fiyatı Ne Kadar 479.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Lacivert Slim Fit Dar Kesim Italyan Yaka Armürlü Gömlek Memnuniyet Durumu Nedir?

Erkek Lacivert Slim Fit Dar Kesim Italyan Yaka Armürlü Gömlek Hakkında yaklaşık 559 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Lacivert Slim Fit Dar Kesim Italyan Yaka Armürlü Gömlek Ürün Tanıtımı

Erkek Lacivert Slim Fit Dar Kesim Italyan Yaka Armürlü Gömlek Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Lacivert Slim Fit Dar Kesim Italyan Yaka Armürlü Gömlek ürününü 479.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Lacivert Slim Fit Dar Kesim Italyan Yaka Armürlü Gömlek Kullanıcı Geri Bildirimleri
479.99 Tl ye satışta olan Erkek Lacivert Slim Fit Dar Kesim Italyan Yaka Armürlü Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
559 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Çok kaliteli ve şık bir ürün 168 boy ve 78 kg M beden tam oldu
İsim: İ** A**
Tarih: 14 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: Eşime aldım çook beğendi kumaşı harika herkese tavsiye ederim
İsim: M** Y**
Tarih: 09 Nisan 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Yumuşacık ütülenmesi gayet kolay bir gömlek eşime aldım kendi bedeninizi alın
İsim: B** Y**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Bedene beden mükemmel altınyıldız kalitesi.
İsim: Fatih K.
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Boy:179cm

Yorum: Ürun guz3 bedenim Ml fakat M beden kucuk geldi..bir beden buyuk siparis verebilirsiniz
İsim: Tekirdağ M.
Tarih: 29 Haziran 2023

Yorum: kalıbı dar bı beden büyük alınmalı onun dışında çok güzel bı gömlek altınyıldız kalitesi tartışılmaz
İsim: b** ö**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: Nişanlım için aldım çok güzel fakat bedenini uyduramadık s küçük m büyük geldi
İsim: T** K**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: ürün güzel ama beden büyük geldi.
İsim: M** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Mart 2023

Yorum: Eşime aldım eşim beğendi. klasik özel günlerde giyilebilecek bir gömlek . Kumaşı kendinden desenli
İsim: n** a** g**
Tarih: 03 Nisan 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Gayet güzel 1.90 boy 95kg fit sayılacak bir fizigim var L beden tam oldu.
İsim: M** Ç**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: 178 boy 75 kg tam oldu.dokusu çok güzel ayrıca.
İsim: A** İ**
Tarih: 21 Mart 2023
Beden: Beden:M

Yorum: tam bedeninizi almanızı tavsiye ederim gayet kaliteli ve şık
İsim: E** e**
Tarih: 20 Ekim 2023
Beden: Beden:S

Yorum: 75 kilo 175 boy tam oldu teşekkürler
İsim: g** İ**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Güzel ürün 5*
İsim: C** K**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Eşim 178 boy 84 kg l beden aldık tam oldu çok beğendim tavsiye ederiz.
İsim: M** A** C**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: eşime aldım yazlık için çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Lacivert renk çok havalı duruyor. 4 ayrı rengini aldım. Kesimi duruşu süper. Hep M giyerim, bunu da M beden aldım, tam oldu.
İsim: IŞIL S.
Tarih: 29 Ekim 2023

Yorum: kalitesi çok iyi fotograftakinin aynısı geliyor ben sevgilime aldım 1.85 boy 90 kilo Xl aldım.
İsim: **** ****
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: oğluma aldım. güzel bir ürün. kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: A** Ç**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: On numara beş yıldız. 182 boy 77 kg M beden tam oldu.
İsim: Y** E** H**
Tarih: 18 Kasım 2023
Beden: Boy:182cm

Yorum: ürün gayet güzel kumaşı harika yıkandıktan sonra da formunu korursa mükemmel diyeceğim. L beden aldım.tam oldu rengi de gayet güzel
İsim: B** S**
Tarih: 16 Ekim 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: cok tesekkur oqluma aldim memnun kaldik.harika bir gomlek.ellerinize emeyinize saqliq
İsim: D** S**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Cok kaliteli tavsiye ederim
İsim: B** K**
Tarih: 27 Mart 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: Canım kocama aldım çok yakıştı rengi, modeli çok güzel tam beden alın
İsim: Z** B**
Tarih: 18 Kasım 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Tam beden rengi çok güzel
İsim: h** u**
Tarih: 13 Ocak 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: Kalitesi muhteşem hediye olarak aldım bedeni boyu herşeyiyle birebir oldu kesinlikle almalısınız
İsim: Y** K**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Esime aldim cok beyendik kalibi tam
İsim: M** C**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Bedeninizi alabilirsiniz cuk oturuyor rengi çok güzel. 179 boy 82-83kgs
İsim: B** Ç**
Tarih: 14 Aralık 2023
Beden: Boy:179cm

Yorum: Kocişime aldığım bilmem kaçıncı gömlek kalitesi tartışılmaz bu rengi yoktu bu da mükemmel durdu
İsim: G** S** A**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: her rengini aldım tam beden alın
İsim: C** A** M**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Erkek Lacivert Slim Fit Dar Kesim Italyan Yaka Armürlü Gömlek Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhaba 1.85 boy 94 kilo için hangi beden daha iyi olur
Cevap: Merhabalar, 1.85 boy ve 94 kilo için önerilen beden 2XL'dir.

Soru: Fotoğraflardaki kravatın linki var mı?
Cevap: Merhaba, ilgilendiğiniz ürünün maalesef stoğu bulunmamaktadır. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba ürün koyu lacivert midir ?
Cevap: Merhaba Lacivert'dir. ilginze teşekkürler.

Soru: Takım elbise içine giyilir mi? Mülakatım için gerekli.
Cevap: Merhaba, takım elbise ile kombinleyebilirsiniz.

Soru: Pantolonun görseline bakabilir miyim
Cevap: Merhaba, pantolon modellerimizi mağazamızdan görüntüleyebilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

Soru: bu ürünün altında ki pantolonun linkini verebilir misiniz
Cevap: Merhaba, ilgilendiğiniz ürünün maalesef şuanda stoğu bulunmamaktadır. İlginize teşekkürler.

Soru: Bedeni geniş mi dar mi ?
Cevap: Merhaba, ürün slim fit dar kesimdir. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba hediye paketi yapıyormusunuz
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmekte olup, maalesef hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: kumaşı parlak mı acaba
Cevap: Merhaba, ürün açıklamaları kısmından model bilgileri ve diğer tüm ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda beden tablosunu da inceleyebilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba bu ürünler tailored slimfit olduğu için normal slimfit den biraz daha büyük mü yoksa ölçüleri aynısı mı ?
Cevap: Merhaba. Tailored özel dikim olduğunu belirtmektedir. Ürün kalıbı slim fittir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Pantolonun linki var mı
Cevap: Merhaba, ilgilendiğiniz ürüne paylaştığımız linkten ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkürler. https://ty.gl/c4elcrfn0y

Soru: Altında ki pantolonun ürün kodu nedir stok da mevcut mu ?
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba hediye için içine not yazma imkanınız var mı
Cevap: Merhaba, maalesef hediye notu ekleme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız için teşekkürler.

Soru: L bedeni bitmis ne zaman mevcut olur hocam
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: selam mankendeki pantalon sizin urunemi aid? zahmet değilse o pantalonu almak istiyorum
Cevap: Merhaba, ilgilendiğiniz ürünün maalesef şuanda stoğu bulunmamaktadır. İlginize teşekkürler.

Soru: Alın,aldırın gerçekten mükemmel bir gömlek üstte duruşu falan çok güzel tam oturuyor eşimin tişörtlerine M alıp gomlekte L alıyorum ve tam oluyo güzel
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar slim fit yazıyor ama kalıp regular normalde regular mi geliyor
Cevap: Merhaba, ürün slim fit dar kesimdir. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhabalar bu üründe ki pantolonun linki var mı ?
Cevap: Merhaba, ilgilendiğiniz ürüne paylaştığımız linkten ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkürler. https://ty.gl/c4elcrfn0y

Soru: merhaba boy 177 kilo 92-93 hangi beden olur xl giyiyor normalde
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 182 boy 95 kiloyum hangi beden olur
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Erkek Lacivert Slim Fit Dar Kesim Italyan Yaka Armürlü Gömlek Ürünün Fotoğrafları

Erkek Lacivert Slim Fit Dar Kesim Italyan Yaka Armürlü Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü