Erkek Slim Fit Bej Keten Pantolon Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Gizem

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,210
0
15
Erkek Slim Fit Bej Keten Pantolon Fiyatına Göre Alınır Mı?
Erkek Slim Fit Bej Keten Pantolon Şuanki Fiyatı Ne Kadar 459.99 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Slim Fit Bej Keten Pantolon Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Erkek Slim Fit Bej Keten Pantolon Hakkında yaklaşık 430 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Erkek Slim Fit Bej Keten Pantolon Teknik Bilgiler

Erkek Slim Fit Bej Keten Pantolon Ürününün Satıcısı, MODAMESTO Erkek Slim Fit Bej Keten Pantolon ürününü 459.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Slim Fit Bej Keten Pantolon Hakkında Yapılan Yorumlar
459.99 Tl ye satışta olan Erkek Slim Fit Bej Keten Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
430 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Bu ürünün tüm renklerini aldım sanırım. Kaliteli ve duruşu çok iyi. Tam bedeninizi alın cuk diye oturuyor
İsim: Ö** F** Y**
Tarih: 09 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Modamesto

Yorum: tam bedeninizi söyleyin tam geliyor teşekkür ederiz
İsim: **** ****
Tarih: 03 Haziran 2022
Beden: Beden:32

Yorum: Nişanlım için aldık tam bedeninizi alabilirsiniz güzel bı ürün gayet kaliteli kullanışlı
İsim: S** G**
Tarih: 12 Ocak 2023
Beden: Beden:34

Yorum: Güzel bir pantolon yakında diğer renklerden de sipariş vericem. Beden konusunda da tam bedeninizi ya da bir numara üstünü tavsiye ederim.
İsim: F** G**
Tarih: 18 Haziran 2022
Beden: Beden:30

Yorum: Çok güzel bir ürün benim tavsiyem tam beden alın
İsim: F** B**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: tam beden almanızi tavsiye ederim kalitesi çok güzel
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: eşime aldım tam oldu çok güzel kumaşı var
Tarih: 16 Ocak 2023
Beden: Beden:29

Yorum: Sevgilime aldım çok yakıştı ona her şey yakışır
İsim: G** T**
Tarih: 14 Ağustos 2022

Yorum: 1.80 boy 85 kiloyum 34 beden aldım çok güzel oldu. satıcı tavsiyesi 33 bedendi. ancak ben dar olmasını istemedim ve 34 beden aldım ne dar ne bol, gayet hoş bir pantolon çok beğendim.
İsim: M** D**
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: Rengi fotoğraftakine göre açık ama güzel oldu beğendik biz nişanlımın bedenine göre tam beden aldım oldu
İsim: S** V**
Tarih: 20 Ekim 2022
Beden: Beden:29

Yorum: Beden 31/30 aldım tam oturdu çok güzel çok beğendim iki tane aldım kahverengide çok çok güzel
İsim: S** G**
Tarih: 21 Mayıs 2022
Beden: Beden:31

Yorum: Harika bir urun, tam bedeninize uygun olani sorup alirsan cok guzel oluyor terziyle falan ugrasmazsiniz ben cok begendim
Tarih: 23 Nisan 2022

Yorum: beğendim tam oldu benden sık ve güzel
Tarih: 25 Mart 2022
Beden: Beden:33

Yorum: 👍 Gayet iyi pantolon almak isteyen arkadaşlar 1 beden küçük alın
İsim: T** B**
Tarih: 28 Nisan 2022

Yorum: çok severek giydi sevgilim kalıbı tam oluyor bedeninize göre alın
İsim: G** S**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: Ürün çok güzel ve tam bedenime uygun oldu çok teşekkürler
İsim: E** I**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: kullanışlı ve fit bir urun
İsim: soner k.
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Ürün güzel
İsim: H** Ç**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Güzel beğendim tavsiye ederim
İsim: Ö** A**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: eşim çok beğendi kalıbı çok guzel
İsim: A** G** G**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:33

Yorum: tam bir fp ürünü tavsiye ederim kendi bedeninizi alın derim benimi aldım tam uydu
İsim: M** K**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: bunu aldığımda beğenmiştim lacivertli olaninida aldım çok iyi
İsim: z** y**

Yorum: fiyatına göre kalitesi çok düşük bence. super kalite bir şey beklemiyordum tabi ama böyle de kötü kumaş olmaz ki... tamamen polyester kumaş.
İsim: e** e**

Yorum: Ürün beklediğimden daha güzel ve rahat.yorumlarda bedeninizi alın yazıyordu ama rahat etmek icin bir beden büyük aldim.
İsim: Y** Ş**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Boy:190cm

Yorum: Çok kaliteli kumaşı sadece bacak kısmında küçücük leke car oyüzden 1 yıldız kırdım lekeyi çıkartıcam babam nikahımda giyicek kumaşı ve pantolon çok kaliteli ama
İsim: S** m** D**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: eşime aldım çok beğendi
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel eşime aldım beğendi tam bedeninizi alın
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Ağustos 2024

Yorum: emin olun aynı kalite aynı kesimdeki pantolonlar 1500tl den başlıyor çok kaliteli ve çok güzel bir pantolon. 1.71 boy 73.5 kg yim 32 beden paça boyuna kadar tam uydu.
İsim: H** K**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: 34 beden çok güzel oldu
İsim: H** y**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: harika bir ürün tam bedeninizi alın
Tarih: 13 Ağustos 2024

Erkek Slim Fit Bej Keten Pantolon Merak Edilenler

Soru: 1.81 boy 90 kilo hangi beden alınmalı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 36 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba 1.85 boy kilo 77 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 32 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba boy 1.85 kilo 79 hangi beden olur acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 33 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 185sm 90kq
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 36 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 175 boy 83 kilo kaç beden
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 34 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba 180 boy kilo 92 kac beden almak lazım

Soru: 1.76 boy, 76 kilo kaç beden almalıyız normalde 48beden giyiyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 32 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 175 boy 80 kilo kaç beden
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 34 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 176 boy 90 kilo için hangi bedeni önerirsiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 38 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 180 boy 82 kiloya hangi beden olur acaba

Soru: 1.79 boy 65 kg ne önerirsiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 30 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba 168 boy, 75 kilo hangi beden acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size33 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 163 boy 78 kilo hangi beden önerirsiniz?

Soru: 173 boy 83 kilo hangi beden almaliyim

Soru: Merhaba. 170 boy 70 kg hangi beden olur?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 31 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 1.85 boy 94 kg hangi beden, almalıyım

Soru: 170 kilo 60 hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 29 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 1.67 boy 85 kilo kaç beden olur

Soru: merhabalar öncelikle kolay gelsin 1.76 boy 66 kilo hangi beden uygundur?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Modamesto'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 30 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 1.72 74 kg kaç beden olur

Erkek Slim Fit Bej Keten Pantolon Ürünün Detaylı Resimleri

Erkek Slim Fit Bej Keten Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü