Erkek Lacivert Slim Fit Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek En Düşük Fiyat Nerede ?

Seyma

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
561
0
0
Erkek Lacivert Slim Fit Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Alınmaya Değer Mi?
Erkek Lacivert Slim Fit Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Güncel Fiyatı 549.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Lacivert Slim Fit Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Memnuniyet Durumu Nedir?

Erkek Lacivert Slim Fit Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Hakkında yaklaşık 793 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Lacivert Slim Fit Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Teknik Bilgiler

%100 Pamuk, Düz Lacivert, Casual Model, Tailored Slim Fit, Düğmeli Dik Yaka, Normal Manşet, Uzun Kol, Cepsiz, Yaz Koleksiyonu, AC&CO serisine ait casual tarzdaki tasarımlar, günlük stilinizden hafta sonuna kadar her anınızda yeni favorileriniz olmaya aday. AC&Co / ALTINYILDIZ CLASSICS Tailored Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka %100 Koton Gömlek, Ürün Bedeni: L, Manken Bilgileri: Boy: 1.89cm, Kilo: 80kg, Ürün Kodu: 4A2021200056LAC.>_x000D_

Erkek Lacivert Slim Fit Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Lacivert Slim Fit Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek ürününü 549.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Lacivert Slim Fit Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Yorum Ve Değerlendirmeler
549.99 Tl ye satışta olan Erkek Lacivert Slim Fit Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
793 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Kaliteli şık bir gömlek. 89 kilo xl tam oldu
İsim: M** K**
Tarih: 07 Şubat 2022
Beden: Beden:XL
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: Güzel tam bedeninizi alın
İsim: S** K**
Tarih: 18 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Kaliteleri harika 5 rengini de aldım tam beden alabilirsiniz
İsim: m** y**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Tam beden alabilirsinizzz çok şıık efil efil nişan bohcasına koyduk sevgili nişanlıma😻
İsim: **** ****
Tarih: 11 Nisan 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Esime aldim, kalitesi cok guzel
Tarih: 21 Temmuz 2022
Beden: Beden:S

Yorum: ürün çok güzel ve kaliteli küçük olduğu için xl bedenini sipariş vereceğim tekrardan. teşekürler altınyıldız
İsim: L** N**
Tarih: 12 Şubat 2022

Yorum: indirmde aldım çok güzeller her zamanki gibi bedeninizi alın
İsim: ö** s**
Tarih: 11 Kasım 2021

Yorum: 185 boy 95 kg eşime xL aldım tam oldu. Sadece biraz fazla kırışıyor onun dışında süper
İsim: Busranur P.
Tarih: 27 Ekim 2021

Yorum: sevgilime aldım çok şık çok güzel
İsim: C** A**
Tarih: 03 Haziran 2022

Yorum: Tam beden alın
İsim: H** G** Y**
Tarih: 21 Nisan 2022

Yorum: eşime aldım.cok.severek giyiyor
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: Kardeşime aldım beğendim güzel
Tarih: 04 Mayıs 2022

Yorum: Çok beğendim, tam beden alınsın.
İsim: M** Y**
Tarih: 25 Şubat 2022

Yorum: Nisanlima aldım dokusu gayet güzel
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Sevgilime aldım çok beğendi
İsim: m** ü**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Ağustos 2022

Yorum: şık bir gömlek. eşime doğumgünü hediyesi olarak almıştım çok beğendi. 1.87 boyunda 90 kilo XL aldim tam oldu. kumaşı dokusu güzeldi
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 27 Ocak 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma hediye olarak aldım. Dokusu ve duruşu çok güzel tam beden alabilirisiniz.
Tarih: 01 Nisan 2022

Yorum: Kalite olarak çok güzel. Bu arada kendi bedeninizi almayı öneririm. Kendi bedenimi aldım gayet iyi oldu. Tam fiyat performans açısından güzel.
İsim: A** A**
Tarih: 07 Mart 2022

Yorum: dokusu çok güzel 1 beden büyük alınabilir
İsim: E** T**
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: Eşime aldım,kumaşı çok güzel
İsim: Ş** Y**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: kumaşı rengi çok güzel 180 72 kiloya m beden tam oldu
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: çok güzel babama almıştım çok şık duruyor
İsim: T** K**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Babama hediye olarak almıştım çok beğendi. Çok şık bir ürün. Tam beden alınabilir
İsim: C** A**
Tarih: 16 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: babama aldım çok beyendi hatda başka renklerinde almak istiyor. kendi bedeninizi alın çok şık
İsim: N** M**
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: 1 beden büyük alın çok şık
İsim: m** s**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Babama aldım, bir beden büyük alına bilir.
İsim: A** a**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Babişime aldım ,çok beğendik satıcı da mükemmel ,gömlek de mükemmel ,kargo da mükemmeldi
İsim: K** S**
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: abime aldım. tam kalıp alabilirsiniz
İsim: S** C** Y**
Tarih: 19 Eylül 2021

Yorum: Güzel gömlek. Tam beden alın. 182 100 kg XL gayet güzel oldu.
İsim: B** A** K**
Tarih: 18 Şubat 2022

Yorum: Altınyıldız kalitesi anlatmaya gerek yok tam bedeninizi alabilirsiniz 1.85 boy 90 kg L tam oldu
İsim: R** K**
Tarih: 19 Aralık 2021

Erkek Lacivert Slim Fit Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Bugun kargolayabılırmısınız
Cevap: Merhaba, siparişleriniz, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 1-3 İŞ günü içerisinde İzmir'den kargo firmasına teslim edilmekte olup, hafta sonu ve resmi tatillerde kargoya teslim yapılamamaktadır. Size ulaşma süresi kargo firması yoğunluğu ve teslimat bölgesine göre değişebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: Slim fit mi
Cevap: Merhaba, ürün slim fit dar kesimdir. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba ürüb yazlik mi kislik mi
Cevap: Merhaba,ürünümüz mevsimseldir.İyi günler dileriz.

Soru: 2xl stok ne zaman eklenecek
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: 2.ürüne %20 indirim trendyolda geçerli değil mi?
Cevap: Merhaba, geçerli olan ürünlerin altında ibare bulunmaktadır. Her üründe geçerli değildir.

Soru: Her rengi var beyazı yok herhalde
Cevap: Merhaba, evet ürünün beyazı bulunmamaktadır. İlginize teşekkürler.

Soru: 170 boy 84 kilo fakat sırt göğüs geniş hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.85 72 kilo hangi beden olur?
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre L Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: merhaba yazlık kumaş mı
Cevap: Merhaba, evet yaz koleksiyonumuza aittir.

Soru: Merhaba 1.80 boyuna 90 kilo beden ne olur?
Cevap: Merhaba, sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba boy 1.95 kilo 110. kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre XXL Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: boy 187 kilo95 hafif göbekli kaç beden uygun olur
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: hediye notu yazmamız mümkün müdür
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmekte olup, maalesef hediye paketi ve not seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: Hediye paketi yapabilir misiniz
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmekte olup, maalesef hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: 170 boy 90 kilo hangi beden olur sizce

Soru: Hızlı teslimat diye bu üründen 3 adet sipariş verdim ilgisiz ve sözünde durmayan firma olunmaaı yazık.
Cevap: Merhaba, yaşanan gecikme adına üzüntümüzü belirtiyoruz. Siparişiniz en kısa sürede kargoya teslim edilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: 180 boy 74-75 kg hangi beden uygun olur?

Soru: merhaba 1.69 boy , 91 kiloya hangi bedeni almaliyim
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre XXL Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: rengi koyu mormu öyle gorselde
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz ürün lacivert renktedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba! boy 173 kilo 69 hangi beden olur?
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Erkek Lacivert Slim Fit Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek Görsel Galerisi

Erkek Lacivert Slim Fit Düğmeli Yaka Keten Görünümlü %100 Pamuk Flamlı Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü