Erkek Sarı Gömlek %100 Pamuk Ince Yumuşak Tuşe Düğmeli Yaka Uzun Kollu Regular Fit E002206 Alınır Mı ?

Nilgun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
501
0
0
Erkek Sarı Gömlek %100 Pamuk Ince Yumuşak Tuşe Düğmeli Yaka Uzun Kollu Regular Fit E002206 Alanlar Memnun Mu?
Erkek Sarı Gömlek %100 Pamuk Ince Yumuşak Tuşe Düğmeli Yaka Uzun Kollu Regular Fit E002206 Mevcut Fiyatı 418.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Sarı Gömlek %100 Pamuk Ince Yumuşak Tuşe Düğmeli Yaka Uzun Kollu Regular Fit E002206 Memnuniyet Oranı Nedir?

Erkek Sarı Gömlek %100 Pamuk Ince Yumuşak Tuşe Düğmeli Yaka Uzun Kollu Regular Fit E002206 Hakkında yaklaşık 476 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Erkek Sarı Gömlek %100 Pamuk Ince Yumuşak Tuşe Düğmeli Yaka Uzun Kollu Regular Fit E002206 Teknik Detaylar

Uzun Kol Düğmeli Yaka, Standart Fit Normal Kesim Standart kesim, Vual Kumaş, %100 Pamuk, İnce, Hafif, Serin Tutan Gömlek;Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Online Özel koleksiyonu ürünüdür.;Model Boy: 184 cm Göğüs: 99 cm Bel: 80 cmBasen:92 cm;Numune Bedeni: M;%100 Pamuk; >_x000D_

Erkek Sarı Gömlek %100 Pamuk Ince Yumuşak Tuşe Düğmeli Yaka Uzun Kollu Regular Fit E002206 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Sarı Gömlek %100 Pamuk Ince Yumuşak Tuşe Düğmeli Yaka Uzun Kollu Regular Fit E002206 ürününü 418.0 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Sarı Gömlek %100 Pamuk Ince Yumuşak Tuşe Düğmeli Yaka Uzun Kollu Regular Fit E002206 Kullanıcı Geri Dönüşleri
418.0 Tl ye satışta olan Erkek Sarı Gömlek %100 Pamuk Ince Yumuşak Tuşe Düğmeli Yaka Uzun Kollu Regular Fit E002206 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
476 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: eşime hediye aldım. Tam beden alinabilir
İsim: G** A**
Tarih: 17 Ağustos 2022
Beden: Beden:XL
Satıcı: AVVA

Yorum: Tiril tiril bir gömlek tam yazlık, ince ve iç gösteriyor. Rengi canlı. Biz iç göstermesi sebebiyle iade ettik. Fiyatı çok iyi.
İsim: E** B**
Tarih: 21 Temmuz 2022
Beden: Beden:S

Yorum: esime aldim ba yil dik ❤
İsim: c** i**
Tarih: 17 Haziran 2022
Beden: Beden:L

Yorum: ürün ince tam yazlik renk fotoğraftaki ile ayni babama aldim hep Xl alirim bedeni de tam oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: cok guzel tam beden harika kalite
Tarih: 22 Mayıs 2022

Yorum: Kaliteli ürün, 1 beden küçük alınabilir
İsim: h** s**
Tarih: 06 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün sıcak yaz ayları için iyi bir tercih. bol giyemeyi sevmiyorsanız bir beden küçük sipariş vermenizi öneririm. 1,84 boy 86 kiloyum L beden sipariş verdim biraz bol durdu.
İsim: M** Ş**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: fiyata göre ürün performansi harika.tam beden alınabilir.o kadar hafif ki üzerinizde hiç hissetmiyorsunuz bile.
İsim: h** K**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Tam yazlık, çok beğendik.
İsim: A** T**
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: Kendi bedeninizi tercih edin fiyat çok iyi
İsim: B** C**
Tarih: 12 Ağustos 2022

Yorum: Eşime aldım çok güzell
İsim: A** S**
Tarih: 08 Temmuz 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Ürünün kumaşı çok güzel ama biraz ince zaten yazlık bir ürün sıkıntı olacağını sanmıyorum ama kalıbı çok büyük alırken bir beden küçüğünü alabilirsiniz
Tarih: 11 Haziran 2022

Yorum: Babama aldık ve çok beğendi tam mevsimlik bir gömlek
İsim: B** n** s**
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: eşime almıştım aşırı beğendik avva kalitesi
İsim: M** H**
Tarih: 07 Ağustos 2022
Beden: Boy:168cm

Yorum: eşim xl giyiyor. Tam oldu .süper bir gömlek laciverdini de almıştık. 96 kilo 186 boy
Tarih: 29 Haziran 2022

Yorum: yemeni gibi inceliği tam yazlık pamuklu, bu kadar da ince olmasını da beklememiştim ama yine de rengi vs. güzel 180 boy XL beden aldım 95 kiloya gayet rahat oldu. tek puanı aşırı ince olmasından kırdım
İsim: D** D**
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: 180.boy 89 kilo L beden tam oldu yazlık bi ürün gayet hoş ve başarılı
İsim: k** s**
Tarih: 10 Haziran 2022

Yorum: Eşime aldım çok yakıştı çok güzel
İsim: E** Y**
Tarih: 22 Ağustos 2022

Yorum: Tam yazlık gömlek ve çok havalı.
Tarih: 04 Eylül 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: Güzel nişanlıma aldım kalitesi dokusu mükemmel
İsim: s** ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Ağustos 2024

Yorum: .
İsim: P** ö**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Beden:2XL
Satıcı: Trendyol

Yorum: Tam yazlık ürün
Tarih: 19 Haziran 2022

Yorum: Nişanlım için aldım. Tam kalıp kendı bedeninizi alın
İsim: S** Ç**
Tarih: 11 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: eşime aldım çok beğendi
İsim: o** k**
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: İnce yazlık bir ürün tam beden
İsim: k** a**
Tarih: 09 Eylül 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım tam oldu evet çok ince iç gösteriyor ama tam yazlık tiril tiril rengide çok hoş 😍
İsim: Özge T.
Tarih: 03 Temmuz 2022

Yorum: esima aldık guzel
İsim: T** A**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: tam yazlık çok güzel
İsim: D** G** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Mayıs 2022

Yorum: Canım aşkıma almıştım,beğendi
İsim: E** D**
Tarih: 28 Haziran 2022

Yorum: eşime aldım çok beğendi
İsim: İ** d** A**
Tarih: 06 Eylül 2022

Erkek Sarı Gömlek %100 Pamuk Ince Yumuşak Tuşe Düğmeli Yaka Uzun Kollu Regular Fit E002206 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 1.77 kilo 81 hangi beden uygun olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda L beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: ürün yazlık mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz ilkbahar/yaz sezonu ürünüdür. İyi günler dileriz.

Soru: 1.90 boy 90 kg hangi beden tavsiye edersiniz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XL beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 183 boy 86 kilo hangi beden regular oldugu icin emin olamadım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda L beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 175....60 kg..hangi beden almaliyim.
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XS beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: merhaba cumartesi günü ürün satın almıştım ne zaman kargoya verilecek
Cevap: Değerli Müşterimiz, Belirtilen teslimat süresi içerisinde kargoya gönderimi sağlanmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: 1.85 boy 72 kg hangi beden uygun olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: gömlek likralimi öncelikle sizin kalıplarda likraliysa XL değilse xxl yiyebiliyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz %100 pamuk üretimidir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 195 boy 116 kg kac beden alinmali gomlek
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz..

Soru: merhaba hangi kargo ile geliyo
Cevap: Değerli Müşterimiz, Aras Kargo ve Trendyol Ekspres kargo ile gönderim sağlamaktayız. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba 176 boy 85 kilo hangi beden uygun acaba

Soru: 1.65 boy 75 kiloya kaç beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba bu gomlekten ıkı adet alıyorum tane fıyatı 123tl ıkı tanesı 246 yapıyor ıkı tane uzerı alımlarda 29 tl ındırım olunca 217 olması gerekirken sepette 230 oluyor neden
Cevap: Değerli Müşterimiz, hesabınızda yer alan Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz.

Soru: merhaba iyi akşamlar 1.72 boy 60 kilo hangi beden olur beyfendi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XS beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba 1.76 boy 75 kilo normalde L giyiyor hangi benden olur ?

Soru: merhaba 1.80 boy 96 kilo kaç beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XL beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba siyah tekrar güncellenecek mi acaba
Cevap: Merhaba şuan mevcut degil elimizde

Soru: 1.80 boy ve 83 kilo hangi beden uygun olur ?

Soru: 190 boy 86 kiloyum hangi bedeni almam gerekiyor

Soru: Merhaba 180-90 kg hangi beden uygun

Erkek Sarı Gömlek %100 Pamuk Ince Yumuşak Tuşe Düğmeli Yaka Uzun Kollu Regular Fit E002206 Ürün Resimleri

Erkek Sarı Gömlek %100 Pamuk Ince Yumuşak Tuşe Düğmeli Yaka Uzun Kollu Regular Fit E002206 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü