Erkek Siyah Beyaz Haki Bordo Lacivert %100 Pamuklu Bisiklet Yaka 5 Li T-shirt Paketi Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Fadime

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
460
0
0
Erkek Siyah Beyaz Haki Bordo Lacivert %100 Pamuklu Bisiklet Yaka 5 Li T-shirt Paketi Alanlar Memnun Mu?
Erkek Siyah Beyaz Haki Bordo Lacivert %100 Pamuklu Bisiklet Yaka 5 Li T-shirt Paketi Şu Andaki Değeri 849.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Siyah Beyaz Haki Bordo Lacivert %100 Pamuklu Bisiklet Yaka 5 Li T-shirt Paketi Alanlar Memnun Mu?

Erkek Siyah Beyaz Haki Bordo Lacivert %100 Pamuklu Bisiklet Yaka 5 Li T-shirt Paketi Hakkında yaklaşık 413 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Erkek Siyah Beyaz Haki Bordo Lacivert %100 Pamuklu Bisiklet Yaka 5 Li T-shirt Paketi Ürün Hakkında Bilgi

Erkek Siyah Beyaz Haki Bordo Lacivert %100 Pamuklu Bisiklet Yaka 5 Li T-shirt Paketi Ürününün Satıcısı, COMBİNE MİCHAİL Erkek Siyah Beyaz Haki Bordo Lacivert %100 Pamuklu Bisiklet Yaka 5 Li T-shirt Paketi ürününü 849.9 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Siyah Beyaz Haki Bordo Lacivert %100 Pamuklu Bisiklet Yaka 5 Li T-shirt Paketi Yorum Ve Değerlendirmeler
849.9 Tl ye satışta olan Erkek Siyah Beyaz Haki Bordo Lacivert %100 Pamuklu Bisiklet Yaka 5 Li T-shirt Paketi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
413 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: bir büyük beden tercih edin. kalite olarak çok iyi
İsim: **** ****
Tarih: 05 Ekim 2023
Beden: Beden:XXL
Satıcı: COMBINE MICHAIL

Yorum: Bedeninize göre alın gerçekten çok memnun kaldım.
İsim: H** E** G**
Tarih: 03 Ağustos 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: kalitesine bayıldım eşime aldım çok beğendi
İsim: T** t**
Tarih: 27 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Eşime aldık günlük kullanım için uygun
İsim: S** A**
Tarih: 20 Eylül 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: M beden aldım tam oldu. kumaşı güzel
İsim: H** T**
Tarih: 23 Nisan 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: COMBINE

Yorum: Anne ve babama aldım hiç bu kadar beklemiyordum efsaneler emeğinize sağlık. Fiyat olarak çok uygun gözünüz kapalı alabilirsiniz :)
İsim: M** H**
Tarih: 15 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Bir beden büyük alın diyenlere inanmayın bedeniniz neyse onu alın
İsim: A** H**
Tarih: 06 Kasım 2023
Beden: Beden:S

Yorum: fiyatına göre çok daha iyi
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Biri defolu çıktı sağ koluda sökük var
İsim: S** D**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: babam için aldim çok beğendi fiyatına göre gayet iyi bir ürün
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Fiyatına göre iyi bir beden büyük alınabilir.
İsim: R** S**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: Babama aldım çok iyi çok begendik
İsim: s** a**
Beden: Boy:157cm

Yorum: biraz fazla ince

Yorum: Harika oğlum çok beğendi teşekkürler
İsim: M** A** M** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: cok güzeller. tam beden.. esime aldim. bu fiyata daha ne olsun.
İsim: S** A**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: kardeşime aldım hepsi çok güzel
İsim: s** y**

Yorum: Harika alın aldırın 👏
İsim: Ü** A**
Beden: Beden:L

Yorum: bence güzel eşim gunluk kullanım için memnun kaldi

Yorum: ürünler gayet güzel. Daha önceden böyle çoklu aldığım tişörtler el bezi gibi oluyordu ama bunların kumaşı kaliteli. Kalınlığı ideal beyaz tişört içini göstermiyor. Bir beden büyük alabilirsiniz
İsim: Y** Ö**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: renkleri solmadi eşim beğendi fiyat performans ürünü
İsim: G** T**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: urunum kusurlu geldi ve beyaz tişort yok urunumun deyişilmesini talep ediyorum
İsim: dovletova c.
Tarih: 26 Ağustos 2024
Satıcı: COMBINE

Yorum: günlük giymek için gayet uygun bir tşört. bu paraya güzel. kesimini ve kumaşını beğendim.
İsim: M** B** K**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendik kumaşı kalıbı gayet güzel
İsim: ö** s**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: tavsiye ederim
İsim: H** A**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: geldi aldım teşekkür ederim saulun güzel beğendim
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Rahat ve kumaşı güzel tam kalıp
İsim: Ö** Ü**
Tarih: 18 Ağustos 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: Ürünlerin hepsinin ebatı ve yeri farklı. Biri uzun birinin eni geniş birinin kolu farklı. Bir daha asla almam
İsim: B** U** C**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Ürün Gayet kaliteli ve güzel tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Halide t.
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: iyi ürün beğendim
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: size:XXL

Yorum: çakma ürün hiç biri birbirine beden olmuyor l aldım ××l geldi paranızı yazık kumaş kalite % % naylon
İsim: E** A**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Erkek Siyah Beyaz Haki Bordo Lacivert %100 Pamuklu Bisiklet Yaka 5 Li T-shirt Paketi Ürüne Dair Sorular

Soru: merhaba boy 1.66 kilo 95 civarları kaç beden almam gerekir aceba şimdiden hayırlı işler
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: merhaba.1.84 boy 64 kilo.Kaç beden almalıyım?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Boy 1.65 kilo 92 kaç beden olur birazda göbek var.
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: 1.72 boy 68 kilo kaç beden
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, M beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 175 boy 87 kg beden ne almaliyiz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 175 boy 90 kg hangi beden
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 176 boy 73 kilo
Cevap: M beden uygundur efendim

Soru: XXXL bende varmı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, en büyük bedenimiz 2XL bedendir efendim.

Soru: mrb kilom 60 boy 170 beden hangi beden almam gerekir
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, M beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1-83 boy 75 kilo hangi beden olur salaş biraz olması için
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 183 boy 83 kilo kaç beden olur sıkmasın rahat olsun istiyorum tşkler.

Soru: 172 boy 67 kg hangi beden olur
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, S beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba iyi günler 193 boy 95 kilo 2xl mi XXL iyi gelir
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XXL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba 1 80 boy 78 kiloya hangi beden iyi olur

Soru: boy 1.69 kilo 81

Soru: Boy 175 kilo 85

Soru: slm boy 165 kilo 60 hangi beden olur
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, S beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba efendim. Boy 179 sm, çəki 78 kq hangi beden uygun

Soru: cümleten kolay gelsin hayırlı işler olsun almış olduğum tişört 5 tane tişört beyaz ve açık renk olan var. çekmedi ama diğer 3 tanesi çekti. XL almıştım L beden oldu desem yeri var
Cevap: Merhaba efendim 30 derecede hassas ayarda yıkarsanız hiçbir problem olmayacaktır. İyi günler dileriz

Soru: 188 boy 76 kilo?

Erkek Siyah Beyaz Haki Bordo Lacivert %100 Pamuklu Bisiklet Yaka 5 Li T-shirt Paketi Resim Galerisi

Erkek Siyah Beyaz Haki Bordo Lacivert %100 Pamuklu Bisiklet Yaka 5 Li T-shirt Paketi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü