Erkek Slim Fit Açık Gri Keten Pantolon Alınmaya Değer Mi ?

Pinar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,204
0
0
Erkek Slim Fit Açık Gri Keten Pantolon Bu Ürünü Almalı Mı?
Erkek Slim Fit Açık Gri Keten Pantolon Şu Andaki Değeri 459.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Slim Fit Açık Gri Keten Pantolon Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Erkek Slim Fit Açık Gri Keten Pantolon Hakkında yaklaşık 149 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Erkek Slim Fit Açık Gri Keten Pantolon Ürün Detayları

Erkek Slim Fit Açık Gri Keten Pantolon Ürününün Satıcısı, MODAMESTO Erkek Slim Fit Açık Gri Keten Pantolon ürününü 459.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Slim Fit Açık Gri Keten Pantolon Ürünü Kullananların Görüşleri
459.99 Tl ye satışta olan Erkek Slim Fit Açık Gri Keten Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
149 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: tam bedeni geldi çok şık
İsim: A** S**
Tarih: 06 Eylül 2023
Beden: Boy:185cm
Satıcı: Modamesto

Yorum: Eşim için aldım 185 boy 100 kilo 36 beden tam oldu çok rahat tam yazlık eşim severek giyiyor
İsim: M** Ö** B**
Tarih: 19 Mayıs 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Gayet kaliteli ve başarılı bir pantul. Malum bölgelerde güzel görüntüler veriyor. Kumaşı sağlam, terletmiyor. 1.75 boy 75 kiloyum 33 beden satın aldım.
İsim: TEVHİD M.
Tarih: 06 Temmuz 2022
Beden: Beden:36

Yorum: çok beğendim tam oldu kumaşta güzel
İsim: **** ****
Tarih: 15 Temmuz 2024
Beden: Beden:33

Yorum: 32 beden giyiyorum kendi bedenini aldim..en az 2 beden büyük geldi..büyük beden göndermişler.. resimde görünen ile alakası yok..iade ediyorum
Tarih: 03 Ağustos 2022
Beden: Beden:32

Yorum: 170 65kg 29 beden aldım tam oldu, kumaşı çok güzel ince. teşekkürler
Tarih: 12 Ekim 2023
Beden: Beden:29

Yorum: pantolon güzel likralı tam bedenime oturdu modamesto teşekkürler
İsim: İ** G**
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Beden:30

Yorum: Eşime aldım beğendi 180boy ve 86 kilo 34 beden tam oldu
İsim: İ** T**
Tarih: 04 Haziran 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: guzel görünüyor
İsim: M** B**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: valla bu kadar beklemiyodum çok güzel oldu kalıbı muhtesem
İsim: ö** s**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Süper tşk ederim
İsim: A** B**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: fiyatına göre çok iyi tam yazlık pantolon
İsim: Gamze E.
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Ağustos 2024

Yorum: 180 85 kilo 34 beden aldım düdük gibi oldu 1 boy büyük alın iade ettim
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:34

Yorum: Ürün iyi tavsiye ederim
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Gayet güzel slim fit bedeninizi alın tam olacaktır. Satıcıya teşekkür ederim.
İsim: E** B**
Tarih: 23 Mart 2023
Beden: Beden:31

Yorum: Tam beden. Beyendik
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel beden tam oldu tavsiye ederim
İsim: A** K** Ö**
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: pantolon sanki benim ölçülerim için dikilmiş tam üstüme oturdu. teşekkür ediyorum böyle bir ürün için
İsim: Mahmut K.
Tarih: 01 Eylül 2022

Yorum: 6 adet aldim. gercekten kalibi ve duruşu çok guzel. keske daha fazla renk secenegi olsa hepsinden alirim. 178cm 82kg icin 34 beden aldik.
İsim: Ö** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel oldu eşime
İsim: f** y**
Tarih: 15 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Arkadaşlar ürün çok güzel fakat satıcı beden ölçülerinde bir beden büyük söylüyo kendi bedeniniz neyse onu alın satıcıya sormayın
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: çok guzel aldım elime ulastı 2 tane daha sipariş verdim.
Tarih: 13 Nisan 2022
Beden: Beden:38

Yorum: güzel ve rahat tam kalıp alabilirsiniz
Tarih: 05 Ağustos 2022

Yorum: Eşim için almıştım fakat bedeni küçük geldi. Kumaşıda hışır hışır bir yer çok rahatsız. Sert bir yapısı varr
İsim: D** A**
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: çok şık duruyor rahat
İsim: Kenan B.
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: çok rahat ve esnek
İsim: İ** Ç**
Tarih: 05 Eylül 2022

Yorum: Çok iyi duruyor fiyat performans mükemmel
İsim: R** E**
Tarih: 25 Haziran 2022

Yorum: Tam kalıp bedeninizi alın
İsim: İ** S**
Tarih: 19 Mayıs 2023
Beden: Boy:183cm

Yorum: Tam bir slim fit pantolon
İsim: M** D**
Tarih: 21 Kasım 2022

Yorum: aldım çok kaliteli ve güvenilir👌😍
İsim: c** u**
Tarih: 22 Ekim 2022

Erkek Slim Fit Açık Gri Keten Pantolon Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 180 72 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 31 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 178 kilo80
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 33 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: boy 178 kilo 94 kac beden tam olur acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 38 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba Boy 1.70 Kilo 85 Kaç beden almalıyım? Teşekkür ederim.
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 36 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba efendim 130kilo 38 beden olurum
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Olmaz efendim maalesef. Saygılarımızla.

Soru: Boy 178, kilo 62
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 29 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: boy 190 kilo 90 hangi beden olur 38 olur mu yada 36
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 36 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: boy 1.58 kilo 72
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 33 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: boy 1,75kğ 68 kaç beden almam lazım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 31 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba 180 86 kg 34 mü alınmalı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 34 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: modelin boy kilo ve giydiği bedeni nedir acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. 185-75 kg beden:31 efendim. Saygılarımızla.

Soru: 1.82 boy 65 kiloya hangi beden uygundur acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 30 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 180 55kg hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 29 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 178 boy 75 kilo
Cevap: 31 beden tavsiye ederiz efendim

Soru: Merhaba, 1.70 boy 65 kg hangi beden Uygun olur.

Soru: boy 1.75 kilo 77 hangi beden önerirsiniz

Soru: 169boy 79kilo

Soru: 173 boy73 kg mım32 giyoyorum .kaç beden almam lazım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 32 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 194 hangi beden
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Size kısa olur efendim. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba açık grinin 33 bedeni stoğa girer mi acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ne zaman geleceği henüz belli değil maalesef efendim. Saygılarımızla.

Erkek Slim Fit Açık Gri Keten Pantolon Ürüne Ait Resimler

Erkek Slim Fit Açık Gri Keten Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü