Erkek Slim Fit Beyaz Bisiklet Yaka %100 Pamuk Dar Kesim Basic Tişört En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Sumeyye

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
917
0
0
Erkek Slim Fit Beyaz Bisiklet Yaka %100 Pamuk Dar Kesim Basic Tişört Tavsiye Eder Misiniz?
Erkek Slim Fit Beyaz Bisiklet Yaka %100 Pamuk Dar Kesim Basic Tişört Şu Anki Fiyat Aralığı 169.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Slim Fit Beyaz Bisiklet Yaka %100 Pamuk Dar Kesim Basic Tişört Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Erkek Slim Fit Beyaz Bisiklet Yaka %100 Pamuk Dar Kesim Basic Tişört Hakkında yaklaşık 613 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Erkek Slim Fit Beyaz Bisiklet Yaka %100 Pamuk Dar Kesim Basic Tişört Ürün Bilgisi

Erkek Slim Fit Beyaz Bisiklet Yaka %100 Pamuk Dar Kesim Basic Tişört Ürününün Satıcısı, Tudors Erkek Slim Fit Beyaz Bisiklet Yaka %100 Pamuk Dar Kesim Basic Tişört ürününü 169.9 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Slim Fit Beyaz Bisiklet Yaka %100 Pamuk Dar Kesim Basic Tişört Ürün Hakkındaki Yorumlar
169.9 Tl ye satışta olan Erkek Slim Fit Beyaz Bisiklet Yaka %100 Pamuk Dar Kesim Basic Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
613 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: M beden giyen oğlum için aldım beklentimden iyi penyesi Beden Xl Rahat dökümlü oldu
İsim: S** S** Ö**
Tarih: 13 Haziran 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: Tudors

Yorum: Görmek için aldım beklediğimden çok iyi normal bedeninize göre alın tam oturuyor
İsim: Ö** T**
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: Kalitesi çok güzel gerçekten, tam bedeninizi alın
İsim: h** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Haziran 2024

Yorum: Tam bedeninizi alin kaliteli surekli giyindim marka kargo baya hizli
İsim: a** e**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: çok güzel tam oldu
İsim: G** A**
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Beden:S

Yorum: çok ince bir yapısı var S beden giyiyorum L sipariş verdim yine de dar oldu ama fiyat performans ürünü de diyebiliriz
İsim: **** ****
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Kalitesi mükemmel. Tudorsun diğer modeli olan normal pamuklu tişört gibi esnek, lastik gibi değil. Bu daha kaliteli sadece 1 beden büyük almanızı öneririm bol durmuyor kesinlikle tam beden alırsanızda olur illa ki ama çekme payı+ dar kesim olduğunu hesaba katın ben XL aldım aynı Avva’nın L bedeni gibi oldu. Siyah rengi beyaza göre daha güzel.
İsim: M** m** ö**
Tarih: 25 Mayıs 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: Bir beden büyük tercih edebilirsiniz gerçekten fiyatına göre çok kaliteli fiyatına herkes almalı
İsim: P** Y**
Beden: 06 Haziran 2024

Yorum: güzel kendi bedeninizi alin
İsim: h** t**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: bedeniniz neyse onu alın çok kaliteli ve çok uygun
İsim: D** B**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Yorumlara bakarak bir beden büyük aldım tam oldu. Biraz iç gösteriyor ama duruşu güzel beğendim
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: esime aldım çok beğendi
İsim: Tuba a.
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: güzel ürün eşime aldım
İsim: A** Ü**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: eşime bir beden buyuk aldım tam oldu
Beden: 11 Temmuz 2024

Yorum: eşime aldım kumaşı dokusu kalitesi harika kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: L** k**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: yumuşacık çok guzel kaliteli
İsim: M** a**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: çok kaliteli. farklı renklerinden de almayi düşünüyorum oğluma
İsim: Z** P** K**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Süper çok rahat kumaşı çok güzel
İsim: B** k**
Beden: 25 Temmuz 2024

Yorum: ürünümüzü aldık çok beğendik herkes in almasını tavsiye ederim
İsim: H** Ö**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: gayet güzel ve kaliteli
İsim: A** F** T**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Beyaz renk bu modelde çok güzel durmuş, kendime ve abime aldım kesinlikle tavsiye ederim.
İsim: S** E**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: eşim için aldim çok şık ve kaliteli
İsim: B** C** B**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Çok iyi indirimde aldım
İsim: H** Ç**
Beden: 14 Temmuz 2024

Yorum: ÜRÜN ÇOK KALİTELİYDİ KARGOM ÇOK HIZLI GELDİ
İsim: M** G**
Tarih: 15 Mayıs 2024
Beden: Boy:185cm

Yorum: Gayet güzel yumuşacık kumaşı
İsim: E** A**
Beden: 15 Mayıs 2024

Yorum: Gayet güzel bedeni tam oldu
İsim: S** Z**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Azcık rahat olsun diyorsanız bir beden büyük alın
İsim: A** İ**

Yorum: gayet kaliteli
İsim: Ö** B**

Yorum: idare eder
İsim: Ahmet a.
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Ürün gayet güzel sadece bedeni dar büyük beden tercih edin
İsim: o** d**
Tarih: 03 Eylül 2024

Erkek Slim Fit Beyaz Bisiklet Yaka %100 Pamuk Dar Kesim Basic Tişört Merak Edilenler Neler?

Soru: merhaba 188boy 60 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: bol kalıp mi
Cevap: Merhaba slimfit dar kalıptır

Soru: 181 boy 65 kilo hangi beden
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 169 boy,69 kilo
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.79 boy 82 kg
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba boy 183 kilo 105 hangi bedeni önerirsiniz
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XXL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 180 boy ve 70 kilo hangi beden olur ve makinede yıkayınca çekiyor mu?

Soru: 173 boy 77 kilo hangi beden olur

Soru: 178 boy kilo 90 hangi beden önerirsiniz
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 178 boy 62 kilo hangi beden olur

Soru: 167 boy 50 kg hangi beden
Cevap: Merhaba slimfit S beden tercih edebilirsiniz

Soru: 1.70 boy 60 kilo hangi beden

Soru: İç gösterir mi
Cevap: Merhaba, ürün minimum düzeyde iç göstermektedir keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.69 boy 50 kilo hangi beden olur acaba
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde S beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 175 boy, 78 kilo için bu tişörtte hangi beden önerirsiniz

Soru: 187 95 kg hangi beden olur bide renk beyaz dimi
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 1.85 boy 78kilo hangi beden uygundur

Soru: Merhaba Boy 1.70 kilo 75 hangi beden uygun olur?

Soru: 1.60 boy 80 kilo

Soru: Boy 1.78 kilo 60-65 arası hangi beden almalıyım biraz bol olsun istiyorum

Erkek Slim Fit Beyaz Bisiklet Yaka %100 Pamuk Dar Kesim Basic Tişört Ürüne Ait Resimler

Erkek Slim Fit Beyaz Bisiklet Yaka %100 Pamuk Dar Kesim Basic Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü